MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
27.04, 19:31
30
+18 °С
Вітер: 0 м./с., Півн
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендар
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

Личные аварии, травмы, падения... Горький опыт (В назидании следующему поколению)

Переглядів: 73941
Rase
19.11.2008 р.
answerview
Показати повідомлення
Всем доброе время суток. Предлагаю выкладывать тут свои личные ДТП, аварии, падения, травмы... Вообщем всё что связано с неприятностями вашими и вашего двухколесного друга, в назидание тем, кто только планирует сесть на скутер либо мотоцикл, дабы наши последователи учились на НАШИХ, уже сотворенных, горьких ошибках.
like
good
bad
shockingly
01.10.2012 р. відповів для Leonid1961  
answerview
Привет всем.
Вот и я заимел горький опыт участника ДТП. Слава Богу - без тяжелых последствий.
Спасли:
-....
- хорошие тормоза СШ-ки
- ....
- .....
- .....


сш-ка не може похвалитись хорошими тормозами, з особистого досвіду ( через мене пройшло більше 20 штук сш-ок) то задній тормоз чотко працює тільки на майже нових апаратах, де пробіг 5-7тис.ті котрі більше 15тис навіть з новими оригінальними колодками тормозять не дуже добре через знос барабана  02_sad
like
good
bad
shockingly
01.10.2012 р. відповів для IGOR1  
answerview
Ну, не знаю...
У мене невеликий досвід експлуатації інших апаратів.Були лише дві Lead (90 та 100 куб), та дві СШ-ки. Які повинні бути кращі гальма - не знаю.Але вчора мене мої задовольнили.При чому на вологому асфальті.Інакше- врізався б у кабіну (або переднє колесо) вантажівки.
1.На двух колесах душа блаженствует
2.ТВОЯ ГОЛОВА В ОТВЕТЕ ЗА ТО, КУДА СЯДЕТ ТВОЙ ЗАД.
Honda Lead90,Honda Lead100,Honda SH150 (2005) ,Honda SH150(2007) Honda Foresight(2001),Honda Dio110,Honda PCX150
like
good
bad
shockingly
01.10.2012 р. відповів для Leonid1961  
answerview
Привет всем.
Вот и я заимел горький опыт участника ДТП. Слава Богу - без тяжелых последствий.
Спасли:
-....
- хорошие тормоза СШ-ки
- ....
- .....
- .....


сш-ка не може похвалитись хорошими тормозами, з особистого досвіду ( через мене пройшло більше 20 штук сш-ок) то задній тормоз чотко працює тільки на майже нових апаратах, де пробіг 5-7тис.ті котрі більше 15тис навіть з новими оригінальними колодками тормозять не дуже добре через знос барабана  02_sad
like
good
bad
shockingly
01.10.2012 р. відповів для Leonid1961  
answerview
я теж віддаю перевагу скутерам з великими колесами, але катаюсь на ліберті і на спортсіті 200, так на ліберті на барабанному тормозі при 50кмгод заднє колесо можна заблокувати, на сухому асфальті.а у спортсіті  взагалі відмінні тормоза
like
good
bad
shockingly
04.10.2012 р.
answerview
Вчера проезжал мимо место своего ДТП: ПОЛОЖИЛИ БОРДЮР И УСТАНОВИЛИ ОТБОЙНИК.
Как представил,что было бы,если бы это все УЖЕ было...
1.На двух колесах душа блаженствует
2.ТВОЯ ГОЛОВА В ОТВЕТЕ ЗА ТО, КУДА СЯДЕТ ТВОЙ ЗАД.
Honda Lead90,Honda Lead100,Honda SH150 (2005) ,Honda SH150(2007) Honda Foresight(2001),Honda Dio110,Honda PCX150
like
good
bad
shockingly
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті   Магазин