MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
28.03, 11:35
44
+13 °С
Вітер: 2 м./с., Схід
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендарМагазин
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

Резина - советы по выбору, отзывы, характеристики...

Переглядів: 358227
29.05.2010 р.
answerview
Показати повідомлення
у меня стоит родная китайская резина Сильверстоун.Вот видим где-то пробилось переднее колесо и надо,видимо,менять...решил оба менять.Итак,может кто-то пользуется резиной Кенда?скажите,как она ведет себя?и вообще как общее впечатление?
Змінено: 30.05.2010 р., MopeDDriveR
like
good
bad
shockingly
1••34353637383940••43
06.07.2016 р. відповів для User  
answerview
у меня сзади такакя стоит-резина норма-но хочу ту попробовать-финансы поют романсы-покращення е...ть его туда 07_dirol
like
good
bad
shockingly
09.08.2016 р. відповів для TOKMAKUA  
answerview
Не знаю в какой более подходящий раздел написать, напишу сюда. Обнаружил на заднем легкосплавном диске залом сантиметров в 5 длиной, вроде и в ямы не попадал, и на ходовых качествах не сказывается, а делать судя по всему надо. Может кто посоветует в Херсоне адекватных мастеров для рихтовки мотоциклетных дисков с которыми сталкивался лично? Желательно таких, чтоб без нагрева сделали.
like
good
bad
shockingly
09.08.2016 р. відповів для jpj  
answerview
если ты пилот-камикадзе то рихтуй
,вари,наплавляй-но лучше купи новый диск-так безопасней-это мое мнение!!
like
good
bad
shockingly
09.08.2016 р.
answerview
В мене був підігнутий і тріснутий диск. (добра яма). Тріщина по кругу десь 5 см.  Нагріли трохи газовою горгілкою і кувалдою вистукали. Потім аргоном заварили тріщину. Колесо рівне, не б"є, стоїть безкамерка і за літо ніразу не качав.  Навіть не зачищав шовчик. Сварщик по кольоровим металам високопрофесійний. Їзжу 2-й рік без проблем. Так,що все можна відновити.
век живи-век учись
like
good
bad
shockingly
09.08.2016 р. відповів для jpj  
answerview
Без нагріву може лопнути. Грій . Тільки з умом.
век живи-век учись
like
good
bad
shockingly
kascej
09.08.2016 р.
answerview
колхозный сварщик дороже обойдется чем китайский литейщик,китаец диск отольет и на хутор курером  прищлет.
1
like
1
good
bad
shockingly
10.08.2016 р. відповів для kascej  
answerview
колхозный сварщик дороже обойдется чем китайский литейщик,китаец диск отольет и на хутор курером  прищлет.

в європейському колхозі при євро-пенсіях і зарплатах - так, простіше і дешевше нове колесо купити, яке коштує 1/20 від зарплати колхозніка.
А у нашому колхозі, коли колесо коштує 1/3 від зарплати, то у людей є кошти тільки на те щоб проволчкою зв'язати.. ну або зовсім по-мажорному - холодною сваркою заклеїти.

по темі:  хочу порекомендувати резину Casumina, за 2000 пробігу навіть не помітно зносу ще. А по ціні норм.
☭ = 卐 = Z
like
good
bad
shockingly
kascej
10.08.2016 р. відповів для hitmanhunter  
answerview
колхозный сварщик дороже обойдется чем китайский литейщик,китаец диск отольет и на хутор курером  прищлет.

в європейському колхозі при євро-пенсіях і зарплатах - так, простіше і дешевше нове колесо купити, яке коштує 1/20 від зарплати колхозніка.
А у нашому колхозі, коли колесо коштує 1/3 від зарплати, то у людей є кошти тільки на те щоб проволчкою зв'язати.. ну або зовсім по-мажорному - холодною сваркою заклеїти.

по темі:  хочу порекомендувати резину Casumina, за 2000 пробігу навіть не помітно зносу ще. А по ціні норм.

я про передовые колхозы не говорю,говорю про китайскии отсталые в котором сам живу.
like
good
bad
shockingly
10.08.2016 р. відповів для User  
answerview
З'явилися якісь індійські шини недорого 06_question

https://rezina.cc/ralson-speed-king-2-75-17-43p

Вы за Индию... Там фирмА по броским ценам!  https://rezina.cc/motoshiny?diametr_shina=r10&sort=price&tip102=skuter#products    21_umnik
"..Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди"
Симон Петлюра.

В конце всего, мы будем помнить не оскорбления наших врагов, а молчание наших друзей.
Мартин Лютер Кинг.
Змінено: 10.08.2016 р., 99Ezdok99
like
good
bad
shockingly
10.08.2016 р. відповів для kascej  
answerview
колхозный сварщик дороже обойдется чем китайский литейщик,китаец диск отольет и на хутор курером  прищлет.

в європейському колхозі при євро-пенсіях і зарплатах - так, простіше і дешевше нове колесо купити, яке коштує 1/20 від зарплати колхозніка.
А у нашому колхозі, коли колесо коштує 1/3 від зарплати, то у людей є кошти тільки на те щоб проволчкою зв'язати.. ну або зовсім по-мажорному - холодною сваркою заклеїти.

по темі:  хочу порекомендувати резину Casumina, за 2000 пробігу навіть не помітно зносу ще. А по ціні норм.

я про передовые колхозы не говорю,говорю про китайскии отсталые в котором сам живу.


В Украинских колхозах пенсия 40-50 евро в месяц,покрышка примерно 20 евро,вот и выводы.
like
good
bad
shockingly
kascej
10.08.2016 р. відповів для alikxom  
answerview
колхозный сварщик дороже обойдется чем китайский литейщик,китаец диск отольет и на хутор курером  прищлет.

в європейському колхозі при євро-пенсіях і зарплатах - так, простіше і дешевше нове колесо купити, яке коштує 1/20 від зарплати колхозніка.
А у нашому колхозі, коли колесо коштує 1/3 від зарплати, то у людей є кошти тільки на те щоб проволчкою зв'язати.. ну або зовсім по-мажорному - холодною сваркою заклеїти.

по темі:  хочу порекомендувати резину Casumina, за 2000 пробігу навіть не помітно зносу ще. А по ціні норм.

я про передовые колхозы не говорю,говорю про китайскии отсталые в котором сам живу.


В Украинских колхозах пенсия 40-50 евро в месяц,покрышка примерно 20 евро,вот и выводы.

у вас на юге земля богатая,где семечка плюнеш там и растет целое подсолнце,без евриков можно прожить.
like
good
bad
shockingly
10.08.2016 р. відповів для kascej  
answerview
колхозный сварщик дороже обойдется чем китайский литейщик,китаец диск отольет и на хутор курером  прищлет.

в європейському колхозі при євро-пенсіях і зарплатах - так, простіше і дешевше нове колесо купити, яке коштує 1/20 від зарплати колхозніка.
А у нашому колхозі, коли колесо коштує 1/3 від зарплати, то у людей є кошти тільки на те щоб проволчкою зв'язати.. ну або зовсім по-мажорному - холодною сваркою заклеїти.

по темі:  хочу порекомендувати резину Casumina, за 2000 пробігу навіть не помітно зносу ще. А по ціні норм.

я про передовые колхозы не говорю,говорю про китайскии отсталые в котором сам живу.


В Украинских колхозах пенсия 40-50 евро в месяц,покрышка примерно 20 евро,вот и выводы.

у вас на юге земля богатая,где семечка плюнеш там и растет целое подсолнце,без евриков можно прожить.


Без евриков покрышки колхозникам не дают.
1
like
1
good
bad
shockingly
10.08.2016 р. відповів для hitmanhunter  
answerview
ссылку кинь где купляв!!
like
good
bad
shockingly
kascej
11.08.2016 р. відповів для alikxom  
answerview
Без евриков покрышки колхозникам не дают.

я не в курсе как колхозники навоз на тугрики меняют,а тугрики на еврики.
like
good
bad
shockingly
17.10.2016 р.
answerview
Пробіг Метзеллера МЕ22 вже під 20 тис, бачу що наступний сезон не доїздить мабуть. Хочу щось зубастіше бо піску на річці носить.
Оце не буде занадто для асфальту? бо все-таки 90% по асфальту катаю.


ПОКРЫШКА MICHELIN M62 GAZELLE 2.75 -17 47P TT



Чи може це?
ПОКРЫШКА MICHELIN M45 2.75 -17 47S TT

Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
Змінено: 17.10.2016 р., User
like
good
bad
shockingly
Риболов видалений
17.10.2016 р. відповів для User  
answerview
Пробіг Метзеллера МЕ22 вже під 20 тис, бачу що наступний сезон не доїздить мабуть. Хочу щось зубастіше бо піску на річці носить.
Оце не буде занадто для асфальту? бо все-таки 90% по асфальту катаю.






ИМХО  -MICHELIN M45 2.75 -17 47S TT але по піску все одно носити буде
Jedem das Seine
Нехай Бог тобі дасть тобі утричі більше всього того,що ти бажаєш мені.
Змінено: 17.10.2016 р., Vervet
like
good
bad
shockingly
17.10.2016 р. відповів для User  
answerview
Мixaлич, а яка цiна того Мiшлену?... 34_wacko2
Я собi отаку поставивhttp://moto-zapchasti.com.ua/7230-large_default/pokryshka-275-17-marelli-f-923-.jpg
не знаю як нащьот 20-ти тисяч  03_biggrin...але i на асвальтi i на бездорi трима непогано...
like
good
bad
shockingly
17.10.2016 р. відповів для stnslv  
answerview
1100-1200, знайшов поки тільки в Мотокварталі, знаю що у них відсотків на 10-15 дорожче, думаю що можна десь дешевше надибати, ну та по-любому фірмова шина для мене буде біля тищі.
Їздив я на гарному китаї і ще кращому Тайвані - але то не те: я ж жах як не люблю ремонтів і ТО(он ланцюг в кожух закатав, дискове гальмо на барабан поміняв 15_badgrin ), мені треба поставити і забути сезонів на 3-5. Ти ж бачив мій Метзеллер після 4-х сезонів і з діркою в 2 см - китай би вже давно поліз далі, а цей їздить, але протектора залишилося 2 мм по центру, думаю що всередині літа здохне. А брати треба взимку, скоро знижки покатять.
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
good
bad
shockingly
17.10.2016 р. відповів для stnslv  
answerview
Ото перший варіант схожий на твій протектор. Ясно що по піску не дуже, а як по мокрій траві і легкій багнюці? бо мене носить скрізь як тільки з'їзду з асфальту.
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
good
bad
shockingly
17.10.2016 р. відповів для User  
answerview
Перший варіант - то для грязного асвальта, по піску може й поїде коли підспустиш тиск...по багнюці і мокрій траві буде замилюваться на раз...  45_smoke
like
good
bad
shockingly
1••34353637383940••43
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті