роменських поїти
У кінці квітня біля супермаркету на моєї вулиці поліція мера нашого спіймала, п'яного, за кермом

Дихати у трубку відмовився, повезли з вени кров брати. Нещодавно бачив -їздить далі

Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Черчилль.1945 год.Следующий фашизм придет из России.Просто называться он будет иначе, мы зарезали не ту свинью
Змінено: 23 травня, 20:51, Chado
Густав прогноз подивився й нарисував.
Стаямба!Я до того не причетний. Аби я так малював то мене б жінка з дочкою вночі б придушили.
У кінці квітня біля супермаркету на моєї вулиці поліція мера нашого спіймала, п'яного, за кермом
Дихати у трубку відмовився, повезли з вени кров брати. Нещодавно бачив -їздить далі
Так а шо ти хотів? Шоб людей розстрілювали лише за синьку на дорозі? Ми ще не настільки показилися, ще деякі паляниця не вимовляють а ви вже за інше хапаєтесь.
Змінено: 24 травня, 16:44, Gustav
паляниця не вимовляють
Можна не вимовляти, але битися треба.
вночі б придушили.
Придушать, зовсім скоро))
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Черчилль.1945 год.Следующий фашизм придет из России.Просто называться он будет иначе, мы зарезали не ту свинью
Змінено: 24 травня, 23:12, Chado
поміж хрестів їздив
З дитинста їздю й буду їздити

Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Черчилль.1945 год.Следующий фашизм придет из России.Просто называться он будет иначе, мы зарезали не ту свинью
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Черчилль.1945 год.Следующий фашизм придет из России.Просто называться он будет иначе, мы зарезали не ту свинью
Змінено: 26 травня, 19:02, Chado
примарним вершником
Вершник без голови

Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Черчилль.1945 год.Следующий фашизм придет из России.Просто называться он будет иначе, мы зарезали не ту свинью
зібралося тільки три каліки
Олег Днепр написав що діла доробляє й збирається. Може тут напише щось.
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Черчилль.1945 год.Следующий фашизм придет из России.Просто называться он будет иначе, мы зарезали не ту свинью
Думаю що сезон дощів скоро зміниться на спеку 40+.
Коли це трапиться невідомо, тому коли їхати будемо вирішувати буквально за три дні коли з'явиться стабільний прогноз без дощу.
І мабуть це буде таки в червні.
І поки що народу малувато, треба б ще 2-3 чоловіки. Їдуть поки що: Сєрий, я, Воца і ти.За такого розкладу і борщ варити не варто

І Стас мабуть не приїде - готуйтеся заготовляти дрова вручну

Я поки що в лікарні, обіцяють в понеділок виписати.
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
Змінено: 30 травня, 16:30, User
без значків
Значки привезем чи перешлемо. Який робити?
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Черчилль.1945 год.Следующий фашизм придет из России.Просто называться он будет иначе, мы зарезали не ту свинью
Зачекай, поки що не ясно чи поїдемо

Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
Як що будуть такі дощі як учера ,позавчора ,то треба їхати на Сулу де в тому році були ,грунтовка непроїздна буде
Ударим ЭНДУРО по бездорожью и разгильдяйству ....
Если рыбалка мешает работе ....---бросай работу......
дощі
Привіт Серий. Ти не бачив які у 2019 дощі в Остап'є лили

3 дні, 3 ночі ливень. Я з переломаною ключіцей проїхав аж бєгом

На скутері, на маленьких колесах

Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Черчилль.1945 год.Следующий фашизм придет из России.Просто называться он будет иначе, мы зарезали не ту свинью
Змінено: 01 червня, 16:06, Chado
Там теж не проїдеш, я був пару тижнів тому - калюжі по метру глибиною, пляж затопило, вода аж до дерев. Там 3 місця на Сулі і всі поки що непроїздні, треба чекати днів три сухої погоди.
А до Остап'є дорога по рівному - через день сонця можна їхати. Хоча в принципі на двох колесах можна по траві об'їхати і там і там, а Вонючку з Головним будете пхати
Короче чекаємо закінчення сезону дощів, після такого думаю буде пару місяців засухи - не один раз можна буде поїхати.
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
Змінено: 01 червня, 16:14, User
Пам'ятаєш Миколу, що у Стасі приїжджав? На пенсії вже, 61 рік.Мабуть вже десь за бугром газує

Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Черчилль.1945 год.Следующий фашизм придет из России.Просто называться он будет иначе, мы зарезали не ту свинью
Короче сидимо смірно і чекаємо від моря погоди

Рекс живий, по Тисі пливти засцяв, заброньований, каже що може навіть приїде,
ймовірність 10%

Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
Кажуть що на Хоролі осетра піймали

, невеликого, грам 500. Фоток шось не бачив, може брешуть

Хоча все може бути, бо в Дніпрі вже ловили, а там через Псел до Хорола дамб немає.
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
Змінено: 04 червня, 16:17, User
навіть приїде
Йому вірити себе не поважати

Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Черчилль.1945 год.Следующий фашизм придет из России.Просто называться он будет иначе, мы зарезали не ту свинью