MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
29.03, 07:48
44
+11 °С
Вітер: 3 м./с., Півд
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендар
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

Юридическая консультация - универсальная тема по вопросам в области права

Переглядів: 48867
13.07.2012 р.
answerview
Показати повідомлення
Универсальная тема по вопросам в области права. Административное, гражданское, уголовное, трудовое право, процессуальное право и другие отрасли права.
Эндуро – это когда тебя и твой мотоцикл, наличие и качество асфальта, беспокоит меньше всего! ©
like
good
bad
shockingly
1••45678910
13.10.2016 р. відповів для Vervet  
answerview
з приводу займання окрім правої полоси я знаю. але це не стосується категорії управління ТЗ. чому мене можуть навчить у МРЕВ, що я не знаю? чи для малокубатурників існують інші правила? правила безпечного пересуванні по шляхам загального використування повинен знати не тільки скутераст, але й пішоход. й відповідальність він несе таку ж саму, як і водій. про неадекватів - ані слова
Любіть Україну, як сонце, любіть,
як вітер, і трави, і води,
в годину щасливу і в радості мить,
любіть у годину негоди!
like
good
bad
shockingly
13.10.2016 р. відповів для tsinik  
answerview
Господдаааа..
я очень благодарен за понимание, но уже пошёл флуд, не имеющий ко мне никакого отношения!
Я ухожу, всем спасибо, пока-пока.
1
like
1
good
bad
shockingly
Риболов видалений
13.10.2016 р. відповів для sorokvlad29  
answerview
Господдаааа..
я очень благодарен за понимание, но уже пошёл флуд, не имеющий ко мне никакого отношения!
Я ухожу, всем спасибо, пока-пока.


Пане, вам вже відповіли, а подальша наша бесіді до вас не відноситься, і якщо вона до Вас не стосується-це не значить, що це флуд 03_biggrin
Jedem das Seine
Нехай Бог тобі дасть тобі утричі більше всього того,що ти бажаєш мені.
1
like
1
good
bad
shockingly
Риболов видалений
13.10.2016 р. відповів для tsinik  
answerview
з приводу займання окрім правої полоси я знаю. але це не стосується категорії управління ТЗ. чому мене можуть навчить у МРЕВ, що я не знаю? чи для малокубатурників існують інші правила? правила безпечного пересуванні по шляхам загального використування повинен знати не тільки скутераст, але й пішоход. й відповідальність він несе таку ж саму, як і водій. про неадекватів - ані слова


ну це питання не до мене, на цьому вони хороші бабки підіймали
Jedem das Seine
Нехай Бог тобі дасть тобі утричі більше всього того,що ти бажаєш мені.
like
good
bad
shockingly
13.10.2016 р. відповів для sorokvlad29  
answerview
удачи. ты спросил - я, в меру своей компетенции, ответил.
а что флуд или нет - рассудит модер. надо - подчистит. надо - накажет. а нет -  так и вам без санкций обойдется  08_lol
Любіть Україну, як сонце, любіть,
як вітер, і трави, і води,
в годину щасливу і в радості мить,
любіть у годину негоди!
like
good
bad
shockingly
13.10.2016 р.
answerview
Я писав, скоро багато чого зміниться http://www.moto.com.ua/forum/topic-1625112/
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
good
bad
shockingly
Риболов видалений
13.10.2016 р. відповів для User  
answerview
Я писав, скоро багато чого зміниться http://www.moto.com.ua/forum/topic-1625112/


Толя, ти як та Ванга. Багато кажеш,ь та моло здійснюється. 03_biggrin
Jedem das Seine
Нехай Бог тобі дасть тобі утричі більше всього того,що ти бажаєш мені.
like
good
bad
shockingly
13.10.2016 р. відповів для Vervet  
answerview
Давай конкретно, майже все здійснилося, ми з тобою навіть в Горішніх Плавнях зустрілися 03_biggrin
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
good
bad
shockingly
14.10.2016 р. відповів для tsinik  
answerview
Данила, если ты мне на законодательном уровнедокажешь, что мои права утратили актуальность - буду благодарен. пока что это  - пустой треп

Я не пишу что твои права утратили актуальность. Они всё так же действующие и ты можешь на пропечатанные в них категориях ездить. Но есть же и другие категории.

Тебе нужна цитата из Закона о дорожном движении что права должны быть соответствующей категории?

чому мене можуть навчить у МРЕВ, що я не знаю?
МРЭО не учебное заведение, ничему и не должны.
Змінено: 14.10.2016 р., Gustav
like
good
bad
shockingly
03.06.2017 р.
answerview
Кто по нашим вечно меняющимся законам понимает выше среднего!..
По этому "экспертному заключению" что можно сказать, очередная лапша для покупателя?   https://prom.ua/p257503583-teleskopicheskaya-dubinka-klassika.html
Насколько я знаю, дубинка что травматика относится к спец средствам.. Со всеми вытекающими.
http://zbroya.info/ru/questions/8608_kak-zakonno-nosit-teleskopicheskuiu-dubinku/
"..Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди"
Симон Петлюра.

В конце всего, мы будем помнить не оскорбления наших врагов, а молчание наших друзей.
Мартин Лютер Кинг.
Змінено: 03.06.2017 р., 99Ezdok99
like
good
bad
shockingly
1••45678910
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті   Магазин