MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
27.04, 21:57
28
+15 °С
Вітер: 2 м./с., Схід
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендар
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

Rexter 250 i Viper Cruiser 250 - обслуживание, ремонт, эксплуатация

Переглядів: 244067
25.02.2009 р.
answerview
Показати повідомлення
Всім привіт! Вчора (24.02.09) став я володарем Rexter 250. Оскільки мій рідний брат вже рік має viper cruiser 250, то порівнявши дані, майже однакові скутери, можна зробити висновок, що модель Rexter 250 краща:
1. колеса 12" і профіль резини вищий, на мою думку для України це плюс
2. передній гальмівний диск прямий, на вайпері він згинається, а потім кріпиться до колеса
3. прохід для охолодження варіатора іде до повітряного фільтра, там де він і має кріпитись
4. бак і розширювальний бачок спереді
5. відповідно до пункту 4 багажнік набагато більший ніж у viper cruiser 250
6. файка свічки залізна.
7. навіть лобове шкло товстіше!
8. Інструкція до 250-кі.
9. кришка для заливу тосолу, кріпиться на ланцюжку! 01_smile
До мінусів можна віднести негарну вихлопну трубу і кришку варіатора.
Взагалі складається враження що це вайпер підробка!
Але, зрештою, більш вагомі висновки можна буде робити під час експлуатації оскільки я ще на ньому ні кілометра не проїхав, але друг також має такого рекстера, поки що задоволений.
Надалі хочу в даній темі проводити порівняння Rexter 250 i Viper Cruiser 250 і взагалі обговорювати ці скутери.
Змінено: 25.12.2009 р., MopeDDriveR
like
good
bad
shockingly
18.04.2011 р.
answerview
Может кто-то подсказать: есть ли в продаже диск задний на Rexter-250? Если есть, то где?
like
good
bad
shockingly
18.04.2011 р. відповів для Memphis  
answerview
Звони в Укравтозапчастину,только там
like
good
bad
shockingly
18.04.2011 р. відповів для Sarge24  
answerview
Там нет в наличии, а когда будет и будет ли вообще - не знают 02_sad
like
good
bad
shockingly
19.04.2011 р.
answerview
Должны привезти 28 апреля. Сторговался за 10000, максик 2008г. Состояние судя по высланным фото на 5, скутер находился на складском хранении в Броворах, только все равно надо будет менять акумулятор, все же 3 года простоя.   Кто подскажет какая допустима скорость при обкатки REXTERA? И сколько по километражу?
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
19.04.2011 р. відповів для pvncom  
answerview
Должны привезти 28 апреля. Сторговался за 10000, максик 2008г. Состояние судя по высланным фото на 5, скутер находился на складском хранении в Броворах, только все равно надо будет менять акумулятор, все же 3 года простоя.   Кто подскажет какая допустима скорость при обкатки REXTERA? И сколько по километражу?


по поводу обкатки тебе в ветку торнадоводов
там уже все давно разжовано до мелочей
like
good
bad
shockingly
22.04.2011 р. відповів для pvncom  
answerview
Кто подскажет какая допустима скорость при обкатки REXTERA? И сколько по километражу?

...по поводу обкатки скажу сразу, что первые 200 км скорость не более 60 кмч, потом можно потихоньку добавлять, но пока не пройдет полная притирка деталей двигателя (около 2000км) газовать не рекомендую, можно запороть движок, а после 2000 км можешь пробовать сколько он под тобой побежит, я свой до 125кмч разгонял по ровной трассе...Удачи в обкатке.
...а по поводу пластика не переживай, он очень легко паяется или можно сделать как я проклеить со внутренней стороны стеклотканью а потом наклеить антишумку...и будет тебе счастье и не лопнет и тарахтеть не будет...
...В очках главное не стёкла! Главное - чувствовать себя зрячим!!!
Мальчик Бананан.
like
good
bad
shockingly
27.04.2011 р. відповів для kost274  
answerview
Я говорил что выложу фото ручного обагатителя.Так вот они.Конструкция сыровата,но работает отлично.Главное побороть подсос воздуха,в месте где вкручиваеца трос.Я напыжевал герметика.Тестил два месяца.Даже при -5,как часы,с пол тычка 18_good Надеюсь по фоткам понятно. 20_drinks
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
29.04.2011 р.
answerview
Добрый день!
Не устраивает работа передней вилки. Очень сильно чувствуются все неровности дороги, все неровности отдаются на руль, даже при мельчайших неровностях. Масло менял один раз, заливал 5W для автоматических коробок автомобилей, т.к. родное масло было жидкое, то соответственно и залил подобное (В инструкции не указано тип масла и количество для заправки в вилку). Количество масла залил столько, сколько слил старого масла(где-то записывал, постараюсь найти эту запись).  Люфта вилки на оси нет( недавно поменял подшипники вилки).

Кто сколько и какого масла заливал в каждое перо?
Заранее благодарен.
like
good
bad
shockingly
30.04.2011 р. відповів для kruzhkovn  
answerview
При сжатом штоке,без пружины,я лью до начала резьбы снизу.Только у меня немного перья нетакие.Ещо заменил малые пружины,что для отбоя,на более высокие.Вроде на один виток.Теперь непробивает. 18_good  20_drinks
like
good
bad
shockingly
31.05.2011 р.
answerview
Где можно приобрести отдельно ведомый шкиф вариатора для Rexter 250? На Укравтозапчасти и begemoto смотрел. Подходит ли он от других моделей скутеров?
like
good
bad
shockingly
30.06.2011 р.
answerview
У меня случился такой казус....Вчера выехал,и заметил подозрительный люфт руля,думал болт отпустился,типа мелочи,хотел съездить в другой город,но люфт усилился и я вернулся....Ангелы-хранители есть!На фото видно,что лопнула центральная труба руля.....Трудно предположить,где бы я оказался с этим рулем на трассе 05_shok
Не пьешь вино-засохнет ум,и разум разом помутится,не пьешь-умрешь,и пьешь-умрешь,так будем пить и веселиться!(О.Хайям)
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
14.07.2011 р. відповів для Labuh  
answerview
...конечно есть, ели бы не было, то половина из нас, а может и больше не сидели бы на этом форуме...аказия конечно неприятная, но поправимая, китай он и в африке китай, нельзя доверять на 100%...постоянно нужно проверять...заварил и поехал дальше... 01_smile
...В очках главное не стёкла! Главное - чувствовать себя зрячим!!!
Мальчик Бананан.
like
good
bad
shockingly
24.07.2011 р.
answerview
Дрын-дын-дын... Forsage Sirius 250  62_sarcastic




У темі про аналогічний Viper Tornado виклав звіт-статистику по заміні ламп на діодні:
http://www.moto.com.ua/forum/topic-183201/message-1007423/#1007423
Загалом на габаритах і підсвітці споживання стало менше на 26 Вт з тридцяти. Тобто в 7-8 раз.

Фото нових ламп, "клік херє":
[url=www.tvereza.info]http://tvereza.info/downloads/shareknowledge/images/btum.gif
Змінено: 25.07.2011 р., Oper
like
good
bad
shockingly
17.08.2011 р.
answerview
В этом году при трогании с места скутер сильно вибрировал, а если с пассажиром, то вибрации были ещё сильнее. Недавно( пробег около 13 700 км) заменил ремень вариатора(мой был изношен и весь в трещинах) и грузики(я не знаю какие ролики считаются сильно изношенными, но мои были лишь немного потерты равномерно со всех сторон) вариатора - вибрации при трогании с места полностью исчезли.
like
good
bad
shockingly
17.08.2011 р. відповів для kruzhkovn  
answerview
Мой дёргался из за пружин в сцеплении.Одна была длинней двух других,и потому одна колодка вылетала раньше.И есть подозрение на неровность самой площадки(оси под колодки не соосно приварены) 20_drinks
like
good
bad
shockingly
14.09.2011 р.
answerview
Значиться, докладаю.
На "мапед" встановлені лінзоблоки з ксеноновими лампами.

Дозрів до такого рішення після нічної подорожі з Новгород-Сіверського до Чернігова годин за 5 (це кілометрів 200). На першій половині шляху місцями доводилося іноді тащитися по 30 км/год. Потім на півдороги шукати генделик з кавою, щоб не заснути...

Брав комплектом з двох лінзоблоків з лампами (4300К) і реле для комутації всього цього добра. Вийшло приблизно 1400 грн.

Комплект орієнтований для установки на машину. Так що по дріб'язкам довелося "вмовляти"  - підганяти, підпилювати, підгинати. Лінзоблоки прикручені на місце оригінального цоколя. Лампи в них притиснені тою ж пружинкою, що й звичайні, тільки підігнутою вручну. В рефлекторі надфілем трохи вибрав під дроти на "шторку" (перемикання ближній/дальній). Дроти під "мордою" довелося трохи перепаяти, до того ж штекер від навороченого реле теж довелося обрізати. Протягнув товсті дроти під "морду" від клеми реле стартера і маси. Ну і так, по дрібницям, часу пішло багатенько.

Лампи начебто по 35 Вт, як в оригіналі. Але цікаво знати реальне споживання.
Була ідея врізати окремий перемикач, щоб відключати ліву фару. Але вже настільки набридло вовтузитися, що відклав до наступного разу, коли зніматиму "морду".

Але є сумніви, чи не буде занадто низько світити. Справа в тому, що лінзоблоки вперлися у скло фар. А мені здавалося, що місця там вистачатиме. Може у Viper Tornado місця вдосталь... Маски мені одягнути вже не вдається - не влізуть ніяк.
Довелося гвинти, якими рефлектор упирається у чорний пластиковий корпус блоку фар, дещо скоротити. Та і в самому корпусі посадочні місця під них висверлити. Рефлектор, таким чином, увійшов глибше в пластиковий корпус і лінзоблоки вмістилися. Підняв, скільки зміг, штатним гвинтиком для регулювання. Ну, воно покаже, як виїду.

По результатах...
Лінзоблоки прикрили лампи габаритів. Світло від них трохи видно, але в сутінках напевно буде мало. Гадаю, непогано би врізати додаткові габарити під скло поворотників.
Розгоряється приблизно з півхвилини.
Як світить у гаражі, мені сподобалося. Можу дати відео, але дещо згодом... На дорозі ще не пробував.
Зустрічних сліпити не повинно. Тут питання навпаки в тому щоб на достатню відстань освітлювало. Перемикання ближній/дальній є. Скло фар просте, це не лінзи для розсіювання. Так що нашим чотириколісним ненависникам можна бути спокійними.
[url=www.tvereza.info]http://tvereza.info/downloads/shareknowledge/images/btum.gif
Змінено: 16.09.2011 р., Oper
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
15.09.2011 р. відповів для Oper  
answerview
А я сегодня нахимичил свет на прямую.Провели + от акума к морде и развели через две релюшки.Лампы оставил стокового напряжения 3535ват.Включил свет и прозрел!Он стал белым,всё время был жолтым.По центру белый шар,как от прожектора и от него полосы по сторонам,а при включении дальнего этот шар стает как тоннель света 18_good .Хотя как не крути а ксенон лучше,но дороже 03_biggrin
like
good
bad
shockingly
16.09.2011 р. відповів для alehandro  
answerview
Мощность заводских ламп на рекстере 35/35 Ватт?
like
good
bad
shockingly
16.09.2011 р. відповів для kruzhkovn  
answerview
Мощность заводских ламп на рекстере 35/35 Ватт?


...так точно, на Рекстере родные лампы стоят 3535 ватт.
а я поставил галогенки - правая 3535, а левая 5560 ватт, предварительно уменьшил нагрузку на генератор путем замены лампочек габаритов и стопов на диоды, заменил подсветку приборки на диоды ...
...В очках главное не стёкла! Главное - чувствовать себя зрячим!!!
Мальчик Бананан.
like
good
bad
shockingly
16.09.2011 р. відповів для kruzhkovn  
answerview
У меня Круизёр. 03_biggrin
like
good
bad
shockingly
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті   Магазин