MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
09.05, 14:00
44
+15 °С
Вітер: 0 м./с., Схід
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендар
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

Обговорення війни расії проти України

Переглядів: 2415597
GiS адміністратор
16.11.2015 р.
answerview
Показати повідомлення
Шановні учасники цієї теми! У ній ми обговорюємо все, що пов'язано з Україною та подіями, що її оточують.

Тут діють особливі правила, що трохи відрізняються від загальних.
Категорично заборонено:

  1. Висловлювання образливого характеру про Україну та українців у будь-якій формі.  
  2. Мат у будь-якій формі.
  3. Постинг вульгарних картинок і відео, а також розміщення їх поза тегом SPOILER.
  4. Багаторазові цитування і безглузді повідомлення. Також заборонені цитати з відео і картинками всередині!
  5. Особисті листування і з'ясування стосунків видаляються цілими ланцюжками без попередження, навіть якщо в них є цінна інформація.
За всі ці (і не тільки) порушення Адміністрація сайту має право закрити доступ до цієї теми і видалити всі постинги з порушеннями!
Читаємо Правила форуму, не дратуємо адміністратора :)
Змінено: 07.11.2023 р., GiS
9
like
7
good
bad
shockingly
2
31 березня, 18:11
answerview
Зе, розганяв би в західних колах, тіпа шо напевне ми будемо тіпа здаватись, воювати нема чим, треба капітуліровати і таку всяку хрєнь. 
він таке і буде розганяти, тільки трошки пізніше
інтересна реакція  польші, німців,  як би вони реагували???  напевне почали би трошки інакше вести себе
в них реакція вже є - посилення військ на всіх кордонах із Україною, рб та рашею.
там приорітет - захист себе та своїх у першу чергу, а не грайків у многовєкторнасть.
☭ = 卐 = Z
like
good
bad
shockingly
31 березня, 19:51 відповів для olegsuzuki  
answerview
Жираф большой, ему видней 03_biggrin
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

like
good
bad
shockingly
31 березня, 21:54
answerview
в них реакція вже є - посилення військ на всіх кордонах
хай запасаються москальскими тряпками-аквафреш, їм згодяться. будуть зустрічати  "асвабадітєлєй"
1
like
1
good
bad
shockingly
31 березня, 23:35 відповів для olegsuzuki  
answerview
хай запасаються москальскими тряпками-аквафреш, їм згодяться. будуть зустрічати  "асвабадітєлєй"
так у них, як мінімум, в 10 разів менше ждунів срускава міра 06_question
☭ = 卐 = Z
like
good
bad
shockingly
01 квітня, 06:47
answerview
08_lol08_lol08_lol08_lol Умора 
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

like
good
bad
shockingly
01 квітня, 17:42
answerview
99.5% за 200 000 руб идут в Украину гопники вонючие, алкаши и бомжи. Так что все нормально. Мясорубка работает15_badgrin . Слава ЗСУ!01_smile
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

like
good
bad
shockingly
01 квітня, 19:46
answerview
менше ждунів
ага ждунів нема, але вже дох рвуть когті в інші країни, тіпа Іспанію Італію Німеччину, бо бачать шо скоро Хуйло брудним чоботом постукає в двері.  
1
like
good
1
bad
shockingly
02 квітня, 21:54 відповів для olegsuzuki  
answerview
ху пройде їх всіх парадом за пару днів як гітлер у 39му. Тому вони і зажимають усе що можливо, принесуть на тарілочці рашистам, типу візьмить подарунки, ми ж свої на вас чикали, а нас за це від кормушкі не відганяйте.15_badgrin
1
like
good
1
bad
shockingly
04 квітня, 21:11 відповів для olegsuzuki  
answerview
ага ждунів нема, але вже дохкуя рвуть когті в інші країни, тіпа Іспанію Італію Німеччину, бо бачать шо скоро Хуйло брудним чоботом постукає в двері. 
ага, на марахфоні і не таке скажуть 01_smile
☭ = 卐 = Z
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
04 квітня, 21:26
answerview
ага, на марахфоні і не таке скажуть
а при чому тут марахфон??????  ти взагалі в якій країні знаходишся?  ну, як це не держтаємниця канєшно03_biggrin.  
1
like
good
1
bad
shockingly
04 квітня, 21:40
answerview
за  екс  зрадника ОП  артема шила, внесли заставу 30 млн  грн.  пістєц швидко.  зранку  винесли рішення, в обід - вже на свободі.   лять,  а просто так дати дєнєх на потреби хлопців на передовій.   ні????  нема????   чи всі як наш зе -  я нікому нічего нє должен, кромє своіх родітєлєй......
like
good
bad
shockingly
04 квітня, 22:18 відповів для olegsuzuki  
answerview
https://youtu.be/TJGOL7IyhUI?list=PL9aDK_7u4r7fGkKUq36DK-vcMpuxzdvCI&t=529 03_biggrin
☭ = 卐 = Z
like
good
bad
shockingly
04 квітня, 22:20 відповів для olegsuzuki  
answerview
Він тобі не відповість, він очікує ножкі Буша, як у 1999 році(подивись на аватарку його)15_badgrin Закодірований. Навєкі вєчньіє08_lolПитав його колись як його ім'я , то таку галімматью мені поніс, що вухи трубочкою звернулись, але ім'я так й не сказав.03_biggrin
від слова Хунта) -мараХвон , Хватограф15_badgrin
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

Змінено: 05 квітня, 13:31, Veps
like
good
bad
shockingly
05 квітня, 07:45
answerview
ага, на марахфоні і не таке скажуть
а у мене дофіга знайомих українців в польші, німеччині,  та й є знайомі і поляки, і німці.  І вони трошки розказують що робиться там.  Хай це не 100% ,  але з тих всіх пазлів складається велика правдива картинка.  
1
like
1
good
bad
shockingly
05 квітня, 19:55 відповів для olegsuzuki  
answerview
а у мене дохудя знайомих українців в польші, німеччині,  та й є знайомі і поляки, і німці.  І вони трошки розказують що робиться там.  Хай це не 100% ,  але з тих всіх пазлів складається велика правдива картинка. 
Так я ж і не сперечаюся, я про це вище і писав, що вони мені трохи нагадують москалів - живуть "дохудя  в польші, німеччині" чи й США/Канаді, а вихваляють - свою паРашу,
при тому, що назад їх туди і сцяними тряпками не заженеш.  А найгірше - що вони там ще намагаються побудувати свій свинарник (корупція, сміття, кримінал, агресія, заздрість, вєлічіє і т.д.).
А у мене все просто: патріот расєї? живи на расєї! патріот України - живи в Україні 01_smile
Щось там не подобається?? пістуй на.. їдь на батьківщину! (ну чи родіну)18_good

п.с. це я навіть не звертаю увагу на те, що без допомоги країн, назву яких ви пишете із маленької букви (на рівні із росєю), вас би вже б стерли із лиця Землі.
☭ = 卐 = Z
Змінено: 05 квітня, 19:57, hunter
like
good
bad
shockingly
05 квітня, 20:29
answerview
правдива картинка.

У 1940-1945 були Люди, а зараз одно названіє 19_negative Почекуни( прєдатєлі)15_badgrin
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

Змінено: 08 квітня, 05:31, Veps
like
good
bad
shockingly
05 квітня, 21:34
answerview
Булгакова "денацифіцирують"05_shok03_biggrin.  шо, більше нема кого? нема чим занятись?  хай у себе в верховній зраді, в оточенні президента, в усіх своїх колах які хоч якось відносяться до влади або оборони  позвільняють і повиганяють з країни промоскальских поців.   а потім вже мертвим  роблять  декомунізацію.  наф з цього всього піар такий роздувати???  ну хреново він відносився до всього українського,  це все можна буде після перемоги так масово і на всю країну робити.  
like
good
bad
shockingly
05 квітня, 22:19 відповів для olegsuzuki  
answerview
пістєц бббллять.  шо,
нема чим занятись?
бо країною керують такі ж самі, які їх і обрали в 3/4, а саме - це вчорашні глядачі кварталів-камедіклабів, мєнтів, бригад і сватів, поїдачі алів'є, слухачі шансонів і святкувальники 23є хвєвраля здівятим мая, поціновувачі лукашенка бо там парядак і згущонка гост, і тут хужи не будіт. 

п.с.  ці люблять булгакава:
https://youtu.be/-CYHgPclI-g
☭ = 卐 = Z
Змінено: 05 квітня, 22:22, hunter
like
good
bad
shockingly
06 квітня, 07:30
answerview
п.с.  ці люблять булгакава:
це їх треба винищити всіх.  це сброд який мешкає на території маскальщини, бо інакше їх ніяк не назвеш.  і допоки світ не зрозуміє що загрозу несе  расєя і будуть всі ховатись за нашими плечима, не допомагаючи конкретно знищувати їх,  спокою не буде ніде, ні в америці ні в європі, ні даже в космосі.   рф - це загроза людству.
1
like
1
good
bad
shockingly
06 квітня, 11:58
answerview
шо, бумерангом вертається??????11_blum   в оренбурзі, дамба пішла.  вода прибуває.  затоплено дохра.
1
like
1
good
bad
shockingly
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті   Магазин