MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
26.04, 03:18
44
+12 °С
Вітер: 0 м./с., Пн-С
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендар
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

Обговорення війни расії проти України

Переглядів: 2406884
GiS адміністратор
16.11.2015 р.
answerview
Показати повідомлення
Шановні учасники цієї теми! У ній ми обговорюємо все, що пов'язано з Україною та подіями, що її оточують.

Тут діють особливі правила, що трохи відрізняються від загальних.
Категорично заборонено:

  1. Висловлювання образливого характеру про Україну та українців у будь-якій формі.  
  2. Мат у будь-якій формі.
  3. Постинг вульгарних картинок і відео, а також розміщення їх поза тегом SPOILER.
  4. Багаторазові цитування і безглузді повідомлення. Також заборонені цитати з відео і картинками всередині!
  5. Особисті листування і з'ясування стосунків видаляються цілими ланцюжками без попередження, навіть якщо в них є цінна інформація.
За всі ці (і не тільки) порушення Адміністрація сайту має право закрити доступ до цієї теми і видалити всі постинги з порушеннями!
Читаємо Правила форуму, не дратуємо адміністратора :)
Змінено: 07.11.2023 р., GiS
9
like
7
good
bad
shockingly
2
12.12.2019 р. відповів для Grom  
answerview
Судя по фотке на Крещатике... людей почти нет... Снимали ночью!03_biggrin 
"..Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди"
Симон Петлюра.

В конце всего, мы будем помнить не оскорбления наших врагов, а молчание наших друзей.
Мартин Лютер Кинг.
Змінено: 12.12.2019 р., Юра-Ездок
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
12.12.2019 р.
answerview
Судя по фотке на Крещатике... людей почти нет... Снимали ночью!
Да я тоже думаю, что припёрлась какая-то овечка, поснимала ночью и втихаря, а потом это все в Звезде пустили как будто она ехала по приглашению и с акккредитацией именно от Звёзды)). Небось даже микрофон был без опознавательных символов))) Короче очередная провокация лаптеногих
Змінено: 12.12.2019 р., August
like
good
bad
shockingly
13.12.2019 р.
answerview
... і захист Маріуполя і Бердянська, і Азовського узбережжя, - справи порушили. Що там ще залишилось? За мову порушити справу. І за церкву. Я думаю, що у них розуму і на це вистачить", - розповів Порошенко.


Порох замовив убивство Шеремета заради дестабілізації ситуації в Україні та повалення режиму Порошенка...
(тіпа моє формулювання менш дебільне ніж у Авакова??? і докази не гірші!!!)


Roman Burko
Сьогодні події розвиваються швидко і в'яжуться у щось дуже негарне.

1. Перекритий з ночі доступ до ОП, типу "заливають ковзанку" (на яку Київська влада дозволу не давала).
https://www.rbc.ua/ukr/styler/miting-teper-provedesh-kieve-oknami-zelenskogo-1576149753.html?fbclid=IwAR1lme6F2sXeMxVTk49jy0G1BUM2tmuWN6IWnY3oTE_YHJnFYDNTFn2GZnQ

2. В центрі Києва раптом з'являються пропагандисти МО РФ з ТРК "Звєзда", які чомусь зараз вирішили приїхати і чомусь їх впустили.
https://censor.net.ua/ua/news/3164937/znimalnu_grupu_telekanalu_minobrony_rf_zvezda_pustyly_v_ukrayinu_my_v_tsentri_kyyeva_video?fbclid=IwAR19ImXTtCfo1ZwFraV1wxpOOJNpL6IYgu5XtGOSbHxy8GViS2qIV2jfEHM

3. Військовий високопосадовець дає інтерв'ю, де говорить, нібито українська армія дуже швидко інтегрується і з рос. армією, і з бойовиками, але будуть проблеми з націоналістами.
https://youtu.be/J7BDD7zY3XM

4. І ось арешт ветерана АТО і волонтерки на яких вішають вбивство Шеремета, при тому, що у людей залізне алібі і вони не причетні до цього злочину. Але сам президент Зеленський влаштовує показовий терміновий брифінг.
https://www.bbc.com/ukrainian/news-50760844

І це ще день не закінчився... Схоже, що після Норманді все ж таки несемось у прірву і як шептав Богдан, вони планують "попрацювати" тільки до Нового року...
Крим - це Україна!
Змінено: 13.12.2019 р., Grom
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
13.12.2019 р.
answerview

Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
good
bad
shockingly
13.12.2019 р.
answerview
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
Змінено: 13.12.2019 р., User
like
good
bad
shockingly
13.12.2019 р.
answerview
Извинится можно 10 раз чтоб не вылететь с должности, но врага в раше как не видел так не видит. Совковая школа и .... ящик.    https://www.ukr.net/#homeDetails/society/75672996/

На прошлой работе как то пересекался с бывшим подполковником военным, на пенсии теперь... ватным на голову по самые яйки. Даже Новый год по расее встречал, на час раньше... И это после того, как отдал служении Украине пол своей никчемной жизни!
"..Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди"
Симон Петлюра.

В конце всего, мы будем помнить не оскорбления наших врагов, а молчание наших друзей.
Мартин Лютер Кинг.
Змінено: 13.12.2019 р., Юра-Ездок
1
like
1
good
bad
shockingly
13.12.2019 р. відповів для User  
answerview
це початок кінця
Крим - це Україна!
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
13.12.2019 р.
answerview
По задержанным подозреваемым в убийстве Шеремета... имхо.
Рано ставить клейма. Пусть прокуратура выложит все доказательства и пройдут суды. После этого можно делать хоть какие то выводы.
По поводу АТОшники или не АТОшники, думаю значения не имеет. Убийства и др. преступления могут совершать кто угодно. И поблажек недолжно быть.. 
Конечно есть моменты... на эмоциях или в периуд военных действий, самозащита, но точно не в центре Киева машину бахнуть.

П.С.  Смотрю на Авакова... Как он унижается под Зелей, заискивает..28_bad
"..Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди"
Симон Петлюра.

В конце всего, мы будем помнить не оскорбления наших врагов, а молчание наших друзей.
Мартин Лютер Кинг.
Змінено: 13.12.2019 р., Юра-Ездок
2
like
2
good
bad
shockingly
13.12.2019 р.
answerview
Украинский музыкант и художник Антин Мухарский сообщаил, что в его квартире в Киеве в ночь на пятницу, 13 декабря, прошли обыски."Сегодня ночью спецназ выломал дверь в моей квартире на Подоле, где живут арендаторы. Обыск длился 5 часов!", - написал он на своей странице в соцсети Facebook в пятницу.При этом он не назвал никаких причин обыска. "Подробности со временем", - добавил Мухарский.
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
good
bad
shockingly
13.12.2019 р. відповів для User  
answerview
Дульський-хуюльський) 
"Аваков - чистое зло. Это ЕЩЕ ХУЖЕ ЧЕМ ПОРОШЕНКО"70_suicide
1
like
1
good
bad
shockingly
13.12.2019 р. відповів для August  
answerview
Когда Зеля сказал, что никому не доверяет... он правду сказал.
"..Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди"
Симон Петлюра.

В конце всего, мы будем помнить не оскорбления наших врагов, а молчание наших друзей.
Мартин Лютер Кинг.
Змінено: 13.12.2019 р., Юра-Ездок
like
good
bad
shockingly
13.12.2019 р. відповів для August  
answerview
всі хуже чім Парашенко!
Крим - це Україна!
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
13.12.2019 р.
answerview
06_question https://www.ukr.net/#homeDetails/jekonomika/75677566/
 https://www.ukr.net/#homeDetails/politika/75677531/
"..Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди"
Симон Петлюра.

В конце всего, мы будем помнить не оскорбления наших врагов, а молчание наших друзей.
Мартин Лютер Кинг.
Змінено: 13.12.2019 р., Юра-Ездок
like
good
bad
shockingly
14.12.2019 р.
answerview
Китайская рулетка  18_good
"Московская история пришита к истории Руси белыми нитками."
Карл Маркс.

Интеллект - враг пропаганды.

(69 н. э.) Авла Вителлия-Лучше всего пахнут вражьи кости
like
good
bad
shockingly
14.12.2019 р. відповів для Юра-Ездок  
answerview
я тебе даже больше скажу: то, что дания дало добро на постройку по своей территории - -это ни о чем не говорит. все это весьма пафосно прошло по рашкостанским каналам. под ликование "накажем хохлов" все возрадовались новым возможностям. но есть одно "НО" - подрядчики усиленно тормозят и включают дурака. ведь хваленное импортозамещение ни фига не работает. а подпадать под санкции крупным конторам нет резона. именно поэтому и было предложено нафтогазу продлить контракт на год. не заключить новый, на 10 лет, а именно продлить на год. так что газпром, у которого все мечты сбываются, оказался в весьма хреновой ситуации. с одной стороны - обязательства перед западными партнерами. а это - весьма крупный рынок сбыта. с другой - неуступчивость Украины, транзит через которую и осуществляется и которая ни хрена не рада таким "дружественным соседям". и экономика уже перешла в плоскость политическую. вернее, даже наоборот. вся война цап-царапычем была затеяна из экономических соображений. вот только народ Украины ему по раскатанных губам и понадавал. вот и вертится, как уж на сковородке
Любіть Україну, як сонце, любіть,
як вітер, і трави, і води,
в годину щасливу і в радості мить,
любіть у годину негоди!
1
like
1
good
bad
shockingly
14.12.2019 р.
answerview
15_badgrin
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
14.12.2019 р.
answerview
Вот не нравятся мне теперешние шевроны СВ... Безвкусица. Примитивно, дёшево и без изюминки... 02_sadЛучше бы оставили классически трезубец.
"..Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди"
Симон Петлюра.

В конце всего, мы будем помнить не оскорбления наших врагов, а молчание наших друзей.
Мартин Лютер Кинг.
Змінено: 14.12.2019 р., Юра-Ездок
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
14.12.2019 р. відповів для Юра-Ездок  
answerview
Мені теж, але це безперервність традицій називається, знаку 100 років

https://www.pinterest.com/pin/96827460723312382/
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
Змінено: 14.12.2019 р., User
like
good
bad
shockingly
15.12.2019 р.
answerview
18_good18_good18_good
Viktor Kinski

Лист Антіна Мухарського до ЗеКлоуна:

«Шоу у справі Шеремета - спосіб поховати іншу важливу справу».
Український актор і шоумен Антін Мухарський, у якого в квартирі вночі пройшли обшуки, написав відкритого листа до президента Володимира Зеленського, в якому жорстко розкритикував хід розслідування вбивства журналіста Павла Шеремета. Зокрема, Мухарський порівняв події останніх двох днів із шоу, «якими так славиться 95-й квартал».

Слід зазначити, що буквально за годину цей пост Мухарського було видалено із «Фейсбук» через скарги, про що автор повідомив у соцмережах.
А далі «Главком» наводить повний текст «знесеного» службою підтримки «Фейсбук» звернення шоумена Мухарського до президента Зеленського:
«Шановний Володимире Олександровичу, Володєнька, Вова…. Сьогодні до моєї приватної квартири на Подолі, що належить мені на підставах договору купівлі-продажу від 25 червня 2003 року, о 5.50. годині ранку, без попередження, висадивши спецзасобами вхідні двері, увірвалися люди в камуфляжній формі, бронежилетах та захисних масках. Не надавши жодних документів на підставах чого здійснюється обшук, мотивуючи свої вчинки «необхідністю проведення невідкладних оперативно-слідчих дій», вони, поклавши орендарів обличчями на підлогу, понад 5 годин обшукували квартиру.

Вилучивши у орендарів телефони та комп»ютерну техніку, так звані «спецпризначенці» залишили квартиру, так і не пояснивши причину свого візиту, та не надавши протокол обшуку, що грубо порушує усі існуючі законні права на захист житла, прав і свобод громадян у демократичній країні (та чи демократичній - це вже велике питання?). Обставини цього інциденту встановить слідство, розставивши все на свої місця. Зараз над цим вже працюють кримінальні юристи. Але мій лист про інше…

Про вміння організовувати ШОУ, якими так славиться 95-й квартал! Як людина дотична до телевізійної професії я, можливо, не гірше за тебе знаю, що наявність сильної сценарної групи – є головною запорукою успіху будь якого проекту, навіть якщо він і називається «Справа Павла Шеремета» і в якому я особисто вбачаю всі елементи публічного шоу з метою дискредитувати увесь волонтерський, добровольчий рух.

Цинічно знищити репутації та долі тих, хто у найважчі для країни часи виніс на своїх плечах тягар російсько-української війни в той час як ти на радість олігархам та «русскому міру» строчив х…єм по роялю, або називав Україну «повією». Єдине, що замість Юзіка, Жєні і Лєни у тебе зараз на підтанцьовках Аваков в ролі міністра МВС, Рябошапка в ролі генпрокурора, та керівники силових структур, що розігрують перед нами фарс-комедію про людей у «футболках з характерними принтами», виривають з контексту телефонних розмов емоційні фрази, видаючи їх за «беззаперечні докази провини підозрюваних». А ще постійно вкидають у інформпростір свідоцтва наявності у волонтерів «машин-квартір-дач», з очевидною і неприхованою метою продемонструвати народу, мовляв: «понаживалися під час війни патріоти срані»!!!

Але вже в чому я стовідсотково компетентніший за тебе, так в це – у вмінні влади, нахабно, публічно, цинічно нищити в інформаційному просторі репутацію та долі небажаних їй людей. Понад чотири з половиною роки я тагався по українських судах де кричущо і неприховано порушувалися всі можливі форми судочинства. Стикався в державних інстанціях з фактами підробки документів, підлогів, неправдивих свідчень, протизаконного затягування справи.

В той час як проросійські та бульварні українські ЗМІ (не виключаючи знайомого тобі телеканалу 1+1) системно ліпили з мене образ «страшного нацика» та «злісного аліментника». І це при тому, що я НІКОЛИ не був внесений в реєстр боржників, залишивши дітям купу майна та виплативши мільйони гривень!!! Але коли до цієї публічної травлі, лобіюючи проект «Чужих дітей не буває» підключилися вищі посадові особи держави міністр юстиції Петренко та представник президента у ВР Ірина Луценко, мої нерви не витримали! «ШОУ так ШОУ» - вирішив я, повісивши труси на двері Оболонського суду. І, о диво! За пів року, всі суди минулися, всі несправедливо нараховані боги було скасовано, ми нарешті залагодили усі фінансові та юридичні справи з державою. Але для значної частини «простого люду» переважну частину якого складають твої виборці, я й досі лишився «злісним аліментником та націонал-фашистом».

Народ хоче шоу! Народ любить шоу! Народ радісно аплодує президенту-шоумену! Публічний розголос творить дива! «Не важливо хто ти є. Важливо те, що про тебе скажуть в телевізорі» Ця нехитра формула нинішніх інформаційних воєн як ніколи дієва. Назвавшись в серіалі «Слуга народу» Президентом України ти ним став! Звинувативши на увесь світ воїнів АТО, волонтерів, медиків «вбивцями Павла Шеремета» - ти зробив їх такими в уяві власного електорату, що обирає собі за президента героя комедійного серіалу, яким ти по суті є – актором, що промовляє чужі слова не справжнім голосом.

Сценаристи, що пишуть тобі репризи, прекрасно знають, як під інформаційною піною «Справи Шеремета» можна легко поховати справу про вбивство на мовному грунті Артема Мирошниченка, прийняття закону «Про продаж землі», або призначити «винуватцями у справі про вбивство Каті Гандзюк» мене чи моїх друзів, особисто знайомих з Андрієм Антоненком, Юлією Кузьменко чи Яною Дугарь. Пропагуючи мир з Росією ти оголосив війну громадянам власної країни! Відтепер, вочевидь, ми для тебе – злочинці! Адже всі українські воїни, волонтери, медики – знайомі одне з одним через одне рукостискання. У порівнянні з загальним населенням України нас не більше двох відсотків. Абсолютно невигідне електоральне поле для тих, хто звик робити ставку на людей, що сприймають цей світ тільки через вічко ретельно відміряного комедійно-інформаційного телелайна. А ще через свою лінь, пристосуванство, ницість, заздрість і зневіру вважають що всі довкруж такі самі «только прікриваются патріотічєскімі лозунгамі, а самі людєй вон убівают». Дійсно, тобі нас не зрозуміти…

Ти, взагалі, вочевидь погано розумієш гумор, оскільки берешся переслідувати людей, чиї слова у своєму сцикливому мареві сприймаєш як погрозу твоєму ницому, попсовому життю. Тому закінчу цей лист словами знайомого тобі з дитинства телевізійного персонажу: «Володя, Володєнька, дурілка картонная…да я жє тєбя зубамі загризу…» От тепер можете мені офіційно шити справу про погрози життю та здоров»ю ху…вового державного діяча! Шоу триває! З приємністю – письменник, музикант та український шоумен – Антін Мухарський»
"Московская история пришита к истории Руси белыми нитками."
Карл Маркс.

Интеллект - враг пропаганды.

(69 н. э.) Авла Вителлия-Лучше всего пахнут вражьи кости
Змінено: 15.12.2019 р., ALAN60
1
like
1
good
bad
shockingly
15.12.2019 р.
answerview
10_ireful213_evil14_girlevil

“Уважаемый Владимир Александрович”: Портнов звернувся до Зеленського після “розкриття” справи Шepeмeтa 
Соратник Януковича впевнений: після розкриття справи Шеремета та визначення винних нинішній президент України не стане йти на Майдан на чергову річницю рoзстрілу Небесної сотні. Він безпосередньо звернувся до Володимира Зеленського, написавши пост в телеграм-каналі, інформує Діалог. UA.

“Уважаемый Владимир Александрович, после сегодняшнего раскрытия убийства Павла Шеремета мы искренне надеемся, что в годовщину Революции Вы не пойдете на Майдан апеллировать к его так называемым героям. Пусть они останутся в истории как символ массовых беспорядков, убийств, жажды власти и корыстных побуждений”, – пише Портнов.

Також він не посоромився образити журналістів ряду ЗМІ, серед яких – “24” телеканал і “Радіо Свобода”. Він прямо назвав їх “отребьем, которые бросились защищать отморозков, украшенных национальной одеждой и гербами”.

“Друзья, раскрытие в последнее время самых резонансных и циничных убийств, кроме увеличения доверия к полиции, имеет и ещё одну важную ценность.

Оно ставит в своё первоначальное состояние всё украинское дно, со всем его псевдопатриотизмом, активизмом, гимнопением, вышиванничеством, достоинством, Майданом и другими девальвированными, основанными на тупости, легкомысленности и жажде наживы ценностями.

Это же касается и маргинальных Радио Свобода, 24-го Канала и остального отребья, бросившегося в разных формах защищать причастных к умышленным убийствам отморозков, украшенных национальными одеждами и гербами.

У общества сегодня есть только один путь к выздоровлению – весь перечисленный ширпотреб и поддерживающие его одиозные СМИ должны продолжить ещё более быструю маргинализацию и позор.” – написав Портнов.

https://columnist24.com.ua/uvazhaemyj-vladimir-aleksandrovich-portnov-zvernuvsya-do-zelenskogo-pislya-rozkrittya-spravi-shepemeta/?fbclid=IwAR3b9TYecWy33zyZVEnblM19n3JkXRLtHkyFGVBSXnC0Juk9_CfIzup8iGw
"Московская история пришита к истории Руси белыми нитками."
Карл Маркс.

Интеллект - враг пропаганды.

(69 н. э.) Авла Вителлия-Лучше всего пахнут вражьи кости
like
good
bad
shockingly
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті   Магазин