MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
28.03, 19:31
44
+13 °С
Вітер: 0 м./с., Зах
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендарМагазин
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

Китайская рядная 2-х цил. 250-ка (Kinroad 250, Cruise-2, Stinger-250, Defiant DT-250A-1 Polk и т.д.)

Переглядів: 347099
simmoto
25.10.2009 р.
answerview
Показати повідомлення
Недавно купил KINROAD XT250-16 с двухцилиндровым рядным двигателем, поделитесь впечатлениями у кого ещё есть такой или аналогичный. Как в ходу, в ремонте, какие бывают проблемы, или кто как доработал.
Змінено: 26.10.2009 р., simmoto
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
01.10.2018 р.
answerview
Відгукніться хто знає: товариш купив двигун, рядна китайська 250-ка, HONOR-250, карбюратори брав окремо і без головних жиклерів (б/у), на карбюраторах клейма SHENG WEY і VE KIA 17, питання: які повинні стояти жиклери і їх маркування. Дякую. Двигло буде встановлено на ЯВА.
Іванович. Не бандерлог!
like
good
bad
shockingly
01.10.2018 р.
answerview
я ставив жиклери від 95 до 112,5, підходять від СОЛЕКС'а
контроль провадиться по свічкам

по хондовському мануалу має стоять головний 110 і жиклер холостого ходу 37
(пізніше зроблю скріншот закину)
Крим - це Україна!
1
like
1
good
bad
shockingly
02.10.2018 р. відповів для Direktor  
answerview
ось знайшов в мануалі такі значення
єдино, що не зрозуміло це для одного карба чи для пари?
Крим - це Україна!
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
02.10.2018 р.
answerview
по карбу = хай тут буде:

1. на гвинті ХХ має буть пружинка, резинка і шайбочка = це важливо
2. стандартна настройка поплавків = паралель з площиною розйому (у мене нерегулюються)
3. карб, верхні частина
4. головний паливний жиклер з емульсійною трубкою
5. паливний жиклер ХХ з емульсійною трубкою (до промивки, капец шо було в карбі = карбклінер + компресор!!!)
6,7,8. все мить, все дуть = карбюратор має буть чистий
Крим - це Україна!
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
1
like
1
good
bad
shockingly
02.10.2018 р. відповів для Grom  
answerview
Дякую 20_drinks
Іванович. Не бандерлог!
1
like
1
good
bad
shockingly
14.01.2019 р.
answerview
у мене новий підопічний
пізніше покажу, що можна зробити оч.умелими руцями з двигуном
Крим - це Україна!
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
12.02.2019 р.
answerview
прийшли мені запцацочки
фастаюсь

китайський розпредвал такий чьоткий, що я його в японський мотор поставлю!
Крим - це Україна!
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
1
like
1
good
bad
shockingly
12.02.2019 р.
answerview
к слову, какие габаритные размеры горшков (наружный диаметр выступающих гильз, расстояние между шпильками, высота горшка от прокладки до прокладки), и какая высота головы (от низа до верха крышки)?

у меня есть стойкое подозрение, что моя 125-ка заменой ЦПГ+колена+головы легко и непринужденно превратится в 250-ку - если это так, то мож таки дойдут руки до апгрейда...
like
good
bad
shockingly
13.02.2019 р.
answerview
у меня есть стойкое подозрение, что моя 125-ка заменой ЦПГ+колена+головы легко и непринужденно превратится в 250-ку - если это так, то мож таки дойдут руки до апгрейда...


прийду додому поміряю

можна збирать і на рідному коліні
але ти в свою чергу поміряй/дізнайся свій хід поршня (думаю у тебе 45-49мм і буде НЕдоход)
підрізать циліндр зверху на одне ребро і будеш мать верховий двигун, при цьому голову не міняй! матимеш збільшену ступінь стиснення

у мене 53мм діаметр поршнів, десь по 65мм зовнішній діаметр гільзи, хід поршня 53мм
Крим - це Україна!
Змінено: 13.02.2019 р., Grom
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
13.02.2019 р.
answerview
але ти в свою чергу поміряй/дізнайся свій хід поршня (думаю у тебе 45-49мм і буде НЕдоход)
ход - 41мм, диаметр - 44. на 53-х поршнях - оно-то можно на родном колене, но вместо 125 будет где-то 180 кубиков. какбы лучше, чем сток, но не так чтобы сильно.

надо будет в гараж к другу, где пару лет мотоцикл жил, заехать на выходных, забрать остатки своего барахла, да заодно зарисовки картера.

+ знакомый знакомого вроде как хотел продавать половину мотора аналогичного (без головы, и вроде без горшков) занедорого - если это действительно занедорого, а не за полцены нового мотора, то возьму и буду его уже форсировать.

да, к слову, как правильно "по науке" подшипники сажать? т.к. небольшой нагрев картера (градусов до 80-100) и запрессовка молотком через резиновую проставку не очень результат дают (после профилактической переборки с заменой подшипников вибрации сильно подросли, подшипники SKF брал)... греть до 250+ пока сами подшипники в посадочные места не упадут? или не заморачиваться, а заказать токарю проставку по ширине колена диаметром как подшипник, стянуть картер с проставкой вместо колена и отцентровать уже по месту?
like
good
bad
shockingly
13.02.2019 р.
answerview
ход - 41мм, диаметр - 44. на 53-х поршнях - оно-то можно на родном колене, но вместо 125 будет где-то 180 кубиков.
~180815,33сс
співвідношення 53/41 дадуть тобі мотор який буде непогано набирать оберти = як 125сс, але тяги за рахунок більшої площі денця поршня буде більше. 
з рідною головою ступінь стиснення стане ~12,85714285714286 (це максимально шо вийде без недоходів на тонких прокладках і т.д.) що весьма недурственно, майже як у сучасних моторів на вприску

+ знакомый знакомого вроде как хотел продавать половину мотора аналогичного (без головы, и вроде без горшков) занедорого
я купив некомплектний мотор за 4к грн = вважаю, що мені повезло, бо виявився Зонгшен. Ще не докупив всього щоб скласти і завести, але вже пару тисяч витратив
Крим - це Україна!
like
good
bad
shockingly
13.02.2019 р.
answerview
ак правильно "по науке" подшипники сажать?

в Хонду підшипники сажаються руками з невеликим постукуванням торцом руків'я молотка = там підшипники сидять прямо в алюмінієвому картері і вся система остаточно фіксується при нагріві до робочих температур

в усіх китай-моторах які я бачив/розбирав/ремонтував підшипники саджались з невеликим натягом, в цих моторах підшипник встановлюється в залізну обойму, яка залита в корпус картера (а може запресовані... хз)

якщо доводиться сильно стукать = щось у тебе сильно криве! перевіряй геометрію

п.с. після того як кілька раз зібрав картери китайців я був відверто шокований тим як Хондовський мотор зібрався сам - я просто притулив дві половинки і вони схлопнулись!
Крим - це Україна!
like
good
bad
shockingly
14.02.2019 р.
answerview
у менв усіх китай-моторах які я бачив/розбирав/ремонтував підшипники
саджались з невеликим натягом, в цих моторах підшипник встановлюється в
залізну обойму, яка залита в корпус картера (а може запресовані... хз)
у меня подшипники садились с приличным натягом в картер, без стальных обойм. причем - все. и извлекались аналогично - достаточно туго. как, впрочем, и колесные подшипники. стучать не так чтобы сильно - но надо, усадил, потом по краям попростукивал до звонкого стука (признак что подшипник уперся уже в посадочное место), но возможно где-то не до конца уселся, с перекосом...
а может - подшипники такие попались...

з рідною головою ступінь стиснення стане ~12,85714285714286 (це максимально шо вийде без недоходів на тонких прокладках і т.д.) що весьма недурственно, майже як у сучасних моторів на вприску
оно-то да, но 98-й бензин найти еще надо :(
like
good
bad
shockingly
16.02.2019 р.
answerview
но-то да, но 98-й бензин найти еще надо

а от і фіг!
я зібрав собі двигло (одностволку CG) з ступенем стиснення 14,333333333 і їздив на звичайному спиртовмісному а-95 (КЛО) і все було нормально, поки не погнув клапана.... (ти б бачив як там я ізгалявся, щоб рокери з штангами подружить = нештатна общем робота ГРМ)

так от піся місяця знущання над технікою, я знайшов лише два коротких сліда від детонації - виглядає наче оплавленість локальна...
тобто стандартне китайське запалення настільки піЗДнЄ, шо детонацію зловить практично неможливо!

п.с. чим ближче запалення до детонації = тим більше ККД мотора
Крим - це Україна!
like
good
bad
shockingly
16.02.2019 р.
answerview
і їздив на звичайному спиртовмісному а-95 (КЛО) і все було нормально, поки не погнув клапана
спиртовый - допускаю что там реально октановое число таки повыше 95. и он всем хорош, кроме одного - заправок фиг да нифига, в городе к примеру я знаю всего 3 штуки, за городом - ноль, а карбы под него надо перестраивать.

хотя можно конечно срезать не заподлицо с поршнем, а на какой-то миллиметр выше, и спокойно ездить на 95-м...
в общем - как будет второй мотор, буду экспериментировать.
тобто стандартне китайське запалення настільки піЗДнЄ, шо детонацію зловить практично неможливо!
детонация - она не только от зажигания, она от самого сжатия смеси. особенно - если где-то в углу камеры/на свече/еще где-то притаился нагар, который крайне фигово остывает и может даже вызвать калильное зажигание (выключил зажигание - а мотор продолжает урчать еще секунд 10, у "запорожцев"  такое бывает из-за криво спроектированной камеры сгорания + проблемного карбюратора, из-за чего нагар налипает толстыми пластами)
1
like
1
good
bad
shockingly
18.02.2019 р.
answerview
спиртовый - допускаю что там реально октановое число таки повыше 95. и он всем хорош, кроме одного - заправок фиг да нифига, в городе к примеру я знаю всего 3 штуки, за городом - ноль, а карбы под него надо перестраивать.

підтверджую, октанове щонайменше 95
заправки КЛО і білоруські продають спиртовмісний е40, ще вроді на БРСМах є (на Польтаву та Чернігів можна їхать, ще до Черкас якщо дотягнеш, то там теж бачив)
карб у мене зараз перенастроєний так, що на звичайному бензі жре більше 5 літрів (жиклери були 95 стали 112,5), звичайний розхід близько 3,5

детонация - она не только от зажигания, она от самого сжатия смеси. особенно - если где-то в углу камеры/на свече/еще где-то притаился нагар, который крайне фигово остывает и может даже вызвать калильное зажигание

прикол спиртового бенза = чиста камера
при згорянні утворюється значно більше пари ніж при спалюванні стандартних бензинів, саме ця "пара" відлущує великі шматки нагару, які стають точками підпалювання при детонації/калильному запаленні.
ще один прикол - пара розширюється при нагріванні по експоненті (саме тому парова машина працює на воді) - тобто при нагріванні пари на 1 градус вона розширюється все більше з кожним наступним градусом (це ЧУДО!во, табличку додаю "Фізичні властивості водяної пари на лінії насичення")


обчем спиртове паливо створює більший тиск на прошень, що призводить до збільшення тяги та еластичності роботи двигуна
Крим - це Україна!
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
18.02.2019 р.
answerview
заправки КЛО і білоруські продають спиртовмісний е40, ще вроді на БРСМах є (на Польтаву та Чернігів можна їхать, ще до Черкас якщо дотягнеш, то там теж бачив)
ну у меня в городе спиртовым торгуют 2шт брсм (и то вроде только на одной спиртовый есть) и одна авиас. и всё :(

инжектор надо.... поставить secu3 какой-нить, сколхозить его с самыми дешевыми AC CDI (ну те которые вообще безмозглые, без какой-либо регулировки угла опережения) и лить хоть спиртовый, хоть обычный...

карб у мене зараз перенастроєний так, що на звичайному бензі жре більше 5 літрів (жиклери
були 95 стали 112,5), звичайний розхід близько 3,5
ну у меня тоже после покупки стояли кем-то вкрученные 110-ки. в итоге - жрал бензин и нифига не ехал, после 5-6 тыс.об. давился, свечи нагаром заростали. сейчас - 92.5 солекс стоят, с напаяными шайбами (правда кооперативные - сколько реально у них дырка хз, там +- лапоть бывают, один "92.5" лил больше чем 110-ка, прокатился пару км и вернулся в гараж на одном горшке)
Змінено: 18.02.2019 р., NiTr0
like
good
bad
shockingly
19.02.2019 р.
answerview
инжектор надо.... поставить secu3 какой-нить, сколхозить его с самыми дешевыми AC CDI (ну те которые вообще безмозглые, без какой-либо регулировки угла опережения) и лить хоть спиртовый, хоть обычный...

красава!!!
я от якраз на цю штуку вже 5 рік поглядую = ще коли інжектор не підтримувало...
дуже хочу, але не шарю в цій електроніці від слова зовсім!
92.5 солекс стоят

шо круто = що різьба однакова = просто і недорого
у мене підбоком живе і працює Іван Іванович = от з ним ми пройшли весь шлях від 95 до 112,5 по жикльорам солекса, тепер треба клапана відрегулювать і до нього на газоаналізатор записаться
схоже, що я зараз на правильній суміші їжджу, хочу мать бамажку :)
Крим - це Україна!
like
good
bad
shockingly
19.02.2019 р.
answerview
дуже хочу, але не шарю в цій електроніці від слова зовсім!
да там вроде как ничего такого сложного нет. на МТ вроде ставили что-то подобное. там вопрос весь - где-то разместить ДМРВ (довольно крупная штука), от "оки" какой-нить, + из какого-то китайкарба оставить саму заслонку, это чтобы по феншую...

у мене підбоком живе і працює Іван Іванович = от з ним ми пройшли весь шлях від 95 до 112,5 по жикльорам солекса,
да в принципе это и самостоятельно "проходится". набрал жиклеров, напаял на них шайбы, и можно развлекаться - вкрутил пару, выехал на трассу, проехал километров 10-15 (чтобы мотор разогрелся), потом - газульку в пол и на 8-9 тыс.об. ехать минуту-другую, потом - выключить зажигание и на обочину накатом... ну и смотреть свечи - черные ли, белые в окислах, или нормальные светло-серые/светло-кирпичные.

а после - можно и с высотой иголок развлекаться (у меня где-то на 3-5 тыс.об они эффект дают), потом - с уровнями в камере (до 3-4 тыс.об по идее, но у меня на +-1мм карбы реагировали примерно никак).
like
good
bad
shockingly
26.02.2019 р.
answerview
выехал на трассу, проехал километров 10-15 (чтобы мотор разогрелся), потом - газульку в пол и на 8-9 тыс.об. ехать минуту-другую, потом - выключить зажигание и на обочину накатом... ну и смотреть свечи - черные ли, белые в окислах, или нормальные светло-серые/светло-кирпичные.
не шукай фокус на фотках = тіліпон знімає що сам хоче (на екрані все було гуд)

таке враження, що на високих обертах я переливаю, а на низьких-середніх норм... зараз бенз 92й, замість мого улюбленого спиртового, тому якось так
Крим - це Україна!
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті