MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
25.04, 09:44
44
+13 °С
Вітер: 0 м./с., Пд-З
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендар
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

Обговорення війни расії проти України

Переглядів: 2406467
GiS адміністратор
16.11.2015 р.
answerview
Показати повідомлення
Шановні учасники цієї теми! У ній ми обговорюємо все, що пов'язано з Україною та подіями, що її оточують.

Тут діють особливі правила, що трохи відрізняються від загальних.
Категорично заборонено:

  1. Висловлювання образливого характеру про Україну та українців у будь-якій формі.  
  2. Мат у будь-якій формі.
  3. Постинг вульгарних картинок і відео, а також розміщення їх поза тегом SPOILER.
  4. Багаторазові цитування і безглузді повідомлення. Також заборонені цитати з відео і картинками всередині!
  5. Особисті листування і з'ясування стосунків видаляються цілими ланцюжками без попередження, навіть якщо в них є цінна інформація.
За всі ці (і не тільки) порушення Адміністрація сайту має право закрити доступ до цієї теми і видалити всі постинги з порушеннями!
Читаємо Правила форуму, не дратуємо адміністратора :)
Змінено: 07.11.2023 р., GiS
9
like
7
good
bad
shockingly
2
19.08.2022 р.
answerview
жигуль хоч коштує адекватно свому змісту!
...ні, не коштує
бо в мене була стара Хонда, яка вартувала на 30% дорожче від жигуля, 
і їздила вона 100% краще і швидше, ламалсь так само на 100% менше... Середня вартість річних витрат на неї була навіть меншою, ніж на жигу.
Щиро бажаю хоч раз у житті поїздити на нормальній машині/мотоциклі і змінити свій постсовковий світогляд....02_sad
☭ = 卐 = Z
4
like
4
good
bad
shockingly
20.08.2022 р.
answerview
ну а иначе все строем до комунизьму

Иначе это называется "конкуренция" по мастерству.03_biggrin Ты, видно, далёк от этого15_badgrin
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

Змінено: 20.08.2022 р., Veps
1
like
1
good
bad
shockingly
20.08.2022 р.
answerview
а перемогу України забезпечить

В октябре, ноябре ленд-лиз подплывает. Посмотрим позже03_biggrin
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

like
good
bad
shockingly
20.08.2022 р.
answerview
хоч раз у житті поїздити на нормальній машині/

У шурина копейка( 2 недели тому продав вже03_biggrin) , он меня навчав трохи на джетте ездить, то моей жінці казав, що коли саджусь у копійку, то як в "телегу несмазанную с дровами."15_badgrin
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

1
like
1
good
bad
shockingly
20.08.2022 р.
answerview
05_shokУкраїнська зоозахисна організація UAnimals виступила «від імені світової діаспори орків» із «Володаря кілець» і у своєму відео заявила, що орки «багато століть не вдаються до варварських методів боротьби»: вони «воїни, а не натовп відморозків», та порівняння з росіянами їх ображає.У ролику з'явився і Саурон — точніше новозеландський актор Сала Бейкер, який зіграв владику Мордора у «Володарі кілець». "Я був Сауроном у "Володарі кілець", але навіть я шокований абсолютним злом, з яким борються українці", - заявив Бейкер.
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

1
like
1
good
bad
shockingly
20.08.2022 р.
answerview
Эрдоган передал Зеленскому спец. послание, а по-сути ультиматум от Путина, начать переговоры (другими словами, остановить эскалацию), иначе, будет сейчас проведен референдум, и присоединят Херсонскую и Запорожскую (без города Запорожье) области к РФ.
Я думаю, при всём желании, на данный момент, президент Украины, не может остановить эти атаки, и начать переговоры (т.к. его загрызут свои же), так что эскалация будет только усиливаться в ближайшие дни.
Говорят Аксёнов сбежал с Крыма после начала бомбардировок. Сначала посветился перед камерами в Ново-федоровке и ... был таков. И с Бельбека все самолеты перелетели на "большую землю" после событий в Саках.
Может разговоры про "Крымских партизан" и не болтовня? Традиции... Аджимушкай...
Змінено: 20.08.2022 р., alikxom
like
good
bad
shockingly
20.08.2022 р. відповів для alikxom  
answerview
Не було там тоді партизан, немає і зараз.
Міфи то все від Бубочки з Арестовичем.
Є ССО.
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
Змінено: 20.08.2022 р., User
4
like
3
good
1
bad
shockingly
20.08.2022 р.
answerview
Афганистан не против покупать у России нефтепродукты. Талибы допускают расчеты деньгами, но в первую очередь рассчитывают на бартер: горючее в обмен на изюм и лекарственные растения, героин.
Долина чудная долина, долина вечных снов, растений и цветов...
Змінено: 20.08.2022 р., alikxom
1
like
good
1
bad
shockingly
20.08.2022 р.
answerview
Не було там тоді партизан, немає і зараз.
правда.  там есть москали и промоскальская часть, огромная часть населения.   
1
like
1
good
bad
shockingly
21.08.2022 р.
answerview
В натуре он Профессор....пора короновать в Крестах


В Подмосковье взорвали дочку известного общественного деятеля Александра Дугина

Александра Дугина называют приближенным к Путину «идеологом русского мира». Дарья Дугина недавно была внесена в санкционные списки Великобритании.
Змінено: 21.08.2022 р., alikxom
3
like
3
good
bad
shockingly
21.08.2022 р.
answerview
была внесена в санкционные списки
Оце я понімаю внесли03_biggrin
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
4
like
1
good
3
bad
shockingly
21.08.2022 р.
answerview
Конгресменка  США Вікторія Спартц знову   звинувачує  Андрія  Єрмака.  Вона заявляє, що голова Офісу Президента Андрій  Єрмак  блокує доставку військової допомоги в Україну безпосередньо до підрозділів на передовій.
"Можливо, Newsweek слід запитати, чому картель Андрія Єрмака більше 4 місяців блокує логістику "з точки в точку", коли допомога доставлятиметься безпосередньо до підрозділів на передовій з належним пакуванням. Натомість вони додали ще більше бюрократії, використовуючи його маріонеток", - написала Спартц у твітері
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
Змінено: 21.08.2022 р., User
3
like
3
good
bad
shockingly
21.08.2022 р.
answerview
Он воно як було15_badgrin
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
2
like
2
good
bad
shockingly
21.08.2022 р.
answerview
МИД РФ: Россия считает ненадежными доллар, евро, йену, британский фунт и швейцарский франк


2
like
good
2
bad
shockingly
22.08.2022 р.
answerview
Місцеві Telegram-канали повідомляють про вибухи у тимчасово окупованому Севастополі. Кримчани жаліють, що в їхніх оселях повилітали вікна.
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
good
bad
shockingly
22.08.2022 р.
answerview
Майже 9 тисяч українських героїв загинули у війні з росією – Залужний
https://24tv.ua/mayzhe-9-tisyach-ukrayinskih-geroyiv-zaginuli-viyni-rosiyeyu_n2140361?fbclid=IwAR2ON2j-v7jch1q5oqMyukq3iHQ8Pjb9S4-9mYFl5LS-HZsXnxOfuSZtbTQ
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
good
bad
shockingly
22.08.2022 р.
answerview
121людина.Це офіційна цифра посібників окупантів та зрадників України з Слуг Народу.
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
1
like
1
good
bad
shockingly
22.08.2022 р.
answerview
Уряд Росії відмовився виділяти на розвиток Криму 300 млрд рублів. Ці гроші підуть на Дагестан.
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
3
like
2
good
1
bad
shockingly
22.08.2022 р.
answerview
Майже 9 тисяч

Я сьогодні чув розмову- біля 20 тис. У москалiв-  понад 40.
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

Змінено: 22.08.2022 р., Veps
1
like
1
good
bad
shockingly
23.08.2022 р.
answerview
Зетелепні так докомандувались, що іноземний легіон, що воював на боці ЗСУ, збирає речі та їде додому.
Причини стандартні - халатність, корупція.

Ще й у іноземній пресі на весь світ.
https://www.telegraph.co.uk/world-news/2022/08/21/allegations-abuse-suicide-missions-follow-leaders-ukraines-foreign/
☭ = 卐 = Z
3
like
3
good
bad
shockingly
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті   Магазин