MOTO.com.ua
events
1
События
Погода: Киев
09.08, 22:47
27
+23 °С
Ветер: 2 м./с., Сев
UA
НовостиФорумОбъявленияЖурналКаталогПривалКалендарьМагазин
Регистрация Вход
?
Войти
Форум
Искать

Велосипеди - обговорення

Просмотров: 425
27 июля, 20:30
answerview
Я якось в Германії проходив повз велопарковки. Велоспедів - тьма. І серед ніх... одне прив"язане переднє колесо. "Розумні - пристьобують за раму" (с) Я. А хитрі - на вулиці тільки ардіс і тримають.

Продовжую шукати лісапеди. Претендент 1 (мтб), претендент 2 (міський велосипед - аналог "України").
Carthago delenda est, Ceterum censeo Carthaginem delendam esse.
Отредактировано: 27 июля, 20:44, vaclav
like
bad
shockingly
28 июля, 17:00
answerview
Не знаю яка тьма в Німеччині , а ось стоянка в Орхусі(Данія).Як вони знаходять свої?
век живи-век учись
Прикрепленные изображенияоткрыть в галерее
like
bad
shockingly
03 августа, 17:57
answerview
Велосипеди марки "Дорожник" заслуговують на увагу. 
like
bad
shockingly
04 августа, 16:54
answerview
Велосипеди марки "Дорожник" заслуговують на увагу. 
Чим?
like
bad
shockingly
06 августа, 03:41
answerview
Продовжую шукати лісапеди. Претендент 1 (мтб), претендент 2 (міський велосипед - аналог "України").

Претендент 1 - не підійшов, якийсь він короткий - там хоч і лежиш, але якось хребет дуже зігнутий - замість нього взяв іншого, у букву "зю" не треба вигинатися.
Претендент 2 - норм, взяв (зараз по посиланню там вже інший велік)

Оскільки хто з них кращий - я (як завжди!) не розібрався06_question, тому про всяк випадок взяв два велосипеди - МТБ"шку і аналог "україни". Фотки - будуть.

МТБ: добряча люмінієва рама і досить таки дебелі колеса (гума 26"х2.35, 36 спиць), дискові гальма, вилка - чи то мразотті чи то мерзаччі (щось італійське і дуже круте, правда знайшов мануал від 2006 року) і вона навідь досі працює. Заміна шариків-літолу у передньому "підшипнику". В мастилі - пісок, один шарик - взагалі іншого розміру (з чого б це колесо скрипіло?), чашки - пойоб@ні. В общем "предпродажна підготовка" - відсутня на рівні. Замовив втулки (на перед і назад) на звичайних людських підшипниках (Novatec D041SB і D042SB). Довго вивчав, чи є там проставки між підшипниками - наче є, тому й замовив. Цікавості-раді подивився на чисто-китайські бренди по втулкам, але там ціна x2 до новатеку - мені це якось занадто. В задню втулку лазить не буду, бо нічого доброго не очікую - поки не скрипить ну і норм, а далі - на смітник. Ще б каретку на підшипники перевести... Гума - ще жива, але хочу міняти бо занадто ендуро - хочеться 50/50, буду сьогодні вдень перевзувати.

"україна" - чекає своєї черги, там ззаду 7ми швидкісна планетарка - буде секас. Але лізти треба, бо вангую - фіг хто коли в неї заглядав і міняв мастило, може ще не пізно його поміняти.
Отредактировано: 06 августа, 04:32, vaclav
like
bad
shockingly
06 августа, 20:55 ответил для vaclav  
answerview
Ось так виглядає моя МТБ"шка.
Прикрепленные изображенияоткрыть в галерее
like
bad
shockingly
техника apple купить в Одессе. Киев, Харьков Украина
mototehnika
© 2001-2020, MOTO.com.ua - все о мотоциклах и скутерах!   Обратная связь   О нас   Реклама на сайте