MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
17.04, 02:05
11
+12 °С
Вітер: 4 м./с., NA
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендар
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

2020 реєстрація скутера 49 см3 з "талончиком"

Переглядів: 8130
13.09.2020 р.
answerview
следует ли ожидать проблем при регистрации скутера 2016 г.в, визуально как нового, с талоном 2009 года?

Да.Штраф-стоянка,в лучшем случае попросят "увози свой бездок на запчасти".Ваш мопед -бездок. Можно попробовать через решалу.
В Донецке с 2016г. регистрируют любой бездок до 150сс включительно.18_good15_badgrin,люди умудрялись машины бездок на регу ставить15_badgrin
1
like
good
1
bad
shockingly
14.09.2020 р. відповів для User  
answerview
Вартість реєстрації доречно згадати, була різна скрізь. Одна з перших реєстрацій була стартувала в Житомирській області і вона складала меншу суму, ніж в Київський, що почалася трохи пізніше.
Тюнінг скутерів від 110 і вище, карбюратори, адреса в профілі.
Змінено: 14.09.2020 р., maxiscooter
like
good
bad
shockingly
14.09.2020 р. відповів для Юра-Ездок  
answerview
А ви думаєте, талончик був автентичним і зберігався з 2008 року? Для реєстрації, як я зрозумів, важливо щоб скутер був вже не зареєстрований на когось, не був в угоні, під заставою, не в слідчих діях і таке інше. Все це і перевіряли з номером рами, я писав вище.
Тюнінг скутерів від 110 і вище, карбюратори, адреса в профілі.
like
good
bad
shockingly
14.09.2020 р. відповів для kaadoc  
answerview
Мені розказав власник, що талончик купив на мото.ком.юа По ідентифікаційному номеру цей ЧП не бився по базі даних (це вікриті реєстри) - мабуть вже закрив ЧП чи ще якась причина. Головне, щоб рік випуску був до 2009, я так думаю. В Сервіс центрі можуть знайтись спеціалісти, а на експертизі вони точно є (ми бачили) - які по VIN можуть загорнути назад і потребувати повний пакет документів. Хоча.... може бути бардак і на рік (в експертизі) не звернуть увагу, головне що він 49сс.
Тюнінг скутерів від 110 і вище, карбюратори, адреса в профілі.
like
good
bad
shockingly
14.09.2020 р. відповів для SAYMON_245  
answerview
В Києві було б дорожче, точно.
Тюнінг скутерів від 110 і вище, карбюратори, адреса в профілі.
like
good
bad
shockingly
14.09.2020 р.
answerview
й бездок до 150сс включительно.18_good15_badgrin,люди умудрялись машины бездок на регу ставить15_badgrin1
likegoodbadshockingly
Відпо

Так, я пригадую кількість власників Speed Gear 125 і 150, які купили їх "на шару" з їх слів і потім бігали з питаннями по всьому форуму.... не знаючи як тепер їх зареєструвати.
Тюнінг скутерів від 110 і вище, карбюратори, адреса в профілі.
like
good
bad
shockingly
14.09.2020 р. відповів для veterok2607  
answerview
2000 грн озвучили при купівлі моцика 250 кубів, десь місяц тому - знаю, бо приятель купляв.
Тюнінг скутерів від 110 і вище, карбюратори, адреса в профілі.
like
good
bad
shockingly
14.09.2020 р.
answerview
В Сервіс центрі можуть знайтись спеціалісти, а на експертизі вони точно є (ми бачили) - які по VIN можуть загорнути назад і потребувати повний пакет документів.

Для того не очень надо быть специалистом - в VIN номере, если я правильно помню, десятый знак это год выпуска.
like
good
bad
shockingly
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті   Магазин