MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
20.04, 08:29
32
+8 °С
Вітер: 0 м./с., Пд-З
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендар
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

Тусовка для "кабоводів"

Переглядів: 47712
1••12131415161718••45
23.05.2021 р.
answerview
Приїхали о 19-й, 140 км, виїхали о 16-й... Побували на Олексіївській фортеці Української укріпленої лінії 18 століття. Як і минулого разу, були Юрєц і Володя. Високі вали, редути, колонія байбаків 03_biggrin Погода супер, не жарко і безвітряно. Відпочили класно18_good І знову Колянова ЧЗета в центрі уваги! Зупинялись на каву і відразу підходили бажаючі поностальгіровать03_biggrin
Іванович. Не бандерлог!
Змінено: 23.05.2021 р., Direktor
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
6
like
6
good
bad
shockingly
24.05.2021 р.
answerview
У меня фото немного.
Русский военный карабль-Иди нахуй!
Змінено: 24.05.2021 р., KOLIAN
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
4
like
4
good
bad
shockingly
28.05.2021 р.
answerview


рядная тройка 03_biggrin03_biggrin
Одна ! Єдина ! Соборна Украіна !!!

если хочешь выразить свою благодарность ставь + , посты типа (спасибо помог ) или (ты был прав ) только форум засоряют
1
like
1
good
bad
shockingly
28.05.2021 р.
answerview
рядная тройка
Звук, як в дорогого японця...18_good Так, треба ідейку підкинуть Сергію-Озі, а то шось він затихарився...03_biggrin
Іванович. Не бандерлог!
Змінено: 28.05.2021 р., Direktor
like
good
bad
shockingly
28.05.2021 р. відповів для Direktor  
answerview
Нi дякую. Менi цiлком вистачае Дельты 110 ганяти по околицях03_biggrin
1
like
good
1
bad
shockingly
28.05.2021 р.
answerview
На днях совершил очередной вояж по руслу р. Берда.                                                                  Добрался заброшенными дорогами и грунтовками к месту где то на границе с Запорожской областью. Точно не знаю - ориентировался исключительно по солнцу03_biggrin. Но не зря поехал - нашел место (провал в земле глубиной больше 20 м) - что это - так и не понял. Еще нашел место слияния неизвестной местной речушки и речки Берда - очень красивое место! Посидел и послушал журчание воды и пение птиц.                                                                                                                        Дуже гарне мiсце! Помилувався чарiвными краевидами та поiхав домiв...
Змінено: 28.05.2021 р., Ozi_58
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
4
like
4
good
bad
shockingly
28.05.2021 р.
answerview
провал в земле
Схоже, зсуви грунту, у нас такі місця теж є, якщо глина  підмокає від грунтових вод, чи дощів, з'їжджає верхній шар по водотривкому. А місцина зачьотна!18_goodСкільки км навернув? Ось фото з експедиції, на днях побували, видно зсуви. Потім пофоткались на Слобідській фортеці Української укріпленої лінії (за цей тиждень в двох фортецях 07_dirol) Кам'яна балка...   Моя начальниця і зам...
Іванович. Не бандерлог!
Змінено: 28.05.2021 р., Direktor
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
2
like
2
good
bad
shockingly
28.05.2021 р.
answerview
Скільки км навернув? 
Не звернув увагу. Але залив повний дельтовский бак вдома - спалив майже увесь .                    Важаю, що бiля 80-90 км. Там богато вийшло по горбах уселяких повзати, та на грунтовках топити в повний газ...
like
good
bad
shockingly
28.05.2021 р.
answerview
(за цей тиждень в двох фортецях
Моя начальниця і зам...
ого, Иваныч, завидую по хорошему.  мне б такую начальницу с ее замшей, я бы тоже " побував в двох фортецях"05_shok04_blush03_biggrin,  а у мну нету, ни начальницы, ни зам начальницы...... нема какие крепости брать......15_badgrin
2
like
1
good
1
bad
shockingly
29.05.2021 р.
answerview
Иваныч, завидую по хорошему. 
Робота в мене така...04_blush15_badgrin
Іванович. Не бандерлог!
like
good
bad
shockingly
03.06.2021 р.
answerview
Давно таких дощів не було, вже кілька днів плющить, траву  двічі косив і кінця-краю зливам не видно по прогнозу... Та є і позитивні моменти-собаче лайно з вулиць змиє...15_badgrin Це я йду на роботу...
Іванович. Не бандерлог!
Змінено: 03.06.2021 р., Direktor
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
04.06.2021 р.
answerview
Сегодня один день без дождя(по прогнозу)а потом ещё неделю дожди минимум 
like
good
bad
shockingly
04.06.2021 р.
answerview
ещё неделю дожди минимум
-собаче лайно з вулиць змиє.
 і пух з тополь не летить...
Іванович. Не бандерлог!
like
good
bad
shockingly
04.06.2021 р.
answerview
Зустрів сьогодні Сашка на ЯВІ з движком від мого колишнього Вандерера, поспілкувались...ЯВА-дрова, но движок шепче, як новий! Не димить, масло від заміни до заміни і найдешевше, пробіг за три роки більше 10 тис. і я намотав 17 тис. (Фото знайшов за 2019 рік)
Іванович. Не бандерлог!
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
1
like
1
good
bad
shockingly
06.06.2021 р.
answerview
Сьогодні на "НП" мені  прийшов МОТЮЛЬ 5100 15В50 на літню спеку07_dirolВід офіціалів. До літньої спеки готов! Дякую нашому форумчанину за підгон!
Іванович. Не бандерлог!
like
good
bad
shockingly
06.06.2021 р. відповів для Direktor  
answerview
Не уж то и тебя дедушка мороз избрал?? 
Нас оберiгае вiд дурних законiв, таке саме дурне Iх виконання.
Русский корабль. Иди нахуй.
1
like
good
1
bad
shockingly
07.06.2021 р.
answerview
В наших планах на червень: https://www.youtube.com/watch?v=BjFFCkeqEcU На один день, 200 км ...
Іванович. Не бандерлог!
like
good
bad
shockingly
07.06.2021 р.
answerview
Не уж то и тебя дедушка мороз избрал??
Зрозумів! Но мого Дєдушку Мороза ти знаєш...03_biggrin
Іванович. Не бандерлог!
like
good
bad
shockingly
07.06.2021 р.
answerview
Не уж то и тебя дедушка мороз избрал?? 
а ну перестань мне людей с пути истинного сбивать.  человек вот только уверовал в истино единое масло, вступил в секту свидетелей Мотюля, а тут начинают его соблазнять и искушать.  Запомни, единое истино правдивое масло Мотюль!!!!!!!  Остальные масла - от лукавого!!!!!!05_shok15_badgrin15_badgrin08_lol03_biggrin
1
like
good
1
bad
shockingly
08.06.2021 р.
answerview
человек вот только уверовал в истино единое масло,
Так я ж ще в минулому році увєровал...02_sad
Іванович. Не бандерлог!
like
good
bad
shockingly
1••12131415161718••45
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті   Магазин