MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
25.04, 10:25
11
+15 °С
Вітер: 0 м./с., Півд
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендар
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

Обговорення війни расії проти України

Переглядів: 2406493
GiS адміністратор
16.11.2015 р.
answerview
Показати повідомлення
Шановні учасники цієї теми! У ній ми обговорюємо все, що пов'язано з Україною та подіями, що її оточують.

Тут діють особливі правила, що трохи відрізняються від загальних.
Категорично заборонено:

  1. Висловлювання образливого характеру про Україну та українців у будь-якій формі.  
  2. Мат у будь-якій формі.
  3. Постинг вульгарних картинок і відео, а також розміщення їх поза тегом SPOILER.
  4. Багаторазові цитування і безглузді повідомлення. Також заборонені цитати з відео і картинками всередині!
  5. Особисті листування і з'ясування стосунків видаляються цілими ланцюжками без попередження, навіть якщо в них є цінна інформація.
За всі ці (і не тільки) порушення Адміністрація сайту має право закрити доступ до цієї теми і видалити всі постинги з порушеннями!
Читаємо Правила форуму, не дратуємо адміністратора :)
Змінено: 07.11.2023 р., GiS
9
like
7
good
bad
shockingly
2
02.04.2020 р.
answerview
Выходит порочный круг. Продлевать безконечно карантин.. до лета или осени, люди озвереют и останутся без денег, со всеми вытекающими. А снять не пройдя пик пандемии и неконтролинуя заразу, еще хуже выйдет. Уже с массовыми смертями, коллапсом в медицине и.... опять на карантин.
При Порхе такого не было...02_sad
"..Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди"
Симон Петлюра.

В конце всего, мы будем помнить не оскорбления наших врагов, а молчание наших друзей.
Мартин Лютер Кинг.
Змінено: 02.04.2020 р., Юра-Ездок
1
like
1
good
bad
shockingly
02.04.2020 р.
answerview
Швеция не вводила карантин и что , уровень смертности общий такой как в Дании которая ввела. Просто шведи сказали что мы свою экономику валить не будем.
like
good
bad
shockingly
02.04.2020 р. відповів для hitmanhunter  
answerview
Ти в дечому правий - тупим все-одно не доходить05_shok

31,5% избирателей если бы выборы проходили в ближайшее время проголосовали за партию "Слуга народа", 12% - за "ЕС", 9,8% - за ОПЗЖ, 5,9% за "Батькивщину".Об этом говорится в результатах опроса общественного мнения. проведенного "Социсом", передает Цензор.НЕТ.Источник: https://censor.net.ua/n3186380
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
good
bad
shockingly
02.04.2020 р.
answerview
15_badgrin

«Беларусь рассчитывает получить (в апреле — ред.) 2 миллиона тонн российской нефти по цене около 4 долларов за баррель», — цитирует ПРАЙМ премьер-министра республики Сергея Румаса.По его словам, уже сегодня госконцерн «Белнефтехим» должен завершить переговоры с российскими компаниями о поставках нефти в республику в апреле.
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
3
like
1
good
2
bad
shockingly
02.04.2020 р.
answerview
Ти в дечому правий - тупим все-одно не доходить
Тупі і бидло є кругом по всьому світу і у всіх країнах світу. Але вся біда в їх % концентрації. У нас він на височенькому рівні, як би там хто не виправдовував і як би це сумно не звучало. 
Продлевать безконечно карантин.. до лета или осени, люди озвереют и останутся без денег, со всеми вытекающими.
Щоб сильно не звіріли, потрібно робити як Філатов, копати наперед 18_good 

п.с.  карантин у будь-якому випадку відмінять... пік все одно припаде на квітень-травень, навіть попри карантин, і як тільки крива на міліметр рушить вниз - одразу знімуть.

https://aatishb.com/covidtrends/
☭ = 卐 = Z
like
good
bad
shockingly
02.04.2020 р. відповів для hitmanhunter  
answerview
ну, я скорее согласен с Густавом, что мне ничуть не свойственно (или  наоборот 08_lol).
в твоих высказываниях так и пестрит презрение к украинцам. причем - ко всем. я понимаю, что мы должны отбросить политический аспект и понять: те 72% - разношерстная братия. кто-то сглупил, кто-то понадеялся, кто-то поверил. да и не о выборах речь. ведь не хочешь же ты сказать, что тебя окружают сплошные дебилы? если так - то что ты среди них делаешь? ведь, со временем, ты опустишься до их уровня. если они не такие и дебилы, то зачем клеймить всех без разбору?
Любіть Україну, як сонце, любіть,
як вітер, і трави, і води,
в годину щасливу і в радості мить,
любіть у годину негоди!
2
like
2
good
bad
shockingly
02.04.2020 р. відповів для tsinik  
answerview
-ведь не хочешь же ты сказать, что тебя окружают сплошные дебилы? 
-если так - то что ты среди них делаешь? 
-ведь, со временем, ты опустишься до их уровня.
1) ніде не казав, що суцільні(де всі без розбору??), і не дибіли (-це хвороба), але добра половина  бидла (виходячи із спостережень) мабуть все ж таки є.
2) що порадиш? емігрувати не так просто, як здається на перший погляд (а найближчий рік буде взагалі не реально)
3) тут згоден і сам помічаю як деградую до цього рівня, не заперечую, і це дуже сумно...
☭ = 卐 = Z
Змінено: 03.04.2020 р., hitmanhunter
like
good
bad
shockingly
03.04.2020 р.
answerview
https://youtu.be/MdlE5oL7tyM
Что у Аристовича подкупает... так это логическое мышление. Правдоподобно разложил.
С чем не соглашусь... не думаю что люди в кризис в искуство ударятся. Кол-во ценителей высокого, в большую сторону не изменится... А вот наоборото, скорее.
"..Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди"
Симон Петлюра.

В конце всего, мы будем помнить не оскорбления наших врагов, а молчание наших друзей.
Мартин Лютер Кинг.
Змінено: 03.04.2020 р., Юра-Ездок
1
like
1
good
bad
shockingly
03.04.2020 р.
answerview
Дениса Ярмака ищут с паяльником15_badgrin15_badgrin15_badgrin
https://www.youtube.com/watch?v=LffwZAi8S2w&fbclid=IwAR2IzMpI01H3LYP3Heg1Jq-U4F1yZvo6PPMB1lFw8LGe1djICwl97xHaM7M
1
like
1
good
bad
shockingly
03.04.2020 р.
answerview
Зеленський піде, долар буде по 50 грн, Росія розвалиться, а світ чекає велика війна – екстрасенсhttp://www.tinerom.biz.ua/%d0%b7%d0%b5%d0%bb%d0%b5%d0%bd%d1%81%d1%8c%d0%ba%d0%b8%d0%b9-%d0%bf%d1%96%d0%b4%d0%b5-%d0%b4%d0%be%d0%bb%d0%b0%d1%80-%d0%b1%d1%83%d0%b4%d0%b5-%d0%bf%d0%be-50-%d0%b3%d1%80%d0%bd-%d1%80%d0%be%d1%81/?fbclid=IwAR2NTZh3YM4VMAcEVDjlNpUuuqa8knOMK2YAvUxR6gAwu6iwO5SJL-sHywI

–І все налагодиться?– Так. Дороги будуть, як скло. Прийдуть до влади якісь дуже нормальні люди – вони і побудують. Київ стане одним з найкрасивіших міст у світі. Не гірше Дубая.І в світі все дуже сильно зміниться. Карта світу буде іншою – є країни, які зникнуть через кілька років.Росія Путіна розвалиться на шматки

1 квітня03_biggrin
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
Змінено: 03.04.2020 р., User
like
good
bad
shockingly
03.04.2020 р.
answerview
Швеция не вводила карантин и что , уровень смертности общий такой как в Дании которая ввела.
сколько пока что случаев там? когда в больницах закончатся места и некому будет оказывать помощь тяжелым (а это от 10 до 20% заболевших), и чем это для тяжелых больных закончится?
like
good
bad
shockingly
03.04.2020 р.
answerview
Дороги будуть, як скло.
Але ж дороги повиннi бути як дороги) 
like
good
bad
shockingly
03.04.2020 р. відповів для hitmanhunter  
answerview
2) що порадиш? емігрувати не так просто, як здається на перший погляд (а найближчий рік буде взагалі не реально)
емігрувати - це втекти від проблеми. здатися. може, почати з того, щоб змінити ситуацію на краще? адже чим менше в країні залишиться розвинутих людей, тим більше в ній залишиться 
 добра половина  бидла (виходячи із спостережень)
. а вони ще й  мають тенденцію розмножуватися як щури. так що слід робити висновки.
Любіть Україну, як сонце, любіть,
як вітер, і трави, і води,
в годину щасливу і в радості мить,
любіть у годину негоди!
like
good
bad
shockingly
03.04.2020 р. відповів для tsinik  
answerview
... здатися. може, почати з того, щоб змінити ситуацію на краще?
Спроби були і навіть бувають ледь не кожен день, але все йдеться до того, що толку 0. Тому 1й варіант наразі стає у пріоритеті.
Сьогодні якісь щури запалили лісосмугу у декількох місцях. Від міста 3км. Вогонь ішов до лісу (на фото поле, але сосновий сухий ліс позаду).

 
Як думаєш, скільки народу окрім мене зупинилось тушити? АЖ  1. За годину повз проїхалось більше 100 машин. Пожежну викликали. З обох телефонів. Думаєш протягом години хтось приїхав? ТА ჯᎩũ там! І чому я маю жити в цій країні розвинутих людей?
☭ = 卐 = Z
Змінено: 03.04.2020 р., hitmanhunter
1
like
1
good
bad
shockingly
03.04.2020 р.
answerview
Спроби були і навіть бувають ледь не кожен день,
это уже в плюс. хреновые поступкизапоимаются, хорошие - обыденность. аксиома.
скільки народу окрім мене зупинилось тушити? АЖ  1.
не надо быть героем. просто поступай по совести. ничего личного. хочешь и можешь - делай. совесть позволила отморозиться - да таких до#Я. В ОСНОВНОЙ МАССЕ. апатия и безразличие - так в больших городах консистенция больше. 
Любіть Україну, як сонце, любіть,
як вітер, і трави, і води,
в годину щасливу і в радості мить,
любіть у годину негоди!
like
good
bad
shockingly
04.04.2020 р.
answerview
Як думаєш, скільки народу окрім мене зупинилось тушити? АЖ  1. За годину повз проїхалось більше 100 машин. Пожежну викликали. З обох телефонів. Думаєш протягом години хтось приїхав? ТА ჯᎩũ там! І чому я маю жити в цій країні розвинутих людей?
Недалеко от дома горело поле. Занялся лесок. Пока я увидел и приехал - перебросилось на другую сторону железной дороги. Тушил сам, пока не приехали пожарники. Рядом стояли люди и наблюдали как я тушил. Сделал пост в местной группе просто проинформировать. Начали люди что-то там писать.... Подумал: "а давай посмотрим сколько народу присоединится, если сделать тематическую группу". Сделал (https://www.facebook.com/groups/shukraine/) - не особо горят желанием (аж 4 человека03_biggrin).
Попробую сделать её общеукраинской, так что подтягивайтесь)
Змінено: 05.04.2020 р., August
2
like
2
good
bad
shockingly
05.04.2020 р.
answerview
думаю это должен знать каждый https://www.kmu.gov.ua/news/rozyasnennya-shchodo-novih-obmezhuvalnih-zahodiv-na-period-karantinu?fbclid=IwAR2jWIRh9r5EgX2RniKPPoqF2cwwmCwWvtv27FYmuGr03sNBVkEPRH4XB84
Одна ! Єдина ! Соборна Украіна !!!

если хочешь выразить свою благодарность ставь + , посты типа (спасибо помог ) или (ты был прав ) только форум засоряют
2
like
2
good
bad
shockingly
05.04.2020 р.
answerview
думаю это должен знать каждый https://www.kmu.gov.ua/news/rozyasnennya-shchodo-novih-obmezhuvalnih-zahodiv-na-period-karantinu?fbclid=IwAR2jWIRh9r5EgX2RniKPPoqF2cwwmCwWvtv27FYmuGr03sNBVkEPRH4XB84
Фееричный бред. 
От я прямо таки вижу, как наш недомэр Семенихин бежит записывать видео и издает очередной указ/приказ о том, что улица - есть "громадське мiсце" и просит вечного министра "я с детства за него" ввести 100 человек нацгвардии потому, что люди не слушаются, ездят на трамвае, ходят по улице и вообще даже форточки не закрывают.... Потому, что он переживает за жителей города.

У меня знакомый приехал из Польши неделю назад. Неделю самоизолировался и никуда не выходит. И вот почему он и таких как он несколько десятков тысяч должны торчать еще месяц дома и никуда не ходить?  
Так же и те люди, которые УЖЕ переболели: им тоже еще месяц торчать дома хоть и переболели?))) Абсолютно алогичная хе@ня
1
like
1
good
bad
shockingly
05.04.2020 р. відповів для August  
answerview
Ти Влада з Конотопа знав?
Минулого січня помер від запалення легенів без всякого діагнозу буквально за тиждень 50 років було йому12_cray
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
1
like
good
bad
1
shockingly
05.04.2020 р.
answerview
Ти Влада з Конотопа знав?
Неа, не знал. Завтра поинтересуюсь
like
good
bad
shockingly
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті   Магазин