MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
27.04, 14:09
32
+18 °С
Вітер: 0 м./с., Зах
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендар
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

Ксенонове світло (xenon) інсталяція на скутер, фото звіт

Переглядів: 59556
12.10.2009 р.
answerview
Показати повідомлення
всім доброго дня,хотів би поділитися (кого цікаве) як я збирався ставити ксенон на скутер piaggio.ідея виникла після поїздки в карпати коли я в 23.00 від підніжя гори Говерли їхав в магазин до кпп я думав шо вмру з страху ))))(ну і звичайно для підвищення безпеки на дорозі)а то деколи думаю шо я неведимка !але як бачити живий здоровий пишу Вам
замовив собі комплект на ближнє світло(і так буде світити ліпше ніж дальнє)))з гарантією шось більше року, для інсталювання треба прямі рукі (як хтось писав),паяльник (можливо),тестер...
Автодіагност-електрик м.Львів
Змінено: 12.10.2009 р., akdi
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
Yan
12.10.2009 р. відповів для akdi  
answerview
та неказав шо погано а шеееее ліпшого захотілося))))!!!

Ну тоді все в твоїх руках, полазь по інету, десь є статья як грамотно утановити ксенон на 2т, доречі на прикладі НРГ, впинципі не дуже важко - там в генераторі пару дротиків спаяти та РР виготовити(схеми та детальна інструкція там є) ну і піключити все обладнання по "4т" схемі.
like
good
bad
shockingly
12.10.2009 р. відповів для Yan  
answerview
ну якшо нічог невийде то так і буду робити)а ліпше на машину поставлю))))ше один докуплю)
Автодіагност-електрик м.Львів
like
good
bad
shockingly
nikon
13.10.2009 р.
answerview
в Киеве брал себе ксенон 400гр +70гр установка!
like
good
bad
shockingly
13.10.2009 р. відповів для nikon  
answerview
тоже на гарант.....?
Автодіагност-електрик м.Львів
like
good
bad
shockingly
nikon
13.10.2009 р. відповів для akdi  
answerview
тоже на гарант.....?

да  на гарантии..
like
good
bad
shockingly
13.10.2009 р. відповів для nikon  
answerview
а як* характеристики?
Автодіагност-електрик м.Львів
like
good
bad
shockingly
nikon
13.10.2009 р. відповів для akdi  
answerview
а як* характеристики?

ща точно не помню тот скут уже продан...
like
good
bad
shockingly
14.10.2009 р. відповів для nikon  
answerview
і шо всььо підключилося і працювало?чи ти переробляв як багато хто пише в неті генератор)))?
Автодіагност-електрик м.Львів
like
good
bad
shockingly
nikon
15.10.2009 р. відповів для akdi  
answerview
і шо всььо підключилося і працювало?чи ти переробляв як багато хто пише в неті генератор)))?

я ставил на 150сс там нечего переделывать...
like
good
bad
shockingly
15.10.2009 р.
answerview
Генератор трогать не нужно! просто переделать реле регулятор и немножечко проводку и вперёд! На пиаджио и так может хватить мощности Реле! и сгореть оно не должно просто сядет АКБ если что! у меня без переделок 2 года реле работало и всё ок! а просто стабилизатор поставить не получится! напруги та хватит а вот тока выдаваемого геной на низких оборотах точно не хватит!
[URL=http://2ip.ru/speed/]http://2ip.ru/speedbar/MTI2NzAxNDYxMC0xNzQzLjQ2Ny0xMzUuOTEzLTUzLjk3Mi0yNjAwMDI=.gif
КРИВОЙ РОГ www.scdr.at.ua KSK Krivoy Rog
like
good
bad
shockingly
15.10.2009 р. відповів для JB  
answerview
трохи підлікувався думаю поїду на 5 хв в гараж зиркну на ксенон (перший раз turn on) я включив напряму на акуму .....ефект більший ніж я думав.....то вашеее бомбаа!!!!!ше б лінзу 04_blush дуже довольний,попробував включити  блок в розєм на лампу  ефект стробоскопа.....мабуть якти кажеш нехватає А ,але не факт якшоб було мало А чи В тут стоїть захист невключився б блок!!.....досліди буду вже проводити як остаточно одужаю.
Автодіагност-електрик м.Львів
like
good
bad
shockingly
15.10.2009 р. відповів для akdi  
answerview
тут пару фоток то телефон небаніть за якість!
Автодіагност-електрик м.Львів
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
15.10.2009 р.
answerview
Судя по схеме подключения релюха включает ксенон от +12 постоянного напряжения.
а в скутере головной свет запитан от переменного напряжения. я ошибаюсь? реле не держит питание на блоке розжига, а дергается из положения в положение, то снимая, то подавая питание на блок розжига. я что то ни так понимаю?
like
good
bad
shockingly
15.10.2009 р. відповів для akdi  
answerview
ефект більший ніж я думав.....то вашеее бомбаа

угу, бомба...лампа без шторки, лупит и дальний и ближний вместе...за езду с таким светом могут быстро набить лицо.
Охота пуще неволи...
like
good
bad
shockingly
15.10.2009 р. відповів для atom  
answerview
поперше тре відрегулювати фару !!!!!подруге ліпше за таке! чим камаз наїде на лице..я і так 85 % експлуатую дньом
Автодіагност-електрик м.Львів
like
good
bad
shockingly
15.10.2009 р. відповів для akdi  
answerview
Ну, если сможешь так наклонить фару... у меня не получилось во всяком случае, пришлось делать шторку (фото 2), иначе светило так (фото 1)
Охота пуще неволи...
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
15.10.2009 р. відповів для atom  
answerview
як ти її зробив?але в мене задача інша як доробити шоб і акуму несадило і працювало всьо файно.....міряв тестером акумік вольтаж 11.7 пригає туда сюда вкл хенона на акумік падає до 10.2 майже.....
Автодіагност-електрик м.Львів
like
good
bad
shockingly
15.10.2009 р. відповів для Gustav  
answerview
та всьо правильно!вот думаю із  затого шо перемений тому і ефект строба.....просто тре попробувати якісь мін стабілізатор але нехочу переробляти систему тому шо коли розбирав то там дукаті шось того ше девствене всьо нехочу курочити((((( а якшо кондей забабахати?1Farada?
тай блок йому нетреба імено 12-13 вольт внього великий діапазон! диви фото блока!вище
Автодіагност-електрик м.Львів
Змінено: 15.10.2009 р., akdi
like
good
bad
shockingly
15.10.2009 р. відповів для akdi  
answerview
Охота пуще неволи...
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
15.10.2009 р. відповів для atom  
answerview
так нагло?)))))а є фото як рубає з переду після установки?
Автодіагност-електрик м.Львів
like
good
bad
shockingly
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті   Магазин