MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
25.04, 14:33
11
+21 °С
Вітер: 0 м./с., Півд
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендар
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

Обговорення війни расії проти України

Переглядів: 2406601
GiS адміністратор
16.11.2015 р.
answerview
Показати повідомлення
Шановні учасники цієї теми! У ній ми обговорюємо все, що пов'язано з Україною та подіями, що її оточують.

Тут діють особливі правила, що трохи відрізняються від загальних.
Категорично заборонено:

  1. Висловлювання образливого характеру про Україну та українців у будь-якій формі.  
  2. Мат у будь-якій формі.
  3. Постинг вульгарних картинок і відео, а також розміщення їх поза тегом SPOILER.
  4. Багаторазові цитування і безглузді повідомлення. Також заборонені цитати з відео і картинками всередині!
  5. Особисті листування і з'ясування стосунків видаляються цілими ланцюжками без попередження, навіть якщо в них є цінна інформація.
За всі ці (і не тільки) порушення Адміністрація сайту має право закрити доступ до цієї теми і видалити всі постинги з порушеннями!
Читаємо Правила форуму, не дратуємо адміністратора :)
Змінено: 07.11.2023 р., GiS
9
like
7
good
bad
shockingly
2
10.10.2021 р. відповів для User  
answerview
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

like
good
bad
shockingly
10.10.2021 р.
answerview
Групповое фото житeлей одного из сёл Енисейской губернии. Кто-то пришёл фотографироваться с ружьём, кто-то с балалайкой. Российская империя. 1910 год
ось ці рила прийшли в Україну в 1917 наводити порядки...
☭ = 卐 = Z
Змінено: 10.10.2021 р., hitmanhunter
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
2
like
2
good
bad
shockingly
10.10.2021 р.
answerview
https://www.radiosvoboda.org/a/news-zaborona-rosijskyh-artystiv-petycija-zelensky/31502280.html

https://news.obozrevatel.com/society/povsyudu-tela-v-zelenyih-meshkah-v-seti-pokazali-video-iz-covid-bolnitsyi-donetska-18.htm
"..Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди"
Симон Петлюра.

В конце всего, мы будем помнить не оскорбления наших врагов, а молчание наших друзей.
Мартин Лютер Кинг.
Змінено: 11.10.2021 р., Юра-Ездок
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
10.10.2021 р.
answerview
☭ = 卐 = Z
like
good
bad
shockingly
11.10.2021 р. відповів для Юра-Ездок  
answerview
У нас в городе тоже самое- копия отделения- недавно достроили. Сфоткаю сегодня, когда на работу пойду.
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

like
good
bad
shockingly
11.10.2021 р.
answerview
Война закончилась. https://focus.ua/voennye-novosti/495045-vpervye-s-2014-goda-minoborony-ne-zakazyzalo-ptrk-u-kb-luch-na-2022-god-video
"..Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди"
Симон Петлюра.

В конце всего, мы будем помнить не оскорбления наших врагов, а молчание наших друзей.
Мартин Лютер Кинг.
1
like
good
bad
shockingly
1
11.10.2021 р.
answerview
Вот наша больница, отделение неотложной помощи COVID, недавно достроили.
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
11.10.2021 р. відповів для User  
answerview
Це прибор мабуть для масла а не сметани06_question
1
like
good
1
bad
shockingly
11.10.2021 р.
answerview
"Я подивився два останніх відео, де Поляков виступав. За його жестикуляцією, і я збільшував, щоб подивитися на зіниці, — він не вживав наркотики
. Я це говорю як людина, яка почала боротися з наркоманією, коли ще навіть не було відповідних законів. Немає у нього ознак того, що він вживав наркотики. Його (метадон — ред.) легко підкинути в горілку, він швидко розчиняється. Є дуже багато питань, і головне — чи не всипав йому хтось під час вживання алкоголю таблетку — а там і чверті таблетки було б достатньо, щоб викликати гострий сердечний стан", — сказав він.

Також Москаль розповів, чим небезпечний метадон."Метадон — це синтетичний наркотик, який замінює наркотики опійної групи. Він застосовується в невеликих дозах, і він сильно б'є по серцю. У всіх країнах над ним дуже великий контроль. Він може призводити до інсультів, інфарктів, зупинки серця та інших хвороб серцево-судинної системи. З горілкою — це все, це смерть", — сказав він.
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
Змінено: 11.10.2021 р., User
like
good
bad
shockingly
11.10.2021 р.
answerview
Государственное бюро расследований (ГБР) Украины вручило главе политического совета партии «Оппозиционная платформа — За жизнь» (ОПЗЖ) Виктору Медведчуку ходатайство об аресте или залоге в миллиард гривен (более 2,7 миллиарда рублей). Об этом депутат Верховной Рады от ОПЗЖ Ренат Кузьмин сообщил на своей странице в Facebook.
like
good
bad
shockingly
11.10.2021 р.
answerview
☭ = 卐 = Z
1
like
good
1
bad
shockingly
12.10.2021 р. відповів для hitmanhunter  
answerview
45 поделилось, больше полтыщи реакций...и я тебе скажу, что им всем глубоко наплевать  и на президента и на си на ситуацию в государстве. Проплаченные боты, самовлюблённый снобы., коротко- КОЗЛЫ03_biggrin, пустышки.
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

like
good
bad
shockingly
12.10.2021 р.
answerview
Государственное бюро расследований (ГБР) Украины вручило главе политического совета партии «Оппозиционная платформа — За жизнь» (ОПЗЖ) Виктору Медведчуку ходатайство об аресте или залоге в миллиард гривен (более 2,7 миллиарда рублей). Об этом депутат Верховной Рады от ОПЗЖ Ренат Кузьмин сообщил на своей странице в Facebook.

У них плани наполеонівські, в путлєра навчаються03_biggrin - посадити Медведчука в надії що він здасть щось на Пороха, потім доведеться і Коломойського, забрати всі канали, потім вже наїхати на Ахметова і Пінчука і або видавити їх з країни або прибрати до рук. 
Але поки що смішно у них все виглядає починаючи з терактів. Вони б всіх посадили і все здали, але ніхто за кордоном не дає ЗЕ гарантій(як наприклад Пашиняну) - тому поки що очкують, крок вперед і два вліво.03_biggrin
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
2
like
good
2
bad
shockingly
12.10.2021 р.
answerview
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

like
good
bad
shockingly
12.10.2021 р.
answerview
Я вот думаю, что Алан Чумак — смог бы воду зарядить, против коронавируса... 
Это, конечно, посложнее, чем вакцину сварганить... Но всё-таки!!!
3
like
1
good
2
bad
shockingly
12.10.2021 р.
answerview
45 поделилось, больше полтыщи реакций...и я тебе скажу, что им всем глубоко наплевать  и на президента и на си на ситуацию в государстве. Проплаченные боты, самовлюблённые снобы., коротко- КОЗЛЫ, пустышки.
ну саме в тій групі (фанів Леся Подерв'янського) більшість - не із 73% (як і сам Лесь)..
а так то Ви охарактеризували більшість наріду.. ну я з тим ніколи і не сперечався 01_smile
☭ = 卐 = Z
Змінено: 12.10.2021 р., hitmanhunter
like
good
bad
shockingly
12.10.2021 р.
answerview
В ожидании "Минска-3": почему неизбежно новое масштабное наступление России на Донбассе.
https://focus.ua/opinions/495255-v-ozhidanii-minska-3-pochemu-neizbezhno-novoe-masshtabnoe-nastuplenie-rossii-na-donbasse
"..Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди"
Симон Петлюра.

В конце всего, мы будем помнить не оскорбления наших врагов, а молчание наших друзей.
Мартин Лютер Кинг.
like
good
bad
shockingly
12.10.2021 р.
answerview
Рейтиг щасливих 2021
☭ = 卐 = Z
Змінено: 12.10.2021 р., hitmanhunter
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
Прикріплені файли
pdf
1.99 мБ.
like
good
bad
shockingly
12.10.2021 р.
answerview
найуспішніші країни виділені червоним:

☭ = 卐 = Z
like
good
bad
shockingly
13.10.2021 р.
answerview
В ожидании "Минска-3": почему неизбежно новое масштабное наступление России на Донбассе.

Однако, в случае замеса РФ на Дальнем Востоке или Ср. Азии с Китаем (естественно, через "добровольцев", ЧВК и прочих "шахтеров"), Украина способна будет перетрясти "народные республики", как минимум. Или "поспособствовать" Молдове в ликвидации угрозы в лице ПМР. Заодно и освободить свои ресурсы в тех краях для перенацеливания на Крым.
Для любой нынешней и будущей власти в Украине военное решение по Донбассу и/или Крыму гарантирует ее устойчивость и популярность. Ильхам Алиев не даст соврать.
И не обязательно, что в Киеве будут просить добро на эту операцию из Вашингтона.
Тот же Ильхам Алиев подтверждает.
2
like
2
good
bad
shockingly
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті   Магазин