MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
27.07, 07:41
44
+23 °С
Вітер: 1 м./с., Півн
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендар
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

Клуб Кабоводів і Бандерлогів.Обговорення поточних справ і взагалі ні про що.

Переглядів: 426257, модератор: User
User модератор теми
10.08.2018 р.
answerview
Показати повідомлення
Щоб не спотворювати теми зустрічей всякі нісенітниці, дурниці і дрібниці обговорюємо тут.
А також підготовку до зустрічей до відкриття окремої теми.
Привітання і серйозні технічні питання будуть видалятися - для цього є окремі теми.

Рейтинги станом на 21 серпня 2023 року після 17-ї

1. Стас - 60 - 7640 км - 17 зустрічей
2. Директор - 55 - 8808 км -13
3. Юзер - 51 - 4976 км -17
4. Вітя з Дніпра - 40 - 5385 км -11
5. Завгосп - 31 - 2685 км -11
6. Саймон - 29- 2575 км -10
7. Вацлав - 24 - 3724 км - 6
8. Сергій Малинівка - 23 - 4475 км
9. Академік = 22 - 3682 км
10. Рекс - 22 - 3103 км
11. Вепс - 19 - 2114 км -6
12. Мирон - 17 - 2745 км
13. Юра - 17 - 2553 км
14. Воца - 15 - 955 км -6
15  ЗМВ- 9 - 1411 км
16. Сюзанна - 3 - 400 км
17. Вова директор - 2 - 60км - 1
18. Коля машиніст - 2 - 50 км -1

Як рахується рейтинг.
Зустріч 2 бали + кожні 300 км = 1 бал

При однаковій кількості балів, вищий той хто більше проїхав. Рахується дорога в обидва кінцяі(інколи туди й назад люди можуть поїхати різними дорогами - наприклад щоб частину шляху поїхати разом)

Воца буде завжди у якості межі рейтингів. Не обігнав Воцу - в рейтинг не попадєш. Який рейтиинг, якщо тебе навідь Воца, що без власного "коня", - обігнав? Ну а гарантована присутність Воци у рейтингу - за його стійкість і героїзм у громадському транспорті.

Зустріч зараховується якщо було не менше п'яти чоловік і значки або наліпки.
(автор формули рейтингу пан Вацлав)
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
Змінено: 21.08.2023 р., User
2
like
2
good
bad
shockingly
01 лютого, 10:06 відповів для User  
answerview
мабуть за кілометр чи два
Смотря что прилетело , да и в городе взрывная волна и звук распространяются странно , у нас было что стекла вылетели с 3 по 5 этаж , а низ целый , двери сарая и гаражей это отдельная тема , я имел в виду квартирные двери , там ригели , их распирает и дверь клинит намертво 
Одна ! Єдина ! Соборна Украіна !!!

если хочешь выразить свою благодарность ставь + , посты типа (спасибо помог ) или (ты был прав ) только форум засоряют
Змінено: 01 лютого, 10:48, 6barakuda
like
good
bad
shockingly
User модератор теми
01 лютого, 10:10 відповів для 6barakuda  
answerview
Це в селі, ракета була якась, промазала в полі бахнула.Рамка дверей слабенька, з труби 20х20 а двері великі 1,5х2 м і прогнулись буквально на 2-3 мм так що замок заклинило.
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
Змінено: 01 лютого, 10:16, User
like
good
bad
shockingly
01 лютого, 10:44 відповів для User  
answerview
В селе хреново , спасет только оборудованный подвал , ну или яма в гараже , только машины там быть не должно , запас топлива лучше хранить в безопасном месте , так что если загорится то хрен с ним , времени тушить может просто не быть , машина то же всегда во дворе стояла и сосед свою в гараж не загонял , у меня подвал х**** , вода близко , не глубокий , но у нас ничего крупного не прилетело , град , 152 , один раз "точка у " с кассетой ,  крыши по снимала , потолок не бетонированный пробивает насквозь , хотя сам суб боеприпас меньше гранаты  , осколки разлетаются очень плотно , там где в траву падали , так траву будто триммером скосили , ровный круг метров 5 в диаметре , как вспомню аж передёргивает , и советую тревоги не игнорировать , я узнавал про обстрел по первым прилетаем , чувство было развито на столько , что под выходы да же не просыпался , а вот приход в дупель пьяного будил на раз , остальное по месту смотреть , где что убрать что бы проходу не мешало , кровать передвинуть от окна , в общем стоит все продумать 
Одна ! Єдина ! Соборна Украіна !!!

если хочешь выразить свою благодарность ставь + , посты типа (спасибо помог ) или (ты был прав ) только форум засоряют
1
like
1
good
bad
shockingly
01 лютого, 10:50 відповів для User  
answerview
Надеюсь про тревожный чемоданчик все знают ?
Одна ! Єдина ! Соборна Украіна !!!

если хочешь выразить свою благодарность ставь + , посты типа (спасибо помог ) или (ты был прав ) только форум засоряют
like
good
bad
shockingly
01 лютого, 14:51
answerview
Надеюсь про тревожный чемоданчик все знают ?
Той, шо за х....лом носе охорона? 03_biggrin Знаємо...
Іванович. Не бандерлог!
1
like
good
1
bad
shockingly
01 лютого, 17:56 відповів для Direktor  
answerview
Той, шо за х....лом носе охорона?
Та пусть в него хуйло запихнут и в Гаагу отправят , смерть для него слишком просто , хотя  и такой вариант вполне приемлемый 
Одна ! Єдина ! Соборна Украіна !!!

если хочешь выразить свою благодарность ставь + , посты типа (спасибо помог ) или (ты был прав ) только форум засоряют
Змінено: 01 лютого, 17:56, 6barakuda
1
like
good
1
bad
shockingly
02 лютого, 07:25
answerview
хотя  и такой вариант вполне приемлемый 
Захлебнутись власним лайном? 15_badgrin18_good
Іванович. Не бандерлог!
like
good
bad
shockingly
02 лютого, 07:34
answerview
смерть для него слишком просто ,
нєєєє, здихати він має тяжко,  треба щоб воно мучилось, страшно мучилось, щоб недопомагали ніякі ліки від болю, а він не впадав в кому, шоб був при свідомості.  ото нормальний варіант.
like
good
bad
shockingly
User модератор теми
02 лютого, 09:29 відповів для 6barakuda  
answerview
Рюкзак у мене зібраний ще в грудні 2021 року, а бетонне перекриття погреба 1 м в 1994-му зробив, готувався ще тоді03_biggrin
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
2
like
2
good
bad
shockingly
12 лютого, 22:23
answerview
Міхаличу, там що - Воцу мобілізують ?
Carthago delenda est, Ceterum censeo Carthaginem delendam esse.
Змінено: 12 лютого, 23:29, vaclav
1
like
good
1
bad
shockingly
User модератор теми
13 лютого, 08:12 відповів для vaclav  
answerview
Нє, очкують шото.03_biggrin Він колись на гражданці в начальника молотком запустив і в ментів УАЗ угнав - а що в армії буде як автомат видадуть чи в танк посадять? Москалі з Авдіївки за півдня втечуть і як тоді ЗЕ Оманські домовленості підписувати?15_badgrin
Я сам двічі ходив, в 2016 і в 2022 - пропонували тільки в ТЦК їхні дебільні таблички по 18 годин на добу  заповнювати, а я шибу таку службу.
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
Змінено: 13 лютого, 09:00, User
like
good
bad
shockingly
13 лютого, 09:02 відповів для User  
answerview
УАЗ угнав
С судимостью не берут , даже за границу можно ездить
Одна ! Єдина ! Соборна Украіна !!!

если хочешь выразить свою благодарность ставь + , посты типа (спасибо помог ) или (ты был прав ) только форум засоряют
like
good
bad
shockingly
User модератор теми
13 лютого, 09:07 відповів для 6barakuda  
answerview
Немає в нього судимості. У нього справка15_badgrin
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
Змінено: 13 лютого, 09:09, User
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
1
like
good
1
bad
shockingly
13 лютого, 12:07
answerview
Я сам двічі ходив, в 2016 і в 2022
Я влітку ходив добровольцєм, походив по медкоміссії (в вільний від роботи час - запізнення штраф 500грв!), в результаті плюнув дурням в очі і сказав що моєї ноги там не буде. Бо мені сім"ю годувати треба, а якщо Батьківщині треба стіни підпирати - то нехай зробить ремонт.

От як переступив порог ТЦК - починайте платить. Всього за 20тис на місяць я готовий пройти обстеження і принести на ВЛК справки з 300 медзакладів (у вільний від роботи час поїхати на інший кінець міста і записатися на обстеження через тиждень, бо черга, разом із сліпими бабусями, які срочно захтіли побачити побєду на власні очі і ще й зтанцювати), і ще в вас чекати чергу по 3 години на 1 дохтора. Короч, як пройшов медкоміссію, то виявилося що перші аналізи і висновки лікарів вже не дійсні по часу і треба починати спочатку.

Почекаю коли в армію знову будуть брати без медкоміссії, бо не було грошей заплатить щоб взяли і не ї...ли мозг.

пропонували тільки в ТЦК їхні дебільні таблички по 18 годин на добу  заповнювати, а я шибу таку службу.
Міхаличу, ти не розібрався - зараз за табличку заповнену "!по-дебільному" пару тисяч долларів платять.
Тільки треба знати яку.
Carthago delenda est, Ceterum censeo Carthaginem delendam esse.
Змінено: 13 лютого, 13:01, vaclav
2
like
good
2
bad
shockingly
User модератор теми
13 лютого, 13:04 відповів для vaclav  
answerview
Та там все зайнято давно03_biggrin
 Мені начальником сектору обліку, вони за день намобілзують, а мені до ранку треба все в таблиці звести: типу скільки мобілізовано на посаду снайперів - з них сліпих на одне око, скільки в них діоптрій на кожному оці і скільки в них пальців на кожній руці і нозі і т.п., там граф штук 30 в тих таблицях15_badgrin
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
2
like
good
2
bad
shockingly
13 лютого, 13:06 відповів для User  
answerview
Ну якщо в середньому на місяць буде получаться не нижче 4.97 пальця на руці, то може премію випишуть.15_badgrin
Carthago delenda est, Ceterum censeo Carthaginem delendam esse.
Змінено: 13 лютого, 13:08, vaclav
like
good
bad
shockingly
User модератор теми
13 лютого, 13:14 відповів для vaclav  
answerview
фіг там премії, я ж походив побалакав, повзнавав. Ну тисяч 20, але практично не вилазять звідти, а потім ще з міністерства дзвонять і запитують: це звіти з ТЦК чи з госпіталя15_badgrin
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
good
bad
shockingly
13 лютого, 13:17
answerview
фіг там премії, я ж походив побалакав, повзнавав. Ну тисяч 20, але практично не вилазять звідти, а потім ще з міністерства дзвонять і запитують: це звіти з ТЦК чи з госпіталя
Ето ти в неправільне місце устраювався. Треба було проситися стояти на блокпосту. Тільки блокпост - біля мосту. А міст - через річку, а в річці... Ну ти пойняв15_badgrin Хочеш - сам лови, а хочеш - ходи продавай білєти на рибалку на сікретному об"єкті.
(я приблизно таке бачив, тільки не знаю що там було з білетами, але не думаю що можно просто так запаркувать 20 машин-бусиків прямо на мосту недалеко від танку)
Carthago delenda est, Ceterum censeo Carthaginem delendam esse.
Змінено: 13 лютого, 13:23, vaclav
2
like
good
2
bad
shockingly
User модератор теми
13 лютого, 13:22 відповів для vaclav  
answerview
Та просився в охорону, не взяли - ВУС не підходе і здоров'я не вистачає. А місце там заробітне.03_biggrin
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
good
bad
shockingly
User модератор теми
14 лютого, 08:45
answerview
В Мотокварталі знижки
-10% на ВСІ ШОЛОМИ до 18.02
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
good
bad
shockingly
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті   Магазин