MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
26.04, 16:53
11
+15 °С
Вітер: 0 м./с., Пн-С
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендар
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

Honda CBR 125R - обслуживание, ремонт, эксплуатация

Переглядів: 451924
24.01.2009 р.
answerview
Показати повідомлення
Ну, вот, купил себе эту лошадку.Инфы,кроме тех. характеристик, очень мало,владельцы молчат...Надеюсь  инфа от меня как владельца данной модели поможет вам однажды с выбором.Обещаю  давать обьективную информацию
Enduro!!! Because football, basketball, soccer ... etc... only require ONE ball!!!:-P
1
like
1
good
bad
shockingly
1••6789101112••46
13.05.2009 р. відповів для sitnik  
answerview
no comments 27_dash
Enduro!!! Because football, basketball, soccer ... etc... only require ONE ball!!!:-P
like
good
bad
shockingly
13.05.2009 р. відповів для Vitallly  
answerview
Принимайте в семью  04_blush
Насчет цены в 4600 уев в Киеве - это слегка преувеличено, продавцы ОДНОГО салона пошли навстречу, причем семимильными шагами   18_good  . Из первых ощущений после покупки - мот очень отзывчив на газ, при резком сбросе так и норовит "клюнуть". Но, как уже сказал Виталий - ПАЗИТИФФ!!!!!!! 56_yahoo
Carpe Diem
like
good
bad
shockingly
13.05.2009 р. відповів для sitnik  
answerview
01_smile ну я же не говорю что нельзя, можно конечно. Я имел ввиду что в городе ты чувстуеш свое превосховство ,а на трассе,  даже таврии, при большом желании,оставляют позади 02_sad ... Отсюда и вывод 01_smile
Enduro!!! Because football, basketball, soccer ... etc... only require ONE ball!!!:-P
like
good
bad
shockingly
13.05.2009 р. відповів для Zlobny  
answerview
Мои поздравления коллега!! не разочаруешься! мотик песня!!! Просто нужно понять что спорт  он только стилистически 01_smile  18_good
Enduro!!! Because football, basketball, soccer ... etc... only require ONE ball!!!:-P
like
good
bad
shockingly
13.05.2009 р. відповів для Jura  
answerview
Привіт.Sorry, шо трохи з контексту випадаю. Я теж за мотом в Deutschland зібрався, не виключаю шо візьму honda cbr125(давно приглядаюсь-класний мот, естетичний). Підкажіть хто в курсі, pls, 4-5річна -скільки митники "заспівають" при ціні з рук-1300Є.? 21_umnik
like
good
bad
shockingly
13.05.2009 р. відповів для Vitallly  
answerview
І ше питання: скажи Віталій, як твоя cbr-ка на бруківці поводиться?, бо в мому місті теж австрійско-польскі дороги, моя nsr-ка на них ридає. 34_wacko2  От я в роздумах-може honda cbf 125 взяти, в неї підвіска сильніша(квазі-дорожник). Хоч сбр красивіша і для мене "предпочтительней". 47_mail
like
good
bad
shockingly
14.05.2009 р. відповів для Maler  
answerview
на сухі бруківці цілком нормально, хоча сильно закладати би не радив, ну а на мокрі...слікові шини.. сам розумієш, на підвіску жодних нарікань..
Enduro!!! Because football, basketball, soccer ... etc... only require ONE ball!!!:-P
like
good
bad
shockingly
16.05.2009 р. відповів для Maler  
answerview
Я взнавав за Aprilia RS 125 розтаможка трохи меньше 300 $ але ціну в договорі купівлі-продажу треба ставити 800! На митниці діє така система шо кожна модель при певих роках має певну мінімальну суму вот від тої суми мито слкадає шось 30% чи навіть трошки меньше. якшо будеш брати в Гєрманії то кажи шоб тобі в договорі писали таку суму як тобі треба, а перед тим взнай на митниці мінімалку за дану модель!

Але розтаможка то не найбільша проблема, найгірше то шо в Гєрманії мотоцикли йдуть по класах, і переважна більшість 125-ток має обмеження швижкості до 80 км/год, навіть якшо це буде Апрілія на 35 к/с вона може їхати всього 80, а якшо зняти обмеження то поїде сміло 140-160! Тому ЦБР-ка яка має їхати 120 там буде їхати 80, а шоб зняти обмеженя треба платити! Я тут на форумі відкрив тему з питанням чи знає хтось як і де в нас на Укр. можна зняти таке обмеження, але шось всі мовчать!
І взагалі цікавить таке питння чи реально тюнінгувати в нас ЦБР-ку, бо ставлять всякі примочки тіпа зірок, повітряних фільтрів "нульовиків" і тому подібне, чи є нас це все????
like
good
bad
shockingly
16.05.2009 р. відповів для Jura  
answerview
(І взагалі цікавить таке питння чи реально тюнінгувати в нас ЦБР-ку, бо ставлять всякі примочки тіпа зірок, повітряних фільтрів "нульовиків" і тому подібне, чи є нас це все????)

Реально! я на наступний сезон планую поставити "malossi-166cc" і нульовик,поміняти шини + ведучу зірку "швидкісну" але,наскільки я знаю, треба замовляти...
Enduro!!! Because football, basketball, soccer ... etc... only require ONE ball!!!:-P
like
good
bad
shockingly
17.05.2009 р.
answerview
Нарыл,вот, сравнительный тест-драйв Yamaha-YZF-R125-vs-Honda-CBR        (http://www.motodrive.com.ua/content/Yamaha-YZF-R125-vs-Honda-CBR-125R.html)
01_smile
Enduro!!! Because football, basketball, soccer ... etc... only require ONE ball!!!:-P
like
good
bad
shockingly
18.05.2009 р. відповів для Vitallly  
answerview
Не знаю, что-то подсказывает мне, что с ценой под 7к долларов за ямаховскую 125-ку, большинство людей ЗДЕСЬ ограничится прочтением тест-драйвов и просмотрами Ю-тюбы с заголовками "Ах, какая классная Ямаха!" 44_beach
Carpe Diem
like
good
bad
shockingly
18.05.2009 р. відповів для Zlobny  
answerview
Полностью согласен.Ех,но красивая какая 03_biggrin
Enduro!!! Because football, basketball, soccer ... etc... only require ONE ball!!!:-P
like
good
bad
shockingly
21.05.2009 р.
answerview
Всем привет, вобщем у меня тоже такой апарат есть, если кто может сделайте мне фотку места где выхлопная труба посередине прикручена к раме (стоит ли там какая подушка или нет), а то у меня открутили 02_sad, пока мот стоял. Заранее спасибо.
like
good
bad
shockingly
21.05.2009 р. відповів для vanya13  
answerview
Добро пожаловать! 20_drinks  Как открутили??? 05_shok   фотку попробую сделать
Enduro!!! Because football, basketball, soccer ... etc... only require ONE ball!!!:-P
like
good
bad
shockingly
StatKraft
22.05.2009 р. відповів для vanya13  
answerview
Ты говоришь о глушителе? Он держится за пассажирскую подножку.
А лучше сам кинь фотку - потому-что не совсем ясно о чем ты...
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
StatKraft
22.05.2009 р. відповів для StatKraft  
answerview
Раз уж я зашел - кину пару фотаг:
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
StatKraft
22.05.2009 р. відповів для vanya13  
answerview
Тут если постараться, то можно, наверное, разглядеть 01_smile))
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
22.05.2009 р.
answerview
Ты етот крепеж имел ввиду?
Enduro!!! Because football, basketball, soccer ... etc... only require ONE ball!!!:-P
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
22.05.2009 р.
answerview
О, вот это я удачно зашел, раз уж по креплениям пошли.... Может и не в тему, но - громадяни, я сегодня как бибизян стоял с только что полученным номером перед ЦБР-кой, у которой площадка нод номер раза в два уже номера (и его, простите, дырок) и по ширине, и по высоте....кто как крепил? 21_umnik
Carpe Diem
like
good
bad
shockingly
22.05.2009 р. відповів для Zlobny  
answerview
О, вот это я удачно зашел, раз уж по креплениям пошли.... Может и не в тему, но - громадяни, я сегодня как бибизян стоял с только что полученным номером перед ЦБР-кой, у которой площадка нод номер раза в два уже номера (и его, простите, дырок) и по ширине, и по высоте....кто как крепил? 21_umnik


03_biggrin ну, я пошел путем наименшего сопротивления 03_biggrin просверлил в номере 2 отверстия и зажал болтами.не калеить же номерной крепеж на моте 01_smile
Enduro!!! Because football, basketball, soccer ... etc... only require ONE ball!!!:-P
like
good
bad
shockingly
1••6789101112••46
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті   Магазин