MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
08.05, 01:51
44
+9 °С
Вітер: 0 м./с., Пн-З
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендар
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

HS250-2 (Китайський Hyosung) - ремонт, обслуживание, эксплуатация

Переглядів: 182098
04.06.2010 р.
answerview
Показати повідомлення
От став я щасливим власником цього "девайса".
Відкрив я дану тему щоб обговорювати ці мотоцикли. Оскільки він нагадує Hyosung GT250 Comet, навіть якщо дуже сильно придивитись, тоді, мені здається, можна порівнювати його з оригіналом.
like
good
bad
shockingly
1234567••28
19.07.2010 р. відповів для 10021971  
answerview
Без проблем!!! Буду радий зустрітись!
like
good
bad
shockingly
19.07.2010 р.
answerview
anom1, а подскажи координаты, где брал мотоцикл? Я в инете толком не могу найти, кто их сейчас продает. Адрес, телефон (можно в личку). Заранее преблагодарен 01_smile
like
good
bad
shockingly
21.07.2010 р. відповів для korwins  
answerview
anom1, а подскажи координаты, где брал мотоцикл? Я в инете толком не могу найти, кто их сейчас продает. Адрес, телефон (можно в личку). Заранее преблагодарен 01_smile

http://www.motosale.com.ua здесь все можно найти...!!! 01_smile
Мир тесен. Но не для тебя.
like
good
bad
shockingly
21.07.2010 р. відповів для anom1  
answerview
Тут я  01_smile Мотоцикл ще наразі їздить 03_biggrin Пробіг ~1500 км. Проблем, крім лапки, наразі небуло ніяких.
Можу ше наразі висловити своє враження від проби Kawasaki Ninja 250R третього покоління до 2007р. після Hyosung. Ціна кави на якій я катався приблизно та сама шо і мого Hyosung. Тому можна здогадатись, що вона не най свіжіша, і вигляд в неї вже підуставший, але моторчик ще живий, і на мою думку він кращий, не через те, що він рядний, а через інші характеристики: 6 передач, водяне охолодження, більшість власників напевно і не знають, що таке натягач ланцюга ГРМ 01_smile . Ну і нінзі до 2007 року потужніші ніж Hyosung 250, але нінзі з 2008 року вже по потужності прирівнюються до Hyosung(напевно через екологічні норми), що відповідно вигідно підносить Hyosung. А шо мій Hyosung китайський, так я не парюсь взагалі, і не жалів ще ніразу. Я парюсь тільки нарахунок одного, шо я буду брати після Hyosung, але думаю ця проблема настане не скоро.

я тоже думал про зизер 250 но боюсь он будет для меня маленький по габаритам...у меня рост 190 и вес 80 кг .. коленки до руля не будут доставать....как думаешь??? 03_biggrin
Мир тесен. Но не для тебя.
like
good
bad
shockingly
21.07.2010 р. відповів для Askold  
answerview
В Киеве их продаёт mototema, и даёт гарантию 1год, собираюсь там покупать.
В одессе -- vipermoto, в скадовске -- skadmoto.
Змінено: 21.07.2010 р., pashlyak
like
good
bad
shockingly
10021971
05.08.2010 р. відповів для anom1  
answerview
Без проблем!!! Буду радий зустрітись!


Завтра вечерком собираюсь выезжать - скинь свой номер телефона в личку, если не успееш до отьезда, то СМСской на номер, указанный в моем профиле под аватаркой.
like
good
bad
shockingly
13.08.2010 р.
answerview
Только что звонил на "випермото" в одессу... К сожалению, закончились у них hyosung hs250-2 и они не знают, будут ли данные девайсы. Говорят, что в этом году точно уже не будет.
Планировал данный мотоцикл купить себе на сл. сезон или в октябре текущщего года. Кто знает, это единственный их поставщик? Где их еще можно найти по умеренной цене? Можно в личку... Сенк!
like
good
bad
shockingly
Val
13.08.2010 р. відповів для Vulgast  
answerview
Только что звонил на "випермото" в одессу... К сожалению, закончились у них hyosung hs250-2 и они не знают, будут ли данные девайсы. Говорят, что в этом году точно уже не будет.
Планировал данный мотоцикл купить себе на сл. сезон или в октябре текущщего года. Кто знает, это единственный их поставщик? Где их еще можно найти по умеренной цене? Можно в личку... Сенк!

канешна будут! найдут лазейку чтоб завозить. с такой ценой и спросом- не откажутся. есть спрос- будет и предложение 03_biggrin
like
good
bad
shockingly
13.08.2010 р.
answerview
Маякуйте, також буду радий зустрітись.Дивився Хюс 2005 для Паші, склалось негативне враження про конкретно цей мотоцикл. Цікаво глянути на свіжіші апарати...
Enduro!!! Because football, basketball, soccer ... etc... only require ONE ball!!!:-P
like
good
bad
shockingly
13.08.2010 р. відповів для anom1  
answerview
скажи пожалуста где можно купить такой мот и есть ли у них  сайт продажи?
kish200
like
good
bad
shockingly
13.08.2010 р. відповів для Vitallly  
answerview
Тільки шо зустрічались, вже поїхали зі Львова, так шо ти якраз вчасно написав 01_smile .
Подивився я на фірмовий Хюс, і нічого нового я не побачив, моторчик працює так само, вигляд той самий, хюс як хюс.
like
good
bad
shockingly
13.08.2010 р. відповів для kish200  
answerview
Халява закінчилась  12_cray . Більше в Одесі їх нема, хіба що по регіонах шукати, але там за них ціну вищу просять.
like
good
bad
shockingly
13.08.2010 р. відповів для anom1  
answerview
а сколько в нем лошадей ?
kish200
like
good
bad
shockingly
13.08.2010 р. відповів для kish200  
answerview
мало би бути 29
like
good
bad
shockingly
13.08.2010 р. відповів для anom1  
answerview
да... смотрю сейчас на сайте мототема китайский хюс стоит 20869грн
kish200
like
good
bad
shockingly
EGOR
13.08.2010 р. відповів для anom1  
answerview
Тільки шо зустрічались, вже поїхали зі Львова, так шо ти якраз вчасно написав 01_smile .
Подивився я на фірмовий Хюс, і нічого нового я не побачив, моторчик працює так само, вигляд той самий, хюс як хюс.

 08_lol  опять двадцать пять, ну сколько раз уже писали о том, что внешне мотоциклы идентичные, и только маркировка рамы выдает производителя. А наши следопыты все ищут подвох.
like
good
bad
shockingly
16.08.2010 р. відповів для EGOR  
answerview
Я, як власник китайського варіанта, описав свої враження про порівняння двох мотоциклів. В чому підступ?
like
good
bad
shockingly
10021971
16.08.2010 р. відповів для anom1  
answerview
Спасибо за экскурсию по Львову! 18_good   На китайце у тебя резина только не гуд, а так очень даже и не плох. Еслиб была постоянная продажа, то корейский хьюс был бы мало востребованный. А в дальнейшем посмотрим, когда пробег будет существенный, хотя это уже не имеет особого смысла, так как я понял, что завозить их больше не будут....
like
good
bad
shockingly
16.08.2010 р. відповів для 10021971  
answerview
На рахунок завозок і пробігу: поживем, побачим.
А резину, дійсно, краще зразу поміняти, в кого є гроші на кращу 01_smile .
like
good
bad
shockingly
EGOR
16.08.2010 р. відповів для anom1  
answerview
Я, як власник китайського варіанта, описав свої враження про порівняння двох мотоциклів. В чому підступ?

внимательнее почитай мое сообщение со ссылкой на твое, авось дойдет  01_smile
like
good
bad
shockingly
1234567••28
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті   Магазин