MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
28.05, 10:04
44
+22 °С
Вітер: 0 м./с., Пд-З
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендар
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

Клуб Кабоводів і Бандерлогів.Обговорення поточних справ і взагалі ні про що.

Переглядів: 411218, модератор: User
User модератор теми
10.08.2018 р.
answerview
Показати повідомлення
Щоб не спотворювати теми зустрічей всякі нісенітниці, дурниці і дрібниці обговорюємо тут.
А також підготовку до зустрічей до відкриття окремої теми.
Привітання і серйозні технічні питання будуть видалятися - для цього є окремі теми.

Рейтинги станом на 21 серпня 2023 року після 17-ї

1. Стас - 60 - 7640 км - 17 зустрічей
2. Директор - 55 - 8808 км -13
3. Юзер - 51 - 4976 км -17
4. Вітя з Дніпра - 40 - 5385 км -11
5. Завгосп - 31 - 2685 км -11
6. Саймон - 29- 2575 км -10
7. Вацлав - 24 - 3724 км - 6
8. Сергій Малинівка - 23 - 4475 км
9. Академік = 22 - 3682 км
10. Рекс - 22 - 3103 км
11. Вепс - 19 - 2114 км -6
12. Мирон - 17 - 2745 км
13. Юра - 17 - 2553 км
14. Воца - 15 - 955 км -6
15  ЗМВ- 9 - 1411 км
16. Сюзанна - 3 - 400 км
17. Вова директор - 2 - 60км - 1
18. Коля машиніст - 2 - 50 км -1

Як рахується рейтинг.
Зустріч 2 бали + кожні 300 км = 1 бал

При однаковій кількості балів, вищий той хто більше проїхав. Рахується дорога в обидва кінцяі(інколи туди й назад люди можуть поїхати різними дорогами - наприклад щоб частину шляху поїхати разом)

Воца буде завжди у якості межі рейтингів. Не обігнав Воцу - в рейтинг не попадєш. Який рейтиинг, якщо тебе навідь Воца, що без власного "коня", - обігнав? Ну а гарантована присутність Воци у рейтингу - за його стійкість і героїзм у громадському транспорті.

Зустріч зараховується якщо було не менше п'яти чоловік і значки або наліпки.
(автор формули рейтингу пан Вацлав)
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
Змінено: 21.08.2023 р., User
1
like
1
bad
shockingly
10 травня, 21:47
answerview
все було інакше, не так як зараз!  В упор паралелєй не бачить

А чого ти смієшся? Він правду каже. Мене якщо в армію у 1977-78  забрали і я пішов б до Афгану. Тоді зовсім друга обстановка була, тобі цього не зрозуміти07_dirol Тебе ніхто не спрашував- КПСС за тебе все порішало.
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

like
bad
shockingly
10 травня, 22:07 відповів для Veps  
answerview
Тоді зовсім друга обстановка була
Есть единственная существенная разница , совок не вел захватнической войны в афгане , все это подавалось как помощь дружественной стране , по этому и в 14 году прошел номер с "помощью" Донбассу , де юре  территория не являлась частью раши, была как самостоятельная республика , такой номер проворачивали много раз все кому не лень , но все резко изменилось когда хуйло решил отхватить территорию , так что афганцы не могут считаться оккупантами , но суть все та же , что тогда , что сейчас , шли на войну по трем причинам , тюрьма , бабло и убеждения 
Одна ! Єдина ! Соборна Украіна !!!

если хочешь выразить свою благодарность ставь + , посты типа (спасибо помог ) или (ты был прав ) только форум засоряют
like
bad
shockingly
11 травня, 06:13
answerview
трем
Четырем.Самая главная причина -ЗАВИСТЬ 
"Убеждения" я бы убрал, злость и зависть у 90 % дикарей, батраков.
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...

Змінено: 11 травня, 06:16, Veps
like
bad
shockingly
11 травня, 07:53
answerview
совок не вел захватнической войны в афгане , все это подавалось как помощь дружественной стране , по этому и в 14 году п
та хкуй зна шо той йо баний совок хотів захватити в афгані і нахкуй йому це було потрібно.  восхваляли в піснях афганців, восхваляли в піснях побєду в другій світовій,  назвавши її  великою вітчизняною.  совок  запхав свої граблі і відхватив куски німеччини венгрії польщі чехії після війни, організувавши там свій соціалістичний строй.   це насправді все  загарбницкі війни.  і зараз москалота  хоче шось урвати і впливати на шось.  хкуя.  здох совок.  здохнуть і москалі.
1
like
1
bad
shockingly
11 травня, 10:54
answerview
хкуй зна шо

Я знаю шо. В Афгані самий кращий наркотік, дурь. Гроби цинкові,  запаяні привозили в союз й на кладовищі, вночі чистили ці гроби.06_question

Змінено: 11 травня, 10:55, Veps
like
bad
shockingly
11 травня, 10:55
answerview

3
like
3
bad
shockingly
11 травня, 22:15 відповів для olegsuzuki  
answerview
та хкуй зна шо той йо баний совок хотів захватити в афгані
Так америкосы ничем не лучше , те же яйца только в профиль , а ещё Франция , Англия , только есть одно правило , ебббннуть и поставить свое правительство  это одно , а хапнуть себе территорию это другое , ни ГДР , ни Чехословакия , ни Польша , небыли в составе СССР , так же как и ФРГ не был в составе США  , та эта хрень происходит постоянно , Афган , Вьетнам , Иран , та и хрен знает где ещё , влияние продавливается военным путем , но захват территорий , а тем более уничтожение целой нации , за это будут бить толпой , иначе все мировые ценности коту под хвост , так было с Гитлером , так будет и с хуйлом , вопрос только в цене 

если хочешь выразить свою благодарность ставь + , посты типа (спасибо помог ) или (ты был прав ) только форум засоряют
Змінено: 11 травня, 22:22, 6barakuda
1
like
1
bad
shockingly
11 травня, 22:21 відповів для Veps  
answerview
ПидарасыМакита до сих пор работают в раше , так что штиль вчерашний день 

like
bad
shockingly
11 травня, 22:40
answerview
Макита до сих пор работают в раше
Точно, є у нас в Галактикє (отжатий Епіцентр), але то ж кітай, їм можно. І ще бош такой же.15_badgrin
Парадокс, чисто рашскіє Почтарасии, Озон и Вайдберис в Донецьк не доставляють - санкцій бояться. Ржу не могу просто))
Змінено: 11 травня, 22:57, kavasaka
like
bad
shockingly
12 травня, 06:40
answerview
раше
Макита в Украине не Китай. Румыния.01_smile

1
like
1
bad
shockingly
15 травня, 06:18
answerview
Тепер в мене в гаражі будуть 2 мототехниці,- Ярика моцик з Білопілля. Весело буде03_biggrin

Змінено: 15 травня, 09:53, Veps
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
bad
shockingly
15 травня, 07:26
answerview
Ярика моцик
шо за мачоцикль ?
like
bad
shockingly
15 травня, 09:53 відповів для olegsuzuki  
answerview
Ще не бачив06_question

like
bad
shockingly
User модератор теми
18 травня, 16:06 відповів для Veps  
answerview
А це бачив?
like
bad
shockingly
18 травня, 17:22
answerview
А це бачив?
хуйово це все,  дуже хуйово........
like
bad
shockingly
18 травня, 18:51
answerview
бачив

Бачив.

like
bad
shockingly
User модератор теми
18 травня, 19:03
answerview
В Ігоря Рибася інфаркт, лежить в кардіоцентрі, начебто не дуже страшний12_cray
Змінено: 18 травня, 19:03, User
1
like
bad
1
shockingly
18 травня, 21:01
answerview
інфаркт

У 2022, взимку, коли світло відключати почали в мене теж був.

like
bad
shockingly
19 травня, 08:51 відповів для olegsuzuki  
answerview
Не сціть - наших на суми д**** отправляють, може щось нариють, а як не нариють то замінірують.
Carthago delenda est, Ceterum censeo Carthaginem delendam esse.
Змінено: 19 травня, 08:51, vaclav
1
like
1
bad
shockingly
19 травня, 09:15 відповів для User  
answerview
А це бачив? 
За 8 лет соседства с орками и ждунами я научился верить только тому что проверено сто раз , похоже ли это на саботаж ? Очень похоже . Но прикол  в том,  что если они там лежат значит деньги за них заплатили , заказ выполнили и отгрузили , доставка доставила куда сказали , а почему не установили ????? Кто за это отвечает ?

1
like
1
bad
shockingly
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті   Магазин