MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
19.03, 07:13
44
+3 °С
Вітер: 1 м./с., Півд
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендарМагазин
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

2020 реєстрація скутера 49 см3 з "талончиком"

Переглядів: 7879
10.09.2020 р.
answerview
Приймав участь в реєстрації старого японського скутера 49сс, 2Т.
Знаючи, що спрощена реєстрація не закінчилась - нічого не читали по форумах і нікого не розпитували.
Поїхали в сервісний центр на Степана Бендери 26В (за МЕТРО), це в Києві.
Власник зареєструвався через сайт в електрону чергу і отримав талончик на дату і час, з номером і ПІБ своїм.
Підходимо до вільного консультанта, до якого направив Адміністратор. У цього адміна є роздруківка з усіма талончиками на сьогодні, для ідентифікації.
Консультант питає мету візиту. Пояснюємо, що хочемо зареєструвати скутер 49 см3 по спрощеній системі. Власник дає "талончик" на скутер і демонструє електронний талон черги - консультант вбиває з "талончика" дані, дивиться паспорт і роздруковує платіжку на експертизу. Експертиза коштує з комісією банка аж 168грн. Після написаної заяви на експертизу і самої експертизи (10 хвилин і 4 фото) повертаємося до того ж консультанта, у якого вже є невеличка черга з відвідувачів. Це всі ті ж хто в неї вже були, з електронної черги, як і ми. Через 10 хвилин дійшла наша черга і консультант оглянувши результат займається перевіркою по усім категоріям і взявши податковий код (угон, застава, під судом і таке інше) направляючи нас передрукувати весь результат експертизи до дівчат, які сидять біля входу в сервіс-центр і каракулі оформлюють у вигляді офіційних документів на бланках. Через 5 хвилин все готово - забираємо красиву бумагу і знову до "нашого" консультанта. Консультант видає ще одну платіжку, на 552 грн з комісією. Після сплати отримуємо вказівку чекати біля віконця, де видають документи до 10 хвилин. Хвилин за 5 власника покликали по прізвищу і після звірки з паспортом видають номер і пластиковий техпаспорт.
Часу зайняло до 2 годин з усіма проходами туди-назад. Сумарно 720 грн (~26$).
Ніхто ніяких перевірок "талончика" на скутер не робить, це точно. Головне щоб на талончику все збігалося з реальними номерами рами і двигуна, а також інформація про власника. У власника був скутер 2004 року і талончик написаний 2008 роком начебто.
Тюнінг скутерів від 110 і вище, карбюратори, адреса в профілі.
Змінено: 14.09.2020 р., maxiscooter
11
like
11
good
bad
shockingly
11.09.2020 р.
answerview
В мене (точніше - уже у MDV) тимчасовий талон дійсний до 18xx року15_badgrin
Видали десь років 10 тому.
Carthago delenda est, Ceterum censeo Carthaginem delendam esse.
Змінено: 14.09.2020 р., vaclav
like
good
bad
shockingly
11.09.2020 р.
answerview
552 грн

В 2007 стоило около 100 грн.03_biggrin
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

1
like
good
1
bad
shockingly
11.09.2020 р.
answerview
В 2007 стоило около 100 грн.

49.9сс тогда не ставили на учет. Регистрация полтиников началась с 2010 года и стоила примерно 400 гривень.
1
like
1
good
bad
shockingly
11.09.2020 р. відповів для vaclav  
answerview
Про термін дії "талончика на скутер" мені взагалі нічого не відомо.
А таке буває?
Тюнінг скутерів від 110 і вище, карбюратори, адреса в профілі.
like
good
bad
shockingly
11.09.2020 р. відповів для Veps  
answerview
Ви помиляєтесь і з датою і з сумою. Займався імпортом скутерів - в курсі всіх змін по реєстрації з 2007 по 2011 рік.
Тюнінг скутерів від 110 і вище, карбюратори, адреса в профілі.
like
good
bad
shockingly
11.09.2020 р. відповів для maxiscooter  
answerview
Ну и яка рiзниця на вашу думку? В 2005 я купляв скутер.. Трохи помилився
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

Змінено: 11.09.2020 р., Veps
like
good
bad
shockingly
11.09.2020 р. відповів для Veps  
answerview
Ну и яка рiзниця на вашу думку? В 2005 я купляв скутер.. Трохи помилився
У 2008 році імпортували скутери, вже знали - не продані скутери в наступному році будуть потребувати повний пакет документів. Реєстрація почалась масово в 2009 і на форумі можна найти повідомлення з цифрами і порядком.
Тюнінг скутерів від 110 і вище, карбюратори, адреса в профілі.
like
good
bad
shockingly
11.09.2020 р.
answerview
552 грнВ 2007 стоило около 100 грн.
Ну що в 2010 вже сказали
Але тільки одна експертиза тоді коштувала 350 грн, ще 300 грн треба було Юлі курві в Київ дайцям передати(так і сказали), ну й собі 200 взяли, а ще техогляд 250. Коротше, вийшло біля 1500 якщо не дві і 2 місяці.
Я цій сучці цього ніколи не забуду13_evil
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
4
like
2
good
2
bad
shockingly
11.09.2020 р. відповів для maxiscooter  
answerview
А если бы талончика небыло??
имхо.... думаю ничего бы не поменялось, с получением номера.
"..Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди"
Симон Петлюра.

В конце всего, мы будем помнить не оскорбления наших врагов, а молчание наших друзей.
Мартин Лютер Кинг.
like
good
bad
shockingly
11.09.2020 р. відповів для maxiscooter  
answerview
С суммой я не ошибся-  было где то 60 -80 грн. но я не успел и стало 100 с чем то.. 
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

like
good
bad
shockingly
12.09.2020 р.
answerview
Вопрос:
следует ли ожидать проблем при регистрации скутера 2016 г.в, визуально как нового, с талоном 2009 года?
Szczecin->Дрогобыч->Караганда->Сарань->Алма-Ата->Капчагай->Аягуз->Polgardi->Veszprem->Szekesfehervar->Каменка->Запорожье->Tanvald->Jablonec nad Nisou и снова Каменка...
like
good
bad
shockingly
12.09.2020 р. відповів для kaadoc  
answerview
Ну а вы как думаете.Всунуть талон которые на олх по 50грн  и зарегистрировать? Если на скутер нету,1.Договора купли -продажи.2.Таможенной декларации.3Сертификата соответствия.То о регистрации забудьте.
Змінено: 12.09.2020 р., veterok2607
1
like
1
good
bad
shockingly
12.09.2020 р.
answerview
Кінець 2011 року за все при реєстрації я заплатив біля 150 грн
like
good
bad
shockingly
12.09.2020 р.
answerview
біля 150 грн
Меньше 20$...
like
good
bad
shockingly
12.09.2020 р.
answerview
Вспомнили, времена когда БАКА дiвкою была.Луше бы написали сколько сейчас стоит регистрация мопеда.К примеру сертификат соответствия в раене 100.у.е.02_sad
Змінено: 12.09.2020 р., veterok2607
like
good
bad
shockingly
12.09.2020 р. відповів для veterok2607  
answerview
1.Договора купли -продажи.2.Таможенной декларации.3Сертификата соответствия.То о регистрации забудьте

Все три пункта я предоставлял при регистрации купленной в магазине кубатуры.
Упрощённая регистрация подразумевает отсутствие этих документов при условии покупки до 2009 года и маркировке 49сс на моторе.
Szczecin->Дрогобыч->Караганда->Сарань->Алма-Ата->Капчагай->Аягуз->Polgardi->Veszprem->Szekesfehervar->Каменка->Запорожье->Tanvald->Jablonec nad Nisou и снова Каменка...
Змінено: 12.09.2020 р., kaadoc
like
good
bad
shockingly
12.09.2020 р. відповів для kaadoc  
answerview
Тогда должны знать,на что смотрит,фотографирует эксперт.По каким параметрам вписывают в тех паспорт год выпуска.Разницы процедуры при оформлении кубатуры и до 50 сс НЕТ.И вы купили скутер 2016г.в....в 2009 году??15_badgrinяпонский городовой в шоке...Требуйте с продавца нормальных документов.
Змінено: 12.09.2020 р., veterok2607
like
good
bad
shockingly
12.09.2020 р.
answerview
сколько сейчас стоит регистрация
В травні зареєстрував свіій Шанрай 200сс за 497 гр...
Іванович. Не бандерлог!
like
good
bad
shockingly
12.09.2020 р. відповів для Direktor  
answerview
Китай пром (новый)с магазина идет по упрощенной системе.Там магазин делает расстаможку,соответствие,на всю партию завоза.На япона-мать технику с котейнера другие расценки.Там даже техпаспорт с японского нужно переводить.И скутера (без док)завозят под видом запчастей...
Змінено: 12.09.2020 р., veterok2607
like
good
bad
shockingly
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті