MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
29.03, 08:07
11
+11 °С
Вітер: 5 м./с., Пд-З
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендар
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

Обговорення війни расії проти України

Переглядів: 2387815
GiS адміністратор
16.11.2015 р.
answerview
Показати повідомлення
Шановні учасники цієї теми! У ній ми обговорюємо все, що пов'язано з Україною та подіями, що її оточують.

Тут діють особливі правила, що трохи відрізняються від загальних.
Категорично заборонено:

  1. Висловлювання образливого характеру про Україну та українців у будь-якій формі.  
  2. Мат у будь-якій формі.
  3. Постинг вульгарних картинок і відео, а також розміщення їх поза тегом SPOILER.
  4. Багаторазові цитування і безглузді повідомлення. Також заборонені цитати з відео і картинками всередині!
  5. Особисті листування і з'ясування стосунків видаляються цілими ланцюжками без попередження, навіть якщо в них є цінна інформація.
За всі ці (і не тільки) порушення Адміністрація сайту має право закрити доступ до цієї теми і видалити всі постинги з порушеннями!
Читаємо Правила форуму, не дратуємо адміністратора :)
Змінено: 07.11.2023 р., GiS
9
like
7
good
bad
shockingly
2
12.08.2022 р.
answerview
Вже з мацкви у мене цікавлятьсяЄто правда что ваш Гром может достать до Москви?
ну так Грім-2 щось там в районі 800км, це не тільки масква, а й далі 15_badgrin
п.с. тілки ж зейоби заморозили ракетну програму, щоб не дражнити своїх хазяїв - маскву, тому все і прїбалось.
а по криму увалили хаймарсом (чи тим ото іншим на гусеницях) - це 99%. і увалять ще далеко не один раз.
☭ = 卐 = Z
Змінено: 12.08.2022 р., hitmanhunter
like
good
bad
shockingly
12.08.2022 р.
answerview
москалі пишуть в кожних новинах, що вони знищили Хамарс, якщо все порахувати, то вони вже знищили їх більше, ніж нам поставили із США 15_badgrin
а літаків в Україні, та то взагалі було в 2 рази більше, ніж всі думали
☭ = 卐 = Z
Змінено: 12.08.2022 р., hitmanhunter
like
good
bad
shockingly
12.08.2022 р.
answerview
Єто правда что ваш Гром может достать до Москви?
Заспокой їх...Так! Було розроблено кілька типів, зокрема на 500 і 1500км...Скільки встигли виготовити06_question А ще ж якийсь наш лейтенант по п*яні не знищив три ядерні боєголовки... Йому, кажуть, дали генерал-лейтенанта...07_dirol
Іванович. Не бандерлог!
like
good
bad
shockingly
12.08.2022 р.
answerview
іншим на гусеницях)
Біля Сімферополя на трасі знайшли відбитки від гусениць і чиюсь там візитку чорно-червону...15_badgrin
Іванович. Не бандерлог!
Змінено: 12.08.2022 р., Direktor
2
like
good
2
bad
shockingly
12.08.2022 р.
answerview
ХєрСончанка звертається до усіх чувирл та пацюків і каже що зараз не місце і не час щоб вивчати українську мову. Ганьба вам, короч, чувирли!10_ireful201_smile
https://www.youtube.com/watch?v=SW-N8pmaYdQ
цікаво, а полякам вона теж таке розкаже?05_shok08_lol
Змінено: 12.08.2022 р., kavasaka
like
good
bad
shockingly
12.08.2022 р.
answerview
цікаво, а полякам вона теж таке розкаже?
ага, полякам вона розкаже))) засуне язик у сраку, а як ні, то попиздує додому одразу після депортації,
п.с. а україномовні люди дійсно не розуміють, як можна відповідати російською мовою тому, хто звертається до тебе українською, якщо ти знаєш мову, тимпаче зараз, коли кацапи здійснюють геноцид українського народу06_question чистої води не повага.
☭ = 卐 = Z
like
good
bad
shockingly
12.08.2022 р.
answerview
Как в своё время русский язык создали для объединения народов СССР, так сейчас и украинский в Украине выполняет такую же функцию.(имхо). В мордоре  после начала войны патриотизм этого быдла шёл по нарастающей, в Украине - аналогично, учитывая только что после начала войны в 14 году народ Украины и так сплотился крепко.
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

like
good
bad
shockingly
12.08.2022 р.
answerview
Тот кто с перепугу нажал на курок будет проклят всеми и по любому- повержен.03_biggrin Слава ВСУ!01_smile
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

like
good
bad
shockingly
12.08.2022 р. відповів для Veps  
answerview
Уж лучше пара ядерных боеголовок по Львову и Киеву чем гибель пары сотен тысяч людей со всех сторон. Причём при объявлении новой доктрины надо честно предупредить жителей нэзалэжной что необходимо покинуть такой-то список городов от греха подальше, в список должны войти ВСЕ украиноговорящие города плюс Киев.
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
good
bad
shockingly
12.08.2022 р. відповів для User  
answerview
15_badgrinВ Мире Животных, очередная серия

Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

Змінено: 12.08.2022 р., Veps
2
like
good
2
bad
shockingly
12.08.2022 р.
answerview
_ А знаете ли Вы страны, где с приходом русских жить стало лучше?  - Нет, но я знаю страны где с уходом русских жить стало лучше: Чехия, Германия, Эстония, Латвия, Литва, Венгрия, Польша...

Как вы думаете, если вы войдете в клетку с питбулем, вы выйдете, как если бы это была встреча с плюшевым мишкой? Украинцы в гораздо лучшем положении, потому что действуют рационально, у них нет выбора, они борются за выживание, а вы, русские, еще долго будете зализывать раны, размышляя, стоила ли поездка свеч? Этот опыт заставит вас никогда не думать о столь же глупой идее со странами размером с Украину. Для Украины этого факта будет достаточно, через два-три десятилетия она интегрируется с Западом и выйдет на недостижимый для России уровень развития. Южная Корея, Германия и Япония тоже были грудой развалин, тут вопрос амбиций и правильного выбора союзников.
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

Змінено: 12.08.2022 р., Veps
3
like
3
good
bad
shockingly
13.08.2022 р.
answerview
Уж лучше пара ядерных боеголовок по Львову и Киеву чем гибель пары сотен тысяч людей со всех сторон. Причём при объявлении новой доктрины надо честно предупредить жителей нэзалэжной что необходимо покинуть такой-то список городов от греха подальше, в список должны войти ВСЕ украиноговорящие города плюс Киев.
Тобі нову методичку видали на гаражах? Чи сам додумався? ГІС... нє не так, СБУ-ау!
Іванович. Не бандерлог!
2
like
good
2
bad
shockingly
13.08.2022 р. відповів для Direktor  
answerview
Це не в гаражах, до Криму їздив, наслухався03_biggrin
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
1
like
good
1
bad
shockingly
13.08.2022 р. відповів для User  
answerview
Ти ще тут?05_shok Хреново наше СеБеУ працює... 
Іванович. Не бандерлог!
1
like
good
1
bad
shockingly
13.08.2022 р.
answerview
Це не в гаражах, до Криму їздив, наслухався
Толя, а от тебе проверка на то, чи не взломали твой аккаунт москали и ты ли это.   Чей Крым? и правда, шо лучше Джаньши нет мото?03_biggrin
4
like
1
good
3
bad
shockingly
13.08.2022 р. відповів для olegsuzuki  
answerview
и правда, шо лучше Джаньши нет мото?
так він вже ж казав, що іЖ - то самоє лутчєе 15_badgrin
☭ = 卐 = Z
1
like
good
1
bad
shockingly
13.08.2022 р.
answerview
так він вже ж казав, що іЖ - то самоє лутчєе
не не не. ты не следишь за линией переписки Юзера.  Джаньши - это предел совершенства.  Идеал мотоциклостроения.  как видишь на дороге Джаньши -  так и хочется на него задрочить15_badgrin
2
like
1
good
1
bad
shockingly
14.08.2022 р.
answerview
КРИМ:  О, Господи! Вы это видели?
КИЇВ: (байдуже) А що сталося?
КРИМ: Армагеддон! Взрывы! Полный пиз.ец!
МИКОЛАЇВ: (зацікавлено) І багато вибухів?
КРИМ: Восемь! Нет, двенадцать!
ЧОРНОБАЇВКА: (позіхаючи) Усього?
КРИМ: Но ведь я так хорошо жил все эти восемь лет! Так спокойно! Так душевно!
ДОНЕЦЬКА ТА ЛУГАНСЬКА ОБЛАСТІ: Сссука!
КРИМ: Но ведь у меня мирные люди! Простые гражданские отдыхающие!
ВІННИЦЯ і КРЕМЕНЧУК: Та ти шо!!
КРИМ: Но ведь я курорт! Как теперь купаться людям в море ?
ОДЕСА: Подумки! Нехай розвивають уяву.
КРИМ: И что мне теперь делать ?
МИКОЛАЇВ: Не сци!
ЧЕРНІГІВ: Підвали є? Укриття?
КРИМ: (в панике) Нет! Какие укрытия ? Я же курортный…
ОДЕСА: Шо-шо ?
КРИМ: (приречено) Нет у меня укрытий.
ХАРКІВ: Хріново. Значить копай.
КРИМ: Как ?!
БАХМУТ: (рявкає) На повний зріст, бліяті!
ХЕРСОН: І моя порада – прибрався б. Розвів тут срач! Перед Європою соромно.
ЛЬВІВ: Мсклі у тебе якісь бігають, що ті таргани. Прибери вже, не ганьбися!
КРИМ: (в паніці) Что ? Что я должен убрать ?!
ВСІ: (хором) Уламки мосту!
КРИМ: Какие обломки ? Это же мост! Он стоит!
ЗАЛУЖНИЙ: Це тільки здається, що він стоїть. А по суті - його вже немає!
Ірина Підгурська ©PS: І переходь на українську!

https://www.facebook.com/leonid.miroshko/posts/pfbid033ZCAAKmvBb9Fm6LqY7SEgqDKfG68DzWfypmpM43JnwmLhoDe9W8d8Q96UMEmhkjol
brenn
Змінено: 14.08.2022 р., brenn
5
like
5
good
bad
shockingly
14.08.2022 р. відповів для olegsuzuki  
answerview
Крим поки що наш, але буде турецьким.
Краще за Джиньші звичайно шо мота немає.16_roll
А Планета хреновенька, але їй немає альтернативи. Ось треба бруски по 3 м перевезти, Ігор і Петрович очкують на своїх Тавріях, вантажний бус хоче 750 грн, і страховка на Планету коштує так само10_ireful2. (бруски коштують 500 грн).
Шукаю хто застрахує хоча б на  3 місяці. 
Короче підори всі зелені зі своїми яврейськими законами 14_girlevil
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
Змінено: 14.08.2022 р., User
3
like
2
good
1
bad
shockingly
14.08.2022 р.
answerview
12 August, 20:05 ЗСУ все ближче до Херсона!
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
2
like
2
good
bad
shockingly
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті   Магазин