MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
29.03, 12:20
11
+11 °С
Вітер: 0 м./с., Схід
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендар
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

Обговорення війни расії проти України

Переглядів: 2387932
GiS адміністратор
16.11.2015 р.
answerview
Показати повідомлення
Шановні учасники цієї теми! У ній ми обговорюємо все, що пов'язано з Україною та подіями, що її оточують.

Тут діють особливі правила, що трохи відрізняються від загальних.
Категорично заборонено:

  1. Висловлювання образливого характеру про Україну та українців у будь-якій формі.  
  2. Мат у будь-якій формі.
  3. Постинг вульгарних картинок і відео, а також розміщення їх поза тегом SPOILER.
  4. Багаторазові цитування і безглузді повідомлення. Також заборонені цитати з відео і картинками всередині!
  5. Особисті листування і з'ясування стосунків видаляються цілими ланцюжками без попередження, навіть якщо в них є цінна інформація.
За всі ці (і не тільки) порушення Адміністрація сайту має право закрити доступ до цієї теми і видалити всі постинги з порушеннями!
Читаємо Правила форуму, не дратуємо адміністратора :)
Змінено: 07.11.2023 р., GiS
9
like
7
good
bad
shockingly
2
08.05.2021 р. відповів для Veps  
answerview
Євреї всі з України, тому вони її нікому не віддадуть - самі доїти будуть03_biggrin
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
Змінено: 08.05.2021 р., User
4
like
1
good
2
bad
1
shockingly
08.05.2021 р.
answerview
Мендель потрібно замінити Танькою з VIP"Тернопіль"Щоб постійно за ним ходила і казала "Володька не позор мене"
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
2
like
good
2
bad
shockingly
08.05.2021 р.
answerview
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

like
good
bad
shockingly
08.05.2021 р.
answerview
Україна - це поле одвічного протистояння лісу та степу.

Ліс - це прадавня осідла культура, яка здебільшого в науковому середовищі називається слов'янською.Степ - це культура кочівників, які до слов'янства не мають ніякого стосунку.
Україна - це унікальна земля, яка невідомим чином поєднує в собі одразу ці дві різні культури, ці дві різні ментальності, ці два різні всесвіти.На ці дві різні культури нашаровувались різні ознаки.

Останні з нашарувань - це різниця в мові та тяжінні до певних політичних устроїв. Степ виявився більш схильним до московського трешу, а ліс більш схильний до традицій, звичаїв та консерватизму.

Але... ці процеси мають тривалість не в роках, і навіть не в століттях. Ці процеси одвічні. Їм мінімум кілька тисяч років.Коли ви це зрозумієте - багато речей встане на свої місця. Багато питань відпаде.А останнім розумінням буде те, що обидві ці культури не можуть існувати окремо одна без одної. Хоч і прагнуть знищити одна одну увесь час.
Найжахливіше те, що в них знищення це виходить. І степ і ліс втрачає людей. І саме це є проблемою, яку неможливо вирішити ані політичними, ані економічними, ані будь-якими іншими методами. Ми банально вимираємо.
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
Змінено: 08.05.2021 р., User
1
like
1
good
bad
shockingly
09.05.2021 р. відповів для User  
answerview
Толя, намекаешь что Сумская область скоро исчезнет с лица земли?03_biggrin
Я родился в Виннице, Чёрный лес, а сейчас живу в степном ареале, но леса тоже хватает..сам знаешь, не раз проезжал07_dirol
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

like
good
bad
shockingly
09.05.2021 р.
answerview
Расия везде.. https://m.gordonua.com/news/localnews/zaderzhany-troe-podozrevaemyh-kotorye-raskleivali-v-zakarpatskoy-oblasti-antivengerskie-listovki-sbu-1552311.html
"..Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди"
Симон Петлюра.

В конце всего, мы будем помнить не оскорбления наших врагов, а молчание наших друзей.
Мартин Лютер Кинг.
like
good
bad
shockingly
09.05.2021 р.
answerview
Уберите флаг этой страны: самое смелое поздравление украинцев с Днём Победы из Москвыhttps://www.youtube.com/watch?v=mILN0RYvASo
2
like
2
good
bad
shockingly
09.05.2021 р.
answerview
Расия везде.

Украинцы и на Дальнем востоке и в Сибири и в Забайкалье немало.
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

1
like
1
good
bad
shockingly
10.05.2021 р.
answerview
из Москвы

Александр Николаевич, нехороший человек. Всё время проверяет пистоль свой на боку..Сцыкота. 
А когда в машину заталкивали, недомерок подбежал и тычку, тычку в бок. Менты поганые.
У них была установка отвезти в отделение и  Роман больше с ним ходить туда не будет.12_cray 
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

like
good
bad
shockingly
10.05.2021 р.
answerview
А я что говорил, теперь будут голубых и розовых тянуть на Крещатик.. для расийскрго ящика!!  https://4studio.com.ua/novyny/u-kyyevi-projde-marsh-lgbt/
Примитивизм но он работает....02_sad

Вчера ,,спиной,, интер ,,смотрел,,.. не долго. Новостые: войны с рашей нет. Ниразу не обмолвились. Зато звезда возле лейба висит и совковые песни.
Против них ничего не имею... просто для не вникающего поголовья это скрытая пропаганда, ностальгия, за ,,адин народ,,
А потом появляется ,,своё мнение,, и начинают блеять за расеей.....

https://www.facebook.com/100040814015668/posts/516185569751906/

https://www.facebook.com/groups/banderaukraine/permalink/915569582335732/
"..Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди"
Симон Петлюра.

В конце всего, мы будем помнить не оскорбления наших врагов, а молчание наших друзей.
Мартин Лютер Кинг.
Змінено: 10.05.2021 р., Юра-Ездок
1
like
1
good
bad
shockingly
10.05.2021 р.
answerview
взагалі мовчали про це.

Да, мои родители тоже молчали, но 9 Мая всегда праздновали. Я маленьким был, но помню, что  всегда готовили праздничный стол. Они и правды всей наверное сами не знали..
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

like
good
bad
shockingly
10.05.2021 р.
answerview
І не думав, що у Латвії ще стільки вати...
https://twitter.com/A_Vit_/status/1391679472554942468
☭ = 卐 = Z
like
good
bad
shockingly
10.05.2021 р.
answerview
І не думав, що у Латвії

А это всегда было. Прибалты первые независимость получили...незаметно так. А вторые- РФэия.
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

like
good
bad
shockingly
10.05.2021 р.
answerview
  Они и правды всей наверное сами не знали..
Естественно не знали, многие сейчас не знают/не верят/не хотят знать, что Вторая мировая - это банальный раздел Евразии между Гитлером и Сталиным, в который позже были ввязаны и США, а всего-лиш из-за того, что Японский император возомнил из себя Наполеона-2, ну и Английским дедам нужно было хоть как-то помогать...

но 9 Мая всегда праздновали.  .
ну праздновать и поминать - разные вещи, как по мне...
...а если и должны праздновать, то те, кто пришел с войны, а не те, кому было 5 лет или вообще родился после нее.
☭ = 卐 = Z
Змінено: 10.05.2021 р., hitmanhunter
1
like
1
good
bad
shockingly
10.05.2021 р.
answerview
банальный раздел Европы между Гитлером и Сталиным,

Поэтому рашка и не хочет архивы открывать 39 годов. Пакт Молотова- Риббентропа все знают, а дополнительные, секретные соглашения скрыты.
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

2
like
2
good
bad
shockingly
10.05.2021 р.
answerview
те, кто пришел с войны,

Да, верно, .. вот меня удивляет что когда Сталин умер в 53, весь союз рыдал, как близкого родственника потеряли- мама рассказывала, они с папой в Москве жили тогда. Я так понял, народу нравится садизм, рабство. И в плен в 41 сдавались миллионами из-за того, что в лагерях никто не хотел сдыхать. х@йло помрёт- так же будет, думаю.06_question
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

Змінено: 10.05.2021 р., Veps
2
like
2
good
bad
shockingly
10.05.2021 р.
answerview
В школе милиции на это был отведен целый раздел - стокгольмский синдром. Это когда жертва сочувствует садисту..
"..Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди"
Симон Петлюра.

В конце всего, мы будем помнить не оскорбления наших врагов, а молчание наших друзей.
Мартин Лютер Кинг.
2
like
2
good
bad
shockingly
10.05.2021 р.
answerview
Ось сьогодні тільки з кладовища фото.

Це  про праздник і про пам'ять: на перше у них гроші завжди є і салют у нас вчора був з танцями в гімнастерках і грошей нквдистам дали  - а ось друге воно їм не треба, бо в цей 18-й пацан загинув під Полтавою і до генерала не дослужився.
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
2
like
good
bad
2
shockingly
10.05.2021 р.
answerview
є і салют у нас
Мда... У нас не святкували. І салюта не було.
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

like
good
bad
shockingly
10.05.2021 р. відповів для Veps  
answerview
У нас мер сєпар і агент КГБ ще з тих часів, так що все по повній і з московськими попами02_sad
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
good
bad
shockingly
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті   Магазин