MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
27.04, 22:22
44
+14 °С
Вітер: 2 м./с., Схід
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендар
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

Выбор первого двухколесного друга

Переглядів: 75068
05.03.2012 р.
answerview
Показати повідомлення
Здравствуйте , уважаемые мотокомовцы! 20_drinks
Хочу купить себе первый мотоцикл(мопед) , на днях иду в автошколу, и уже надо-бы определиться с точным выбором. В этом нужен ваш совет. 43_help
С техникой "общаться" очень люблю(с другом в гараже когда мот был у него частенько сидели, нравится это), водить буду тоже аккуратно , без "залаживаний" стрелки.Использоваться он будет как для городских поездок , так и для выездов за город , на рыбалку.Права делаю категории А , регистрировать тоже сразу буду.
Бюджет: до 6000грн, не больше.
В одном магазинчике в городе мне предложили за 5800 сабур 110сс , в соседнем городе есть и вайпер альфы.Сразу думал вайпер брать , ибо сабур дороже. Ну а оказалась разница всего-то в 400 грн.50 кубов не хочу , потому что со временем захочется помощнее , а это деньги.Скутер тоже не хочу , ибо что б в нём "покопаться" нужно половину скута разобрать, да и пластик, сами понимаете...
Что бы вы посоветовали , не имея как такового опыта вождения мото?(не считая автошколу)
like
good
bad
shockingly
1••2345678••10
09.03.2012 р. відповів для Walkman333  
answerview
полностью замена?

200грн. если сделаешь сам

оо... так значит отличный вариант , нужно забирать) спасибо
like
good
bad
shockingly
09.03.2012 р. відповів для User  
answerview
200 - це якщо сам. А якщо хтось то може влетіти в 1000-1200 грн.Взагалі-то подивіться - може там просто зчеплення не відрегульовано або трос зажатий.Та й двигуни нові ті що продаються окремо якось довіри не викликають ,хоча це вже як повезе.Я собі теж хотів купити 110, потім подивився як мужики з ним довбалися - то карбюратор старий не годиться, то проводка, то ще щось з електрики..., в результаті купили вони движок за 1500 і ще 700 пішло на запчастини і електрика. Вирішив взяти краще новий мопед.Продам Дельту за 2500 добавлю 3400 і буде новий сабур, а так двигун 2200 - різниця всього 1200.

хм... а что с электрикой-то?О_о а то там тоже электрика вообще не работает , друг сказал что её просто нужно прозвонить и подключить(другу нет смысла врать , не он продаёт)
like
good
bad
shockingly
09.03.2012 р. відповів для User  
answerview
у нас на рынке движки 1800 стоят 110сс
в прошлом году дешевле были, пару штук отсылал форумчанам.
но они без карба идут, это факт
like
good
bad
shockingly
09.03.2012 р. відповів для User  
answerview
Та отож, ціна 2000 з новим двигуном(бо він сам коштує 1800-2200) дуже підозріла. Ми ось тільки продали дельту 2006 15тис км за 1900 і забрали зразу не торгуючись.По електриці там може РР не такий і ще щось,( я не розбираюсь дуже в електриці), просто все це робилося в сусідньому гаражі, то купували вони карбюратор, РР, ланцюг, зірочки... і два тижні збирали. Він то зразу і зі старим усім поїхав, але потім то не тягне, то стріляє, то суміш бідна, то... - але все-таки зробили. Я до того, що зробити можна, але з матюками або хтось за гроші.

дело в том , что этот мот нам продаёт друг нашего друга , а ему денег хватает, у него дефиант д200,и дельта просто простаюет, хочет отдать её за 2300 другому человеку , но может договоримся и нам отдаст. Там из неполадок только заедает КПП, и электрика не подключена.
кстати , что нужно из доков на него взять кроме талона?
like
good
bad
shockingly
09.03.2012 р. відповів для User  
answerview

кстати , что нужно из доков на него взять кроме талона?

Якщо до 50 куб, то нічого не треба(можна талон але на того хто буде реєструвати), просто кажеж що купив до  грудня 2009 року без док. на базарі. Правда треба узнати в ДАІ чи зараз реєструють, бо була інфа що тільки до 01.07.2011 р.
Якщо ж 110 куб. то без довідки-рахунка, декларації і сертифіката - не зареєструють незалежно від року випуску.

ну на цилиндре написано 49,9, в реальности 110
like
good
bad
shockingly
09.03.2012 р. відповів для Zahar  
answerview

кстати , что нужно из доков на него взять кроме талона?

Якщо до 50 куб, то нічого не треба(можна талон але на того хто буде реєструвати), просто кажеж що купив до  грудня 2009 року без док. на базарі. Правда треба узнати в ДАІ чи зараз реєструють, бо була інфа що тільки до 01.07.2011 р.
Якщо ж 110 куб. то без довідки-рахунка, декларації і сертифіката - не зареєструють незалежно від року випуску.

ну на цилиндре выбито 49,9, в реальности 110
like
good
bad
shockingly
09.03.2012 р. відповів для User  
answerview
На експертизі заствлять зняти головку і поміряють діаметр - не більше 39мм треба.

не везде...
у Черниговской обл., знаю пацан регистрировал Актив 107сс, эксперт отправил на какое ихнее СТО мерить ЦПГ, тот приехал, сказал механику давайте я вам полтос и мы не будем отрывать "чёрный ящик" - так и зарегил...
Издеваясь над техникой - помни, она вспомнит это в самой неподходящий момент.
http://i.piccy.info/i7/cea3bd794e802c9cec6b1e6affe08bc1/4-60-92/59128841/888888888888.gif
like
good
bad
shockingly
09.03.2012 р. відповів для Zahar  
answerview
Та отож, ціна 2000 з новим двигуном(бо він сам коштує 1800-2200) дуже підозріла. Ми ось тільки продали дельту 2006 15тис км за 1900 і забрали зразу не торгуючись.По електриці там може РР не такий і ще щось,( я не розбираюсь дуже в електриці), просто все це робилося в сусідньому гаражі, то купували вони карбюратор, РР, ланцюг, зірочки... і два тижні збирали. Він то зразу і зі старим усім поїхав, але потім то не тягне, то стріляє, то суміш бідна, то... - але все-таки зробили. Я до того, що зробити можна, але з матюками або хтось за гроші.

дело в том , что этот мот нам продаёт друг нашего друга , а ему денег хватает, у него дефиант д200,и дельта просто простаюет, хочет отдать её за 2300 другому человеку , но может договоримся и нам отдаст. Там из неполадок только заедает КПП, и электрика не подключена.
кстати , что нужно из доков на него взять кроме талона?

наивный. 03_biggrin ..тому кому хватает денег ...на дефиантах не ездит 07_dirol

смотри..если сам все сделаеш-бери...сразу познакомишся с конем 30_crazy
Honda dio 34 → Aprilia SR 50 →Viper Storm 150(нуего..последний раз был китай) →VW GOLF II CL 1.8 Mono [url=www.drive2.ru/cars/volkswagen/golf/golf_mk2/urbanracer
like
good
bad
shockingly
09.03.2012 р. відповів для Walkman333  
answerview
На експертизі заствлять зняти головку і поміряють діаметр - не більше 39мм треба.

не везде...
у Черниговской обл., знаю пацан регистрировал Актив 107сс, эксперт отправил на какое ихнее СТО мерить ЦПГ, тот приехал, сказал механику давайте я вам полтос и мы не будем отрывать "чёрный ящик" - так и зарегил...


у нас во Львовской обл..(лично у меня в городе) експерт выходил-фотал и в нете смотрел на модель, количество кубиков..и все...такшо кто смог тот 125ку априльку ,и прочие рунеры кубатура у кого была-зарегили как 50сс 01_smile  25_spiteful (а также леады 90сс и т.п. 03_biggrin )
Honda dio 34 → Aprilia SR 50 →Viper Storm 150(нуего..последний раз был китай) →VW GOLF II CL 1.8 Mono [url=www.drive2.ru/cars/volkswagen/golf/golf_mk2/urbanracer
like
good
bad
shockingly
09.03.2012 р. відповів для urbanracer  
answerview
Та отож, ціна 2000 з новим двигуном(бо він сам коштує 1800-2200) дуже підозріла. Ми ось тільки продали дельту 2006 15тис км за 1900 і забрали зразу не торгуючись.По електриці там може РР не такий і ще щось,( я не розбираюсь дуже в електриці), просто все це робилося в сусідньому гаражі, то купували вони карбюратор, РР, ланцюг, зірочки... і два тижні збирали. Він то зразу і зі старим усім поїхав, але потім то не тягне, то стріляє, то суміш бідна, то... - але все-таки зробили. Я до того, що зробити можна, але з матюками або хтось за гроші.

дело в том , что этот мот нам продаёт друг нашего друга , а ему денег хватает, у него дефиант д200,и дельта просто простаюет, хочет отдать её за 2300 другому человеку , но может договоримся и нам отдаст. Там из неполадок только заедает КПП, и электрика не подключена.
кстати , что нужно из доков на него взять кроме талона?

наивный. 03_biggrin ..тому кому хватает денег ...на дефиантах не ездит 07_dirol

смотри..если сам все сделаеш-бери...сразу познакомишся с конем 30_crazy

дак ему хватает денег , он когда на права сдаст себе кубатуру возьмет)
like
good
bad
shockingly
27.03.2012 р.
answerview
Вобщем , похоже что деньги в ближайшее время появятся , нужно определятся.  Пока что остановился на варианте сабура 110 , т.к. бюджет в 6000 не позволит ничего покубаторнее , с б.у. связываться не хочу. Посоветуйте пожалуйста , что делать при проверке мота в магазине? а то не хочется поездить нормально пару КМ , и что б вылез заводской брак , который магазин будет отрицать. А то один человек из моего города попал в такую ситуацию...
like
good
bad
shockingly
27.03.2012 р. відповів для Zahar  
answerview
1. Акумулятор - якщо не заводиться стартером - 200 грн( ціна акум)
2. Плавність перемикання швидкістей - тріск, важко ввімкнути і т.п. - можливо трос зажатий під баком, не відрегульвано зчеплення, або брак.
3. Холості оберти десь після 5 хвилин роботи, якщо підвищуються набагато проти холодного значить проблеми з карбюратором або запалюванням - дивись по тахометру( 1500-1700).

Я вже взяв Сабура 110(не собі правда) - вибирав з чотирьох, найкращим виявився той, що пофарбований двигун, багажник, і все в чорний матовий колір, на двигуні написано сабур.

4. На швидкості 30-50 км на 4 швидкості трохи газу - послухати чи не виє коробка(дуже часто таке буває і нічого потім не зробиш.
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
Змінено: 28.03.2012 р., User
like
good
bad
shockingly
28.03.2012 р. відповів для User  
answerview
1. Акумулятор - якщо не заводиться стартером - 200 грн( ціна акум)
2. Плавність перемикання швидкістей - тріск, важко ввімкнути і т.п. - можливо трос зажатий під баком, не відрегульвано зчеплення, або брак.
3. Холості оберти десь після 5 хвилин роботи, якщо підвищуються набагато проти холодного значить проблеми з карбюратором або запалюванням - дивись по тахометру( 1500-1700).

Я вже взяв Сабура 110(не собі правда) - вибирав з чотирьох, найкращим виявився той, що пофарбований двигун, багажник, і все в чорний матовий колір, на двигуні написано сабур.

4. На швидкості 30-50 км на 4 швидкості трохи газу - послухати чи не виє коробка(дуже часто таке буває і нічого потім не зробиш.


скорости переключать стоя на месте? а не опасно сразу рвать до 50 км, с магазина?) а для 30 4 скорость по-моему маловато
like
good
bad
shockingly
28.03.2012 р. відповів для User  
answerview
Швидкість переключати на ходу або хоча б на центральній підножці. Поїде він і 20 4-ю.(110 проти 72- звір) Тут основна проблема така - на невеликих обертах(газу 1/3), коли двигуна майже не чути, треба послухати коробку на  4 передачі. Дуже часто виє. А взагалі, якщо не дають проїхати 100-200 метрів я б не брав. Звичайно щось в заклад залишити(права, паспорт, але не всі гроші).

я просто боюсь что б не было такого что внес предоплату , привезли , я захотел его проверить-проехаться , и решил не брать если что-то не понравилось. а они навряд все деньги отдадут =
like
good
bad
shockingly
28.03.2012 р.
answerview
еще вопрос , по регистрации:
какая разница между регистрацией 110 и 49,9? кроме увеличенной цены
like
good
bad
shockingly
29.03.2012 р. відповів для Zahar  
answerview
еще вопрос , по регистрации:
какая разница между регистрацией 110 и 49,9? кроме увеличенной цены

110 кубов регистрируется на общих основаниях с предоставлением такого же пакета документов как и на мотоцикл или автомобиль.
а полтинники...
Перша  державна  реєстрація  мопедів,  придбаних  до набрання
чинності постановою  Кабінету  Міністрів  України  від  23  грудня
2009 р.  N  1371  (  1371-2009-п  )  "Про  внесення змін до деяких
постанов Кабінету Міністрів України"  (Офіційний  вісник  України,
2009   р.,   N  101,  ст.  3521),  може  проводитися  без  подання
документів,  що  підтверджують  правомірність  їх  придбання,   за
встановленою  цим Порядком процедурою. { Пункт 8 доповнено абзацом
згідно з Постановою КМ N 436 ( 436-2011-п ) від 20.04.2011 }
like
good
bad
shockingly
29.03.2012 р. відповів для Gustav  
answerview
еще вопрос , по регистрации:
какая разница между регистрацией 110 и 49,9? кроме увеличенной цены

110 кубов регистрируется на общих основаниях с предоставлением такого же пакета документов как и на мотоцикл или автомобиль.
а полтинники...
Перша  державна  реєстрація  мопедів,  придбаних  до набрання
чинності постановою  Кабінету  Міністрів  України  від  23  грудня
2009 р.  N  1371  (  1371-2009-п  )  "Про  внесення змін до деяких
постанов Кабінету Міністрів України"  (Офіційний  вісник  України,
2009   р.,   N  101,  ст.  3521),  може  проводитися  без  подання
документів,  що  підтверджують  правомірність  їх  придбання,   за
встановленою  цим Порядком процедурою. { Пункт 8 доповнено абзацом
згідно з Постановою КМ N 436 ( 436-2011-п ) від 20.04.2011 }


ну так а мне ж должны все доки как для мота выдать?
like
good
bad
shockingly
29.03.2012 р. відповів для User  
answerview
ДА!!! 50 і більше куб відноситься до категорії МОТОЦИКЛИ!

я понимаю , просто есть сомнения за бумажку с таможки. И еще вопрос(простите за множество вопросов , просто не у кого больше узнавать) , какой штраф будет если я не зарегистрирую в течении 10 дней после покупки? просто хочу купить его до подорожания , а автошкола только на днях начнется=
like
good
bad
shockingly
29.03.2012 р. відповів для Zahar  
answerview
За штраф зайди в тему "реєстрація, штрафи", там сто раз писали. Але реєструвати можна без прав, візьмеш в руки та й поведеш(згідно ПДД в цьому випадку ти пішохід), а там куширями поїдеш. А документи зараз всі дають без проблем(у них ліцензія чи дозвіл на торгівлю і ДАІ контролює, якщо не дадуть то в них будуть проблеми).
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
Змінено: 29.03.2012 р., User
like
good
bad
shockingly
29.03.2012 р. відповів для User  
answerview
За штраф зайди в тему "реєстрація, штрафи", там сто раз писали. Але реєструвати можна без прав, візьмеш в руки та й поведеш(згідно ПДД в цьому випадку ти пішохід), а там куширями поїдеш. А документи зараз всі дають без проблем(у них ліцензія чи дозвіл на торгівлю і ДАІ контролює, якщо не дадуть то в них будуть проблеми).

простите меня конечно , может я и ламер , но в теме "регистрация полтинников" не нашел ничего про даты регистрации после покупки.А вопрос , к сожалению , стоит ребром. Если не куплю на днях , то придется побольше денег выложить(цены на месте не стоят),а знать надо. Хочется взять его , что б пока по поселку ездить , до окончания автошколы . а после автошколы сразу в МРЭО.  Ответьте пожалуйста , кому не сложно : что будет если я куплю мот и регистрировать пойду через месяц-полтора?
like
good
bad
shockingly
1••2345678••10
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті   Магазин