MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
29.04, 14:44
32
+22 °С
Вітер: 1 м./с., Пн-З
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендар
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

Jianshe JS 150-6H - Обзор, обсуждение мотоцикла

Переглядів: 91103
26.06.2014 р.
answerview
Показати повідомлення
В данной ветке предлагаю обсуждать и делиться впечатлениями касательно мотоцикла Jianshe JS 150-6Н.

Тип двигателя : Одноцилиндровый, с воздушным охлаждением, 4-тактный
Размеры Д*Ш*В : 2000*770*1080mm
Рабочий объём : 145 см3
Максимальная мощность: 8.1kw (7700об./мин)
Макс, Крутящий момент: 11.2N•m (5700об./мин)
Диаметр цилиндра × ход : 58.5mm*54mm
Коэффициент сжатия : 10:1
Колесная база: 1290mm
Дорожный просвет: 160mm
Вид обода колеса: Сплав
Тип передних колес: 2.75-18P/225Кпа
Тип заднего колеса: 90/90-18P/225Кпа
Сухой вес: 124 кг
Макс, Загрузка:  150 кг
Емкость топливного бака : 15 л
Стартер: Ножной стартёр/электрический стартёр
Зажигание : Конденсаторное зажигание
Сцепление :  Мокрый тип, многодисковая муфта, ручная операция
Коробка передач : механическая, 5-ступенчатая, с ножным переключением
Тип тормоза заднего колеса: Барабанный тормоз / ножной тормоз
Тип тормоза переднего колеса:  Дисковой тормоз / тормоз правой рукой
Выбросы : EUR II/EUR III

Ссылки на ЕС сертификаты:
Пума 150сс http://www.fayloobmennik.net/6101580
Джаньши 125сс http://www.fayloobmennik.net/6101596
Змінено: 10.05.2016 р., tsinik
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
1••891011121314••36
24.04.2015 р.
answerview
Після попереднього ремонту поворотник працював три дні і здох.
Епоксідну смолу відірвали, склянка ціла.
Цього разу смикали платку з усіх боків.
Замінили маленьку чорну детальку, першу від входу в схему. То був діодик, і він барахлів-як нагрієш робить.

Якщо знову поламається напишу.
Думаю не поламається, бо несправність виявили 100%

Склянку поніс клеїть до мебельщиків. Скзазли силікон відпаде і приклеїли 2компонентним клеєм-на завжди.
like
good
bad
shockingly
24.04.2015 р. відповів для tsinik  
answerview
я хотів ставить датчик на рубашку охолодження мотора, а не в масло в низу. Можливо, зверху дійсно буде більша темп.?
Візьму завтра безконтактний термометр і піду мірять мотоцикл.  01_smile
like
good
bad
shockingly
24.04.2015 р. відповів для Norb  
answerview
1. двухкомпонентный клей - это и есть эпоксидка. видать, когда ты клеял, или пропорции не были соблюдены или было холодно. нормальная эпоксидка в жизни бы не оторвалась - рядом бы лопнуло, а не по шву. ею блоки цилиндров залепливали
2. на головке кончно будет больше температура. но надо учитывать, что там и погрешность больше для показаний. при движении датчик будет охлаждаться потоком набегающего воздуха. так что не надо удивляться, если в движении будет 80, а остановился на перекрестке - уже 100
Любіть Україну, як сонце, любіть,
як вітер, і трави, і води,
в годину щасливу і в радості мить,
любіть у годину негоди!
like
good
bad
shockingly
25.04.2015 р. відповів для Norb  
answerview
95-120, далі зупиняюсь.На зіпері кажись робоча 95-115, якщо я нічого не плутаю
like
good
bad
shockingly
29.04.2015 р.
answerview
Всем Привет!
Вот соорудил два боковых кофра, намучился как следует, но результат на лицо, на майских первый дальняк в этом году, будем посмотреть как они приживутся к мото 01_smile
Размеры 540*360*190, полезный объем 35 л. , материал ЛДСП 10-16 мм и 3 мм. HDF, вес пустого 6 кг, все окрашено  акриловой краской с баллончика, маляр с меня не очень, не вышло неплохо  04_blush
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
29.04.2015 р. відповів для dimonnice23  
answerview
Вполне нормально получилось. Правда как на меня- то слишком громоздкие, ну а так супер 18_good
А куда собрался, если не секрет?)
like
good
bad
shockingly
29.04.2015 р. відповів для D_I_M_O_N  
answerview
Переясла-Хмелницкий 01_smile Там говорят много всего интересного
like
good
bad
shockingly
03.05.2015 р.
answerview
Всім привіт!
    А ось і перший дальняк 2015— Переяслав-Хмелницький, дай Бог здоров'я і не останній.
Дуже гарне місце, невилике затишне містечко на березі Канівського водосховища, з дуже давньою історією, яку там цінять і поважають  18_good
Мотоцикл впорався без втрат(крім пального, його він втрачав як пацієнт при поранені в сонну артерію), чим далі тим більше я його поважаю, справжній робочий кінь який не підведе, сподівань на нього було покладено ой не мало..
Водій 67кг, пасажир 50кг, два забиті під зав'язку кофри які самі порожняком важать 15 кг, повний бак пального, і ще рюкзак в нагрузку 01_smile
Виїзд планувася на 9 ранку, але торохи відклався на 30 хв, будильник річ не 100%-ва 03_biggrin Маршрут на фото нижче, протяжність 290 км.Спочатку планувалось розбить дорогу на відрізки по 50 км +- для відпочинку і чашечки кави, але дорога завжди вносить свої корективи.
Туди, із запланованих чотирьох—три, Лубни пролетіли на одному подиху,  була одна й не запланована, на карті її нема, на повороті з  траси на Переяслав. Як з'ясувалось зупинки дуже примножують час в дорозі і на зворотнюму зупинок було лише дві Пирятин і Хорол, відстань між ними орінтовано 100 км+/-,  в підсумку маємо результат, півтори години — туди 5 год і 3 год 45 хв назад, як бачим суттєво.! Є одне але, по дорозі туди ми майже не стомилися, по дорозі назад в Решетилівці я вже мріяв лягти, 5-та точка можна сказать горіла 03_biggrin
Швидкість що туди що назад 90-100 км/час, сотня була при обгонах і коли вітер стихав, бо що туди, що назад було вітряно, особливо на зад, то боковий то зустрічний.
Щодо пального, спалено було не мало 21 л., туди літра на два меньше ніж назад, якість пального даєтся в знаки, ще більше впливає вітер і навантаження, ящики це добре, але мотоциклу вони не подобаются, як і мені. Якщо порівнювати то з ними їхати так як в трьох і це без перебільшень.
Без ящиків с пасажиром мот стабільно тримає 100км/час і в нього ще є запас на обгон 5-7 км/ч, з ящиками 100км/ч було важкувато, не кажучи вже про запас, запаса не було взагалі. Для себе я зробив висновок, якщо сам в дальняк то можна кофри, якщо в двох, 100% без, мінімум речей, палатка і спальник на багажник, решту куплять в місті привалу(вода, хавка і.т.д.)Воно того не коштує,  тягти наприклад в карпати чи крим і зпалювать по 3.5 л /100км, якщо можлиао вкластися в 3 л. і їхать  швидще. Я в певниний що тут знайдутся ті які скажуть: "та ну", а як же казанок топор, горелка.. і т.д, мов краще 70-80 їхать! А я вам скажу: це не для мене, так поїздка затянется на тижні, і знеї приїдеш не як з відпочинку, а як з каторги 28_bad
Беремо калькулятор і рахуєм:
Наприклад дорога в Яремча 950 км, грубо 1000.
З кофрами  1000 км — 35 л. пального 95А-21грн/л.=735 грн, туди й назад 1470 грн
Без кофр 1000 км — 30 л. мах, я думаю буде меньше, пального 95А-21грн/л.=630 грн, туди й назад 1260 грн
Як вам, 210 грн. так собі не мало, я згоден на ці гроші дуже не пошикуєш, але навіщо мучить мот, воно того не коштує.
   Відпочинок удався на славу, погода супер, не рахуючи ночей 03_biggrin , не липень.
Краєвиди бомбезні, зупинились на березі водосховища, зразу за пансіонатом "Славутич", сосновий ліс, пляж пісок, вода чиста, але ще холодна, пляжів море, скрізь пісочок, глибина як на Азові, їдеш їдещ, а воно ще поколіна 01_smile дуже позитивне гарне, місце всім рекомендую! Люди спарвжні патріоти свого міста, зустрів там молодих хлопців хороших друзів, один допомагав іншому стоврити романтичний вечір для коханої, захід сонця, берег моря, вино, романтичний вечір при свічках, дуже класно! Дуже цікаво було за цим спостерігать.
Потім знайомство з молодими цікавими людьми і посвячення нас в історію свого рідного міста, молоді але все знають, дуже приємно що в нашій країні ростуть такі підлітки 18_good
   Ніч була весела і не спокійна, десь о першій ночі нас розбудив місцевий сторож, вештався по набережній, як з'ясувалося він рибак браконьєр по сумісництву, але теж дуже ввічливий, побажав нам міцно спать і сказав що він нас охоронятиме і що він тут як мінімум до ранку буде вештаться, справжній цінитель рибалки 03_biggrin Але так довго спать нам на судилось, з моря подуло холодом десь на пів четверту ранку, єдиноголосно було принято грітись біля вогнища 15_badgrin Десь пів на сьому перший промінчик сонця із-за дерев почав нагрівать вміст палатки і ми перебрались досипать не доспане 01_smile
  Далі чудовий сніданок під обід, смажена картошка з рештками вечірнього шашлику і в дорогу.Тут в Переяславі є знаменитий музей під відкритим небом в 25 гектар, так як нам і розповідали молоді історики, тут дуже цікаво, музей стоворенний на базі історичної архітектури,  місто дуже старе і під час затоплення навколишніх сіл водосховищем туди перевезли і змонтували самі старі пам'ятки, хати, церкіи і.т.д 18_good
  Не залишится без уваги  зустріч з Сашком він же "Norb", Джианшист такої ж моделі, добрий, позитивний чолов'яга, так тримать Саня  18_good Покатушки містом, фото сесія, пригощання кавою, все в кращих традиціях, кращих людей респект і уважуха 20_drinks Нажаль затримуватся на довше ми не могли, дорогу хотілось подолати за видна, та і на вечір холодає, а моя супутниці тільки починаючий байкер, і ще не окліматизувалася до холодних прохватів на такі відстані, майже чотири години бородьби з поривами зустрічного вітру і ми в дома, чашечка гарячого чаю і море спогадів про гарні місця і гарних людей 12_cray  18_good
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
1
like
1
good
bad
shockingly
03.05.2015 р.
answerview
І ще
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
1
like
1
good
bad
shockingly
03.05.2015 р. відповів для dimonnice23  
answerview
Классная поездка, у самого тоже есть желание съездить в мотопоход. Только мне тяжёлый багаж и тем более пассажир(ка) противопоказаны - мой вес за 100 кг перевалюет. Моя туристическая печка (фото). Ну и все остальное исходя в пределах 20 кг как для велосипеда.
Змінено: 03.05.2015 р., vetalia_f_v
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
03.05.2015 р. відповів для vetalia_f_v  
answerview
Классная штукенция 18_good Еще б такую кастрюлю и сковородку складную 01_smile
Какие планы, куда б поехал?
like
good
bad
shockingly
03.05.2015 р. відповів для dimonnice23  
answerview
Классная штлитраия  Еще б такую кастрюлю и сковородку складную  
Какие планы, куда б поехал?

Кастрюля 1,2 литра (для супа, каши, картошки и макаронов) во внутрь ставится кастрюля 0,8 литра (для чая) и всё свободное пространство в кастрюлях заполняется (чай в пакетах, сахар, крупа и т. д.).
  Нравится лес, горы (можно всё вместе +море, речка, озеро) Крым идеально для этого подходит но...
 Вот мой вариант крепежа багажа: фото 1 - боковые рамки для крепления боковых кофров (пока не купил), фото 2 - площадки для сумок, крепятся на рамки и фото 3 - закрепленная к площадке сумка (их две-сумки).
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
03.05.2015 р. відповів для dimonnice23  
answerview
Ну ещё для подстраховки газовый маленький примус на небольших балончиках (на случай если дождь и дрова отсырели), есть ещё бензиновый примус но от него отказался от него вещи бензином проваливаются как его не упаковуеш.
like
good
bad
shockingly
03.05.2015 р. відповів для vetalia_f_v  
answerview

  Нравится лес, горы (можно всё вместе +море, речка, озеро) Крым идеально для этого подходит но...

Когда надумаю что-то зарание отпишу.
like
good
bad
shockingly
07.05.2015 р.
answerview
Назнімав трохи відео під час дальняка, трохи повирізав і змонтував, ось як виглядає зі сторони Jianshe JS 150-6H а, також на ходу очами пасажира
like
good
bad
shockingly
10.05.2015 р. відповів для dimonnice23  
answerview
Радий був зустріти однофорумчан в нашому місті.
Вважаю, що такі поїздки запамятовуються на все життя  01_smile
Також хотів би кудись поїхати, але, схоже, з моєю вагою треба їхати самому, бо буде важко.
Діма, мотор масла не взяв за поїздку? Коли Ви відїхали від музею трохи подимлював двигун. (То було на холодну)
like
good
bad
shockingly
11.05.2015 р. відповів для Norb  
answerview
Він в мене з  того літа подимлює коли прогріваю з ранку, або коли не прогрітий, мабуть кольца мосло з'ємні потехеньку підсідають.
Доречі міряв компресію от нічого робить, показала 12. Я думаю ще тисяч 10 відбігає
like
good
bad
shockingly
12.05.2015 р.
answerview
Как говорится доездился до ручки 03_biggrin
При торможении передним тормозом появился странный звук в районе тормозного диска, как оказалось одна колодка полностью стерлась и пришло время их менять.
На рынке нашел похожие за 100 грн, старые в топку новые в бой 18_good
like
good
bad
shockingly
14.05.2015 р.
answerview
Народ подскажите пожалуйста где покупать запчасти? а также не могу найти звезду на 15 зубов=( спасибо!
like
good
bad
shockingly
14.05.2015 р. відповів для Anamalia  
answerview
Я там заказывал много чего, перед тем как покупать лучше позвонить и уточнить подходит эта звезда на ямаху убр 125, если да то заказывай
http://mototema.com.ua/zapchasti-k-mototehnike-jianshe/zapchasti_k_motociklu_JS150_6H
http://motokvartal.com.ua/product_6233.html
like
good
bad
shockingly
1••891011121314••36
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті   Магазин