MOTO.com.ua
events
2
События
Погода: Киев
18.08, 02:11
31
+16 °С
Ветер: 3 м./с., Зап
UA
НовостиФорумОбъявленияЖурналКаталогПривалКалендарьМагазин
Регистрация Вход
?
Войти
Форум
Искать

SHINERAY XY 200 INTRUDER - обговорення, експлуатація

Просмотров: 9534, модератор: tsinik
09 августа, 12:18
answerview
лопнул в трех местах металлический подкрылок
Вози з собою скотч....03_biggrin
Иванович
like
bad
shockingly
09 августа, 12:44
answerview
Вози з собою скотч....
Та вже краще сварку з болгаркою03_biggrin. А скотч так - придбаю армований мабуть.
like
bad
shockingly
10 августа, 00:11
answerview
Зробив прокатушку на Інтрудері віл Тернополя до озера Геришаска, що на Свидівецькому хребті. Скажу шо було досить страшно, адже їхав в гори на мотоциклі перший раз, розумів крутість підйомів, і складність деяких участків. Місцями були кути підйому в 45-60 градусів, місцями мотоцикл находу просто розвертало перепендекулярно підйому і приходилося злазити і виводити коника вручну на горку. Місцями калабані по циліндр, і слизькуще болото. Мені повезло піднятися в гори одразу після рясного дощу, тому болотяна ковзанка була дуже підступна, в резултаті чого падав кілька разів в болотяному трешу))  Загалом мотоцикл показав себе дуже кльово, ніяких технічних сюрпризів, крім того що вже на  верхах, попустилося наніц переднє колесо, зловив розковбас на болотному жестяку. Стокову цепку підтягував 2 рази по дорозі і один раз по приїзді. І це всі моменти, що приходилося братися до ключів. Дуже щасливий що зробив цю покатушку, туди і назад. Загальний пробіг склав 685 км і 670 грн на бензину, при тому що по горах передвигався на 1-2-3 передачі кілометрів 50, тому можна сміло говорити про розхід в + -3 літри при швидкості 75-85. Дорога назад, з самого серця гір, озера Геришаску, практично нон стопом зайняла 6 годин. Тепер я знаю що досвіта можу сісти на свого надійного друга а в по обіді бути в любій точці Карпат, не напрягаючись!)
Також ще добавлю, що після прокату по горах, не жаліючи вікручувати ручку газу до 3/4 ходу, вертаючись назад відчув, шо мотоцикл став набагато краще тягнути і тримати швидкість, так-що не бійтеся давати свому конику нормально про***дону після 2000, йому це піде тільки на користь в майбутньому, але обовязково контролюйте темпереатуру. В мене контроль здійснюється цифровим датчиком, на щупі

https://youtu.be/5jke8VhBfXw
Отредактировано: 10 августа, 00:37, nikel
Прикрепленные изображенияоткрыть в галерее
6
like
6
bad
shockingly
10 августа, 08:46 ответил для nikel  
answerview
Гарна подорож! Интрудер красень, козак також! Не злякався труднощiв майже экстремальноi подорожи. Респект!
1
like
1
bad
shockingly
15 августа, 13:34 ответил для Ozi_58  
answerview
Знайшов тобі аморти такі як тобі хочеться03_biggrin

https://www.motea.com/de/luftfederung-fahrwerk-fur-harley-davidson-electra-glide-standard-2019-126592-0
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
bad
shockingly
15 августа, 15:21 ответил для User  
answerview
Знайшов тобі аморти такі як тобі хочеться
Так. Це саме те що менi потрiбно - негайно замовлюю03_biggrin
1
like
1
bad
shockingly
15 августа, 15:31
answerview
Знайшов тобі аморти
Нє, нє-це тільки для крутих байків, таких, як Джаньші...15_badgrin, а ми й на "сухих" поїздимо... по-бєдності...02_sad
Иванович
1
like
1
bad
shockingly
15 августа, 15:40
answerview
А взагалi я втратив надiю придбати якiснi китайськи аморты. Купував 4 рази - якiснi попались 1 раз -  тайваньского виробництва NDT. Усе iньше по сутi не дотягують до задекларованих показникiв. По сутi по над 3000 грн вытрачено даремно 02_sad 
Отредактировано: 15 августа, 15:42, Ozi_58
like
bad
shockingly
15 августа, 15:46
answerview
Знайшов тобі аморти такі як тобі хочеться
По сутi по над 3000 грн вытрачено даремно  
По розумному слiд було брати такi як менi хочеться 08_lol
1
like
1
bad
shockingly
15 августа, 15:54 ответил для Ozi_58  
answerview
Ну це я так на ура щось знайшов, а якщо поритися то десь в Німеччині можна знайти класні аморти за 3 тис.
like
bad
shockingly
15 августа, 15:57 ответил для Ozi_58  
answerview
https://jawa-zapchasti.ua.market/product/1880060-amortizatori-chezet-350.html
like
bad
shockingly
15 августа, 16:01
answerview
Ось їх тут навалом

https://www.ebay.com/itm/Rear-Shock-Absorbers-320mm-12-6-Motor-For-Dirt-Bike-ATV-Quad-Yamaha/333296566237?hash=item4d9a05ffdd:g:9fsAAOSwpKtdU7lg&vxp=mtr

https://www.ebay.com/sch/Shocks/178042/i.html?_ul=RU&MMake=Yamaha&Type=Seat%2520Cover&Brand=Unbranded&_fosrp=1&_pgn=2&_skc=50
Отредактировано: 15 августа, 16:03, User
like
bad
shockingly
15 августа, 16:33
answerview
Устранил слабость новых амортов. Теперь по энергоемкости они могут поспорить с "родными шанраевскими". Добился улучшения характеристики установкой специально изготовленных проставочных колец, нарезаных болгаркой из толстостенной трубы подходящего диаметра. Ширину колец не мерил - по интуиции, но угадал. Они четко фиксируются в проточках. В принципе вопрос с амортами решен. 
Не совсем как оказалось решен вопрос02_sad. При езде в жару по очень плохой дороге эти аморты теряют свои "гидравлические" качества, и , в виде протеста начинают работать как "пустышки". Чего туда плеснули китайцы не знаю, но это не дело. Так что рекомендовать их не стал бы.
1
like
1
bad
shockingly
15 августа, 17:08
answerview
Ось їх тут навалом
Та ну iх нафiг! Решил вопрос почти бесплатно. Меня всегда выручают легендарные чешские мотопроизводители. Надо немного внимания - и их продукция даже древних годов замечательно работает. Китаю расти и расти. Перебирал эти аморты и сравнивал показушный китайский блеск и неброское на вид качество деталей из классного материала. Земля и небо. Из трех амортов собрал два. залил по 50мл масла (10мл дизельного и 40мл трансформаторного) - работают на ура и ничего не пробивает.
Отредактировано: 15 августа, 17:11, Ozi_58
2
like
2
bad
shockingly
mototehnika
© 2001-2019, MOTO.com.ua - все о мотоциклах и скутерах!   Обратная связь   О нас   Реклама на сайте   Почта@moto