MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
20.04, 00:44
29
+5 °С
Вітер: 3 м./с., Пд-З
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендар
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

Обговорення війни расії проти України

Переглядів: 2401962
GiS адміністратор
16.11.2015 р.
answerview
Показати повідомлення
Шановні учасники цієї теми! У ній ми обговорюємо все, що пов'язано з Україною та подіями, що її оточують.

Тут діють особливі правила, що трохи відрізняються від загальних.
Категорично заборонено:

  1. Висловлювання образливого характеру про Україну та українців у будь-якій формі.  
  2. Мат у будь-якій формі.
  3. Постинг вульгарних картинок і відео, а також розміщення їх поза тегом SPOILER.
  4. Багаторазові цитування і безглузді повідомлення. Також заборонені цитати з відео і картинками всередині!
  5. Особисті листування і з'ясування стосунків видаляються цілими ланцюжками без попередження, навіть якщо в них є цінна інформація.
За всі ці (і не тільки) порушення Адміністрація сайту має право закрити доступ до цієї теми і видалити всі постинги з порушеннями!
Читаємо Правила форуму, не дратуємо адміністратора :)
Змінено: 07.11.2023 р., GiS
9
like
7
good
bad
shockingly
2
05.12.2021 р.
answerview
Меня с форума выпереть хотели- не получилось, так теперь на Юзера попёрли? . Правда всегда поборет ложь, чванство и высокую самооценку себя любимого.
А що значить "хотели выпереть"? "Выпереть" може тільки головний адміністратор форуму. 
А всі інші можуть тільки бігти за мотоциклом і гавкати на колесо, або навіть старатися його укусити 15_badgrin
Маразм кріпчав - пересіли на ендуро
Майже всі, хто пересів на ендуро, більше не повертаються на інші види мото, по крайній мірі серед усіх знайомих - саме так і сталося...
P.S. Із ендуро, правда, можна пересісти на тур-ендуро (Africa, Transalp, GS1200 тощо), але то все одно ендуро, як не крути. 06_question

а кто тогда выступил за независимую Украину
виступили за незалежну Україну, а потім проголосували за комуняків, вбили Гонгадзе і Чорновола  
☭ = 卐 = Z
Змінено: 05.12.2021 р., hitmanhunter
like
good
bad
shockingly
05.12.2021 р. відповів для hitmanhunter  
answerview
та я ж і мав на увазі - що повернення не буде, тільки вперьод03_biggrin
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
Змінено: 05.12.2021 р., User
2
like
2
good
bad
shockingly
05.12.2021 р.
answerview
... Что и требовалось доказать... Пишите. Чукчи же не читатели, хули
Любіть Україну, як сонце, любіть,
як вітер, і трави, і води,
в годину щасливу і в радості мить,
любіть у годину негоди!
Змінено: 05.12.2021 р., tsinik
like
good
bad
shockingly
05.12.2021 р. відповів для tsinik  
answerview
Пальцы не отбил? Ты должен лучше других знать, что если поменяли ник, значит так человек захотел и нужннназывать его как он зарегистрирован на форуме. Я с тобой и со старым ником не знаком, так что будь любезен, придерживайся правил.
 Ил и ты наводки посылаешь кому то?03_biggrin
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

Змінено: 05.12.2021 р., Veps
like
good
bad
shockingly
05.12.2021 р.
answerview
То есть  за независимость Украины проголосовали потому что  за них все решили ? А как нужно было голосовать?
стоит вспомнить мартовский референдум 91-го года, где за сохранение совка проголосовало более 70% населения, а за независимость - менее 30%... и всего через каких-то 9 месяцев у 60+% населения мнение сменилось на прямо противоположное. просто так, само по себе.
2
like
2
good
bad
shockingly
05.12.2021 р.
answerview
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

like
good
bad
shockingly
05.12.2021 р.
answerview
Ну і фреска 14го століття:

А похож05_shok  Маньяк, блин -одно лицо06_question
Если не фотошоп.03_biggrin
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

like
good
bad
shockingly
05.12.2021 р.
answerview
а кто тогда выступил за независимую Украину ?

Это другой вопрос- понимаешь- референдум за независимость Украины- это нонсенс- никто не мог поверить. Но учти еще тот факт, что не только же в Украине проголосовали. Правильно. Многие страны до и после нашего голосования выбрали демократию.
Смотри УКРАИНА- это не ОКРАИНА, а это СТРАНА- Країна! МИ у Країнi.
Дай бог, чтобы все держались и тогда добьем эту сраную империю.01_smile 
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

Змінено: 05.12.2021 р., Veps
like
good
bad
shockingly
05.12.2021 р.
answerview
А що значить "хотели выпереть"?

Ну мои бывшие друзья, ветка лидоводов и некоторые ув. кабоводы написали коллективную петицию Главному и меня забанили НАВЕЧНО01_smile .
И только  Толя( User) и несколько кабоводов  за меня заступились.
Ты не видел что ли эти перепитии?03_biggrin03_biggrin
Я так понял, что не только "русские(россияне) от нечего делать хотят насолить ближнему, и тут хватает щирих українців плюнуть исподтишка в спину любому прохожему.
Юзер переживает за вакцинацию( видео выложили про наночип) ,он же пфайзер колол, а тут как садисты налетели добивать человека.."усер" " ВПШ"
Как дети ей богу..

Давайте общаться и жить дружно... Давайте20_drinks
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

Змінено: 07.12.2021 р., Veps
1
like
1
good
bad
shockingly
05.12.2021 р. відповів для Veps  
answerview
Який дружно?05_shok я давно сказав - токо стрелять і вешать!15_badgrin
Ти мені розмір наночіпа напиши конкретний03_biggrin
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
Змінено: 05.12.2021 р., User
2
like
good
2
bad
shockingly
05.12.2021 р.
answerview
напиши

Сам скоро почувствуешь, через 9 месяцев15_badgrin
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

like
good
bad
shockingly
05.12.2021 р. відповів для Veps  
answerview
Я так понял, что не только "русские(россияне) от нечего делать хотят насолить ближнему, и тут хватает щирих українців плюнуть исподтишка в спину любому прохожему.
Ну я ж писав, що закордоном мене і знайомих "кидали" виключно тільки вихідці із "снг", це при тому, що працювали та спілкувались з ними  - якраз і найменше, у % співвідношенні. 
Тобто, із 20-ти колег 4-ро "наші" і от саме із них - двоє і "кинули" (не знайомі між собою і у різний час). 03_biggrin Мені тут тоді у відповідь понаписували, що я недолюблюю "наших", ну ок, нехай то буде співпадінням, а після того їх обожнюю 15_badgrin
Юзер переживает за вакцинацию
(видео выложили про наночип)
Ну моя думка поки не змінна - переживати треба не тим, хто має вакцинацію (та ще й Файзером), а тим, хто її немає взагалі. А та новина - російський фейк, я вище навів статті німців про той російський вкид... і чому наночіпи тільки у Файзері та Джонсоні, а у "Супутнику" все чисто?)) Знову співпадіння? Не думаю 03_biggrin
Сам скоро почувствуешь, через 9 месяцев
а що має статися і чому саме через 9 ? 06_question
☭ = 卐 = Z
Змінено: 05.12.2021 р., hitmanhunter
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
3
like
3
good
bad
shockingly
06.12.2021 р.
answerview
а що має статися і чому саме через 9

Шутка.. 03_biggrinНо правда в том, что мы с женой будем еще 8-9 месяцев набирать силы....
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

1
like
1
good
bad
shockingly
06.12.2021 р.
answerview
А та новина - російський фейк

Ну тогда всё ок18_good
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

like
good
bad
shockingly
06.12.2021 р.
answerview
Террорист стрелков о ВСУ. https://www.facebook.com/groups/1992668177639609/permalink/3061011430805273/?app=fbl
"..Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди"
Симон Петлюра.

В конце всего, мы будем помнить не оскорбления наших врагов, а молчание наших друзей.
Мартин Лютер Кинг.
Змінено: 06.12.2021 р., Юра-Ездок
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
4
like
4
good
bad
shockingly
06.12.2021 р.
answerview
Террорист стрелков

Пусть помечтает15_badgrin
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

like
good
bad
shockingly
06.12.2021 р.
answerview
Маразм кріпчав -
Тиж молодший за мене і вже маразм? Лікуйся, не затягуй...
Іванович. Не бандерлог!
like
good
bad
shockingly
06.12.2021 р.
answerview
На счет убить не знаю, под обстрел попадал много раз, по началу... жим, жим, потом привыкаешь.
Так не 14й же год, в подвале не отсидишься. Если повестку принесут, куда линять будешь?01_smile...
Фу! развели тут панику, ппц!03_biggrin
3
like
1
good
2
bad
shockingly
06.12.2021 р.
answerview
Хороший намек расии. https://m.youtube.com/watch?v=a8zZZe9lZoU&feature=share

Теперь не друзья, одни разочарования.. https://youtu.be/MXurNH1E0QU
"..Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди"
Симон Петлюра.

В конце всего, мы будем помнить не оскорбления наших врагов, а молчание наших друзей.
Мартин Лютер Кинг.
Змінено: 06.12.2021 р., Юра-Ездок
1
like
1
good
bad
shockingly
06.12.2021 р.
answerview
Если повестку принесут, куда линять будешь?

Мне не принесут, я свое отслужил, присягу принимают один раз. Линять никуда не буду, что случится то и будет.
like
good
bad
shockingly
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті   Магазин