MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
07.05, 15:34
44
+19 °С
Вітер: 7 м./с., Зах
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендар
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

HS250-2 (Китайський Hyosung) - ремонт, обслуживание, эксплуатация

Переглядів: 182091
04.06.2010 р.
answerview
Показати повідомлення
От став я щасливим власником цього "девайса".
Відкрив я дану тему щоб обговорювати ці мотоцикли. Оскільки він нагадує Hyosung GT250 Comet, навіть якщо дуже сильно придивитись, тоді, мені здається, можна порівнювати його з оригіналом.
like
good
bad
shockingly
1••2345678••28
17.08.2010 р.
answerview
Проконсультировался я только что с поставщиками китайских девайсов. Говорят, что на данный момент просто закончилась парнтия этих мотоциклов на Украине, из-за этого продажники регионов подняли "гвалт", что это посл партия, чтобы поднять спрос и цену.
Производство данных мотоциклов не прекратилось, на сл. сезон или зимой обещают обязательно завести партийку. Так что те, кто хотел купить данный мот, не переживайте, все будет))
like
good
bad
shockingly
10021971
26.08.2010 р. відповів для Vulgast  
answerview
Жду с нетерпением 03_biggrin  ( ап теме)
like
good
bad
shockingly
26.08.2010 р.
answerview
да, приятный мот! а там под пассажиром "бардачек" ? или мне показалось?
все проходит,и ЭТО-тоже пройдет !
like
good
bad
shockingly
10021971
26.08.2010 р. відповів для dimonred  
answerview
Есть там бардачек для бутербродов и презервативов 08_lol , более - туда опастно грузить...
like
good
bad
shockingly
30.08.2010 р. відповів для 10021971  
answerview
Более того, я побаиваюсь и пассажира сажать - както хлипка рама сделана под задней сидушкой. Все-таки это хорошая машинка, но для одного!
like
good
bad
shockingly
Val
30.08.2010 р. відповів для korwins  
answerview
Более того, я побаиваюсь и пассажира сажать - както хлипка рама сделана под задней сидушкой. Все-таки это хорошая машинка, но для одного!

это тебе так кажется,Серега такие грузы там возил- закачаешься. поитогу аж аморт оторвало, а раме в районе заднего седла хоть бы хны 08_lol
like
good
bad
shockingly
03.09.2010 р.
answerview
Хай, в мене такий самий. Брав в Одесі 2-го травня. Їздив сам туди - не полінився, і вам усім раджу так зробити: тобі безкоштовно збирають його і ти бачиш мот в дії. Єдине що треба бабла заплатити добре упаковщікам на "Новій пошті", шоби дзеркала не приїхали побиті, як у камрада-топікстартера. Напитання сіки залишилося: ~60 штук, але ми будемо возити. Ну і пошуткував на мою репліку: "а "Мотоекспресс" палки не ставить у колеса?", "- Як ставить, так і зніме" 01_smile Народ по моїй таможеній жекларації 120 штук було в моїй партії...Думаю що ще будуть і не одна партія 01_smile Так шо зачекайте.
З проблем - пресловута тяга КПП01_smile Лікувалася просто: зняв ножку, дістав кернер, приставив до рельси, молтоком лупанув, розвальцував - і вся "авіатехнологія", 1500 тищі, а шарнір тяги на місці!
Масло МОТЬЮЛЬ, фіотр рідний кітайський - на полку. Хьюсовські  по 65-70 грн бумажні.
like
good
bad
shockingly
05.09.2010 р. відповів для SVoloSH  
answerview
О ше один Львівський Хюсо-чайна вод. Ти вже другий зі Львова, кого я знаю, хто має HS250-2. Теж ти брав свій мот, шо тобі його зібрали? На Веломото ніби не збирають.
Змінено: 05.09.2010 р., anom1
like
good
bad
shockingly
06.09.2010 р. відповів для anom1  
answerview
Добре попросити - зберуть 17_wink Просто пацани від Веломото їх продають. І шоби продати то вже вплоть до того шо тобі його допоможуть знайти пошту та запакувати. Шо мені сподобалося, так шо що вони працювали в офіційний вихідний. Тобто до обіда відправив на Львів, а після - прогулочка по Одесі.. 01_smile
Ще по темі. Таки за гайками-болтіками треба дивитися: згубив одного на глушаку (з 3-х, на резонаторі). І треба буде перебрати електрику, благо вона тупа як двері від виходки: буває пропадає контакт на повортоніки. Підозрюю, що під бардачком, бо я люблю туди пхати так щоп сідушка не закривалася.
Думаю поміняти масло на передній вилці, в мене вага під 120 кіля, і якшо різко гальмувати з 70-80-ти, то може доходити до пробою. Малий радус розвороту лікується тупо : болгарку в руки і на половину ступори зпилюєш. Але одного разу я зрозумів, що ті ступори там не зря. Блондінго на червоному "пупсіку" мене не побачило і пришлося увертатися і тормозити. Швидкість не велика, але руль склало. Добре шо упори були, так би перелетів через руль ще би і мотиком накрило.
В мене питання: хтось розганяв реально його поза 120? Мається на увазі якраз китайчег.

І той, anom1, а ти часом ото не по Науковій на Кульпарківську звертаєш кожен день (коли додому їдеш)?
Змінено: 06.09.2010 р., SVoloSH
like
good
bad
shockingly
07.09.2010 р. відповів для SVoloSH  
answerview
Напевно Я,  бо живу в Сокільниках, але намагаюсь все-таки їхати через кольцо по Володимира Великого, бо той поворот дуже дурний. Але вже два тижні не виїжав, погода замахала!
Я розганяв його до 140 км/год. Цю швидкість він набирає, впринципі, легко, можна і дальше розганяти, але вже треба його мучити.
like
good
bad
shockingly
07.09.2010 р. відповів для anom1  
answerview
Привіт всім! також катаюсь на китайському Хьюі, від початку сезону (27 квітня получив права) накатав 8+тис км. Взагальному мотом задоволений! Так от дальше по мому моту що робив чим задоволений, а чим ні:
Плюси
1) Ціна як за новий мотз такими характеристиками хоч і китайський
2) Низький розхід(всі дані за умови їзди соло ну хіба плюс кофр) в режимі 80-90 по трасі получається десь 3,5л якщо їхати швидше то виходить десь до 4літр на 100, по місту до 4.2л100км
3) Може спокійно тримати крейсер 120кмгод
4) Бак не з фольги, на болоті положив на лівий бік, баку нічого, знаю історії коли після такого "положив" пів бака зімято було
5) Коробка чітка, нарікань немає
Мінуси
1) Масло заводське кака непроїхав на ньому навіть 1 км, злив поміняв на мотюль 5100
2) Котушка запалювання переднього циліндра вмерла на 1400км замінив на іншу(з вигляду така ж) від китайського скутера(25 грн) поки все гуд 01_smile
3) Потекла вилка, розібрав вроді все нормально сальніки впорядку, замінив масло, трошки протрималась а далі знов почала текти, ще трошки долию, а зимою вже поміняю сальніки
4) Резина реально дубова
5) Десь після 5тис. почали скрипіти тормоза, вроді не впливає на їзду, але неприємно
6) Рідні свічки пробігали 3тис. і вмерли поставив оригінальні ngk вроді гуд
7) Не зовсім мінус але все ж допишу 2тижні тому як вертався з Одеси(їздив на море) на трасі Київ-Одеса патрубок повітряного фільтра зліз з карба почав дригатись, але то не біда, зняв бак поправив поїхав далі.
Доробляв:
1) Несподобалось шо з-під переднього колеса хляпає чуть не на візор шолома, зробив бризговик, вчепив інше діло
2) Вчепив рамку під кофр(від malaguti madison) з ручками і кофр givi, плюси в дальняк легше їхати плюс в дальняку пасажир тримається за ручки і не напрягає(хоча при динамічній їзді краще триматись за райдера або бак, а то втриматись важко) чуть пізніше виставлю фото
3) Чуть не забув з ричагом передач такаж історія як в всіх, лічиться просто той штирьок який в лапку заходить просвердлив, і закрутив туди болт вже 6 тис. маю спокій
4) Вчепив луісовський вітровик таки корисна річ
5) Ще не зробив але в процесі хочу поставити лампочку +90% в фару, якшо не поможе то напевно бі-ксенон, а то світла малувати

Ще хотілось би вдіти в пластік від спорта але залишити рідний руль, а то дує трошки, тай як казав anom1 по ногах хляпає добряче, власники спортів кажуть в них поменьше(хоча ціна плстіка і фари від Рки навіть та бу нерадує)! Максималка на прямій 153-155кмгод(по корейському спідометру так як китайський розбив) доречі китайський спідометр бреше десь на 5-7кмгод в більшу сторону в порівнянні з корейським!

В кого будуть якісь питання по моту задавайте постараюсь відповісти, хто хоче побачити мого Китайчика вживу, на цих віхдних постараюсь бути в Дрогобичі на "Biker Party на Прикарпатті 2010" Такщо хьюсоводи приїжджайте поспілкуємось 17_wink
Змінено: 07.09.2010 р., Bilui
like
good
bad
shockingly
09.09.2010 р. відповів для Bilui  
answerview
Тільки шо помініяв катушку  34_wacko2 . Дякую Дімі, ака anom1, за допомогу в пошуці поломки  18_good . Тепер тяне зашибісь 01_smile А всього навсього у мене була згорівша катушка 01_smile За порадою Bilui я просто зашов до мапєтдніка (тобто у нас то Мойша), і запитав таку собі катушку. Не повірите - на "Дельтах" такі самі 01_smile Прівєд кітайській глобалізації!!!
А, да...зі мною їде 160..перевірив одразу  30_crazy ....
like
good
bad
shockingly
Val
09.09.2010 р. відповів для SVoloSH  
answerview
катушки идентичны с корейскими? нет фотки твоей старой?
like
good
bad
shockingly
09.09.2010 р. відповів для Val  
answerview
на HS-250-2 катушка абсолютно идентична: http://begemoto.com/index.php?productID=1521http://begemoto.com/index.php?productID=1521 - на всех китайчегах стоит. Не могу сказать точно такая же или нет на корейских  06_question
Змінено: 09.09.2010 р., SVoloSH
like
good
bad
shockingly
Val
09.09.2010 р. відповів для SVoloSH  
answerview
да, с виду- точно такая. только "корейская" соит шото толи 30 толи 50 баксов 08_lol
like
good
bad
shockingly
09.09.2010 р. відповів для Val  
answerview
ну тебе два человека уже говорят - та же 17_wink  03_biggrin  03_biggrin  03_biggrin
Мне тоже на "мотоекспресе" сказали ~250 грн. И пускай Груз рассказывает что Китай гамно  08_lol
like
good
bad
shockingly
Val
09.09.2010 р. відповів для SVoloSH  
answerview
та я это уже понял 03_biggrin на мотке читал изречения Груза- море желчи 08_lol
у меня хьюс хоть и корейский, но катушки по 250грн покупать не стану в жизни 03_biggrin
like
good
bad
shockingly
09.09.2010 р. відповів для Val  
answerview
Так я только благодаря этой "желчи" и купил Хьюс китайский. Ибо у него аргументов ноль, только гадить умеет. А гугл хоршо проиндексал его высказывания. Вышло как реклама. Потом просто звонок человеку с опытом експлуатации китайчега и выбор сделан!
Кстати, а свечи тут с NGK, да еще и с маркировкой . У меня в машине без даже... 02_sad - джи-ем фуфло парит.
Змінено: 09.09.2010 р., SVoloSH
like
good
bad
shockingly
Val
09.09.2010 р. відповів для SVoloSH  
answerview
Ибо у него аргументов ноль, только гадить умеет
обычный сноб. говно! вопрос- почему? ответ- я сказал говно и все тут 08_lol  08_lol  08_lol
Вышло как реклама. Потом просто звонок человеку с опытом експлуатации китайчега и выбор сделан!
я брал б.у. посему взял кореец- китайцев продавали 2.2-2.3, и не в городе, я нашел у себя за 2 корейский. еслиб брал новье- толи 2500(уже собраный с доставкой) или 3800-- канешна 2500! 03_biggrin
Кстати, а свечи тут с NGK, да еще и с маркировкой . У меня в машине без даже...  - джи-ем фуфло парит.
фуфло парят все. GM не исключение 03_biggrin
like
good
bad
shockingly
09.09.2010 р. відповів для Val  
answerview
да -да 01_smile Его стиль. ИМХО называется 01_smile
Ну а насчет корейцев-китайцев, да я ниче против не имею..01_smile)) за 2000 - и я бы корейца взял, тока не убитого. А мотоекспрес заломил цены... вот и общая вверх пошла... 10_ireful2
like
good
bad
shockingly
1••2345678••28
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті   Магазин