MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
28.03, 22:26
44
+13 °С
Вітер: 0 м./с., Пд-С
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендар
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

Универсальная тема

Переглядів: 401776
03.06.2010 р.
answerview
Показати повідомлення
Может Народ поддержит... Хотелось бы в этой теме просто общаться на любые темы, обо всем по чуть-чуть....устроим цыганский табор что-ли...
"сообщество пенсионеров"
like
good
bad
shockingly
13.01.2022 р. відповів для olegsuzuki  
answerview
5 баксов за эту порнуху танунахх.....  эти  "электрички"  чото меня напрягают, особенно  Днепр,  не, ну к "электричке" Харлею я как то лучше отношусь.
Мені у них не вистачає звуку (і вібрацій) мотоцикла із ДВЗ. Коли ти відчуваєш, що під тобою ці коні.

А так, то штука цікава. Майже весь цей сезон провів на 500Вт/48V(редукторному) велобайку - норм тема. На ніч поставив - зранку сів і погнав.
Невеликої збірки на самсунговських акумуляторах(~12а/г) у режимі асистенту витачає на цілий день, тобто приблизно на 50-60км.
Весь час крутиш педалі - ніби їдеш із гори. 35-40км/год тримати по трасі - легко 18_good Повний заряд за пару годин, тобто, якщо підзаряджати ще хоча б годину протягом дня і їздити не на максимальному асистенті -  то за день можна легко проїздити 100-120км.
По чекам на світло - різниці не помічав взагалі, навіть у ті місяці, коли заряджав майже кожного дня.

п.с. і до речі, якщо 500Вт так тягне, то я тоді боюсь уявити, що таке електро-мото на 20-30Квт тощо... це мабуть жесть. Бо тягне ця електро-зараза своїми Н'ютонами у всьому діапазоні із самого старту, а не так як ДВЗ "по кривій"...

Ну і ось - 150km рейнж, фулл чардж за 1 годину(доволі непогано),
тобто проїхав 100км, став-попив чаю на заправці зарядці і в тебе знову 100% на 150км.. 
...ну і звук 105ти електро-коней15_badgrin:



Якщо будуть байки по 3-4 тис у.о. із швидкістю 100-110км/год і 150км рес. на 1 заряді - можна брати сміло,
але правда поки не знаю як від того звуку https://youtu.be/VF-FoyjrHuE?t=21
або й цього https://youtu.be/TehpAuzIEOI?t=145
відмовлятись 04_blush






Кстати, в каком году ты уехал из Украины?
у цьому ще не виїзджав 03_biggrin а так то майже у кожному то приїхав, то поїхав, а що, треба вести щоденник 08_lol?
☭ = 卐 = Z
Змінено: 13.01.2022 р., hitmanhunter
2
like
1
good
1
bad
shockingly
13.01.2022 р.
answerview
у цьому ще не виїзджав  а так то майже у кожному то приїхав, то поїхав, а що, треба вести щоденник ?

Не, не так. Спрашивают у еврея; что вы то в Израиль, то обратно едите, оставайтесь там где вам больше нравится? Мне нравится в дороге.15_badgrin
3
like
2
good
1
bad
shockingly
13.01.2022 р. відповів для alikxom  
answerview
Спрашивают у еврея; что вы то в Израиль, то обратно едите, оставайтесь там где вам больше нравится? -Мне нравится в дороге.
До євреїв жодного відношення (як і претензій) не маю, але погоджуся із тим, що не сидіти на одному місці - справді краще. І в дорозі теж круто, особливо на літаку або мото.

І мотосезон взимку краще провести навіть у Ізраілі, чи на півдні Європи, Туреччини, а з травня по жовтень - можна вже катати і на півночі Європи.
☭ = 卐 = Z
Змінено: 13.01.2022 р., hitmanhunter
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
1
like
1
good
bad
shockingly
13.01.2022 р. відповів для hitmanhunter  
answerview
Надо родные места объехать сначала, а потом на запад.03_biggrin
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

like
good
bad
shockingly
13.01.2022 р. відповів для Veps  
answerview
Надо родные места объехать сначала, а потом на запад.
І як прогрес? 
Бо я давно вже майже все об'їздив (окрім сходу Укр., куди і не збирався). Скажу від себе: окрім Карпат - нічого нікавого, взагалі. 
Іноді навіть трохи шкодую, що витратив стільки часу і палива на ті поїздки, краще б одразу по Європі катався - Румунія, Греція, або кудись у Туреччину. Дуже хочу по Туреччині поїздити - і саме на мото, але далеко туди перти, мінімум 3 дні, поки доїдеш , то вже і не схочеш 15_badgrin А якщо із Туреччини потім одразу у Сакартвело... 18_good18_good18_good
☭ = 卐 = Z
Змінено: 13.01.2022 р., hitmanhunter
like
good
bad
shockingly
13.01.2022 р.
answerview
І як прогрес?

Оооо, ещё в Карпатах не был. Имеется ввиду мототранспортом. А вообще везде тоже был, в Николаеве, Одессе, Львове, Мукачево, Яремче, Рахове. Про центр и север не говорю, так как тут и живу. Но проехать на своём транспорте- это другое дело.01_smile

окрім Карпат - нічого нікавого, взагалі.
На вкус и цвет как говорится ... но , очень красивые места под Киевом, под Полтавой, а районы лиманов под Одессой... эх. Супер18_good
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

Змінено: 13.01.2022 р., Veps
like
good
bad
shockingly
13.01.2022 р.
answerview
я давно вже майже все об'їздив (окрім сходу Укр., куди і не збирався). Скажу від себе: окрім Карпат - нічого нікавого, взагалі. 
Думаю наоборот, ничего цикавого ты вообще не видел!03_biggrin  Кругосветка вокруг Донбасса это вообще что-то с чем-то! Такой мощный контраст раша-украина и обратно по эффекту как из бани на мороз.05_shok
Дороги нормальные в среднем, но тоже не скучно - трэш фуро-танкодром под названием трасса М4 и потом релакс по пустой почти дороге среди живописных ёлок в районе Северодонецка-Лимана))). 
Если вдруг задремал сразу квест взбодрит: 4 таможни, х.з.сколько блокпостов, обыски-досмотры, допросы, дия, штраф, звонки на горячие линии, обжалование в суде, вирус-тест.. Перелопачивание кучи инфы по законам и постановам, год подготовки своих мозгов, бумажек, денег и тачки, как на полет в космос03_biggrin
После этого скучняк-поездка по европе вызовет желание застрелиться или набить улыбающуюся рожу слишком вежливого копа01_smile для поднятия адреналина)))10_ireful2
Мне нравится в дороге.
Кстати да, это как наркотик, реально затягивает))03_biggrin
2
like
good
2
bad
shockingly
13.01.2022 р.
answerview
релакс по пустой почти дороге среди живописных ёлок

18_good18_good03_biggrin
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

like
good
bad
shockingly
13.01.2022 р.
answerview
На вкус и цвет как говорится ... но , очень красивые места под Киевом, под Полтавой, а районы лиманов под Одессой... эх. Супер

Ну під Києвом окрім бруду, диму, озлоблених людей і купи транспорту - красивого не зустрічав. Мабуть десь не там катався. Ліси загаджені страшно, більше ніж карпатські - в рази. До водойм не під'їхати, або перегороджено-перекрито, або немає дороги взагалі, навіть на ендуро не проїдеш.

п.с. тут просто ще все й у порівнянні, Вам після природи Тайланду чи Індонезії ті лимани вже здаватимуться брудними калюжами.
☭ = 卐 = Z
Змінено: 13.01.2022 р., hitmanhunter
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
13.01.2022 р.
answerview
4 таможни, х.з.сколько блокпостов, обыски-досмотры, допросы, дия, штраф, звонки на горячие линии, обжалование в суде, вирус-тест.. Перелопачиван
 

тоді "встречний вопрос" - що заважає переселитися?
☭ = 卐 = Z
Змінено: 13.01.2022 р., hitmanhunter
like
good
bad
shockingly
13.01.2022 р.
answerview
Вам

Каждое место природы красиво  по своему. Равнять тут не нужно. Зачем в Карпатах вспоминать африканские джунгли?
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

like
good
bad
shockingly
13.01.2022 р.
answerview
Равнять тут не нужно. Зачем в Карпатах вспоминать африканские джунгли?
можна і нужно, з Карпатами можна рівняти Альпи, Олімп, Кіліманджаро.. та навіть румунські або польські Карпати) мені карпати подобаються тим, що вони поки що03_biggrin ще зелені, тоді як той же Олімп як планета Марс.
☭ = 卐 = Z
like
good
bad
shockingly
13.01.2022 р. відповів для hitmanhunter  
answerview
, а ось Харлей - так, це знають всі.
Харлей на электротяге.... как резиновая женщина или пиво безалкогольное.
Х.Д. это история... бренд, кубатурный твин с карбом. Вибрация, запах дензина!
"..Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди"
Симон Петлюра.

В конце всего, мы будем помнить не оскорбления наших врагов, а молчание наших друзей.
Мартин Лютер Кинг.
Змінено: 13.01.2022 р., Юра-Ездок
1
like
good
1
bad
shockingly
13.01.2022 р. відповів для Юра-Ездок  
answerview
Харлей на электротяге.... как резиновая женщина или пиво безалкогольное.Х.Д. это история... бренд, кубатурный твин с карбом. Вибрация, запах дензина!
Ну поки ніщо не заважає купувати собі кубатурний твін (правда з інжектором і лябмдою, але вібрація і запах(якшо відкрити бак03_biggrin) від того сильно не зміниться)
А електро... - це  ж поки не повна заміна, а просто паралельно ідучий нестримний прогрес, який колись, можливо, і витіснить бензинові... а можливо і не витіснить! 
Але упевнений, що років 50-70 диринчати на бензо-мотиках ще буде можна.
А от дизеля - оце вже навряд чи побачимо, навіть років через 10 (ну у Європі точно)
☭ = 卐 = Z
Змінено: 13.01.2022 р., hitmanhunter
like
good
bad
shockingly
14.01.2022 р.
answerview
тоді "встречний вопрос" - що заважає переселитися?
Согласен, было бы логично, но не солидно уже как-то. Нам тут пяток лет тому пытались ангрибердс с танчиками проинсталить и то свалили только самые слабонервные))03_biggrin. А эти ходилки-бродилки-гонки-квесты совсем ни на никого почти не действуют уже.
Кстати,  о слабонервных! Наблюдал реакцию людей на эту хрень. В мае 2017 дело было в серой зоне перед Александровским КПП сидели мы в очереди в тачке в направлении на въезд в Украину. Пейзаж такой: трасса 2х полосная, по бокам поля метров 300 утыканные табличками "мины" (там еще маршрутка взорвалась которая не поверила)), за полями лесополосы. И начинается обстрел. 05_shokТ.е. ничего и никого не видно, только звуки. Вроде как минометы были, звук такой шипяще-свистящий, появляется справа, наростает над головой, перемещается налево и там затихает в лесу. Ни взрывов, ни чего-то еще движения нет - х.з. что такое06_question Но звук противный такой как ножом по горлу03_biggrin. И вот смотрю машин 5-7 из примерно 150-200 очереди начинают выворачиваться на встречку и со свистом резины улетать назад в сторону Донецка. Еще половина народу из машин повылазило и стоят или за багажником приседают (типа оно поможет)). А мы и остальная половина народу сидим лясы точим и музыку погромче чтоб не визжало это, бо реально страшно было05_shok))). 20_drinks  Когда все закончилось и те 5-7 вернулись, щемиться начали на свои места, может и не все, кто их считал.
Такая вот картинка о беженцах.  А шо заважае, та хрень это всё13_evil!  Но прикольная хрень, есть что вспомнить вот03_biggrin...
3
like
2
good
bad
1
shockingly
14.01.2022 р. відповів для kavasaka  
answerview
Детей жаль в этой войне, они ни в чем не виноваты.
И животных... заложники ситуации, которой конца края не видно.
"..Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди"
Симон Петлюра.

В конце всего, мы будем помнить не оскорбления наших врагов, а молчание наших друзей.
Мартин Лютер Кинг.
like
good
bad
shockingly
14.01.2022 р.
answerview
Ни взрывов, ни чего-то еще движения нет - х.з. что такое Но звук противный такой как ножом по горлу. И вот смотрю машин 5-7 из примерно 150-200 очереди начинают выворачиваться на встречку и со свистом резины улетать назад в сторону Донецка. Еще половина народу из машин повылазило и стоят или за багажником приседают (типа оно поможет)). А мы и остальная половина народу сидим лясы точим и музыку погромче чтоб не визжало это, бо реально страшно было))).   Когда все закончилось и те 5-7 вернулись, щемиться начали на свои места, может и не все, кто их считал.Такая вот картинка о беженцах.  А шо заважае, та хрень это всё!  Но прикольная хрень, есть что вспомнить вот
Та да...прикольно только тем кого не покалечило... ))  и звук противный-противный,шо серпом по яйцях... Хреново это все...
Змінено: 14.01.2022 р., May05
like
good
bad
shockingly
14.01.2022 р.
answerview
Детей жаль в этой войне, они ни в чем не виноваты.И животных... заложники ситуации, которой конца края не видно.
животных жалко.   детей- лет так до 14, дальше они уже практически взрослые,  курят, бухают или еще хуже- дурь потребляют.....
2
like
2
good
bad
shockingly
17.01.2022 р. відповів для Veps  
answerview
Пиво нормальное было, даже в бутылках по 37 коп. с белой крышкой.
  такого не пив, але із якимость фанатиком-технологом чи лаборантом з оболоньки колись спілкувався і той казав, що майже все совєтське пиво варилося в Україні 18_good
а саме  "Жигулівське" складало під 90 % усього випиваного у Совку пива 
і по якості воно було, як тперішні найдешевші сорти "Оболоні"  - Десант і Жигулівське тощо, яке користується популярністю в основному серед алкаголіків (дешеве, пляшки по 2.5л і б'є в голову)... і % сухої маси в жигулях був всього 8%, тоді як "стандартне" світле має мати близько 11-12%.

 Із українського пива можу пити тільки "експортні" сорти Оболоні (у Європі є будь-де, майже у всіх великих мережах маркетів) і чернігівське Біле, ще наче непогане колись було тернопільське Опілля.
Європейські сорти дуже залежать від ціни, але частіше якісні і смачніші якраз таки маловідомі більш "місцеві" бренди,
аніж такі полулярні накшталт Карлсберг чи Хайнекен - що те, що те - на смак дійсно як сеча. 
п.с. поляки взагалі алкаші козаки, у них все пиво 6.0% алк. 03_biggrin
☭ = 卐 = Z
Змінено: 17.01.2022 р., hitmanhunter
1
like
1
good
bad
shockingly
17.01.2022 р. відповів для hitmanhunter  
answerview
Насчёт вкуса советского пива согласен, но я крепкие сорта и тёмные не люблю, Балтика  мягке очень люблю, но только в стекле. А по поводу Оболони скажу,что тоже общался с одним Кентом  с этого предприятия.. так он мне рассказал что на конвейере заливают чистую воду и бросают туда таблетку, когда эти бутылки доезжают до потребителя там уже булькает типа" ПИВО"15_badgrin. После этого разговора Оболонь больше НЕ покупаю, хотя очень любил его.06_question
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

2
like
2
good
bad
shockingly
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті   Магазин