MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
09.05, 16:22
30
+16 °С
Вітер: 0 м./с., Пн-С
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендар
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

Обговорення війни расії проти України

Переглядів: 2415621
GiS адміністратор
16.11.2015 р.
answerview
Показати повідомлення
Шановні учасники цієї теми! У ній ми обговорюємо все, що пов'язано з Україною та подіями, що її оточують.

Тут діють особливі правила, що трохи відрізняються від загальних.
Категорично заборонено:

  1. Висловлювання образливого характеру про Україну та українців у будь-якій формі.  
  2. Мат у будь-якій формі.
  3. Постинг вульгарних картинок і відео, а також розміщення їх поза тегом SPOILER.
  4. Багаторазові цитування і безглузді повідомлення. Також заборонені цитати з відео і картинками всередині!
  5. Особисті листування і з'ясування стосунків видаляються цілими ланцюжками без попередження, навіть якщо в них є цінна інформація.
За всі ці (і не тільки) порушення Адміністрація сайту має право закрити доступ до цієї теми і видалити всі постинги з порушеннями!
Читаємо Правила форуму, не дратуємо адміністратора :)
Змінено: 07.11.2023 р., GiS
9
like
7
good
bad
shockingly
2
19 березня, 06:17
answerview
01_smileПо росії Україна може випускати від 30 до 60 дальнобійних дронів щоночі — аналітик BILD

З початку року ЗСУ атакували безпілотниками 12 нафтопереробних заводів у РФ, завдавши по них 17 ударів. Максимальна дальність поразки становила 900 км. Атаки торкнулися 12% потужностей нафтопереробки Росії. В результаті з 1 березня російська влада ввела піврічну заборону на експорт бензину, побоюючись дефіциту на внутрішньому ринку.

Окрім НПЗ, атакам зазнають склади палива, аеропорти та інші об'єкти інфраструктури.15_badgrin18_good
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

2
like
1
good
bad
1
shockingly
19 березня, 15:02
answerview
Вже торгуються чи шо?03_biggrin
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
1
like
good
1
bad
shockingly
19 березня, 21:09
answerview
1 березня російська влада ввела піврічну заборону на експорт бензину, побоюючись дефіциту на внутрішньому ринку
причому бенз, якщо танки і крокодили на солярі? походу договорняк щоб бенза кудись зникла і мені на моте не кататись02_sad. Краще б по воєнкоматах пуляли, доречи ні в один ще не прилетіло, як би не з 14го року, звісно це теж не договорняк. 18_good 
1
like
good
1
bad
shockingly
20 березня, 05:38
answerview
договорняк
Хз06_question


За минулий тиждень по Сумській області прилетіло понад 200 авіабомб, близько 100 з них - по Великій Писарівці

Для порівняння: по Донецькій області за минулий тиждень випустили понад 300 авіабомб.

Тобто прикордонні населені пункти в Сумській області стирають за аналогією з Донецькою областю, хоча активні бойові дії в Сумській області тривають на 2 ділянках, а не на всій лінії розмежування, як у Донецькій області.

Ракети Х-59 теж зараз здебільшого летять по Чернігівській і Сумській областях. Ситуація дуже непроста, і не думаю що найближчим часом інтенсивність півнячих бомбардувань знизиться.
13_evil09_ireful1
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

like
good
bad
shockingly
20 березня, 08:11
answerview
По росії Україна може випускати від 30 до 60 дальнобійних дронів щоночі — аналітик
могли би і 30, могли би і 60, могли би і 100 і 200.  Але де вони????  де їх взяти?????  могли би, як би..........  як би не розпіздили всі бабки.
like
good
bad
shockingly
20 березня, 08:51 відповів для Veps  
answerview
Про підготовку ворога наступу на Сумщину написав ще декілька днів тому: не потрібно бути військовим стратегом, щоб зрозуміти, що йде підготовка до наступу.
Знищені ретранслятори, засоби комунікацій, зараз здійснюється артилерійські та авіаційні бомбардування.
Ймовірно, що Сумщина буде не єдиним напрямком масованого наступу ворога.Дивно, що мовчить єдиний марафон та позитивні спікери, адже до цього треба привертати увагу всього світу.
Невже зараз головне сформувати картинку, за якої "на фронті ситуація покращилася на відміну від тієї, яка була три місяці тому"?
Чи треба створити думку стрімкого прориву ворога задля залякування та підведення до переговорів? Шок суспільства забезпечений, адже всім розповідають, що все чудово. Це не так, суспільство має право знати повну картину того, що відбувається на фронті.
Викривлена інформаційна політика "підготовки до шашликів" вже раз зробили свою чорну справу, але висновків серед цієї влади ніхто так і не зробив...

Дмитро Биков .
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
Змінено: 20 березня, 08:52, User
1
like
good
bad
shockingly
1
20 березня, 09:00
answerview
Шок суспільства забезпечений,

Моя жінка істєріт вже, да й усі тут у нас... Воєнна адміністрація язик у гузло засунуло, за мера взагалі мовчу 15_badgrin А раніше постійно ролікі викладали, що УСЕ НОРМАЛЬНО, ворога на підступах у Конотопу, Сум немає... Може ОРКі просто беснуються від злоби, скоро перекинуться на другі райони, на Карпати.. але я, особисто не панікую, зустрінемо, проводимо03_biggrin01_smile
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

like
good
bad
shockingly
20 березня, 09:50
answerview
зустрінемо, проводимо
зустрінемо,  знищим, закопаєм.  тільки так з ними.  в них нема права на існування.
like
good
bad
shockingly
20 березня, 11:59
answerview
закопаєм
Лопати добре нагострили?03_biggrin
бо сушки в них броньовані.

Взагалі то всі пророкують що вже в травні ми підемо в наступ на південь і дещо відвоюємо, потім буде головокружіння від успіхів і великий облом, а вже восени в нас буде новий Президент і справи налагодяться.
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
Змінено: 20 березня, 12:04, User
like
good
bad
shockingly
20 березня, 18:36
answerview
Взагалі то всі пророкують що вже в травні ми підемо в наступ на південь і дещо відвоюємо, потім
в шапітолії  взагалі сказали шо в травні можна вже готуватись до пабєдних шашликів в криму 03_biggrin05_shok
like
good
bad
shockingly
20 березня, 18:38
answerview
в нас буде новий Президент
а куда старого дінем???  і чого восени???  в старого ж вроді срок годності  весною закінчується.06_question
1
like
good
1
bad
shockingly
20 березня, 19:05 відповів для olegsuzuki  
answerview
До травня БОНЕВТІК а після травня БОНЕВИЖЕНЕШ.
Але восени думаю додавимо, мо посодють, а мо Джонсонюк пажаліє та приютить на якийсь час.
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
good
bad
shockingly
20 березня, 19:12
answerview
до пабєдних шашликів в криму 
Та ми минулого року з Вепсом і Стасом вже давно ту каву допили що на Ялту до Буданова закупили15_badgrin
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
1
like
good
1
bad
shockingly
20 березня, 19:32 відповів для Veps  
answerview
Ось вже видно й напрямки головних ударів(Ромни начебто в стороні)
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
20 березня, 20:36
answerview
Ось

Ти про що - дороги чи наступ?05_shok . Дороги роблять, поганенько, у Штеповці просто закидали ями гравієм( Ромни-Суми) . Але на моциках їхать добре.18_good
Сьогодні ЄС перевело 5 млрд євро Україні.01_smile

А, я зрозумів, ти на консерві збираєшся?03_biggrin
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

Змінено: 20 березня, 20:37, Veps
like
good
bad
shockingly
21 березня, 07:25 відповів для Veps  
answerview
Так то дороги для танків і КАМАЗів, їм великого ремонту не треба.

На кансєрві я таку відстань не потягну, у мене вже після 20 км руки трусяться, серце стає, а в інструктора взагалі нєрви здають03_biggrin Я один раз на дачу з горем пополам ледве доїхав і більше закаявся. Можу тільки по місту поки що.І кансєрву ще тільки десь на корабель япошки вантажать, може через місяць припливе06_question
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
Змінено: 21 березня, 07:33, User
1
like
good
1
bad
shockingly
21 березня, 07:40
answerview
Сьогодні ЄС перевело 5 млрд євро Україні
інтересно скільки з цих 5 лярдів дійде до кінцевого споживача? ну, там для військових, танки гранати аптечки дрони. на ще якісь важливі соцпотреби.  а скільки спиздять і скільки на них закуплять, ну, тіпа яєць по 17 ????
like
good
bad
shockingly
21 березня, 08:22 відповів для olegsuzuki  
answerview
Підриваєш устои советской зеленої влади?
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
good
bad
shockingly
21 березня, 08:28
answerview
.......Україна здатна виробляти  2 млн  дронів на рік05_shok05_shok05_shok.  заявив голова мінцифри федоров.  але.......  треба щоб захід дав бабки15_badgrin

спочатку була мова про 1 лям,  тепер 2.  хто більше?????   але  дайте  дєнєх.....  шапітолій........02_sad02_sad02_sad
2
like
good
2
bad
shockingly
21 березня, 08:56
answerview
в нас буде новий Президент

Якщо б Ющенко свої помилки убрав було б добре..( з медом зав'язав)03_biggrin
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

like
good
bad
shockingly
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті   Магазин