MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
27.07, 04:37
44
+23 °С
Вітер: 2 м./с., Півн
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендар
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

Выбираем мотоциклетный шлем

Переглядів: 98573
10.12.2008 р.
answerview
Показати повідомлення
http://www.moto.kiev.ua/issue/advice/101725180505
...остается только найти необходимую сумму и торговую точку для покупки!
Катаюсь не быстрее, чем бегаю.
like
good
bad
shockingly
1••3456789
03.05.2016 р. відповів для Speedy  
answerview
Я купил два LS2, один модуляр c очками (себе), второй полулицевик с очками (девушке). Качество хорошее, сидит хорошо. Единственное модуляр грубоват, но они все такие за счет самой конструкции.
В обоих шлемах подкладка одстегивается, да и есть места под наушники. 18_good
Что плюс, так это то, что ЛС2 наконец-то стали оценивать на краш тестах. По тому же SHARK-у мой модуляр получил 4/5 что уже вселяет надежды... 18_good
В общем наверное цена/качество.

Добавлю, башка 58, взял М, за часа 3-4 уселся, и супер. Надеюсь больше не сядет.
Но потеет сильно в дождь... И нет отсекателя дыхания от визора, по этому пологаю и потеем.
Карпаты2>Suzuki Address 50cc>Viper Matrix 150cc>Zongshen Winner 200cc>Tornado 250сс>Honda Silver Wing 400cc>Suzuki sepia>Honda Silver Wing 400>Honda Silver Wing 400>Honda Transalp 650
like
good
bad
shockingly
04.05.2016 р. відповів для stnslv  
answerview
Міхалич, а візор не потіє коли стоїш на перехрестях, світлофорах?....

На світлофорах - ні, потіє зранку коли холодно і стоїш на місці. Але там є кріплення під пінлок і він продається окремо для нього.
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
1
like
1
good
bad
shockingly
11.07.2018 р.
answerview
На днях купил LS2 of599-1
Брал для скутера 50см3.
В начале смотрел бу, но то что приехало и со слов продавца что почти новый понял что с бу лучше не связываться.
Нашел в Харькове веломото магазинчик и через два дня и всего на сотку дороже он приехал ко мне.
Мне очень понравился. 
Брал именно полулицевик под скутер.
 
like
good
bad
shockingly
08.02.2021 р.
answerview
Хто їздить в LS 2?
Вони маломірять чи йдуть розмір в розмір?
Ось цей збираюся ще взяти
https://mototek.com.ua/catalog/otkrytyj/otkrytyj-shlem-ls2-infinity-of521-beyond-chernyj-zheltyj
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
good
bad
shockingly
08.02.2021 р.
answerview

Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
1
like
1
good
bad
shockingly
08.02.2021 р. відповів для User  
answerview
В мене LS2 FF320 STREAM EVO KUB,брав в розмір,не скажу що тисне но сидить дуже полотно,не звик до такого,завжди був відкритий шолом,викинув вставки які впираються в щоки стало набагато комфортніше.Найкраще було міряти,бо пики різні по формі08_lolчерепок може бути 56,а щоки на всі 60.
Я вважаю що маломірять.
IN GOD WE TRUST
2
like
2
good
bad
shockingly
08.02.2021 р. відповів для User  
answerview
"В этом шлеме можно использовать обычные очки"- даже не думал, что такое есть05_shok
Нада брать18_good
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Черчилль.1945 год.Следующий фашизм придет из России.Просто называться он будет иначе, мы зарезали не ту свинью
Змінено: 08.02.2021 р., Veps
like
good
bad
shockingly
08.02.2021 р. відповів для mihey2010  
answerview
А наушники вставлял? ,как звук? В моём(юзерском)03_biggrin шлеме пришлось подрезать пенопласт, чтобы комфортно с ушами ездить было.
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Черчилль.1945 год.Следующий фашизм придет из России.Просто называться он будет иначе, мы зарезали не ту свинью
Змінено: 08.02.2021 р., Veps
like
good
bad
shockingly
08.02.2021 р. відповів для Veps  
answerview
Наушники не вставлял.На сто %не уверен но кажись место под связь есть.
IN GOD WE TRUST
like
good
bad
shockingly
08.02.2021 р. відповів для mihey2010  
answerview
Я теж читаю що маломірять, але в магазинах переконують що ні06_question
У мене зараз МТ такий же то сидить класно і глибоко, а як ЛС сідає глибоко на голову чи тільки до щелеп дістає?
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
good
bad
shockingly
08.02.2021 р.
answerview
место под связь есть.

У меня тоже место есть, но это место под спец-связь, там отдельный лючёк есть, а обычные капельки вставлял, то только рот открою или жвачку жую, то в левом ,то в правом звук пропадал. Сейчас подрезал буром-всё класс. Я жене хочу шлем взять, нормальный. Она ездит в моём старом, китайском, за 100 грн.15_badgrin
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Черчилль.1945 год.Следующий фашизм придет из России.Просто называться он будет иначе, мы зарезали не ту свинью
like
good
bad
shockingly
08.02.2021 р. відповів для User  
answerview
Ящо мова йде про мій інтеграл то сідае глибоко,щелепу закривае повністю,щей вставка з тканини є яка челюху прикриває знизу(під бородою) майже до кадика з переду.Вітер з низу не задуває.
IN GOD WE TRUST
Змінено: 08.02.2021 р., mihey2010
2
like
2
good
bad
shockingly
08.02.2021 р. відповів для Veps  
answerview
https://motostyle.ua/motoshlem-caberg-jet-sintesi-motoshlem-caberg-jet-sintesi-metal-black-xs

Жінці треба такий і візор на замок, щоб не чути було15_badgrin
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
1
like
good
1
bad
shockingly
08.02.2021 р. відповів для User  
answerview
До речі мене теж переконували що більший розмір не потрібно,шолом повинен сидіти щільно.Але я б узяв на розмір більше.
IN GOD WE TRUST
2
like
2
good
bad
shockingly
08.02.2021 р. відповів для User  
answerview
Жінка в мене не трандлива,та й не любить зі мною їздить другим номером 
IN GOD WE TRUST
1
like
good
1
bad
shockingly
08.02.2021 р. відповів для mihey2010  
answerview
то я Вепсу
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
good
bad
shockingly
08.02.2021 р. відповів для User  
answerview
Недобачаю03_biggrin
IN GOD WE TRUST
Змінено: 08.02.2021 р., mihey2010
like
good
bad
shockingly
08.02.2021 р.
answerview
не трандлива,та й не любить

А моя по почкам, если велосипедистов пьяных обгоняю08_lol , но теж "не трандлива"
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Черчилль.1945 год.Следующий фашизм придет из России.Просто называться он будет иначе, мы зарезали не ту свинью
1
like
good
1
bad
shockingly
09.02.2021 р. відповів для User  
answerview
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Черчилль.1945 год.Следующий фашизм придет из России.Просто называться он будет иначе, мы зарезали не ту свинью
like
good
bad
shockingly
09.02.2021 р. відповів для Veps  
answerview
Він але дорожче, ціна йому десь 4-4,3 тис(150 баксів)
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
good
bad
shockingly
1••3456789
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті   Магазин