MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
29.04, 10:57
32
+18 °С
Вітер: 1 м./с., Схід
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендар
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

Rexter 250 i Viper Cruiser 250 - обслуживание, ремонт, эксплуатация

Переглядів: 244107
25.02.2009 р.
answerview
Показати повідомлення
Всім привіт! Вчора (24.02.09) став я володарем Rexter 250. Оскільки мій рідний брат вже рік має viper cruiser 250, то порівнявши дані, майже однакові скутери, можна зробити висновок, що модель Rexter 250 краща:
1. колеса 12" і профіль резини вищий, на мою думку для України це плюс
2. передній гальмівний диск прямий, на вайпері він згинається, а потім кріпиться до колеса
3. прохід для охолодження варіатора іде до повітряного фільтра, там де він і має кріпитись
4. бак і розширювальний бачок спереді
5. відповідно до пункту 4 багажнік набагато більший ніж у viper cruiser 250
6. файка свічки залізна.
7. навіть лобове шкло товстіше!
8. Інструкція до 250-кі.
9. кришка для заливу тосолу, кріпиться на ланцюжку! 01_smile
До мінусів можна віднести негарну вихлопну трубу і кришку варіатора.
Взагалі складається враження що це вайпер підробка!
Але, зрештою, більш вагомі висновки можна буде робити під час експлуатації оскільки я ще на ньому ні кілометра не проїхав, але друг також має такого рекстера, поки що задоволений.
Надалі хочу в даній темі проводити порівняння Rexter 250 i Viper Cruiser 250 і взагалі обговорювати ці скутери.
Змінено: 25.12.2009 р., MopeDDriveR
like
good
bad
shockingly
1••567891011••24
15.07.2009 р. відповів для anom1  
answerview
...да на Укравтозапчастях заднее колесо стоит 450 грн, но не факт, что оно подойдёт. Была информация, что у них разный диаметр оси колеса...
...В очках главное не стёкла! Главное - чувствовать себя зрячим!!!
Мальчик Бананан.
like
good
bad
shockingly
16.07.2009 р. відповів для kost274  
answerview
Подивись 6-ту сторінку, я там якраз писав про колеса.
Знову про поломки 12_cray :
На передньому колесі полетів підшипник той шо навпроти дискового тормоза і закривається "сальніком". Той "сальнік" шо його закриває важко назвати сальніком, тому не дивно шо підшипник полетів. Підшипник вже поміняв, і поставив нормальний сальнік, правда трохи вищий, але так навіть краще. Тепер замість гудіння підшипника, знову насолджуюсь гудінням резини. 03_biggrin
like
good
bad
shockingly
19.07.2009 р. відповів для anom1  
answerview
В принципе, у нас диски разные... Но на своем никаких претензий к сальнику и подшипнику не имею... Сколько раз разбирал - всегда возле подшипника чисто, и сальник работает на все 99%...
like
good
bad
shockingly
20.07.2009 р.
answerview
...мужики, я не знаю в чём проблема, но после последнего дальняка , что-то заскрипело в заднем колесе, поскрипывает и трет, такое впечатление, что или тормоз, или подшипник полетел. Если кто с таким сталкивался, посоветуйте, что делать...
...В очках главное не стёкла! Главное - чувствовать себя зрячим!!!
Мальчик Бананан.
like
good
bad
shockingly
21.07.2009 р. відповів для kost274  
answerview
Може бути шо просто колесо відкрутилось, якшо нє то скорше всього шо підшипник.
like
good
bad
shockingly
21.07.2009 р. відповів для kost274  
answerview
Могут колодки скрипеть и тереть... У меня почти постоянно так было... Сейчас исправил, но скрип иногда появляется
like
good
bad
shockingly
21.07.2009 р. відповів для dss_troy  
answerview
Могут колодки скрипеть и тереть... У меня почти постоянно так было... Сейчас исправил, но скрип иногда появляется

...а что именно исправил? Какая причина скрипа?
...В очках главное не стёкла! Главное - чувствовать себя зрячим!!!
Мальчик Бананан.
like
good
bad
shockingly
22.07.2009 р. відповів для kost274  
answerview
У меня получается, что маятник стоит немного под углом к колесу, по этому колодки изнашиваются тоже под углом и постоянно трут по диску... Я снял суппорт, а между пластиной крепления суппорта и маятником, на верхний болт, поставил шайбу в миллиметр толщиной. Теперь все отлино
like
good
bad
shockingly
23.07.2009 р.
answerview
Мужики, подскажите размер роликов в вариаторе на Рекстере 250
...В очках главное не стёкла! Главное - чувствовать себя зрячим!!!
Мальчик Бананан.
like
good
bad
shockingly
23.07.2009 р. відповів для kost274  
answerview
Мужики, подскажите размер роликов в вариаторе на Рекстере 250

23х18 вага 23-26гр які знайдеш. Я купляв в РА. А що з твоїми сталось?
[url=http://nomer.avtobeginner.ru]http://nomer.avtobeginner.ru/uamoto/BC394940AA.png
like
good
bad
shockingly
23.07.2009 р. відповів для tyxanton  
answerview
ещё не знаю, но в вариаторе что-то тарахтит, тут 2 варианта, либо ролики, либо задняя пластина вариатора( возможно повылетали П-образные прокладки)...
ремень поменял на 5000, но наверное поставлю назад старый, потому, что новый выдержал всего около 1500 и износился больше чем родной...
...В очках главное не стёкла! Главное - чувствовать себя зрячим!!!
Мальчик Бананан.
like
good
bad
shockingly
23.07.2009 р. відповів для kost274  
answerview
А шо за новий ремінь?
А старий чого поміняв?
В мене вже 7000км нічого не міняв і міняти не хочу, на 5000км подивився в варіатор вроді все нормально.
Ти добре прислухайся шо там тарахкотить, може воно і має тарахкотіти, а ламати завжди встигнеш! 01_smile
like
good
bad
shockingly
24.07.2009 р. відповів для anom1  
answerview
...ремень поменял по рекомендации мастеров в гарантийной мастерской, сказали, что на 6000 нужно сменить ремень, но уже вижу, что зря поменял...теперь ещё что-то и тарахтит, короче начались проблемы...
...В очках главное не стёкла! Главное - чувствовать себя зрячим!!!
Мальчик Бананан.
like
good
bad
shockingly
24.07.2009 р. відповів для kost274  
answerview
а який ремінь тобі втулили? І шо здерли? В нас в магазині є Паверлінк Гейтс, загнули шось 320 грн.
[url=http://nomer.avtobeginner.ru]http://nomer.avtobeginner.ru/uamoto/BC394940AA.png
like
good
bad
shockingly
25.07.2009 р. відповів для tyxanton  
answerview
...стоял именно Поверлинк, износ за 5000 всего 0,5 мм, а поставил какой-то китайский, фирму не помню, покупал за 110 грн. - гадость редкая, за 1500 износ больше чем у родного за 5000, на днях наверное поставлю назад старый и закажу нормальный(сказали , что можно привезти под заказ японский, в пределах 250 грн)...
Вчера пробил колесо, поехал к знакомому на шиномонтаж, так за одно и подшипники поменял и тормозные колодки, теперь ни какого скрипа, трения, ездит как молодой...
иногда полезно пробить колесо... 03_biggrin
...В очках главное не стёкла! Главное - чувствовать себя зрячим!!!
Мальчик Бананан.
like
good
bad
shockingly
31.07.2009 р.
answerview
...кто подскажет, как поменять тосол в REXTERe, где сливное отверстие(если оно есть)?, а то стал доливать тосол, а он в бачке какой-то грязный, да и мотор стал греться сильнее чем раньше...
...В очках главное не стёкла! Главное - чувствовать себя зрячим!!!
Мальчик Бананан.
like
good
bad
shockingly
31.07.2009 р. відповів для kost274  
answerview
Ти тосол ше не міняв?
Зливається відкручуванням нижнього болта шо кріпить помпу, плюс бажано зняти трубку, яка кріпеться до помпи і іде від радіатора.
Наполегливо рекомендую промити систему охолодження. Від liqui Moly промивка дорога >70 грн., я промивав нею, правда потім саму промивку бажано добре вимити. Заливати бажано не тосол, а розбавлений з дистильованою водою синтетичний концентрат антифрізу G12 або G12+.
В мене така сама фігня була, я злив "оригінальний" "тосол", промив систему тільки дистильованою водою, і залив антифріз червоного кольору+вода. Через деякий час цей антифріз став знову зелений!, прийшлось знову промивати. Другий раз до промивки підійшов більш серьозно тепер антифріз того кольору якого і повинен бути!. Шеб на термостат глянути, я пробував його зняти, але не вийшло - корпус термостата треба витягувати з циліндра, але він міцно тримається, тому я з цього задуму збився.
Також на заправці Shell бачив більш дешевші варіанти промивки ~20грн., але про їхню якість незнаю, тому що не користувався.
Змінено: 31.07.2009 р., anom1
like
good
bad
shockingly
01.08.2009 р. відповів для anom1  
answerview
Промывал промывкой RunWay


Это концентрат... Разводится в воде, заливается вместо тосола и 10 минут гоняешь двигло с этой дрянью. Потом сливаешь. Если хочешь, то повторяешь. После всего промываешь несколько раз водой и заливаешь тосол.
Сам тосол брал на ОККО. Пока полет нормальный. Цвет как был синий, так по сей день такой и есть.
like
good
bad
shockingly
02.08.2009 р. відповів для dss_troy  
answerview
...Спасибо мужики, обязательно попробую, добавил бы вам рейтинг, но пока не могу , молод ищщо, всё равно спасибо огромное!!! 03_biggrin  03_biggrin  03_biggrin
...В очках главное не стёкла! Главное - чувствовать себя зрячим!!!
Мальчик Бананан.
like
good
bad
shockingly
03.08.2009 р. відповів для kost274  
answerview
Ты с промывкой не затягивай... В двигло льют такой "тосол", что у меня в патрубках, помпе и термостате были солевые отложения... После промывки все ушло, а могли и каналы "позаростать"... Короче - жуть...
like
good
bad
shockingly
1••567891011••24
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті   Магазин