MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
27.07, 08:05
44
+25 °С
Вітер: 2 м./с., Пн-С
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендар
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

Клуб Кабоводів і Бандерлогів.Обговорення поточних справ і взагалі ні про що.

Переглядів: 426266, модератор: User
User модератор теми
10.08.2018 р.
answerview
Показати повідомлення
Щоб не спотворювати теми зустрічей всякі нісенітниці, дурниці і дрібниці обговорюємо тут.
А також підготовку до зустрічей до відкриття окремої теми.
Привітання і серйозні технічні питання будуть видалятися - для цього є окремі теми.

Рейтинги станом на 21 серпня 2023 року після 17-ї

1. Стас - 60 - 7640 км - 17 зустрічей
2. Директор - 55 - 8808 км -13
3. Юзер - 51 - 4976 км -17
4. Вітя з Дніпра - 40 - 5385 км -11
5. Завгосп - 31 - 2685 км -11
6. Саймон - 29- 2575 км -10
7. Вацлав - 24 - 3724 км - 6
8. Сергій Малинівка - 23 - 4475 км
9. Академік = 22 - 3682 км
10. Рекс - 22 - 3103 км
11. Вепс - 19 - 2114 км -6
12. Мирон - 17 - 2745 км
13. Юра - 17 - 2553 км
14. Воца - 15 - 955 км -6
15  ЗМВ- 9 - 1411 км
16. Сюзанна - 3 - 400 км
17. Вова директор - 2 - 60км - 1
18. Коля машиніст - 2 - 50 км -1

Як рахується рейтинг.
Зустріч 2 бали + кожні 300 км = 1 бал

При однаковій кількості балів, вищий той хто більше проїхав. Рахується дорога в обидва кінцяі(інколи туди й назад люди можуть поїхати різними дорогами - наприклад щоб частину шляху поїхати разом)

Воца буде завжди у якості межі рейтингів. Не обігнав Воцу - в рейтинг не попадєш. Який рейтиинг, якщо тебе навідь Воца, що без власного "коня", - обігнав? Ну а гарантована присутність Воци у рейтингу - за його стійкість і героїзм у громадському транспорті.

Зустріч зараховується якщо було не менше п'яти чоловік і значки або наліпки.
(автор формули рейтингу пан Вацлав)
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
Змінено: 21.08.2023 р., User
2
like
2
good
bad
shockingly
19 травня, 09:18
answerview
отправляють
Кого? Діверсантів чи дебілів!?07_dirol Не зрозумію чому сьогодні харьковську продовжують бомбити А сумську ні 21_umnik
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Черчилль.1945 год.Следующий фашизм придет из России.Просто называться он будет иначе, мы зарезали не ту свинью
like
good
bad
shockingly
19 травня, 09:20 відповів для 6barakuda  
answerview
Артюх вчора розповів що це тіпа перевалочна база 06_question
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Черчилль.1945 год.Следующий фашизм придет из России.Просто называться он будет иначе, мы зарезали не ту свинью
like
good
bad
shockingly
19 травня, 09:40 відповів для Veps  
answerview
Стройбат відправляють
Carthago delenda est, Ceterum censeo Carthaginem delendam esse.
Змінено: 19 травня, 09:43, vaclav
1
like
good
1
bad
shockingly
19 травня, 09:44 відповів для Veps  
answerview
це тіпа перевалочна база
Так я о том и говорю , у нас похожая х**** всегда была , все застрянет на последнем этапе 
Одна ! Єдина ! Соборна Украіна !!!

если хочешь выразить свою благодарность ставь + , посты типа (спасибо помог ) или (ты был прав ) только форум засоряют
1
like
1
good
bad
shockingly
19 травня, 12:43
answerview


Це я стопкадр зробив.  ...Ф'ЮРІ потребує солодких хлопаків ?06_question
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Черчилль.1945 год.Следующий фашизм придет из России.Просто называться он будет иначе, мы зарезали не ту свинью
Змінено: 19 травня, 12:46, Veps
like
good
bad
shockingly
19 травня, 17:32
answerview
Мабуть мався на увазі серіал sugar. Хоча одне не заперечує інше.

PS: Міхаличу, це тобі - https://focus.ua/auto/647090-dizayn-kak-u-honda-i-8-cilindrov-great-wall-pokazali-svoy-pervyy-motocikl-foto
Carthago delenda est, Ceterum censeo Carthaginem delendam esse.
Змінено: 19 травня, 17:37, vaclav
1
like
1
good
bad
shockingly
19 травня, 19:38
answerview
А це бачив?

А ти це бачив?
"...тому що Кирило Тимошенко, став помічником Умерова, та почалося велике крадівництво на будівництві фортифікаційних споруд,з людиною яка була засвічена на крадівництві волонтерської допомоги,він же керує тепер фортифікаційними спорудами , а ми маємо такі гіркі наслідки! "02_sad
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Черчилль.1945 год.Следующий фашизм придет из России.Просто называться он будет иначе, мы зарезали не ту свинью
1
like
1
good
bad
shockingly
19 травня, 20:02
answerview
А я то думаю, Міхаличу, чего це в тебе на фазенді немає крокодилів і КОТИ такі серйозні…
Carthago delenda est, Ceterum censeo Carthaginem delendam esse.
Змінено: 19 травня, 20:06, vaclav
like
good
bad
shockingly
19 травня, 21:52
answerview
мався на увазі

Де?
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Черчилль.1945 год.Следующий фашизм придет из России.Просто называться он будет иначе, мы зарезали не ту свинью
like
good
bad
shockingly
User модератор теми
22 травня, 08:16
answerview
Beer House спільно із полтавськими байкерами влаштовують домашню Мотовечірку і запрошують усіх бажаючих у гості!
24-25 травняПочаток заїзду з 15:00
Місце - закрита територія з охороною, с. Абазівка, етно-музей пива та самогону - паркінг, місце під намети
Вхід - 150грн
На вас чекає:- частування ухою від повара- затишна територія- атмосферне спілкування з однодумцями
За вхідний квиток будемо розігрувати сувеніри, які передав нам мотобрат Калаш  а також сума, зібрана з цієї вечірки буде передана на потреби його бригади - 77 ОАЕМБР
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
Змінено: 22 травня, 08:19, User
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
22 травня, 10:44 відповів для User  
answerview
Ти записався? 24.05 ми у болоті сиділи усю мотозусоріч, пам'ятаєш. Перша зі мною зустріч під Полтавой03_biggrin
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Черчилль.1945 год.Следующий фашизм придет из России.Просто называться он будет иначе, мы зарезали не ту свинью
Змінено: 22 травня, 11:41, Veps
like
good
bad
shockingly
22 травня, 11:24 відповів для User  
answerview
24-25 травняПочаток заїзду з 15:00Місце - закрита територія з охороною, с. Абазівка
Звучит прям как координаты для прилета , может я и параноик , но поверьте , у меня на то веские  причины , подобное уже было , я бы хорошо подумал ещё раз 
Одна ! Єдина ! Соборна Украіна !!!

если хочешь выразить свою благодарность ставь + , посты типа (спасибо помог ) или (ты был прав ) только форум засоряют
like
good
bad
shockingly
22 травня, 22:37
answerview
координаты для прилета
типу как его.. центр принятия решений.. давно я пропагандонов не слушал, все слова забыл)) 15_badgrin
1
like
good
1
bad
shockingly
User модератор теми
24 травня, 19:55
answerview
Акум на сервісі 1,5 години заряджали - ніфіга, доручили ще мені вдома зарядити03_biggrin, якщо ні то обіцяли замінити.
Повернув з переляку на знак розворот - нові поліцаї провели профілактичну бесіду і відпустили01_smile
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
good
bad
shockingly
24 травня, 20:09
answerview
Акум на сервісі 1,5 години заряджали - ніфіга, доручили ще мені вдома зарядити
та пошли їх нахкуй15_badgrin,  Zелені  нам тарифи  в кінці травня піднімають на світло ( їпать - копать, куди котимся???  сєвєрна корея або  ссср 2.0 )????06_question  так шо нехкуй,  це їхня вина, хай своїм світлом заряджають,  через  їхні  пройоби ще  на гроші за світло  попадать.  Толя,  я не мєлочний,  я справедливий08_lol
3
like
good
3
bad
shockingly
24 травня, 22:15
answerview
Акум на сервісі 1,5 години заряджали - ніфіга
Зніми клеми. Візьми не велику якусь лампочку 12в, звичайну з ниткою накалу не світлодіодну, кусочек проволочки, під"єднай лампу до акуму - вона повинна горіти.18_good  Якщо ні - акум дохлий без варіантів. Можно підзарядити на всякий пож і ще раз перевірити.
Можно паралельно лампі ціфровий вольтметр (тестер) включити чоб бачити як швидко зарядка падає.  Лампа повинна горіти ярко і довго на нормальному акумі.
Лампочку треба з собою возити, щоб одразу перевірити акум, а не смикати у дорозі з переляку усю проводку як я колись15_badgrin
Змінено: 24 травня, 22:19, kavasaka
1
like
1
good
bad
shockingly
25 травня, 02:11 відповів для User  
answerview
На консерве аккум дохлый ?
Одна ! Єдина ! Соборна Украіна !!!

если хочешь выразить свою благодарность ставь + , посты типа (спасибо помог ) или (ты был прав ) только форум засоряют
1
like
1
good
bad
shockingly
25 травня, 04:59 відповів для 6barakuda  
answerview
У меня б/у авто, аккум идеальный, уже третий год, езжу мало, подзаряжаю время от времени.
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Черчилль.1945 год.Следующий фашизм придет из России.Просто называться он будет иначе, мы зарезали не ту свинью
like
good
bad
shockingly
25 травня, 07:32
answerview
То все від недообмитості коліс, мабуть треба приїзжати проводити відповідний ритуал03_biggrin
Змінено: 25 травня, 07:33, SAYMON_245
4
like
1
good
3
bad
shockingly
25 травня, 07:36 відповів для SAYMON_245  
answerview
Вітя, моя кравчучка жива ще?04_blush
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Черчилль.1945 год.Следующий фашизм придет из России.Просто называться он будет иначе, мы зарезали не ту свинью
like
good
bad
shockingly
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті   Магазин