MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
29.03, 13:36
11
+11 °С
Вітер: 0 м./с., Зах
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендар
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

Rexter 250 i Viper Cruiser 250 - обслуживание, ремонт, эксплуатация

Переглядів: 243627
25.02.2009 р.
answerview
Показати повідомлення
Всім привіт! Вчора (24.02.09) став я володарем Rexter 250. Оскільки мій рідний брат вже рік має viper cruiser 250, то порівнявши дані, майже однакові скутери, можна зробити висновок, що модель Rexter 250 краща:
1. колеса 12" і профіль резини вищий, на мою думку для України це плюс
2. передній гальмівний диск прямий, на вайпері він згинається, а потім кріпиться до колеса
3. прохід для охолодження варіатора іде до повітряного фільтра, там де він і має кріпитись
4. бак і розширювальний бачок спереді
5. відповідно до пункту 4 багажнік набагато більший ніж у viper cruiser 250
6. файка свічки залізна.
7. навіть лобове шкло товстіше!
8. Інструкція до 250-кі.
9. кришка для заливу тосолу, кріпиться на ланцюжку! 01_smile
До мінусів можна віднести негарну вихлопну трубу і кришку варіатора.
Взагалі складається враження що це вайпер підробка!
Але, зрештою, більш вагомі висновки можна буде робити під час експлуатації оскільки я ще на ньому ні кілометра не проїхав, але друг також має такого рекстера, поки що задоволений.
Надалі хочу в даній темі проводити порівняння Rexter 250 i Viper Cruiser 250 і взагалі обговорювати ці скутери.
Змінено: 25.12.2009 р., MopeDDriveR
like
good
bad
shockingly
1••3456789••24
sergik2019
22.03.2009 р. відповів для vjgtl  
answerview
Хорошо спасиб.тогда буду ехать брать. Ток шо звонил в Киев 8700 в мотохате,эт нормально? А когда возьму на че обратить внимание до того как сесть верхом. думаю буду с Киева ехать своим ходом.
like
good
bad
shockingly
vjgtl
22.03.2009 р. відповів для sergik2019  
answerview
С нынешними ценами вроде неплохо. На что внимание обратить? Да как всегда-чтоб заводился норм,масло не капало, все на месте было. Просмотри темку по ф1, там много чего интересмого по вопросам! Удачйой покупки!
like
good
bad
shockingly
22.03.2009 р. відповів для sergik2019  
answerview
Дак дело в том шо попа болит и на торнадо, а там сидушка поболе будет. Здесь наверно от попы зависит 01_smile . Я например 50км проеду уже не очень самочувствие, 100км максимум. Постою минут 5-10 и нормально становится. Опять моно ехать. Хотя конечно чем больше боливар - тем удобнее. Рекомендую перед покупкой посидеть на понравившемся скуте.
like
good
bad
shockingly
29.04.2009 р.
answerview
Шось я давно не писав, та і потреби не було їде і добре.
А зарас напишу про колеса.
Як відомо у Вайпера 130/60 13", а у Рекстера 110/90 12".
З чого все почалось: Їздили ми бандою на скутерах зі Львова в Франківськ на сльот. Вертались назад додому через Стрий. Хто незнає Львів-Стрий дорогу зробили ідеальну. І коли їхали по добрій дорозі то побачили, шо більше 90 км/год їхати тяжко, оскільки колеса дизбалансовані - іде вібрація по рулю. Тому було прийнято рішення відбалансувати колеса.
Коли зняли колеса з Вайпера і Рекстера то зауважили наступне:
1. Колесо Рекстера більше ніж у Вайпера (зовнішній діаметр)
2. Колесо від Рекстера підходить до Вайпера(приміряли але не затягували)
Ну і поїхали балансувати. Під час балансування появився третій пункт не на користь коліс Вайпера. Переднє колесо вайпера заходить на вісь 12мм, а в балансувального станка вісь 14мм. Відповідно було відбалансовано тільки 3 колеса, а четверте добалансовували "вручну".
Ну і відповідно після балансування прошвирнулись до 120 по трасі, вібрацій стало набагато менше!
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
29.04.2009 р.
answerview
Ше фотки
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
29.04.2009 р.
answerview
І ше
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
29.04.2009 р.
answerview
Еще раз убеждаюсь, что китайская техника - лотерея...
У меня стоковый задний диск был с небольшой "восьмеркой". Тем не менее, даже при 110-120 никакой вибрации не наблюдалось. Сейчас диск заменил - вибрации по прежнему нет. Но отбалансировать все равно хочу, но негде...
like
good
bad
shockingly
GiM
04.05.2009 р. відповів для anom1  
answerview
Спасибо тебе  42_friends
Ценная инфа ,многие интересовались этим вопросом 18_good
Держи +1
like
good
bad
shockingly
04.05.2009 р. відповів для anom1  
answerview
скажите с какого вайпера на с ф1 случайно или укажите диаметр колеса вайпера и рекса
like
good
bad
shockingly
07.05.2009 р. відповів для valeranika  
answerview
скажите с какого вайпера на с ф1 случайно

Не зрозумів

Я ж наводив розміри колес на Viper Cruiser 250 і Rexter 250, 130/60 13" і 110/90 12" відповідно.
like
good
bad
shockingly
HALK
08.05.2009 р.
answerview
Можеш еще фото рекстера выложыть?
like
good
bad
shockingly
08.05.2009 р. відповів для HALK  
answerview
Прошу:
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
08.05.2009 р. відповів для HALK  
answerview
і ше:
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
HALK
08.05.2009 р. відповів для anom1  
answerview
мені кажеця що рекстер це копія круізера 29_beee
like
good
bad
shockingly
08.05.2009 р. відповів для HALK  
answerview
08_lol Viper Cruiser вже копіюють  08_lol Шо в Rexter-а шо в Viper-а - корінь один - Honda Foresight!
like
good
bad
shockingly
09.05.2009 р.
answerview
01_smile
like
good
bad
shockingly
19.06.2009 р. відповів для anom1  
answerview
...согласен, что источник вдохновения китайцев на производство  Rexter 250 и  Viper -Cruiser - один, это Honda Foresight, но сходство только внешнее. Двигатель в китайцах недоработанный, да и сборка оставляет желать лучшего. Как было выше замечено, что после покупки подобного аппарата, его нужно полностью перебрать, чтобы быть уверенным, что на ходу что нибудь не отвалиться...
...я преобрёл Rexter 250 в начале весны, откатал уже почти 5000, за это время пришлось поменять лампы в фаре, привод спидометра, микрик(кнопка) заднего тормоза(стопаря), переключатель поворотов, сломался багажник, пришлось заваривать...
...а так аппарат очень даже достойный, по цене он себя оправдывает.
  Кто какое масло заливает в картер и через какой пробег замена?
Я заливаю Texaco 10W40 каждые 1500 км. пока, слава Богу двигатель работает нормально.
...В очках главное не стёкла! Главное - чувствовать себя зрячим!!!
Мальчик Бананан.
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
19.06.2009 р. відповів для kost274  
answerview
Гггг  03_biggrin прикольно, страховка на ветровике... Я свою вожу в рюкзаке... Когда её реально небыло, то один раз гайцов проспонсировал на 20 грн. Сейчас даже не останавливают... 02_sad

Масло лью Motul Scooter Expert 10W-40... Пока жалоб нет
like
good
bad
shockingly
19.06.2009 р.
answerview
Я в свій Рекстер заливаю Xado 5w40 SM, і міняю його 2500-3000 км. Поміняв світло на ксенон,і маленькі лампочки на діоди . Свічку поміняв по власному бажанню на 4000км, стояла NGK DPR8... і нормально працювала, поставив Denso ...X24... бо меншої небуло 12_cray . Поставив MK05, ставив через тахометр, але вольтметр виявився кориснішим 01_smile і ніби все все. Наразі пробіг 4500км.
like
good
bad
shockingly
22.06.2009 р. відповів для dss_troy  
answerview
...я страховку прилепил сразу после покупки аппарата 01_smile , пару раз останавливали пока не было номеров, но как только видели страховку - отпускали, а сейчас даже не останавливают, всё на ветровике и страховка и техталон...
...В очках главное не стёкла! Главное - чувствовать себя зрячим!!!
Мальчик Бананан.
like
good
bad
shockingly
1••3456789••24
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті   Магазин