MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
27.07, 09:07
44
+23 °С
Вітер: 2 м./с., Півн
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендар
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

Клуб Кабоводів і Бандерлогів.Обговорення поточних справ і взагалі ні про що.

Переглядів: 426285, модератор: User
User модератор теми
10.08.2018 р.
answerview
Показати повідомлення
Щоб не спотворювати теми зустрічей всякі нісенітниці, дурниці і дрібниці обговорюємо тут.
А також підготовку до зустрічей до відкриття окремої теми.
Привітання і серйозні технічні питання будуть видалятися - для цього є окремі теми.

Рейтинги станом на 21 серпня 2023 року після 17-ї

1. Стас - 60 - 7640 км - 17 зустрічей
2. Директор - 55 - 8808 км -13
3. Юзер - 51 - 4976 км -17
4. Вітя з Дніпра - 40 - 5385 км -11
5. Завгосп - 31 - 2685 км -11
6. Саймон - 29- 2575 км -10
7. Вацлав - 24 - 3724 км - 6
8. Сергій Малинівка - 23 - 4475 км
9. Академік = 22 - 3682 км
10. Рекс - 22 - 3103 км
11. Вепс - 19 - 2114 км -6
12. Мирон - 17 - 2745 км
13. Юра - 17 - 2553 км
14. Воца - 15 - 955 км -6
15  ЗМВ- 9 - 1411 км
16. Сюзанна - 3 - 400 км
17. Вова директор - 2 - 60км - 1
18. Коля машиніст - 2 - 50 км -1

Як рахується рейтинг.
Зустріч 2 бали + кожні 300 км = 1 бал

При однаковій кількості балів, вищий той хто більше проїхав. Рахується дорога в обидва кінцяі(інколи туди й назад люди можуть поїхати різними дорогами - наприклад щоб частину шляху поїхати разом)

Воца буде завжди у якості межі рейтингів. Не обігнав Воцу - в рейтинг не попадєш. Який рейтиинг, якщо тебе навідь Воца, що без власного "коня", - обігнав? Ну а гарантована присутність Воци у рейтингу - за його стійкість і героїзм у громадському транспорті.

Зустріч зараховується якщо було не менше п'яти чоловік і значки або наліпки.
(автор формули рейтингу пан Вацлав)
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
Змінено: 21.08.2023 р., User
2
like
2
good
bad
shockingly
13 січня, 22:09
answerview
а за медицину лучше не вспоминать

Это ты хотел сказать что Америка бесплатно всё даёт а наши барыги продают бедным украинцам? Знаю03_biggrin Еще в 12 году, когда лежал в Сумах в кардиоцентре можно было получить стэнты американские бесплатно, только начиналась эта движуха, но не было хирургов.. и все боялись их ставить..
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Черчилль.1945 год.Следующий фашизм придет из России.Просто называться он будет иначе, мы зарезали не ту свинью
like
good
bad
shockingly
13 січня, 22:27 відповів для Veps  
answerview
беженцы в 2022 подавали на помощь от ООН
Это скорее проблема информации а не тех кто эту помощь оказывает , в 9 из 10 люди просто не знают что и как делать и никто им не говорит , пенсионеры в этом плане самые не информированные , многие не знают что такое интернет , считается что дети должны бегать и заботится ,  лично я от Украины не получил ни копейки , ни я ни жена ни моя мама , нет нормальной организации и контроля , ни кому не интересно ни как, ни кому эта помощь идёт , а потом видим гуманитарку в магазинах , в ЕС такое невозможно , гуманитарка вся маркирована , только волонтерка может быть обычной , но там все распределяется через хаб и в одни руки вагон не отдадут , да и местным нет смысла наживаться  на этом , есть люди которые оказывают целевую помощь , просто частники , просто со своего кармана , особенно таращат глаза когда я говорю что в Украине волонтеры имеют права брать процент с гумпомощи , да и общий контроль не позволяет завозить не сертифицированный товар в магазин , штраф такой что не только магазин продашь , а ещё и почку в придачу , ну и пожалуй самое главное , на мой взгляд , гражданская сознательность заявы здесь катают по любому поводу и инструментов для этого тут предостаточно , как то приложения , телефоны профильных служб и т.д
Одна ! Єдина ! Соборна Украіна !!!

если хочешь выразить свою благодарность ставь + , посты типа (спасибо помог ) или (ты был прав ) только форум засоряют
1
like
1
good
bad
shockingly
13 січня, 22:31 відповів для Veps  
answerview
Это ты хотел сказать что Америка
 Не совсем , медицина в ЕС это просто жепа , даже тот же красный крест нооввно , больным сюда лучше не попадать , сдохнешь быстрее чем дождешься приема у врача  , как они не передохли от короны я не знаю 
Одна ! Єдина ! Соборна Украіна !!!

если хочешь выразить свою благодарность ставь + , посты типа (спасибо помог ) или (ты был прав ) только форум засоряют
Змінено: 13 січня, 22:32, 6barakuda
like
good
bad
shockingly
13 січня, 22:53
answerview
гражданская сознательность

Вот это главное01_smile
больным сюда лучше не попадать
А мне рассказывали что например, в Германии у всех страховка, помощь медицинская бесплатно. Или ты про беженцев?
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Черчилль.1945 год.Следующий фашизм придет из России.Просто называться он будет иначе, мы зарезали не ту свинью
like
good
bad
shockingly
13 січня, 23:40
answerview
А мне рассказывали что например, в Германии у всех страховка, помощь медицинская бесплатно. Или ты про беженцев?
Ну я не в Германии по этому утверждать не буду , хотя думаю что там ещё хуже , страховка многое решает , это первая помощь , неотложная помощь , обследование , частично покрывает даже частников , хотя и страховка бывает разная , но она никак не ускорит прием у врача ,  если нужен травматолог то готовая ждать 3 месяца , ну а если физиотерапевт то 2 года , это не шутка , конечно есть платный вариант , но это 50е за прием , просто посмотреть , поговорить , с лекарствами тут история совсем интересная , что бы что то выписали тебе это должны назначить , а чтобы назначили попасть к профильному специалисту , очередь к врачу 2 недели это считается  примерно как у нас через час  , быстро только травмпункт и обследование , рентген , МРТ , УЗИ  , ну быстро это от 3 часов и выше  , ну и все что касается зубов , протезов , операций , это просто космос , дёрнуть зуб 300 , страховка покроет 100 
Одна ! Єдина ! Соборна Украіна !!!

если хочешь выразить свою благодарность ставь + , посты типа (спасибо помог ) или (ты был прав ) только форум засоряют
Змінено: 13 січня, 23:48, 6barakuda
like
good
bad
shockingly
14 січня, 07:15
answerview
зуб

Да, они все к нам в Украину едут зубы лечить.15_badgrin
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Черчилль.1945 год.Следующий фашизм придет из России.Просто называться он будет иначе, мы зарезали не ту свинью
like
good
bad
shockingly
15 січня, 18:45
answerview
зоцініть кепки у зинітчиків за тиждень до війни 
1
like
1
good
bad
shockingly
15 січня, 21:15 відповів для SAYMON_245  
answerview
Я угораю от комментариев под видео15_badgrin Где их так оболванили всех? Телевизор?08_lol
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Черчилль.1945 год.Следующий фашизм придет из России.Просто называться он будет иначе, мы зарезали не ту свинью
like
good
bad
shockingly
15 січня, 21:42
answerview
кепки

Южное обмундирование. От солнца. А семейные трусы заценил? Новьё08_lol
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Черчилль.1945 год.Следующий фашизм придет из России.Просто называться он будет иначе, мы зарезали не ту свинью
like
good
bad
shockingly
15 січня, 22:43
answerview
Я угораю от комментариев под видео
та одна и таже маскальская хххуйння.   "дедываевали"  "спасибодедузапобеду"   "великуюстранупросрали"  савецкийсаюзсамыйлучший"  "нато хочет окупировать расию"  и прочая е б анутая ересь.......   бббллять, ну была война, ну воевали, ну победили.  ну вот только  нахудя  орать про это на каждом углу спустя столько лет????  нахудя  своих выппиздышшей  одевать в гимнастерки и пилотки по поводу и без повода???  какие  уже  н ах уй  ветераны??? они уже умерли все давно.   еббаннутая страна и ее народ.06_question
like
good
bad
shockingly
16 січня, 16:10
answerview
поклянч
Зі собесу в міську раду документи відправляють, на перевірку  так що немає смислу туди взагалі йти 03_biggrin
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Черчилль.1945 год.Следующий фашизм придет из России.Просто называться он будет иначе, мы зарезали не ту свинью
Змінено: 16 січня, 17:49, Veps
like
good
bad
shockingly
26 січня, 18:33
answerview
А у вас як із сусідами?
Carthago delenda est, Ceterum censeo Carthaginem delendam esse.
1
like
good
1
bad
shockingly
26 січня, 18:48
answerview
А у вас як
о, Вацлав об*явився.  я вже думав ти десь в омериці або ізраїлі  кошерне віски хлебчеш і салом закусуєш15_badgrin15_badgrin.  куди пропав, давно не з*являвся
2
like
good
2
bad
shockingly
26 січня, 21:16
answerview
у вас як із сусідами?

08_lol Тільки що мені заблокували чат у телеграмі "Новини України" . Я написав відповідь на піст о "ВірусХ", який може породити новий ковід-19. Написав що у сталінськи времена на кожного мешканця совка було по одному стукачу,й це дуже слабо й не еффективно,  і що ковід-19 почався у рф з пожару у листопаду 2019 року у міжнародной лабораторії у новосибирску
Знищення населення вигідніше вірусами - у гєометрічній прогресії мрут15_badgrin Знають гади д"е собака порилась"
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Черчилль.1945 год.Следующий фашизм придет из России.Просто называться он будет иначе, мы зарезали не ту свинью
like
good
bad
shockingly
26 січня, 22:04
answerview
Знищення населення вигідніше вірусами -
треба в першу чергу знищити Хуйла, лукаша. кимченіна, ну там ще пару всяких бенладенів, і буде у світі тиша і мир і не треба знищувати ніякого населення.  бо це Хуйло з узкопльоночними придимали оце.  от їх і треба нищити.
Змінено: 26 січня, 22:27, olegsuzuki
1
like
1
good
bad
shockingly
26 січня, 22:21
answerview
сяких бенладенів,

сталіна отруїли? Адольф зїббався й зарився десь у Аргентині, піночета повісили на щоглі, але зараз хутіна пора вже давити. А що там у Техасі діється, не чув?
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Черчилль.1945 год.Следующий фашизм придет из России.Просто называться он будет иначе, мы зарезали не ту свинью
Змінено: 26 січня, 22:21, Veps
like
good
bad
shockingly
26 січня, 22:30
answerview
А що там у Техасі діється, не чув?
нє.  а шо???  я новини пізно ввечері трошки по тєлєку  подивлюсь і трошки десь в неті гляну.   а так цілий день у інформаційному вакуумі05_shok03_biggrin
like
good
bad
shockingly
26 січня, 23:01 відповів для olegsuzuki  
answerview
24 штата підтримали Техас, чутки такі йдуть, бо я сам новини міжнародні тільки з батьком программу "Время" колись трохи дивився, у 21.0015_badgrin Давно це було...03_biggrin
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Черчилль.1945 год.Следующий фашизм придет из России.Просто называться он будет иначе, мы зарезали не ту свинью
1
like
1
good
bad
shockingly
27 січня, 10:39 відповів для Veps  
answerview
Так хуйло вроде уже отдал Техас Мексике , а себе Аляску забрал и Гаваи 
Одна ! Єдина ! Соборна Украіна !!!

если хочешь выразить свою благодарность ставь + , посты типа (спасибо помог ) или (ты был прав ) только форум засоряют
Змінено: 27 січня, 10:39, 6barakuda
like
good
bad
shockingly
27 січня, 12:19
answerview
Аляску
Неужели?06_question Ну тогда нет вопросов.
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Черчилль.1945 год.Следующий фашизм придет из России.Просто называться он будет иначе, мы зарезали не ту свинью
like
good
bad
shockingly
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті   Магазин