MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
20.04, 09:37
32
+8 °С
Вітер: 1 м./с., Пд-С
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендар
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

Обговорення війни расії проти України

Переглядів: 2402767
GiS адміністратор
16.11.2015 р.
answerview
Показати повідомлення
Шановні учасники цієї теми! У ній ми обговорюємо все, що пов'язано з Україною та подіями, що її оточують.

Тут діють особливі правила, що трохи відрізняються від загальних.
Категорично заборонено:

  1. Висловлювання образливого характеру про Україну та українців у будь-якій формі.  
  2. Мат у будь-якій формі.
  3. Постинг вульгарних картинок і відео, а також розміщення їх поза тегом SPOILER.
  4. Багаторазові цитування і безглузді повідомлення. Також заборонені цитати з відео і картинками всередині!
  5. Особисті листування і з'ясування стосунків видаляються цілими ланцюжками без попередження, навіть якщо в них є цінна інформація.
За всі ці (і не тільки) порушення Адміністрація сайту має право закрити доступ до цієї теми і видалити всі постинги з порушеннями!
Читаємо Правила форуму, не дратуємо адміністратора :)
Змінено: 07.11.2023 р., GiS
9
like
7
good
bad
shockingly
2
19.10.2021 р. відповів для Veps  
answerview
Штат Вашингтон  и не только.
 06_question Із інформації, що я маю від знайомих у США (Флорида і Каліфорнія) - комуналка у них була щось близько 500-700 долл на місяць...  І калькуляція порівняння надзвичайно проста, на прикладі невеликого приватного будинку і зарплати трохи менше середньої:
-В України ви отримуєте 10 000 грн і платите за комуналку 6000 грн.  =60% від зарплати.
-В США отримуєте 3000 у.о. і платите за комуналку 700 у.о. =23% від зарплати.

Але так як продукти і товари мають майже однакові ціни, то у США ви будете в 5-7 разів заможнішим загалом, навіть якби платили всі 60% за комуналку. 

Тому... "самая большая статья семейного бюджета уходит на коммуналку" -  виходить тільки в українців, а не у цивілізованих странах.

Поздравляю. У меня идёт вся государственная пенсия и еще и не хватает
То це я маю Вас вітати,
бо я вже писав, що я не розраховую на державну пенсію.
А від України і подавна. Податків  (+ у пенсійний фонд) я достатньо сплатив, нехай це буде плата за безкоштовне навчання у загальноосвітній школі (хоча за ті кошти я б вже отримав декілька міжнародних кваліфікаційних сертифікатів, а не освіту, яка майже ніде не ціниться і не визнається за кордоном взагалі). Тому вважаю, що ми у розрахунку. Від України мені нічого не треба - навіть безкоштовно...
☭ = 卐 = Z
like
good
bad
shockingly
19.10.2021 р. відповів для Юра-Ездок  
answerview
https://ranok.ictv.ua/ua/2021/10/19/ukrayina-rozgromila-rosiyu-v-gaazi-yak-i-koli-pokarayut-kreml/
Як саме покарають державу-агресора і коли?
Вже 8 років карають-карають, та так вже покарали, що аж побудували(дали вільно побудувати) Північний потік 2. І тепер Україна бідніє на 1.5 млрд у.о. в рік. (Для порівняння - це п'ята частина фінансування оборони/армії). 06_question 
Майже всі міжнародні компанії і надалі працюють на рф, накшталт міжнародних банків, заводів тощо. 

Зачищає вже
не вже, а ще тільки, попереду в них ще багато "роботи" 


Что у всех на слуху этот сериал, про что он? не одной серии не видел.
про простих "добрих" совків і "прекрасньій" рускій мір 
☭ = 卐 = Z
Змінено: 19.10.2021 р., hitmanhunter
1
like
1
good
bad
shockingly
19.10.2021 р.
answerview
Сейчас в мировом тренде диктатура, европейским питухам -макронам нравится путинскоая демократия. Вот вакцинация по принуждению- Западная Австралия назначили ответственными армейского генерала и шефа полиции (его пост официально так и называется vaccine commander), которые рвут и мечут, что вакцинация не продвигается такими темпами, какие они наметили. Кто-то еще думает, что это имеет какое-то отношение к здоровью?, в рф это заметнее, ввиду общей специфичности режима. Но зеленые паспорта и прочие прелести - повсеместно, все демонстрации разгоняют или просто игнорируют но ни в одной стране (за единичными исключениями) власть и не собирается договариваться с оппонентами, что для Запада - почти немыслимо еще 5-10 лет назад
like
good
bad
shockingly
19.10.2021 р.
answerview
В України ви отримуєте 10 000 грн і платите за комуналку 6000 грн.  =60% від зарплати.
Це ти мабуть в бункері живеш квадратів на 20003_biggrin якщо 6 тис платиш.
Думаю середня ситуація як у мене: взимку 2500, влітку 700 грн - в середньому 1600 грн. У мене з/п 6000, у жінки 8000= 14000.
В результаті десь 12% від нашої зарплати.(а якщо ще врахувати неофіційні доходи від яблук, груш і грибів - то америкоси взагалі відпочивають15_badgrin)
І комууналку треба ділити на всіх хто там проживає, а то списуєте все на бабусину пенсію, а те що внук заробляє 50 тис щось мовчите.
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
3
like
2
good
1
bad
shockingly
19.10.2021 р.
answerview
Рейтинг Зеленського впав до 23 %
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
good
bad
shockingly
19.10.2021 р.
answerview
всі міжнародні компанії і надалі працюють на рф

Странно, а с 2015 по 2019 год по 300000 человек каждый год бегут из рашки навсегда?
За 20 лет- 5 млн. человек. С чего бы это?  И период какой то интересный- как раз когда они напали на Украину... Удивительно..
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

Змінено: 19.10.2021 р., Veps
1
like
good
1
bad
shockingly
19.10.2021 р.
answerview
Украина и Канада решили все бюрократические вопросы, и уже в конце 2021 года в канадской провинции Новая Шотландия начнется строительство стартового комплекса для запусков космических аппаратов на украинском ракетоносители "Циклон 4М". Источник: https://biz.censor.net/n3294665
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
2
like
2
good
bad
shockingly
19.10.2021 р.
answerview
300000 человек каждый год бегут из рашки навсегда?
За 20 лет- 5 млн. человек. С чего бы это?
Чесно - не знаю, я їх не рахую, та й мені на них взагалі насрати, нехай хоч передохнуть усі...

 - а ось з України щороку виїзджає  близько  2-3х мільйонів(!) українців. І багато із них вже не повертаються (взагалі).
Населення України тільки у 2020 році скоротилося на 314 тисяч осіб за даними  держстату (тобто це тільки офіційно), тобто у рік на 1%, що означає: через 50 років - не буде 50% України.
А згідно з даними ООН, Україна може втратити майже п’яту частину населення(~7 000 000) вже до 2050 року. Але це -дуже оптимістичні прогнози, бо судячи із темпів - це станеться набагато раніше.

п.с. Пам'ятаю, ще якісь 15 років тому на Г+Г кожного дня по 100 разів "нас 52 мільйони!", "нас 52 мільйони!". А зараз? 30? якщо буде - вже добре. Коли був перепис? Бояться рахувати. І це тільки 15 років.

Це ти мабуть в бункері живеш квадратів на 200 якщо 6 тис платиш.
Не знаю в якій еко-халабуді ви живете, але на будинок 110 м2 - тільки на газ іде близько 2500грн/міс в середньому по року, а +світло, сміття, електр., каналіз., моб.зв., інтернет,  і т.п. і т.д... 
(Може ви сміття палите на городі, а каналізацію у річку, топите дровами із сусдньої лісосмуги(я ж не вкурсі) тоді так - непогана економія 18_good, так робить більшість українців)

Тому Veps правильно зазначив, що комуналка - це більше половини (а то й ще більше) сімейного бюжету, але тільки не у ЄС, а  - в Україні,  бо у ЄС це займає 25-30% максимум. Але на інше залишається в рази більше, бо зп відповідно більші.

Рейтинг Зеленського впав до 23 %
А ригів зріс до 20% ? Це після Революції гідності і 8ми років війни, і потім не сперечайтеся із фактом, що серед цього наріду як мінімум чверть - довб0й0би.
☭ = 卐 = Z
Змінено: 19.10.2021 р., hitmanhunter
like
good
bad
shockingly
19.10.2021 р. відповів для hitmanhunter  
answerview
Ти що сам живеш на 110 м кв?05_shok
зажрався?03_biggrin
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
Змінено: 19.10.2021 р., User
1
like
good
1
bad
shockingly
19.10.2021 р. відповів для User  
answerview
За добу в Україні померли 538 ковід-хворих. Це новий рекорд
https://zaxid.net/news/
а у коментарях під такими новинами тільки і пишуть про зло від вакцинації, видно одразу, що нарід мудрий 18_good

Ти що сам живеш на 110 м кв?зажрався?
а дача 70м2 і гараж 17м2 до них рахується? 15_badgrin
☭ = 卐 = Z
like
good
bad
shockingly
20.10.2021 р. відповів для hitmanhunter  
answerview
Ты такое пишешь как будто тебя здесь читают какие то дауны живущие вдали от Украины.
Шесть тысяч комуналки это овердофига. Это на какое то большое жильё, которое занимать одному человеку это явное барство.
У меня квартира в Киеве. Сейчас я поставил счётчики на воду. Раньше платил по количеству проживающих.
Даже зимой с отоплением у меня не выходило, насколько я помню, больше четырех. И мы не экономим. В семье никто и не умеет. Кабельное, интернет, пироги печем аж жопа ширшает, компьютер может целый день ибашить, свет горит, в душе вода шпарит аж пар под дверь пробивается.
И тут такие сказки - оказывается украинцы шестерку платят в комуналку...
Наверное кто то и платит. Красиво жить не запретишь. Но если скулить про бедных и несчасьных, то это не те люди.
4
like
4
good
bad
shockingly
20.10.2021 р.
answerview
а дача 70м2 і гараж 17м2 до них рахується?
так ти оліхарх довбаний ще й гараж опалюєш?15_badgrin
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
2
like
good
2
bad
shockingly
20.10.2021 р.
answerview
Шесть тысяч комуналки это овердофига.
ну при центральном отоплении (или если частный дом со стеной в один кирпич/половинку шлакоблока/из белого кирпича неутепленный) - то вполне возможно... в том году вроде около 60 грн за кв.м отопление было, в этом - раза в 2 выше...
1
like
1
good
bad
shockingly
20.10.2021 р.
answerview
Если бы выборы президента Украины состоялись в ближайшее воскресенье, то за Владимира Зеленского проголосовали бы 24,7% тех, кто определился со своим выбором. За Петра Порошенко – 15,6%.
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
Змінено: 20.10.2021 р., User
like
good
bad
shockingly
20.10.2021 р. відповів для User  
answerview
так ти оліхарх довбаний ще й гараж опалюєш?
А як щось покрутити у гаражі без опалення? Якісь хоч +12С там має бути. 

Я взагалі-то відповідав Veps, що у ЄС і США комуналка - це не більша частина витрат,
а це всього до 30% від зарплати однієї людини (і менше середньої зп).

У меня квартира в Киеве.
ого, та ти вобще успешний 

  И мы не экономим. В семье никто и не умеет. Кабельное, интернет, пироги печем аж жопа ширшает, компьютер может целый день ибашить, свет горит, в душе вода шпарит аж пар под дверь пробивается.
ну якщо зловживати із таким марнотратством, то це у народі називаєтся - жлоб'йо,  і на постсовку таких 70%, тому і до Європи ще як до неба рачки,
у сусідів в Україні завши був музон на всю катушку, вікна узимку нарозпашку, і у мене під гаражем постійно мішки із сміттям залишали, хотів якось підловити і уєбати  ззаду "по-гарячому", але ніяк не виходило...
☭ = 卐 = Z
Змінено: 29.10.2021 р., hitmanhunter
like
good
bad
shockingly
20.10.2021 р.
answerview
https://fb.watch/8LOqv_2PxR/
"..Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди"
Симон Петлюра.

В конце всего, мы будем помнить не оскорбления наших врагов, а молчание наших друзей.
Мартин Лютер Кинг.
1
like
1
good
bad
shockingly
20.10.2021 р. відповів для hitmanhunter  
answerview
Гараж - це предмет розкоші, у нас навіть ті хто має мерседеса ставлять його в дворі на газоні бо на гараж не заробили сцуки03_biggrin
А я в гаражі взимку не ходжу, у мене їх три, два безкоштовно а за один 150 грн на рік плачу.
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
Змінено: 20.10.2021 р., User
like
good
bad
shockingly
20.10.2021 р.
answerview
у нас навіть ті хто має мерседеса ставлять його в дворі на газоні бо на гараж не заробили
У нас тоже самое...03_biggrin Квартиру семья в доме снимет и уже длительное время, купить не за что (видимо), а под парадным Фольксваген Туарег стоит. А у другой пары, тоже на съёмной обитают... Ниссан Кашкай. И это только с того что знаю..)

у мене їх три, два безкоштовно а за один 150 грн на рік плачу.
Буржуй. В Киеве со свободным местом, особенно в центре, напряг и большой. Снять ракушку ржавую пустую без электричества под домом, на птичьих правах... от штуки в месяц.
А если купить гараж капитальный с погребом, то 170-180 тыс и выше. И насчёт документов... тёмный лес и лотерея. 

Поэтому и остался на Дио, хотя взять японского кубатурника или новую СИМку с салона, возможность есть.02_sad А платить бесконечно за стены за воздух, с которых в любой момент могут попросить или вскрыть ночью... желания нет.
"..Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди"
Симон Петлюра.

В конце всего, мы будем помнить не оскорбления наших врагов, а молчание наших друзей.
Мартин Лютер Кинг.
Змінено: 20.10.2021 р., Юра-Ездок
3
like
3
good
bad
shockingly
20.10.2021 р.
answerview
А я в гаражі взимку не ходжу, у мене їх три, два безкоштовно а за один 150 грн на рік плачу
а я за гараж ссцуко податок за год заплатил 550 грн.  за шо?????06_question  я ж говорю эти индейцы уже не знают откуда бабки высосать.
3
like
3
good
bad
shockingly
20.10.2021 р.
answerview
 https://glavcom.ua/economics/finances/nacbank-zaboroniv-bankam-priymati-rosiyski-rubli-792517.html#
"..Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди"
Симон Петлюра.

В конце всего, мы будем помнить не оскорбления наших врагов, а молчание наших друзей.
Мартин Лютер Кинг.
Змінено: 21.10.2021 р., Юра-Ездок
like
good
bad
shockingly
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті   Магазин