MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
26.04, 23:06
44
+12 °С
Вітер: 0 м./с., Схід
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендар
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

Обговорення війни расії проти України

Переглядів: 2407283
GiS адміністратор
16.11.2015 р.
answerview
Показати повідомлення
Шановні учасники цієї теми! У ній ми обговорюємо все, що пов'язано з Україною та подіями, що її оточують.

Тут діють особливі правила, що трохи відрізняються від загальних.
Категорично заборонено:

  1. Висловлювання образливого характеру про Україну та українців у будь-якій формі.  
  2. Мат у будь-якій формі.
  3. Постинг вульгарних картинок і відео, а також розміщення їх поза тегом SPOILER.
  4. Багаторазові цитування і безглузді повідомлення. Також заборонені цитати з відео і картинками всередині!
  5. Особисті листування і з'ясування стосунків видаляються цілими ланцюжками без попередження, навіть якщо в них є цінна інформація.
За всі ці (і не тільки) порушення Адміністрація сайту має право закрити доступ до цієї теми і видалити всі постинги з порушеннями!
Читаємо Правила форуму, не дратуємо адміністратора :)
Змінено: 07.11.2023 р., GiS
9
like
7
good
bad
shockingly
2
22.10.2021 р.
answerview
https://www.facebook.com/100004111636825/posts/2132986926848341/
"..Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди"
Симон Петлюра.

В конце всего, мы будем помнить не оскорбления наших врагов, а молчание наших друзей.
Мартин Лютер Кинг.
like
good
bad
shockingly
22.10.2021 р. відповів для hitmanhunter  
answerview
Этот ляпис еще в Решетиловке также отличился. На месте зрителей я бы просто ушёл с концерта. Пусть играет в пустом зале, чмо.15_badgrin
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

Змінено: 22.10.2021 р., Veps
2
like
1
good
1
bad
shockingly
22.10.2021 р.
answerview
Украина стала восточным флангом НАТО. А чем может ответить бункер-царь Вова Путин? Снова пригнать немытое стадо на границу Украины, поскольку противостоять НАТО ссыт и серьезно очкует. Совпадение? Не думаю.
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

like
good
bad
shockingly
22.10.2021 р. відповів для Veps  
answerview
Ще не стала02_sad
А якщо йому вдасться забрати Україну то через рік піде на Польщу, ну а там скаже що кордон проходить по берлінській стіні. Але розуміють це тільки поляки і балтійці нажаль.
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
2
like
1
good
1
bad
shockingly
22.10.2021 р.
answerview
https://www.facebook.com/groups/348106816228553/permalink/603475314025034/?sfnsn=mo&ref=share
"..Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди"
Симон Петлюра.

В конце всего, мы будем помнить не оскорбления наших врагов, а молчание наших друзей.
Мартин Лютер Кинг.
like
good
bad
shockingly
23.10.2021 р.
answerview
ссыт и серьезно очкует. Совпадение? Не думаю.
підкажіть, на кого росія за останні 70 років нападала успішно і хочаб із трошки рівносильних супротивників?
на Сакартвело, де 4 млн народу? чи на Молдову із 3 млн народу?
чи може на Україну, коли тут половина кричали "путєн-путєн віді вайска", в казні було 100 000 грн, відсутність керівництва і солдати в шльопках без патронів, бо армію розпродували більше 20 років?  06_question
п.с. хоча і з приводу 2ї світової теж - без Союзників Гітлер би пожимав руки з Хірохіто у Владівостоку вже в кінці 1944го, а без українців у складі радянської армії - то може і в 1942му....
ой, та навіть і до 2ї світової - відгребли від фінів (3.5 млн) по самі помідори із втратами 1:5.
https://www.radiosvoboda.org/a/finlands-winter-war-with-the-soviet-union/30282611.html

А якщо йому вдасться забрати Україну то через рік піде на Польщу, ну а там скаже що кордон проходить по берлінській стіні. Але розуміють це тільки поляки і балтійці нажаль.
08_lol вони вже 8й рік до Києва йдуть, а у поляків армія мало того, що має краще обладнання і по потужності живої сили не гірше від української, так ще і в НАТО.
п.с. до берлінської стіни йшли українці і білоруси, а кацапи стояли ззаду заградотрядами, а зараз вони хоча б бухими до параши дійшли увечері, не обісравшись по-дорозі, а не до берлінської стіни.
☭ = 卐 = Z
Змінено: 23.10.2021 р., hitmanhunter
2
like
good
2
bad
shockingly
23.10.2021 р.
answerview
Культ личности среди нищеты и бандитизма 

павел петров1 день назадУ каждой страны есть запах особый ...Пахнет Италия свежею сдобою Франция пахнет вином и духами Ну а Швейцария пахнет сырами .Пахнет Голандия запахом пряным Кофе , тюльпанами , марихуаной Бельгия пахнет Евросоюзом А в Люксенбурге -фруктами смузи .Пахнет Германия с Чехией пивом Продажной любовью пахнет Мальдивы Пахнет Бразилия сексом и танцем Чаем и тостом пахнут британцы Пахнут свободой Америки штаты Нефтью воняет песок в ЭмиратахПахнет рабочею силой Китай Пахнет Япония острыми вассаби В Индии Гангом воняет не слабо Пахнет гашишем Авганистан Маком душистым разит Пакистан Пахнет Колумбия лишь кокаином Пахнет пшеницей и рожью Украина Мексика пахнет текилой и такоПахнет на Кубе душистый табак Телом немытым , говном , перегаром, Гарью удушливой , гнилью , угаром ,Пьяная ругань  и запах сартира – Внешние признаки  русского мира .Тленом и кровью , плешивой мессией Чуете вонь ? Это -запах России !Свернуть
Змінено: 23.10.2021 р., alikxom
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
3
like
3
good
bad
shockingly
23.10.2021 р.
answerview
у нас тут вистава,03_biggrin правда чомусь московською
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
1
like
good
1
bad
shockingly
23.10.2021 р. відповів для User  
answerview
Субтитры украинским на экране или как?
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

1
like
good
1
bad
shockingly
23.10.2021 р. відповів для alikxom  
answerview
шойгу вроде как в армии оленеводом служил.03_biggrin  в военнике записано так. С бурятами в одной упряжке15_badgrin15_badgrin
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

2
like
good
2
bad
shockingly
23.10.2021 р.
answerview
☭ = 卐 = Z
Змінено: 23.10.2021 р., hitmanhunter
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
2
like
good
2
bad
shockingly
24.10.2021 р.
answerview
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

1
like
good
1
bad
shockingly
24.10.2021 р.
answerview
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

3
like
good
3
bad
shockingly
24.10.2021 р.
answerview
Госдепартамент США отнес россиян, желающих получить американскую визу, к «бездомным».

Об этом со ссылкой на разъяснение внешнеполитического ведомства пишет Радіо Свобода.Как уточняется, на сайте пояснили, что в эту категорию входят граждане стран, где у США нет консульского представительства, или же политическая или ситуация с безопасностью в стране является нестабильной и неопределенной, из-за чего консульский персонал не уполномочен обрабатывать запросы на визы.Россиянам советуют обращаться за визами в консульские центры США в Варшаве.
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
Змінено: 24.10.2021 р., User
like
good
bad
shockingly
24.10.2021 р.
answerview
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
good
bad
shockingly
24.10.2021 р.
answerview
і тут ось рецепт давно вже виписаний

Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
good
bad
shockingly
24.10.2021 р.
answerview
Туберкулёзного паспорта ни у кого нет ещё?
Или триперного аусвайса? То ли ещё будет15_badgrin15_badgrin
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

Змінено: 24.10.2021 р., Veps
3
like
2
good
1
bad
shockingly
25.10.2021 р.
answerview
"...главной мотивацией Зеленского есть желание иметь "разговорчивого" министра обороны вместо "молчаливого" Тарана, который не дает интервью и пресс-конференций из-за больших трудностей с последовательным изложением мыслей.
По мнению Бутусова, Таран "совершенно очевидно физически нездоров и не способен выполнять обязанности министра".15_badgrin15_badgrin15_badgrin
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

1
like
good
1
bad
shockingly
25.10.2021 р. відповів для Veps  
answerview
Туберкулёзного паспорта ни у кого нет ещё?Или триперного аусвайса? То ли ещё будет  15_badgrin15_badgrin
"Весело було, як батька ховали: Музика грала, цукерки давали;
Таткові ноги в труну не влізали, От ми сміялись, як їх відрізали." (с)

☭ = 卐 = Z
Змінено: 29.10.2021 р., hitmanhunter
like
good
bad
shockingly
25.10.2021 р. відповів для hitmanhunter  
answerview
Американцы недавно сообщили, что полностью не исследован вирус и никто из производителей вакцин не гарантирует защиту. Так что смеётся тот, кто смеётся последний..
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

like
good
bad
shockingly
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті   Магазин