MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
19.04, 11:23
44
+8 °С
Вітер: 1 м./с., Пд-З
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендар
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

Альфамото Apache или Lifan YK 200 - обсуждение, обмен опытом

Переглядів: 267922
27.07.2012 р.
answerview
Показати повідомлення
Вот купил себе такой мот! Привезли в коробке. Многие люди , сдесь, о нем спрашиваю,  теперь я буду отвечать! Фото прилагается!

Размеры (LxBxH mm): 2010*750*1120
База (mm): 1350
Клиренс (mm): 180
Снаряженная масса (kg): 138
Высота сиденья (mm): 790
Топливный бак(L): 15
Двигатель: 1 цилиндр, воздушное охлаждение, 4 такта
Тип двигателя: 163FML
Диаметр и ход поршня: 63.5mm*62.2mm
Объем двигателя: 196.9ml
Макс мощность: 16.3 л.с.
Макс крутящий момент: 15N.m/7000r/min
Запуск двигателя: Electric start/kick start
Зажигание: C.D.I.
Трансмиссия: 5 передач
Расход топлива (l/100km): ≤2.3L/100km
Переднее колесо и давление в шинах: 2.75-18/175KPa
Заднее колесо и давление в шинах: 100/90-18/225KPa
Тормоз: диск/барабан



от журналиста Мотодрайва Сергея Кузнецова, который использует в своей мотошколе Апачи :

В апреле мне довелось протестировать часть модельного ряда завода Lifan, двухколёсная продукция которого представлена в Украине компанией «Альфамото». Из обилия мототехники хотелось-бы выделить два байка: Alfamoto Apache 200 и Alfamoto Irokez 150.
Оба мотоцикла построены по концепции лёгкого городского байка. У них простые стальные рамы, бюджетная подвеска, лаконичный обвес и... очень приятная для покупателя цена. Впрочем, в данном случае между словами «недорогие» и «некачественные» нельзя ставить знак равенства. Оба мотоцикла сделаны добротно и в их конструкции применяются хоть и простые с виду, но вполне себе качественные комплектующие.
Основные различия — в двигателях. Apache имеет 200-кубовый 1-цилиндровый двигатель воздушного охлаждения мощностью 17 л.с. Мотор обладает высоким (с учётом объёма) крутящим моментом. Когда я знакомился с этим байком, для меня было неожиданностью, что он может тронуться с места даже на холостых оборотах.
Ещё одна «фича» - карбюратор с ускорительным насосом. Благодаря ему, байк очень точно и быстро реагирует на поворот ручки газа. Если добавить к этому на удивление мягкую и точную 5-ступенчатую КПП, то получаем отличное «сердце» для лёгкого прошивателя пробок.
Высоких оборотов этот мотор не любит. Самый сочный крутящий момент сосредоточен в среднем диапазоне оборотов. Вибрации? - Они есть. Но досаждать начинают только когда стрелка тахометра приближается к красной зоне.
Управляемость обоих мотоциклов можно охарактеризовать заезженным сравнением с велосипедами. Байки, действительно, поворачивают силой мысли райдера и способны развернуться на пятачке диаметром три метра.
Что касается тормозов, то производительности штатных систем этим лёгким байкам хватает с головой. На удивление неплоха резина — она надёжно держит байки даже на мокром асфальте в значительном наклоне.
Теперь, несколько слов о металле. Если мы говорим об ответственных узлах вроде рамы, креплений мотора, подвески и т.д, всё сделано добротно и из хороших материалов, хотя сварные швы выглядят грубовато. А вот крепления разной мелочёвки, вроде звукового сигнала или элементов облицовок, держатся на тонком мягком металле, который при некотором стечении обстоятельств может лопнуть.
Я немало наслышан про самооткручивающийся крепёж на китайских мотоциклах... в случае с Apache и Irokez такого наблюдать не получилось. Возможно, благодаря тому, что их винты и гайки посажены на фиксатор резьбы.

Под финиш сделаю лирическое отступление. В середине лета я с другом занимался открытием мотошколы «В Шлеме» в Харькове. Сначала, мы планировали закупить для этих целей две-три Yamaha YBR125. Но, после близкого знакомства с Apache 200, выбор пал именно на эту модель. Данный байк мощнее, быстрее, имеет более мягкую КПП, выглядит серьёзней «ёбрика», а стоит почти на 1000 долларов дешевле.
По прошествии нескольких месяцев эксплуатации в жёстком режиме на тренировочной площадке, Апач не подвёл. Двигатель работает как часы, а всё ТО сводится к замене масла, подтягиванию/смазке цепи и проверке давления в шинах. Кроме того, мотоцикл почти не страдает при лёгких падениях, что очень важно для учебного байка.
ПОМОЖЕМ ВРАГУ ГЕРОИЧЕСКИ СДОХНУТЬ ЗА СВОЮ РОДИНУ!
Змінено: 23.08.2012 р., Sychoff
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
1
like
1
good
bad
shockingly
1••27282930313233••35
17.05.2014 р. відповів для liap  
answerview
ребят как поменять лампочки на передку))))????

спробуй взять викрутку + і розібрать пластикові клики
потім поверни руль до упора вправо і відкрути нижній задній гвинт = він притискає фару до кронштейна
потім ключем на 13 розкрути болти і зніми фару, якщо маєш мало досвіду - попроси допомоги

можна розібрати проводку, а можна і не розбирати
відтягни резинову кришку і протягни її трохи по дротам - маєш доступ до задника фари
поворотом кріплення лампочки виведи його із зачеплення і витягни назад

для зборки повтори все в зиоротньому порядку
Крим - це Україна!
like
good
bad
shockingly
19.05.2014 р.
answerview
дуже подобається заднє колесо 110/90  07_dirol
порівняно з стоковим воно ширше і вище: старе сносилося до 60 см в діаметрі / нове аж 64 см, що означає, що на кожен оберт колеса я проїжджаю на 12 см більше. Може здатися дрібничка, але я їжджу здебільшого 5-6к (з урахуванням головної передачі 3,0 та ланцюгової 2.69) то виходить, що колесо робить у 8.07692307 разів меньше обертів ніж двигун: 620 - 740 за хвилину.
тобто кожну хвилину я проїжджаю на 7,5 - 9 км більше  04_blush

ну або я занадто хреново рахую, бо стомився і пишу всяку хрень (я не пам'ятаю передаточне на 5 передачі... це капец!)

за то фотки для адміна  27_dash
Крим - це Україна!
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
1
like
1
good
bad
shockingly
22.05.2014 р. відповів для Grom  
answerview
Ну , а где фотки и задней резины и всего мота , если он уже с вилкой перевертишем!??
ПОМОЖЕМ ВРАГУ ГЕРОИЧЕСКИ СДОХНУТЬ ЗА СВОЮ РОДИНУ!
like
good
bad
shockingly
22.05.2014 р. відповів для Sychoff  
answerview
я тут трохи плутаю день та ніч і мало буваю вдома... (не скаржусь - констатую)
обчем забув я свого камуфляжного рюкзака надворі і трохи злива була... фотіку мабуть капец трохи документи поплили - тепер не знаю скіко у мене страховки залишилось - чи мо вже і прострочив,,,

резіна апупенна = сьогодні мене намагалась збить маршрутка: я нормально пішов у відрив, а потім відтормозився на червоне - в основному заднім. тут чую ззаду скрип і візг - обчем чи він дурний чи недороблений, але мало не поклав буса на бік, бо гальмував і вирульовував в сусідню полосу....

ще з хорошого - розбирав поршневу = задіри по всій робочій поверхні, дуже глибокі... всунув новий поршень і кольця = масло вроде не жре, але дуже гріється. Після нашого польоту виставив більший зазор в клапанах 0,20 і пробую пристукать клапана = компресія все одно х;;ова, десь половина твоєї

вже замовив новий циліндр+поршень + цепяра приїхала (на моїй викрошився один ролик...) = чекаю зірочку і вихідного
як результат винен грошей банку і ще не поремонтувався поки їздить
Крим - це Україна!
like
good
bad
shockingly
23.05.2014 р.
answerview
сподіваюсь сьогодні я останій раз їду на цьому ланцюгу та зірочці = завтра має прийти посилка з Мотокварталу і я поставлю нормальну трансмісію  38_focus
Крим - це Україна!
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
25.05.2014 р.
answerview
сьогодні доїздився до того, що знову почав злітати ланцюг = виходить він десь за 1000 км повністю вибирає натяжку + хід натягувача
ланцюг відверте лайно! Завтра поставлю свою першу зірочку і перший ланцюжок, бо щось запи не їдуть...  02_sad
Крим - це Україна!
like
good
bad
shockingly
12.06.2014 р.
answerview
купив клейовий пісталет = залишилось 0,5 стержня...
ремонтую пластик 01_smile
Крим - це Україна!
like
good
bad
shockingly
16.06.2014 р.
answerview
залив масло = 50
тобто без усяких там W. просто 50  24_bomb

так от - або я ніколи не їздив на мотику, або це підміна мотора, або в інструкції треба було написать:
це масло завдяки змазуючим властивостям змазує, чим забезпечує функцію змазки!


общем якщо вибудовувать рейтинг масел які встиг спробувать:
Лікві молі 50 = Дякую Артуру і магазину Мото.сом 42_friends
Лікві молі 20W-50
Лікві молі 10W-40
Yuko 10W-40 (дешеве автомасло)
Chalenger 10W-40 (на Апачі боль мень, на вікінгу зпалив сцепу = ковзає)
ХаДо 10W-40 = повне гавно вже через 20-30 км пробігу, миючі властивості відсутні як клас, високі оберти та високу температуру не тримає
Крим - це Україна!
like
good
bad
shockingly
17.06.2014 р.
answerview

починаю новий етап модифікациї свого мотоцикла - суть отака = будуть пірівьортиші
Крим - це Україна!
like
good
bad
shockingly
22.06.2014 р. відповів для Grom  
answerview
20.0602014 тулив на Киів по черніговскій трасі мцж Броварами і Київом бачив корч точно як у тебе це ти був чи ні? 01_smile
like
good
bad
shockingly
22.06.2014 р. відповів для dimonnice23  
answerview
20.0602014 тулив на Киів по черніговскій трасі мцж Броварами і Київом бачив корч точно як у тебе це ти був чи ні? 01_smile

цілком ймовірно = особливо якщо справ була після обіду
Крим - це Україна!
like
good
bad
shockingly
22.06.2014 р. відповів для Grom  
answerview
Так і було блище до 3 години, ти їхав з Київа а я туди, я привітався і ти 20_drinks . Складно помилитись такого вітровика з 2-ма фарами я ще не бачив  01_smile
1
like
1
good
bad
shockingly
23.06.2014 р. відповів для dimonnice23  
answerview
Складно помилитись такого вітровика з 2-ма фарами я ще не бачив  01_smile

штучна робота 01_smile

сьогодні встромив собі радіатор від пічки Нексії = сподіваюсь тепер перегріву не буде. Подробиці та фото пізніше

апд: трохи сопливить одна трубка... будем резать!
на швидкостях більше ніж 60 кмч радіатор холодний/кімнатний
якщо довго газувать на малих швидкостях. то він гаряченний
але в усіх ситуаціях трубка подачі масла має температуру вищу ніж трубка повернення масла 01_smile

залишилось придумати нормальне/цивільне кріплення + трохи вкоротить трубки + придумать йому захист, бо вартує та трахомудія 320 грн
Крим - це Україна!
Змінено: 24.06.2014 р., Grom
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
02.07.2014 р.
answerview
[YT]UU49iK4bzc9uT2vJYdPPcs7g[/YT]
якщо токар не береться, то й без нього обійдеться


4 ранку ліс, край неба палає
Grom знайшов собі роботу = мотик починяє


як в анегдоті один розкрутився і загубився, два обірвались, а один випав у долоню коли зупинив мотик...
наледве доїхав додому


величезне дякую дядьку grin_go - він витратив купу часу: домовився із аргонщиком + купив болти/гайки, допомагав усіма доступними способами, ночував до 1 ночі у мене в гаражі. Без його допомоги - мій мотоцикл став би на тиждень чи навіть місяць...
ЩИРЕ ВЕЛИЧЕЗНЕ ДЯКУЮ

коротко:
відреставрували ступицю заднього колеса


наварили, проточили, пропиляли


допуски тепер меньші ніж були на стоковому, посадочний розмір адаптований для зірочок JT Sprocket (товщина 7 мм, стокова 8 мм)



і да: маслянка рулить та розрулює = мотор став працювать значно приємніше! як би я не старався - він завжди тягне  18_good
Крим - це Україна!
like
good
bad
shockingly
05.07.2014 р. відповів для Grom  
answerview
У тебя , что на ходу колесо отпало?
ПОМОЖЕМ ВРАГУ ГЕРОИЧЕСКИ СДОХНУТЬ ЗА СВОЮ РОДИНУ!
like
good
bad
shockingly
05.07.2014 р. відповів для Sychoff  
answerview
У тебя , что на ходу колесо отпало?

не після останівки...
Крим - це Україна!
like
good
bad
shockingly
05.07.2014 р. відповів для Grom  
answerview
так у тебя , что ступица "отпала" ? Я что то по фотке понять не могу , какие болты у тебя там поотрывало/откручивалось ???
ПОМОЖЕМ ВРАГУ ГЕРОИЧЕСКИ СДОХНУТЬ ЗА СВОЮ РОДИНУ!
like
good
bad
shockingly
05.07.2014 р. відповів для Sychoff  
answerview
ще перед гульками у мене лопнула одна шпилька криплення зірочки
я замінив її болтом кальоним
перед поїздкою з посаЖИРом - замінив усі шпильки, але трохи прогадав з розмірами...

обчем почув хреновий звук став, а один з болтів випав мені в руки,,, 2 зломались.. ступицу подерло як могло,,,

обчем = тепер все ок
допуски менші ніж було в китайців!
Крим - це Україна!
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
23.07.2014 р.
answerview
Крим - це Україна!
like
good
bad
shockingly
23.07.2014 р.
answerview
http://www.motosale.com.ua/bashan/Pilot_347438.html
ось знайшов покращеного Апача майже в ту саму ціну:

система підніжок така сама, пластик дуже схожий

спередду і ззаду діскачі

фара із закосоом під новий Хонда Хорнет

двигло здається таке саме +50сс

жопс радує: нічого не міняється - кривувато 17_wink
Крим - це Україна!
like
good
bad
shockingly
1••27282930313233••35
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті   Магазин