MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
20.04, 04:17
31
+4 °С
Вітер: 2 м./с., Пд-З
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендар
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

Ксенонове світло (xenon) інсталяція на скутер, фото звіт

Переглядів: 59509
12.10.2009 р.
answerview
всім доброго дня,хотів би поділитися (кого цікаве) як я збирався ставити ксенон на скутер piaggio.ідея виникла після поїздки в карпати коли я в 23.00 від підніжя гори Говерли їхав в магазин до кпп я думав шо вмру з страху ))))(ну і звичайно для підвищення безпеки на дорозі)а то деколи думаю шо я неведимка !але як бачити живий здоровий пишу Вам
замовив собі комплект на ближнє світло(і так буде світити ліпше ніж дальнє)))з гарантією шось більше року, для інсталювання треба прямі рукі (як хтось писав),паяльник (можливо),тестер...
Автодіагност-електрик м.Львів
Змінено: 12.10.2009 р., akdi
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
12.10.2009 р. відповів для akdi  
answerview
цоколь H8 схема приблизно ця.....але ше зроблю заміри чи неприйдеться через акумік і релюху робити
Автодіагност-електрик м.Львів
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
12.10.2009 р.
answerview
Во сколько по деньгам обошелся ксенон?
Расходники, резина, чехлы, масла Motul в наличии.
Оригинальные запчасти для японской и европейской техники.
Доставка по каталогам Wemoto, Louis, SIP, Scooter-Center, Scooter-Attack.
like
good
bad
shockingly
12.10.2009 р. відповів для 3BIP  
answerview
приблизно 70у.е на блок 24міс гарантія а на лампу 12міс  38_focus
Автодіагност-електрик м.Львів
Змінено: 12.10.2009 р., akdi
like
good
bad
shockingly
12.10.2009 р. відповів для akdi  
answerview
приблизно 70Уе 1.5 роки на блок гарантія і на лампу рік  38_focus

Я так понимаю, это за один блок и одну лампу?
З.Ы. По стоимости вполне можно было рассмотреть вариант из 3-4 светодиодов, свет не хуже, а то и лучше, а энергопотребление однозначно меньше.
Расходники, резина, чехлы, масла Motul в наличии.
Оригинальные запчасти для японской и европейской техники.
Доставка по каталогам Wemoto, Louis, SIP, Scooter-Center, Scooter-Attack.
like
good
bad
shockingly
12.10.2009 р. відповів для 3BIP  
answerview
можливо і так)))(1 лампа,1блок)я діоди собі на габарити замовив(на машину) тільки незнаю чи такі потужні про які ти говореш і я думаю))
Автодіагност-електрик м.Львів
like
good
bad
shockingly
Yan
12.10.2009 р. відповів для akdi  
answerview
цоколь H8 схема приблизно ця.....але ше зроблю заміри чи неприйдеться через акумік і релюху робити

Живленя блоку від акумулятора?
like
good
bad
shockingly
12.10.2009 р. відповів для Yan  
answerview
скоріше всього шо нє!!!!! яя зара прихворав зроблю заміри скажу точно.....хоча твій з варіант пасував би більше всього!але тянути ті соплі купа проводів нехочу швидше спаяти мінімальний стабілізатор тай взагалі глянь на блок якій там допуск в вольтах думаю небуде  потреби!
Автодіагност-електрик м.Львів
like
good
bad
shockingly
Yan
12.10.2009 р. відповів для akdi  
answerview
скоріше всього шо нє!!!!! яя зара прихворав зроблю заміри скажу точно.....хоча твій з варіант пасував би більше всього!але тянути ті соплі купа проводів нехочу швидше спаяти мінімальний стабілізатор тай взагалі глянь на блок якій там допуск в вольтах думаю небуде  потреби!

Тут не все так просто 03_biggrin  ні оди ні другий варіант, для нормальної роботи, непіходять 07_dirol  Якщо ти хочеш підключати до живлення фари, то блок просто не увімкнеця, оскільки пусковий струм доволі великий 8А, це приблизно 100Вт, а живлення фари розраховане на 35Вт, без переробки генератора,заміни реле-регулятора та переробки проводки нічого невийде. А підключення до акума - непрактично, оскільки штатний акумулятор розрядитья за годину максимум дві 06_question

Все це стосується двухтактників, а ти як я зрозумів ставиш на двухтактник NRG 07_dirol
like
good
bad
shockingly
12.10.2009 р. відповів для Yan  
answerview
поперше хто сказав якшо він буду підключатися до акуми шо він буде вкл при виключеному моторі?а інше провірю скажу а то хворий в хаті тоді і посперечаємось) 20_drinks
p.s але max 8.3 A це незначить помоэму шо це він постійно такий также є мін вот мін і подивлюся(даним незавжди можна довіряти!
Автодіагност-електрик м.Львів
Змінено: 12.10.2009 р., akdi
like
good
bad
shockingly
12.10.2009 р. відповів для Yan  
answerview
Я думаю у него всё получиццо. тем более с таким блоком, если написанное там правда. Наверное придёццо подкрутить холостые , шоб генер давал около 10В переменки на ХХ.А при сборке стабилизатора следует учесть пусковой ток - и брать диоды соответствующие.
У меня , к сожалению , старый автомобильный балласт - там не менее 11,5 вольт входа должно быть.И поэтому себе я сделал от аккума. Всё пашет нормально, уже второй сезон - вначале на Китайце 4Т , теперь на Пежо 2Т.
"Там, где положено пешеходам переходить дорогу, нарисована на дороге "зебра", а там где не положено - висят венки..."
like
good
bad
shockingly
12.10.2009 р. відповів для Yan  
answerview
8 А - это в момент розжига (пару секунд) потом нормальный ток.
Генератор выдержит нормально.
Счастье - это не пункт назначения а способ путешествовать.
like
good
bad
shockingly
Yan
12.10.2009 р. відповів для akdi  
answerview
поперше хто сказав якшо він буду підключатися до акуми шо він буде вкл при виключеному моторі?

А ти проведи дослід, під'єднай лампочку 35Вт до акума і покатайся так, і побачиш на скільки вистачить акума та Піаджівського РР 25_spiteful
like
good
bad
shockingly
Yan
12.10.2009 р. відповів для Gozar  
answerview
8 А - это в момент розжига (пару секунд) потом нормальный ток.
Генератор выдержит нормально.

Он видержит, но тока нужного просто не даст 03_biggrin  блок "поцекотит" но не включицо 06_question
like
good
bad
shockingly
12.10.2009 р. відповів для Yan  
answerview
ти хочеш сказати шо акумулятор незаряжається?коли працює мотор?
Автодіагност-електрик м.Львів
like
good
bad
shockingly
12.10.2009 р. відповів для egotarus  
answerview
Я думаю у него всё получиццо. тем более с таким блоком, если написанное там правда. Наверное придёццо подкрутить холостые , шоб генер давал около 10В переменки на ХХ.А при сборке стабилизатора следует учесть пусковой ток - и брать диоды соответствующие.
У меня , к сожалению , старый автомобильный балласт - там не менее 11,5 вольт входа должно быть.И поэтому себе я сделал от аккума. Всё пашет нормально, уже второй сезон - вначале на Китайце 4Т , теперь на Пежо 2Т.

91_imsohappy
Автодіагност-електрик м.Львів
like
good
bad
shockingly
12.10.2009 р. відповів для Gozar  
answerview
91_imsohappy
Автодіагност-електрик м.Львів
like
good
bad
shockingly
Yan
12.10.2009 р. відповів для akdi  
answerview
ти хочеш сказати шо акумулятор незаряжається?коли працює мотор?

Заряджається, але при додатковому навантаженні, зарядки невистачатиме, як результат посажені акумулятор і згодом спалене РР 07_dirol  особливо це стосується Піаджіо, якшо хочеш краще світло, без серьйозного переобладнання - заміни лампу у задній фарі на світлодіодну, постав ручній клапан холодного запуску і на вивільнені 10-20Вт постав гарні лампочки, але не переборщи щоб не поплавився світловідбивач 20_drinks
like
good
bad
shockingly
12.10.2009 р. відповів для Yan  
answerview
я якшо непомиляюся то в мене вже стоять світлодіодні стопи ітд
Автодіагност-електрик м.Львів
like
good
bad
shockingly
Yan
12.10.2009 р. відповів для akdi  
answerview
я якшо непомиляюся то в мене вже стоять світлодіодні стопи ітд

Точно, у тебе ж рестайлінгова модель 03_biggrin  тоді лишаеться тільки збагачувач, доречі в тебе досить непогана оптика, з гарними лампочками повинна світити добре 06_question
like
good
bad
shockingly
12.10.2009 р. відповів для Yan  
answerview
та неказав шо погано а шеееее ліпшого захотілося))))!!!
Автодіагност-електрик м.Львів
like
good
bad
shockingly
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті   Магазин