MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
28.04, 15:33
32
+22 °С
Вітер: 0 м./с., Півн
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендар
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

Выбор первого двухколесного друга

Переглядів: 75076
05.03.2012 р.
answerview
Показати повідомлення
Здравствуйте , уважаемые мотокомовцы! 20_drinks
Хочу купить себе первый мотоцикл(мопед) , на днях иду в автошколу, и уже надо-бы определиться с точным выбором. В этом нужен ваш совет. 43_help
С техникой "общаться" очень люблю(с другом в гараже когда мот был у него частенько сидели, нравится это), водить буду тоже аккуратно , без "залаживаний" стрелки.Использоваться он будет как для городских поездок , так и для выездов за город , на рыбалку.Права делаю категории А , регистрировать тоже сразу буду.
Бюджет: до 6000грн, не больше.
В одном магазинчике в городе мне предложили за 5800 сабур 110сс , в соседнем городе есть и вайпер альфы.Сразу думал вайпер брать , ибо сабур дороже. Ну а оказалась разница всего-то в 400 грн.50 кубов не хочу , потому что со временем захочется помощнее , а это деньги.Скутер тоже не хочу , ибо что б в нём "покопаться" нужно половину скута разобрать, да и пластик, сами понимаете...
Что бы вы посоветовали , не имея как такового опыта вождения мото?(не считая автошколу)
like
good
bad
shockingly
1234567••10
05.03.2012 р. відповів для Zahar  
answerview
Ще бачив Ліфани і Зубри, але там по 90-100 куб, 110-не знайшов.
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
good
bad
shockingly
05.03.2012 р. відповів для Zahar  
answerview
за 6 тысяч ни чего другого не купишь
like
good
bad
shockingly
abazoffka
05.03.2012 р. відповів для User  
answerview
Ще бачив Ліфани і Зубри, але там по 90-100 куб, 110-не знайшов.
Зубр сейчас минимум 7500,есть и 8500.Так что в 6000 никак не влезеш.Думай быстрее!Будет очередной скачок цен.В нашей стране ничего подешеветь не может.
like
good
bad
shockingly
05.03.2012 р. відповів для abazoffka  
answerview
Ще бачив Ліфани і Зубри, але там по 90-100 куб, 110-не знайшов.
Зубр сейчас минимум 7500,есть и 8500.Так что в 6000 никак не влезеш.Думай быстрее!Будет очередной скачок цен.В нашей стране ничего подешеветь не может.

дак это не от меня зависит , я что б купить мот продаю клавишу или гитару , покупателя пока нет. завтра иду в автошколу , пока буду ходить хочу точно с выбором определиться.

а что вы скажите насчет варианта пригнать его с другого города за 100км , учитывая отсутствия опыта вождения? а то мне что-то страшно сразу с места в карьер( ну т.е. с учебки на трассу) , а другим не доверяю, ибо не их техника - жать можно... а таких что б доверить среди знакомых нету02_sad
like
good
bad
shockingly
abazoffka
05.03.2012 р. відповів для Zahar  
answerview
С одной стороны растояние не большое часа за 3 потихоньку дошкребёш.А с другой-стрёмно конечно при нулевом опыте,да ещо и техника с магазина.Гдето чтото недокрутят,недотянут и станеш в чистом поле один тем более.Я не советую одному.Найми лучше транспорт и привези.И ещо с магазина обычно свеча умоченая,клапана зажатые.Так что пока доедеш-можеш дел наделать.
Змінено: 05.03.2012 р., abazoffka
like
good
bad
shockingly
05.03.2012 р. відповів для abazoffka  
answerview
С одной стороны растояние не большое часа за 3 потихоньку дошкребёш.А с другой-стрёмно конечно при нулевом опыте,да ещо и техника с магазина.Гдето чтото недокрутят,недотянут и станеш в чистом поле один тем более.Я не советую одному.Найми лучше транспорт и привези.И ещо с магазина обычно свеча умоченая,клапана зажатые.Так что пока доедеш-можеш дел наделать.

и масло еще жижа. Ну я учитывая всё это сразу отбросил для себя этот вариант
ну а вот транспорт заказывать... ~300грн отдавать за транспортировку тоже не айс
like
good
bad
shockingly
abazoffka
05.03.2012 р. відповів для Zahar  
answerview
Эти 300 гривень сэкономят нервы и средства.ИМХО.
like
good
bad
shockingly
05.03.2012 р. відповів для Zahar  
answerview
а что вы скажите насчет варианта пригнать его с другого города за 100км , учитывая отсутствия опыта вождения? а то мне что-то страшно сразу с места в карьер( ну т.е. с учебки на трассу) , а другим не доверяю, ибо не их техника - жать можно... а таких что б доверить среди знакомых нету02_sad

вообще нет опыта общения с мототехникой? если хоть минимальный имеется, то потихоньку можно доехать, к тому же новый моп на обкатке, и ехать на 110сс нужно где то под 45км/ч. с перерывами, я думаю не чего криминального в пробеге на 100км. нет 01_smile
Издеваясь над техникой - помни, она вспомнит это в самой неподходящий момент.
http://i.piccy.info/i7/cea3bd794e802c9cec6b1e6affe08bc1/4-60-92/59128841/888888888888.gif
like
good
bad
shockingly
05.03.2012 р. відповів для Zahar  
answerview
Не думаю що перегнати велика проблема. Візьми з собою 1л масла, поміняй на гарячому, візьми камеру запасну, монтировки мото 2 шт, ключі 9,11,10,12,13,14,16,17,22,24(або замість великих один розвідний), плоскогубці, викрутки хрест і плоску, молоток,щупи ,0,5 і 0,6, свічку запасну. Перевіриш зазор в клапанах, підтягнеш всі гайки, відрегулюєш ланцюг, кілометрів через 15-20 перевіриш ще гайки. Якщо двигун 110 думаю можна їхати 45-50 км/год - так що не напрягаючись, потихеньку справа по крайній години за 3-4 доїдеш. Якщо їздив на велосипеді то це не набагато важче.Бажано б насос, але його вже можна буде попросити.
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
Змінено: 05.03.2012 р., User
like
good
bad
shockingly
05.03.2012 р.
answerview
а лучше поехать с кем то на мотыке, и назад в паре
like
good
bad
shockingly
05.03.2012 р. відповів для User  
answerview
Не думаю що перегнати велика проблема. Візьми з собою 1л масла, поміняй на гарячому, візьми камеру запасну, монтировки мото 2 шт, ключі 9,11,10,12,13,14,16,17,22,24(або замість великих один розвідний), плоскогубці, викрутки хрест і плоску, молоток,щупи ,0,5 і 0,6, свічку запасну. Перевіриш зазор в клапанах, підтягнеш всі гайки, відрегулюєш ланцюг, кілометрів через 15-20 перевіриш ще гайки. Якщо двигун 110 думаю можна їхати 45-50 км/год - так що не напрягаючись, потихеньку справа по крайній години за 3-4 доїдеш. Якщо їздив на велосипеді то це не набагато важче.Бажано б насос, але його вже можна буде попросити.

такой список , что и вправду лучше заказать перевозку , сэкономив нервы и безопасно доставить)
вы сказали что не намного тяжелее велика ездить?я как раз на велике откатал всё своё детство и сейчас езджу.  На машине езджу свободно , а вот на мото только раз сидел за рулем , на дельте, да и то - проехал пару метров , и по тормазам дал , испугался "толчков"(не сцепление , газ не ровно держал) 21_umnik . Боюсь что б мне не было тяжело управлять мото сразу , учитывая весь больше чем мой)
Змінено: 05.03.2012 р., Zahar
like
good
bad
shockingly
expert
05.03.2012 р. відповів для abazoffka  
answerview
Ще бачив Ліфани і Зубри, але там по 90-100 куб, 110-не знайшов.
Зубр сейчас минимум 7500,есть и 8500.Так что в 6000 никак не влезеш.Думай быстрее!Будет очередной скачок цен.В нашей стране ничего подешеветь не может.




что опьять цены поднимутся этой весной на мототехнику????а то на днях продаю свою скутеретту?шо тоже цену поднимать? 05_shok
like
good
bad
shockingly
05.03.2012 р. відповів для expert  
answerview
Ще бачив Ліфани і Зубри, але там по 90-100 куб, 110-не знайшов.
Зубр сейчас минимум 7500,есть и 8500.Так что в 6000 никак не влезеш.Думай быстрее!Будет очередной скачок цен.В нашей стране ничего подешеветь не может.




что опьять цены поднимутся этой весной на мототехнику????а то на днях продаю свою скутеретту?шо тоже цену поднимать? 05_shok


по-моему не нужно быть Вангой или экономистом по образовании что б понять что в стране , в которой с каждой неделей растут цены на продукты  , да и еще перед самым сезоном мото подымут цены)
like
good
bad
shockingly
06.03.2012 р. відповів для Zahar  
answerview
. Боюсь что б мне не было тяжело управлять мото сразу , учитывая весь больше чем мой)

Після перших занять в автошколі зрозумієш, що на авто набагато складніше. Якби це був мото  150-200 кг, а так побачиш що на Сабурі це майже як на велосипеді.
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
good
bad
shockingly
06.03.2012 р. відповів для expert  
answerview
За 7 не отдавай, ставь сразу за 10-не прогадаешь.
like
good
bad
shockingly
expert
06.03.2012 р. відповів для samvel  
answerview
та то очень дорого!
совесть надо же иметь! 03_biggrin
like
good
bad
shockingly
06.03.2012 р. відповів для Zahar  
answerview
Да, бачу треба брати поки сніг лежить, бо з'явилися  Сабури по 6500 і 7000(тіж самі ).
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
good
bad
shockingly
06.03.2012 р. відповів для User  
answerview
Ти вже в курсі - я вибираю так само. Поки що чекаю відповіді з Патріот мото. Їхня Альфа дещо відрізняється від тих що були раніше.Вони начебто підсилили маятник, амортизатори і раму, виясняю що конкретно. Поки що сказали що поршень діаметром 56мм і амортизатори з Актива.Головне що мене турбує - об'єм бака - в Альфи 4л(сумніваюся) а в Сабура 6л.Щодо більш кубатурної техніки то такі моти важчі(десь за 110 кг), і з багажниками там проблеми - що для рибалки недобре(спробуй на ЮБР125 прив'язати вудочки і сумку кг на 20. А щодо надійності - я на Дельті з 2006 року і нічого страшного не ламалося, та й знаю вже не одного які проїхали по 20-30 тис. - так що років на 5 вистачить, та й новий двигун 2000 грн не проблема.

нічого не хочу сказати проти китаю...АЛЕ реальний пробіг на 30 відсотків менший.. 25_spiteful (брехометр там ше той 30_crazy )
п.с. Автор теми-а ти подумай...пластик мае свої плюси ...наприклад випаде дощ а тобі потрібно після нього кудись їхати 25_spiteful ...на скутер сів-і з сухенькими колінами і ногами поїхав собі...а сів на мопед...і все до колін в болоті 25_spiteful ..так само під час дощу...за пластиком сховався (коли їдеш наприклад на трасі 80-90)і тільки чучуть куртка промокла..а що буде на мопеді ...думаю сам догадаешся... 30_crazy
вибирати тобі...але я ТІЛЬКИ ЗА пластик 25_spiteful  01_smile
Honda dio 34 → Aprilia SR 50 →Viper Storm 150(нуего..последний раз был китай) →VW GOLF II CL 1.8 Mono [url=www.drive2.ru/cars/volkswagen/golf/golf_mk2/urbanracer
like
good
bad
shockingly
06.03.2012 р. відповів для urbanracer  
answerview
Дощ, вітер, гроза - а ми на мото, це ж кайф(всеодно ж і на скутері будеш мокрий). А впасти десь на лісовій стежці і поламати увесь пластик і перти на спині в рюкзаку вудочки(або якось матюком закріплені на скутері) і оглядатися чи не впала сумка з рибою і усім іншим на сидінні?
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
good
bad
shockingly
06.03.2012 р. відповів для User  
answerview
Дощ, вітер, гроза - а ми на мото, це ж кайф(всеодно ж і на скутері будеш мокрий).
А впасти десь на лісовій стежці і поламати увесь пластик
і перти на спині в рюкзаку вудочки(або якось матюком закріплені на скутері) і оглядатися чи не впала сумка з рибою і усім іншим на сидінні?

а ви не падайте 25_spiteful  03_biggrin (чомусь за 4 роки катання на скутерах по яких тільки не хочеш дорогах ..і часом було таке що ..або на швидкості 80 або в яму або в машину...і НІРАЗУ непадав... 25_spiteful )

от тут з вами незгідний 30_crazy для себе замітив що на трасі на швидкості 80-90 на скутері-при дощі(не такому як з відра канешно але..) приїжав додому сухесенький..тіьки куртка промокала від поясу до шлема... 01_smile  30_crazy

п.с. для себе вирішив що в місті мені потрібен тільки СКУТЕР..мото мені подобаеться..але в місті не практичний...(в плані покупок...шлем..-закинув під сідло і пішов по магазинах...а на мото  35_hang ...
Honda dio 34 → Aprilia SR 50 →Viper Storm 150(нуего..последний раз был китай) →VW GOLF II CL 1.8 Mono [url=www.drive2.ru/cars/volkswagen/golf/golf_mk2/urbanracer
Змінено: 06.03.2012 р., urbanracer
like
good
bad
shockingly
1234567••10
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті   Магазин