MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
19.04, 02:52
11
+7 °С
Вітер: 1 м./с., Пн-З
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендар
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

Выбираем мотоциклетный шлем

Переглядів: 91645
10.12.2008 р.
answerview
Показати повідомлення
http://www.moto.kiev.ua/issue/advice/101725180505
...остается только найти необходимую сумму и торговую точку для покупки!
Катаюсь не быстрее, чем бегаю.
like
good
bad
shockingly
1••3456789
09.02.2021 р. відповів для User  
answerview
Я первую ссылку открыл. А где дешевле?
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

like
good
bad
shockingly
09.02.2021 р. відповів для Veps  
answerview
кажуть їх ще тільки почали завозити і в наявності є тільки за 4900, треба чекати коли будуть скрізь і знижку в Мотокварталі якщо хочеш зекономити півтищі.
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
1
like
1
good
bad
shockingly
27.11.2021 р.
answerview
Придивляюсь до шолома MT Synchrony Duo Sport Tourer. Хто мав з таким справу? Як з відповідністю розмірів? В мене окружність голови 56,5 см (тобто ні то М, ні то S). Там, ніби, одна оболонка на всі розміри. Не надто габаритний буде?
Як варіант розглядаю 722-гу модель від Geon.
Змінено: 27.11.2021 р., SanK
like
good
bad
shockingly
27.11.2021 р. відповів для SanK  
answerview
Це ж ендуро - ти точно такий хочеш? 
МТ десь на піврозміру більший треба брати - так що бери М.
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
good
bad
shockingly
27.11.2021 р.
answerview
ти точно такий хочеш

Так. Це подвійного призначення. Наразі катаю в Geon 714. В ранкові години сонце надто б'є в очі. Козирок допомагає не надто, от і підшукую щось із вбудованими окулярами. Спочатку видивився Geon 722, але там із комплектуючими може виникнути проблема (зараз нема нічого). На МТ більш-менш щось є (як не тут, так із-за бугра). Ну і колір даного МТ відмінно пасує до Інтрудера 03_biggrin.
Змінено: 27.11.2021 р., SanK
like
good
bad
shockingly
08.12.2021 р.
answerview
Все таки придбав собі MT Synchrony Duo Sport Tourer. Вибір стояв між Geon 722, IXS HX 208 та LS2 MX 436. Чому саме такий тип шолома? Чудовий огляд і козирок при певних обставинах захищає візор (досвід експлуатації Geon 714). Геон відкинув через відсутність комплектуючих (і не відомо чи будуть), хоча завіз візорів обіцяли. Окрім того відсутній штатний пінлок, а шукати який підійде не хотілося. Але ціна найнижча. Інші відкинув з різних причин, проте всі вони легші за МТ, хоча й трохи дорожчі.
По шолому. Виглядає симпатично і більш якісніше в порівнянні з Geon 714. Із мінусів - вага. При заявлених 1650+/-50 гр важить 1780 гр (LS2 тут однозначний лідер). Розмір брав М (56,5 см окружність голови, в літньому підшоломнику 57 см). Сидить ну дуже щільно, особливо в районі щік (ніби харя й невелика). З нинішнім Geon 714 теж так було, з часом всілося все. Думаю, потім буде все добре, хоча зараз і незручно одягати-знімати. Сонцезахисні окуляри з невеликим затемненням, трохи люфтять у верхньому та нижньому положеннях. Хотілося б, щоб опускалися нижче. Проте, можливо, так і має бути, оскільки по відгуках на аналогічні шоломи на це жаліються всі. Можливо, вони там як аналог тонувальної стрічки зверху лобового скла автомобіля.
Брав, в основному, для поїздок в міжсезоння. На нинішньому потіє візор і ранкове сонце добряче сліпить (а ще як через запотівший візор, то взагалі жесть). Залишилось за зиму трохи шию підкачати. Геон теж був важкий, але звик.
2
like
2
good
bad
shockingly
31.01.2022 р.
answerview
Доповню свій відгук про MT Synchrony Duo Sport. Обкатати ще не вийшло (зима), але вже добре напримірявся. Особливість шолома така, що в районі черепної коробки (лоб, тім'я, потилиця) він сидить на мені вільно - прилягає, але не тисне. Хоча, довелося підшурувати пінопласт в районі низу потилиці - був невеликий дискомфорт в тому місці. А от бокові подушечки добре так піджимають. Хоча, матеріал м'який і відчутного негативу нема. Через ці подушечки шолом і важко надягається. Можливо, це особливість форми оболонки, шолом якийсь трохи вузький в районі щелепи.
Так що круглолицим і щокатим я б його не рекомендував.
Змінено: 31.01.2022 р., SanK
1
like
1
good
bad
shockingly
12.02.2022 р.
answerview
Обкатував шолом. Тихим його не назвеш. Але, як би сказати... затишний. Не дме ніде, невеликий обдув візора без дискомфорту для очей. В Geon 714 в холодну пору року їздити так собі було. Але MT Synchrony Duo в спеку, напевно, буде не дуже.
Пінлок річ хороша, але не для даного шолома. Там є такий собі ущільнювач (якась типу гумова смужка) для візора при його повному закритті. От вона і тре по верхній частині пінлока при закриванні-відкриванні. А там пил, пісок... 
Змінено: 12.02.2022 р., SanK
like
good
bad
shockingly
23.03.2022 р.
answerview
Gismeteo с  тормозами
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

Змінено: 23.03.2022 р., Veps
like
good
bad
shockingly
10.12.2023 р. відповів для Veps  
answerview
А що це за бренд KYT?  Поклав око на це - KYT D-City
like
good
bad
shockingly
10.12.2023 р.
answerview
А що це за бренд KYT
не скажу за бренд,  але мені лічно, це моя думка,  "безгубі"  шоломи недовподоби.  воно не дуже приємно фейсом об асфальт чухати.  мав змогу сам переконатись, що губа зберігає морду ліца в цілості і сохранності.03_biggrin
1
like
1
good
bad
shockingly
10.12.2023 р. відповів для olegsuzuki  
answerview
Олег, ты не куришь и тебе не нужен такой03_biggrin
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

1
like
good
1
bad
shockingly
10.12.2023 р.
answerview
KYT D-City
Шото дешево, нормальні шоломи починаються від 100 баксів, з недорогих подивись МТ і ЛС2.
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
2
like
2
good
bad
shockingly
11.12.2023 р. відповів для User  
answerview
https://www.outletmoto.eu/en/motorcycle-helmet-jet-kyt-d-city-plain-matt-anthracite-P49693.htm

Так он без акции так и стоит
like
good
bad
shockingly
11.12.2023 р.
answerview
А де-не-де і дорожче 06_question
https://www.motomoto24.com/open-face-helmets/210738-atviras-salmas-kyt-d-city-plain.html
like
good
bad
shockingly
11.12.2023 р. відповів для КСТ  
answerview
Бери, нормальный шлем. Главное чтобы не давил.
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

like
good
bad
shockingly
11.12.2023 р. відповів для КСТ  
answerview
Це короткий, буде задувати під візор.
Треба брати тільки глибокий і бажано з окулярами від сонця типу такий

https://mthelmets.com.ua/ru/motosholom-mt-thunder-3-jet-silton-b5-matt-red-xxxl/

У мене такий вже років 7
 https://motostyle.ua/motoshlem-mt-avenue-sv-motoshlem-mt-avenue-sv-matt-black-l

Але по цінах треба шукати, це я так для зразків. І бажано міряти, так що домовляйся що повернеш якщо не підійде, точно перевіряв що Мостиль міняє і Мотоквартал.
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
Змінено: 11.12.2023 р., User
like
good
bad
shockingly
11.12.2023 р. відповів для КСТ  
answerview
Коли міряєш він повинен дуже щільно сісти на голову, але повністю щоб верх дістав до макушки, через пару тижнів він всядеться, вуха загнуться, їх треба поправляти руками - то увесь час так(бо Вепс дірки під них повирізав03_biggrin). Коли одягнеш треба дебело потрусити головою - шолом не повинен теліпатися.
МТ зазвичай йдуть розмір в розмір, ЛС2 треба брати на розмір більше, але бувають варіанти. 
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
Змінено: 11.12.2023 р., User
like
good
bad
shockingly
11.12.2023 р.
answerview
дірки під них повирізав

Повирізав дирки для навушників. А так все гарно, мій розмірчик18_good
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

Змінено: 11.12.2023 р., Veps
like
good
bad
shockingly
11.12.2023 р.
answerview
Дякую. Із брендом визначився. На нашому форумі, як виявилося, є ролик із випробувань шолома цієї фірми, ось він:
https://www.youtube.com/watch?v=jY-BubRxXm4&ab_channel=KCRA3
Переклад від моєї дочки:
этот шлем прошел все тесты кроме одного, насколько я поняла попадание под определенным углом на что-то острое дало не идеальнй результат, при этом все остальные проверки показали одни из лучших результатов среди всех тестируемых шлемов, также они сказали что такие мелкие не прохождения тестов случаются со всеми шлемами, и их задача определить что критически важно а что нет, насколько я поняла не смотря на то что одно из испытаний этот шлем не прошёл, они как ассоциация которая отвечает за безопасность гонщиков, мотоциклистов и велосипедистов не отозвали бы конкретно этот шлем с полок, и допустили бы его на продажу, но при условии что раз в несколько месяцев они будут его тестировать заново на всякий случй. также они много акцентировали внимание на том, что шлем ДОЛЖЕН ломаться при определенных ситуациях, якобы именно так он принимает удар на себя и вместо головы ломается только шлем. поэтому если шлем где-то раскалывается это не автоматически провал, там надо смотреть как именно он сломался и под какой силой

один из главных тестов был остается ли шлем на голове, не меняет ли он свое положение на голове при разных падениях и ударах, и там все прошло идеально, даже при самом сильно ударе шлем не слетает с головы и сохраняет подбородок

это все что я поняла

Вже замовив на Мотостиль.  Якщо підходить, забираю, якщо ні, то відсилаю назад, як то так. Візор від сонця в опції. Всім добра, спокою, Славутич це Україна!
1
like
1
good
bad
shockingly
1••3456789
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті   Магазин