MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
26.04, 07:04
44
+12 °С
Вітер: 1 м./с., Півд
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендар
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

Обговорення війни расії проти України

Переглядів: 2406985
GiS адміністратор
16.11.2015 р.
answerview
Показати повідомлення
Шановні учасники цієї теми! У ній ми обговорюємо все, що пов'язано з Україною та подіями, що її оточують.

Тут діють особливі правила, що трохи відрізняються від загальних.
Категорично заборонено:

  1. Висловлювання образливого характеру про Україну та українців у будь-якій формі.  
  2. Мат у будь-якій формі.
  3. Постинг вульгарних картинок і відео, а також розміщення їх поза тегом SPOILER.
  4. Багаторазові цитування і безглузді повідомлення. Також заборонені цитати з відео і картинками всередині!
  5. Особисті листування і з'ясування стосунків видаляються цілими ланцюжками без попередження, навіть якщо в них є цінна інформація.
За всі ці (і не тільки) порушення Адміністрація сайту має право закрити доступ до цієї теми і видалити всі постинги з порушеннями!
Читаємо Правила форуму, не дратуємо адміністратора :)
Змінено: 07.11.2023 р., GiS
9
like
7
good
bad
shockingly
2
06.12.2021 р.
answerview
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
2
like
1
good
1
bad
shockingly
06.12.2021 р. відповів для User  
answerview
18_good панікуючих, а також "іззабугра-переживаючих"  15_badgrin
☭ = 卐 = Z
like
good
bad
shockingly
06.12.2021 р. відповів для Veps  
answerview
Но правда в том, что мы с женой будем еще 8-9 месяцев набирать силы....
Після Ковіду? я ж писав - пробуйте спорт "черезнемогу" - прогулянки, пробіжки, велосипед і т.п. Побачите наскільки швидко відновитесь.
А після вакцини - не знаю шо там через 9 міс, але після неї мені було погано 24 години, а от після Ковіду перші 2 тижні ду-у-уже погано, а потім ще поганенько десь 2.5 місяці. 09_ireful1

Тиж молодший за мене і вже маразм? Лікуйся, не затягуй...
то вінницькі на полтавських наїзджали, тепер харківські почали... що у вас там на 3х-козаків 2 гетьмани знову? 01_smile
☭ = 卐 = Z
2
like
1
good
1
bad
shockingly
06.12.2021 р. відповів для hitmanhunter  
answerview
Війна бандерологів - лозівські проти полтавських і сумських15_badgrin
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
2
like
good
2
bad
shockingly
06.12.2021 р.
answerview
9 месяцев набирать силы
ну жена 9 месяцев - то понятно. А ты то как умудрился залететь????15_badgrin15_badgrin15_badgrin
5
like
good
5
bad
shockingly
06.12.2021 р.
answerview
Ай какие громкие заявления!... https://focus.ua/voennye-novosti/499924-ssha-gotovit-yadernye-sankcii-rossiyu-sobirayutsya-otklyuchit-ot-swift
"..Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди"
Симон Петлюра.

В конце всего, мы будем помнить не оскорбления наших врагов, а молчание наших друзей.
Мартин Лютер Кинг.
like
good
bad
shockingly
06.12.2021 р.
answerview
Ну пацаки теж не пошепки роблять заяви...
Дизель - наше всьо!
like
good
bad
shockingly
07.12.2021 р.
answerview
Ай какие громкие заявления!... https://focus.ua/voennye-novosti/499924-ssha-gotovit-yadernye-sankcii-rossiyu-sobirayutsya-otklyuchit-ot-swift
Все это политтеатр. Смотрящие за мокшами чубайс ,греф никуда не делись.
like
good
bad
shockingly
07.12.2021 р.
answerview
Сколько лет уже по МН-17  разбор полётов длится? 15_badgrin08_lol 
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

1
like
good
1
bad
shockingly
07.12.2021 р.
answerview
Сколько лет уже по МН-17  разбор полётов длится?
Наказывать ,,некого,,. Это же не талибан или чет др.мелкое.
Нуу.. предьяву кинуть путину то можно, дальше что? В угол не поставишь же его и компанию. Вот и выжидают как все, подходящего момента или само ,,решится,,.
"..Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди"
Симон Петлюра.

В конце всего, мы будем помнить не оскорбления наших врагов, а молчание наших друзей.
Мартин Лютер Кинг.
Змінено: 07.12.2021 р., Юра-Ездок
like
good
bad
shockingly
07.12.2021 р.
answerview
після вакцини - не знаю шо там через 9 міс, але після неї мені було погано 24 години

А нет у тебя чувства ,что тебя проткнули, обоссали и тебе хочется что бы и других законтачили (укололи)?
like
good
bad
shockingly
07.12.2021 р.
answerview
Наказывать

Суд в Гааге уже ничего не решает?
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

like
good
bad
shockingly
07.12.2021 р.
answerview
Правда?

Мэр украинского города Полтавы Александр Мамай сделал неожиданное для Киева заявление о войне в Донбассе.

Так, в эфире телеканала "Наш", Мамай заяви, что война в Донбассе — это конфликт "между братьями" и, одновременно, противостояние России и США. По словам политика, на территории Украины "воюют две сверхдержавы — это Соединенные Штаты Америки и Россия". При этом политик добавил, что молодежь, например, студенты военной кафедры Полтавского технического университета, в "неофициальных беседах" выступают против внешнего управления Украиной. Мамай выразил обеспокоенность из-за враждебно настроенного населения.
"Очень обидно, что идет брат на брата", — сказал украинский мэр.

Мамай также пожаловался на вред экономических санкций, введенных Украиной после 2014 года. Так, по его словам, из-за ограничений оказался "почти закрыт" местный электромеханический завод "Лтава".
"Там работало пять-восемь тысяч человек на оборону, космические мощности, очень высокотехнологичное предприятие. Я общаюсь с владельцем этого предприятия, но, к сожалению, сегодня со всеми этими санкциями оно не может работать на Россию, люди остаются без работы, идут на биржу", – посетовал мэр.
Стоит добавить, что ранее Мамай пообещал, что начнёт говорить на украинском языке только после того, как Полтаву оккупируют. Также назло украинским националистам и любителям «державной мовы», городской голова процитировал стихотворение советского поэта Владимира Маяковского: «Я русский бы выучил только за то, что им разговаривал Ленин». Он также подчеркнул, что этому его учили в школе.
like
good
bad
shockingly
07.12.2021 р. відповів для alikxom  
answerview
Правда, у нас півПолтави таких.
Під час полтавської битви в 1709 році практично всі полтавці просто втекли з міста, петро прислав цілий гарнізон з Келіним на чолі для захисту від шведів, потім у нас 2 військових училища, стратегічний військовий аеродром... Тепер оце нащадки келінського гарнізону і совецьких офіцерів таке творять. Правда вони вже не один раз в рило отримували і можуть тільки на виборах дебіла якогось вибрати, а так сидять тихо03_biggrin
У нас за всі 30 років нормального мера ще не було: два сєпара і один алкаш(другий секретар міському), цьому ще й пам'ятник поставили бо бухав з усіма.15_badgrin
 А оте високотехнологічне виробництво штампувало на автоматах плати для ракет які нікому і нафіг не потрібні03_biggrin
Мамай той ледь школу закінчив з трійками, в 90-х на рекеті піднявся, ну й зараз грошей не слабо відмиває. Коротше якраз пара Сердючці.
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
Змінено: 07.12.2021 р., User
2
like
good
2
bad
shockingly
07.12.2021 р.
answerview
Правда, у нас півПолтави таких.
таких півХаркова, півДніпра, півЗапоріжжя і  ПівМаруополя, з півХерсоном і півОдесою, і якщо подивитися карти "наступу", то все відповідає цьому - у плані того, де будуть зустрічати рос.танки із хлібом-сіллю.



А нет у тебя чувства ,что тебя проткнули, обоссали и тебе хочется что бы и других законтачили (укололи)?
я не з ваших, тому мені такі "чувства" не знайомі 06_question

а після вакцинації - почуваюсь більш упевнено у місцях зі скупченням людей, так і якщо поруч якийсь уєпан без маски кашляє - то вже якось пофіг... ну  і сертифікат - вільне переміщення по всій Європі.
☭ = 卐 = Z
like
good
bad
shockingly
07.12.2021 р.
answerview
Суд в Гааге уже ничего не решает?
Только у цивилизованных государств. 
Если закон гопника и этот бандит при власти, при очень большой власти, то Гаага буксует. 
Ты можешь приставить ситуацию, где всё государственное расийское что плавает, летает и ездит арестовывается по миру, а на путина и его исполнителей одевают наручники??  Я нет..
Все понимают, это война.
Такой уровень людей, судят после смерти. Хотя если смотреть по сталину и расии... там даже это правило не сработало. У них в авторитете, кнут по больше, имперско-советская идеология и царь в голове.
"..Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди"
Симон Петлюра.

В конце всего, мы будем помнить не оскорбления наших врагов, а молчание наших друзей.
Мартин Лютер Кинг.
Змінено: 07.12.2021 р., Юра-Ездок
1
like
1
good
bad
shockingly
07.12.2021 р.
answerview
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

1
like
1
good
bad
shockingly
07.12.2021 р.
answerview




Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

2
like
2
good
bad
shockingly
07.12.2021 р.
answerview
У дружини на роботі із 12 чоловік з офісу - невакцинованих 2є,
одна тільки вийшла із лікарняного, а інша на днях пішла,
тест:ковід-позитивний, перебіг середній, лежить вдома на ізоляції. 
...ох ці співпадіння і заговори04_blush
☭ = 卐 = Z
Змінено: 07.12.2021 р., hitmanhunter
like
good
bad
shockingly
07.12.2021 р.
answerview
Вряд ли решится, скорее нет... но расии предохранители ставят. https://news.obozrevatel.com/economics/analytics-and-forecasts/rossii-zapretyat-menyat-rubli-na-dollaryi-i-evro-ssha-i-es-gotovyat-novyie-sanktsii.htm
"..Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди"
Симон Петлюра.

В конце всего, мы будем помнить не оскорбления наших врагов, а молчание наших друзей.
Мартин Лютер Кинг.
1
like
good
1
bad
shockingly
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті   Магазин