MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
27.04, 13:45
32
+18 °С
Вітер: 1 м./с., Зах
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендар
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

Обговорення війни расії проти України

Переглядів: 2407569
GiS адміністратор
16.11.2015 р.
answerview
Показати повідомлення
Шановні учасники цієї теми! У ній ми обговорюємо все, що пов'язано з Україною та подіями, що її оточують.

Тут діють особливі правила, що трохи відрізняються від загальних.
Категорично заборонено:

  1. Висловлювання образливого характеру про Україну та українців у будь-якій формі.  
  2. Мат у будь-якій формі.
  3. Постинг вульгарних картинок і відео, а також розміщення їх поза тегом SPOILER.
  4. Багаторазові цитування і безглузді повідомлення. Також заборонені цитати з відео і картинками всередині!
  5. Особисті листування і з'ясування стосунків видаляються цілими ланцюжками без попередження, навіть якщо в них є цінна інформація.
За всі ці (і не тільки) порушення Адміністрація сайту має право закрити доступ до цієї теми і видалити всі постинги з порушеннями!
Читаємо Правила форуму, не дратуємо адміністратора :)
Змінено: 07.11.2023 р., GiS
9
like
7
good
bad
shockingly
2
24 березня, 19:45
answerview
халіфатуТи вже у якісь забобони заліз 
як там треба обрізатись, то Юзер туда не запишеця, 03_biggrin
1
like
good
1
bad
shockingly
25 березня, 07:04
answerview
Чтобы перевести проценты нужно 4 месяца ждать. 21 век 08_lol
Ну может у них там всё "точно в граммах", тогда подождём.
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
25 березня, 08:06
answerview
Чтобы перевести проценты нужно 4 месяца
вони ОЧКУЮТЬ, шо Хуйло може розізлитись.  я є**, до чого докотились, пістєц.  кричали шо хулі нам та расєя, вони в лаптях ходять, та в нас танкигранатисамольоти, в нас сама краща армія в світі, в нас ядрьоне оружиє саме оху єнне, ми не сцим москалів, бо ми їх зітрем в порошок за пару секунд.  а тепер коли дійшло до діла, пресмикаються перед йо баними терористами,  вклоняються Хуйлу.  це ПІСТЄЦ.  
1
like
1
good
bad
shockingly
25 березня, 19:30
answerview
москальский посол в польщі забив х****  на виклик у мзс  і  не з*явився. 03_biggrin  чого і слід було очікувати.

цікаво, поляце хоч вибачились за те що даремно його потурбували????05_shok
like
good
bad
shockingly
25 березня, 21:58
answerview
і знову про поляків.  їхні фермери перестали блокувати кордон з москальщиною.  блокада тривала 5 днів.   кордон з Україною заблокований й досі........  і  їхній уряд  припинить транзитне перевезення через територію польщі нашої агропродукції.  ( я би на міссці нашої влади, х єр з ними, з тими бабками за то зерно і кукурудзу, не дав би його на продовольчий ринок ( не знаю куди ми його везем, Африка, Європа , хз куди ) хай би трошки поголодували, а потім би оон і червоний хрест підняли би шухєр, почали би репетувати шо ніггєри і європа голодують, дайте хліба.  ага,  х уя,  а не хліба ) ну, якось так.

ну шо тут можна сказати,  п і д а ри  йо бані.

ну і про ракету.  спочатку ці гендони сказали шо її не збили, бо вона не становила загрози, потім ляпнули, не могли збити бо вона була поза зоною доссяжності наземного пво,06_question  тепер нова відмазка - не збили бо була загроза нанести шкоду своїм жителям.05_shok  
сссуккка,  ви вже якось блля оприділіться........... козли........14_girlevil14_girlevil  з такими друзями і ворогів не треба.......
Змінено: 25 березня, 22:17, olegsuzuki
2
like
1
good
1
bad
shockingly
26 березня, 01:24 відповів для olegsuzuki  
answerview

про поляків.
п і д а ри  йо бані.
 козли.... з такими друзями і ворогів не треба
так у вас зараз і йде - більше пошук ворогів, аніж друзів... "США - гімнюки і жлоби, поляки сцикуни, шольц - сопля,жлоб, макрон - непоймишо" і т.д.

п.с. конкретно щодо поляків - вони дбають про своє (свою власну вигоду і безпеку), у них "польска-понад усе", тільки не у вигляді самих гасел і вже "коли припекло", а реально - у діях із самих початків... це саме у той час, коли деякі майже весь час гралися у мнагавєктарнасть, какуюразніцу і хотьпаржом, термос, сеньйор галадамор (під перегляди с льохкім парам, сватів та квн) та святкуваннями 9є мая і 23є хвевраля, ну а потім (неочікувано для більшості(~73%)) обісралися ріденьким - сцикуни поляки(у той час) будували сильну і незалежну державу, яка зараз у ЄС, НАТО і входить в топ 20 економік світу. 
☭ = 卐 = Z
Змінено: 26 березня, 11:49, hunter
1
like
1
good
bad
shockingly
26 березня, 07:38
answerview
так у вас
а ти ббблятьь не у НАС ???????
незалежну державу, яка зараз у ЄС, НАТО
на данному етапі я бачу одну  " державу"  яка може раком поставити  і  принести дохкуя проблем і нато і європі -  це йоб нуті москалі, і другу ДЕРЖАВУ  яка  мужньо, ціною життя  протистоїть москалям -це НАША УКРАЇНА.  всі решта - безхребетні.  впадемо ми - європа може відразу розвішувати москальські прапори і "встрєчать асвабадітєлєй"
3
like
2
good
1
bad
shockingly
26 березня, 08:10
answerview
Вимучили нарешті підземний завод, кажуть витримає удар 5-тонних бомб, саме приміщення збудоване у 80-х. Тепер кадрів набирають, народ зажрався, за 20- 30 тис тільки пенси йдуть, мабуть через ТЦК будуть набирати.
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
good
bad
shockingly
26 березня, 08:15
answerview
Вимучили нарешті підземний завод,
 вже в телемарахвоні про це розпизділи на весь світ????  з точними координатами.

як завжди все через сраку зроблять.
якби гроші не розкрадали, то таких заводів можна було би ще почати будувати нових,  а так користуються тим що у спадщину дісталось.
Змінено: 26 березня, 08:18, olegsuzuki
2
like
2
good
bad
shockingly
26 березня, 09:20 відповів для olegsuzuki  
answerview
Та таких заводів кілька десятків і їх координати  в москві відомі і креслення є(це ж проекти міноборони ссср), просто на які з них завезли обладнання може і є таємницею, але тільки для нас03_biggrin. Я бував на них колись, там махіни такі: по кілька поверхів під землею і 1-3 км довжиною.
Що цікаво: вони в основному побудовані в центральній Україні і за Уралом.

Начебто сьогодні ще один десантний човен замочили.
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
Змінено: 26 березня, 09:29, User
1
like
1
good
bad
shockingly
26 березня, 18:40
answerview
Свой человек.

Замість Олексія Данилова, який був секретарем РНБО понад чотири роки, з жовтня 2019-го, Президент України призначив на цю посаду Олександра Литвиненка.
В 1994 році закінчив Академію ФСБ РФ, м. Москва. 
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
2
like
good
1
bad
shockingly
1
26 березня, 19:05 відповів для User  
answerview
Якщо б був патріотом, то хай йому грець. 06_question
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

like
good
bad
shockingly
29 березня, 08:04
answerview
Таджики збили СУ 35 над Севастополем.
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
good
bad
shockingly
29 березня, 08:58
answerview
Таджики збили СУ 35 над Севастополем.
трошки хреново збили, не повністю03_biggrin, та йоб ана тварюка встигла катапультуватись.
1
like
1
good
bad
shockingly
29 березня, 12:31 відповів для User  
answerview
У Москві завод ім. Хрунічева (ЗІХ) , що будує рукетні двигуни та інше, має цехи дуже глибоко. Робітники на ліфті піднімались у столову на обід, а десь угорі гриміли поїзди метро. А так залізничний состав заходив у цех і зникав. І це центр Москви на березі річки Москва. Так, що не тільки на Уралі.
век живи-век учись
like
good
bad
shockingly
29 березня, 12:37 відповів для valeri  
answerview
Ну мацква там взагалі друге підземне місто мабуть на півмільйона жителів є. Я був на продовольчих складах держрезерву - 8 поверхів під землею і електрички ходять.
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
good
bad
shockingly
31 березня, 09:48
answerview
сьогодні під час повітряної тривоги польша  піднімала авіацію.   ого, сильно, да, нато їбать заявляє.

ще над балтійським морем, два рази тіпа перехоплювали москальські винищувачі.  а хулі толку з цього???06_question

це мені нагадує старий анекдот.  тіпа прийшов чоловік дохати, а жінка з йобарем,  йобарь бере того чувака за шкварки відводить у кухню, ставить і обводить навколо крейдою коло і каже - вийдеш з кола, убью нахкуй,  і пішов дальше трахатись.  потім коли він пішов, дружина йому тіпа істєріку закатує, тіпа мене ізнасілували, відпердолили у всі дихатєльні і всі глотатєльні, а ти сцикун, даже слова йому не сказав, ти трус.  чоловік тіпа каже, хто трус, я ????? я смєльчак пістєц,  покі він тебе їб ав  я два раза з кола виходив 15_badgrin08_lol03_biggrin

от і вся ця ситуація з нато і всіма прочіми піздюками, нагадує цього чувака з анекдота.
Змінено: 31 березня, 09:49, olegsuzuki
1
like
good
1
bad
shockingly
31 березня, 12:26
answerview
Университет им. Баумана студенты подожгли в мацкве15_badgrin Есть еще там не шизофашисты08_lol
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

Змінено: 31 березня, 12:35, Veps
like
good
bad
shockingly
31 березня, 13:46
answerview
    Зеленський: Нам потрібні ATACMS для ударів не по РФ, а по аеродромах у Криму. Це як із морським флотом. Ми їх витіснимо.Як пояснив Зеленський, Росія запускає з кримських аеродромів літаки з високоточними ракетами, які зокрема б'ють по Одесі й уражають критичну та цивільну інфраструктуру.“ATACMS-300 – це відповідь", – додав президент, наголосивши, що Україна не використовуватиме ракети більшої дальності для атак на російську територію.
 "Коли Росія знатиме, що ми можемо знищити ці літаки (у Криму. – Ред.), вони не будуть атакувати з Криму. Це як із морським флотом. Ми витіснили їх з наших територіальних вод. Тепер ми витіснимо їх з аеропортів у Криму", – пояснив він.
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

Змінено: 31 березня, 13:47, Veps
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
31 березня, 17:07
answerview
"Коли Росія знатиме, що ми можемо знищити ці літаки (у Криму. – Ред.), вони не будуть атакувати з Криму. Це як із морським флотом. Ми витіснили їх з наших територіальних вод. Тепер ми витіснимо їх з аеропортів у Криму", – пояснив він.
ну і хулі з того? ну заберуть вони свої літаки трошки дальше, і шо?  ті довбойо би  піднімають Тушки вообще десь з півночі і атакують Україну балістикою.  нам треба бити по всій території  москалів.  але..........  знову але,  союзники мало того шо забороняють, так ще й не дають таких ракет.  я би на місці Зе, розганяв би в західних колах, тіпа шо напевне ми будемо тіпа здаватись, воювати нема чим, треба капітуліровати і таку всяку хрєнь.  інтересна реакція  польші, німців,  як би вони реагували???  напевне почали би трошки інакше вести себе, і америкосам треба більш нагло заявляти, шо одні під ари нам обіцяли безпеку, і напали на нас.  ви тоже обіцяли, так дотримуйтесь свого слова, інакше весь світ побачить шо ви піздоболи і з вами нєхкуй мати справи.  ну, якось так, в такому дусі.
like
good
bad
shockingly
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті   Магазин