MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
28.04, 12:59
32
+20 °С
Вітер: 0 м./с., Пн-С
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендар
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

Скутера с 2-х тактными цепными моторами (D1E41QMB, TB-50) - ремонт, обслуживание, эксплуатация

Переглядів: 276490
GiS адміністратор
19.02.2007 р.
answerview
Показати повідомлення
В этой теме обсуждаем 2-х тактные цепные скутера с двигателями D1E41QMB, 1Е40QMB, TB-50:

1. Defiant Cornel 50 (Defiant Cornel - дневник пользователя)
2. Skymoto Cadet 50
3. Navigator EX50QT-2T
4. MotoJet DIO City 2т (MotoJet DIO City 2т цепник - история восстановления)
Читаємо Правила форуму, не дратуємо адміністратора :)
like
good
bad
shockingly
1••78910111213••33
17.07.2009 р. відповів для anchous130  
answerview
или вкинть туда 139куэмбэ
[URL=http://www.radikal.ru]http://s49.radikal.ru/i125/0906/0e/53eef9da2fbe.gif
"Движение на мопедах запрещено". Запрещается движение на мопедах и велосипедах с подвесным двигателем.
like
good
bad
shockingly
25.07.2009 р.
answerview
ппц прикиньте!
тупо в Днепропетровське не могу найти прокладку на редуктор и на двигатель 27_dash  33_wacko  39_heat  09_ireful1
даже книжечку по его ремонту хрен найдёш!!!!! 12_cray  37_fool  30_crazy
люблю свою калымагу,такой какая она есть)))
like
good
bad
shockingly
30.07.2009 р.
answerview
УРАААА  01_smile  03_biggrin  01_smile  Купив тросік до спідометра 01_smile  01_smile  тепер вже знов показує з якою швидкістю я їду 03_biggrin  Тепер задумався над тим щоб поставити жорсткіші пружини (для кращої тяги 07_dirol )
like
good
bad
shockingly
nikon
30.07.2009 р. відповів для VDjVan27  
answerview
пружины тебе тяги не дадут.... просто старт будет чуть полутше!
like
good
bad
shockingly
borusevich забанений
01.08.2009 р.
answerview
подскажите пожалуйста знатоки.  01_smile  у друга Defiant Cornel так вот он ОЧЕНЬ ВЯЛЫЙ максималка 47 его наместе можно ногами удерживать. сёдня попробывали чуток болтик качества открутить вроде резвее. но на месте всёравно можно держать, а ещё при езде как свисто скрип как резиновый. что можно зделать чтоб резвее был? 04_blush да и максималочку увеличить.
ЗЫ в вариаторах я не спец 04_blush
like
good
bad
shockingly
nikon
01.08.2009 р. відповів для borusevich  
answerview
нечего не зделаеш это их болезнь! там нет вариатора там цепнои привод, и передаточное число не меняетцо
like
good
bad
shockingly
borusevich забанений
02.08.2009 р. відповів для nikon  
answerview
а варик туда нельзя всунуть 04_blush
like
good
bad
shockingly
nikon
02.08.2009 р. відповів для borusevich  
answerview
а варик туда нельзя всунуть 04_blush

нет....
like
good
bad
shockingly
borusevich забанений
02.08.2009 р. відповів для nikon  
answerview
последний вопрос какая у него грузопадьёмность? и есть ли на него поршневые не на 50сс, а побольше но чтоб поставить без переделок(поставил и поехал)?
like
good
bad
shockingly
nikon
02.08.2009 р. відповів для borusevich  
answerview
последний вопрос какая у него грузопадьёмность? и есть ли на него поршневые не на 50сс, а побольше но чтоб поставить без переделок(поставил и поехал)?

грузоподемность 85кг..если болеш могет треснутьб уши картера.... поршневых нет...
like
good
bad
shockingly
03.08.2009 р. відповів для borusevich  
answerview
последний вопрос какая у него грузопадьёмность? и есть ли на него поршневые не на 50сс, а побольше но чтоб поставить без переделок(поставил и поехал)?



Поршневая есть41_dance2  ! 60сс-прекрасно подходит сюда!а насчёт грузоподьёмности незнаю,у мя знакомый весит 90 кг+его жена 110-130 кг,
так они вперлись в мой defiant пьяными и поехали на рыбалку 03_biggrin  10_ireful2  13_evil
потом я их так выматерил!хотя после етого и втроём приходилось иногда ездить) 42_friends  20_drinks  04_blush
люблю свою калымагу,такой какая она есть)))
like
good
bad
shockingly
nikon
03.08.2009 р. відповів для anchous130  
answerview
последний вопрос какая у него грузопадьёмность? и есть ли на него поршневые не на 50сс, а побольше но чтоб поставить без переделок(поставил и поехал)?



Поршневая есть41_dance2  ! 60сс-прекрасно подходит сюда!а насчёт грузоподьёмности незнаю,у мя знакомый весит 90 кг+его жена 110-130 кг,
так они вперлись в мой defiant пьяными и поехали на рыбалку 03_biggrin  10_ireful2  13_evil
потом я их так выматерил!хотя после етого и втроём приходилось иногда ездить) 42_friends  20_drinks  04_blush

у меня было 3-4 штуки корнела и на всех стояли в стоке 60сс... это еще зависит от партии... а рекомендованая нагрузка 85кг это факт!а насадить можна и 500кг 30_crazy
like
good
bad
shockingly
04.08.2009 р.
answerview
Хто підкаже, як вирішити питання з покажчиками поворотів 06_question ??? Я маю на увазі цей ричажок, яким включаються повороти 04_blush . В мене він постійно засідає!! 09_ireful1 Оце їдеш собі нікого не чіпаєш, підїждаєш до повороту і тут починається...  02_sad  доки включиш поворот, а ше як засяде то попробуй на ходу його витягнути. То поки кінчиться ця вся катавасія з поворотом то вже проїжаєш метрів 300 від самого перехрестя (повороту).

Так от: "Можливо хто знає, що можна зробити?? Я думаю туди перепаяти трьохположний простий перемикач та й не мучитися" 07_dirol
like
good
bad
shockingly
balu_poltava
08.08.2009 р.
answerview
привет всем у меня случилась проблема!!стоял роботал на холостом обороте и тут бац заглох и не могу завести проверил всё вакум на клапан подача бенза есть искра тоже! компресия есть! а не заводиться! биваеш подёргаеш раз 8-10 так и чихает пробувал с зажиганием играться! оно стояло как и било и всё равно не заводиться! даже и сичас не заводиться! розобрал! а ни едит у кого есть идей я вислушаю!! 20_drinks
like
good
bad
shockingly
09.08.2009 р. відповів для VDjVan27  
answerview
Хто підкаже, як вирішити питання з покажчиками поворотів 06_question ??? Я маю на увазі цей ричажок, яким включаються повороти 04_blush . В мене він постійно засідає!! 09_ireful1 Оце їдеш собі нікого не чіпаєш, підїждаєш до повороту і тут починається...  02_sad  доки включиш поворот, а ше як засяде то попробуй на ходу його витягнути. То поки кінчиться ця вся катавасія з поворотом то вже проїжаєш метрів 300 від самого перехрестя (повороту).

Так от: "Можливо хто знає, що можна зробити?? Я думаю туди перепаяти трьохположний простий перемикач та й не мучитися" 07_dirol

Попитай в магазинах перемикач вiд Фади 3,Хонди Такт 30 або десь на розборцi- коштує копійки і нічого неприйдеться перепаювати 03_biggrin
[url=scootworld.pp.ua]http://scootworld.pp.ua
Заходите,добавляйте в закладки! В ближайшее время будет полнейший в Украине каталог скутер техники!
like
good
bad
shockingly
09.08.2009 р. відповів для IzoBara  
answerview
Вот фото,возможно не в тему-извините за мини-флуд... 01_smile
Братья-акробатья
[url=scootworld.pp.ua]http://scootworld.pp.ua
Заходите,добавляйте в закладки! В ближайшее время будет полнейший в Украине каталог скутер техники!
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
13.08.2009 р. відповів для IzoBara  
answerview
05_shok ТОЧНО 20_drinks  Дякую за пораду!!!! 01_smile  
Пошукаю від Хонди Такт 30. А я вже починав думати як мені провода спаювати щоб воно все працювало...
ОДНИМ СЛОВОМ ... ДЯКУЮ!!! 01_smile
P.S. А вихлопна труба від цієї хонди підійде?? Бо моя вже три рази була в ремонті (зварювання)
like
good
bad
shockingly
16.08.2009 р. відповів для VDjVan27  
answerview
Вихлопна не піде(все на що схожий твій Дефіант на такт30 це тільки зовнішній вигляд)
Доречі на фото мій скут і мого друга-фотка стара зараз він поставив собі двигун 139QMB(купив Фаду 3 після ДТП-там їй торба повна,але двигун у файному стані і поставив його собі).Здається навіть нічого не переварював
[url=scootworld.pp.ua]http://scootworld.pp.ua
Заходите,добавляйте в закладки! В ближайшее время будет полнейший в Украине каталог скутер техники!
like
good
bad
shockingly
nikon
16.08.2009 р. відповів для IzoBara  
answerview
Вихлопна не піде(все на що схожий твій Дефіант на такт30 це тільки зовнішній вигляд)
Доречі на фото мій скут і мого друга-фотка стара зараз він поставив собі двигун 139QMB(купив Фаду 3 після ДТП-там їй торба повна,але двигун у файному стані і поставив його собі).Здається навіть нічого не переварював

если влепить 4т ДВС в 2т раму !нужно варить однозначно крепления разные...
like
good
bad
shockingly
20.08.2009 р. відповів для VDjVan27  
answerview
Вихлопна на нього не йде ні з чого окрім нього і клонів, пробуй варити, але ж вона тліє як фольга. Я купував у офіціалів місяців 2 назад 70 гривень, бо моя висипалась всередині.

Шукай по зовнішньому вигляду китайську, вона коротка, а клони це ціпні китайські 2 тактники, це і навігатор в перші вайпери і 2 тактні фади... По двигуну клони ідуть, по ходовій різниця в розмірі підшипників у колесі, тормозів, точніше тросів (те що побачив), наприклад в колесо переднє підшипника розмір 6 200 брав на хонду діо, з того ж навігатора не підійшов, але з 2-тактного навігатора колісні підшипники стали в 4 т. Дефіант артеко.

Стосовно компресії в нормі, але заглох і не заводиться. Зі свого досвіду мабуть запала голка в карбюраторі. Я зняв його налив ацетону в стару кострюлю (головне не пластикову посуду) вкинув на добу, потім насосом прочмихав його і поставив, нічого не крутив. Завівся та місяць тьху 3 рази працює. Новий карб на нього в районі 200 гривень.

Стосовно ваги в мене дирчик в експлуатації з червня 2007 року. Мене 116 кг. дружини 58, + груза кг на 20-50. Звісно не бажано але тьху 3 рази бігає вже 9-ту тисячу.
like
good
bad
shockingly
1••78910111213••33
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті   Магазин