MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
20.04, 05:55
31
+4 °С
Вітер: 2 м./с., Півд
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендар
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

Восстановление резьбы, удаление сорванных болтов и т.п.

Переглядів: 72813
20.07.2009 р.
answerview
Показати повідомлення
Кто-то из предыдущих владельцев был счастливым обладателем Большого Ключа и срезал 3 болта в разных местах. Прежде чем рассверливать под больший диаметр и садить на гайку, решил поинтересоваться может есть какие-то методы чтоб их выкрутить? Самому ничего в голову не приходит как их зацепить, чтоб было за что крутить. Все срезаны либо заподлицо либо внутри, наружу кончика не торчит, с обратной стороны тоже.
Змінено: 20.07.2009 р., rustot
like
good
bad
shockingly
1••3456789
07.04.2011 р.
answerview
Та його там уже не викрутиш,тільки висверлювати,а на яку глубину?
Короче буду сверлити напряму 02_sad ,закручу такий штуцер

що з того вийде відпишу...
http://xmages.net/storage/10/1/0/c/2/upload/f49c4741.gif
Доборолась Україна до самого краю,
гірше ляха свої діти Україну розпинають!
Змінено: 07.04.2011 р., qingqi
like
good
bad
shockingly
07.04.2011 р. відповів для qingqi  
answerview
Та його там уже не викрутиш,тільки висверлювати,а на яку глубину?
Короче буду сверлити напряму 02_sad ,закручу такий штуцер

що з того вийде відпишу...

Ничо не сверли!!!!! 13_evil
Мотоцикл он как женщина - хочется много и разных!!!
like
good
bad
shockingly
07.04.2011 р. відповів для qingqi  
answerview
Проблема в том,что начало штуцера(то что у тебя всередине осталось имеет конус! В конусе тонкое отверстие, когда штуцер дотянут,он перекрывает конусом отверстие,и цилиндр герметизуется!!! Когда штуцер отпускаеш,то открывается конус (работает как кран) и через его отверстие проходит жидкость (для прокачки) Если ты просверлиш отверстие,то штуцер больше не поставиш! И судьба твоего цилиндра-БОЛТ(НАГЛУХО БОЛТ! ИЛИ ПРОСТО МУСОРКА!!!)
Мотоцикл он как женщина - хочется много и разных!!!
like
good
bad
shockingly
07.04.2011 р. відповів для Yamaha_dt  
answerview
Проблема в том,что начало штуцера(то что у тебя всередине осталось имеет конус! В конусе тонкое отверстие, когда штуцер дотянут,он перекрывает конусом отверстие,и цилиндр герметизуется!!! Когда штуцер отпускаеш,то открывается конус (работает как кран) и через его отверстие проходит жидкость (для прокачки) Если ты просверлиш отверстие,то штуцер больше не поставиш! И судьба твоего цилиндра-БОЛТ(НАГЛУХО БОЛТ! ИЛИ ПРОСТО МУСОРКА!!!)

Це правильно.А якщо зробити як я писав і поставити штуцер такого типу як на фото?Коли закручений повністю то так як болт,як відкрутити то рідина буде тікати через отвір ?Що скажеш
http://xmages.net/storage/10/1/0/c/2/upload/f49c4741.gif
Доборолась Україна до самого краю,
гірше ляха свої діти Україну розпинають!
like
good
bad
shockingly
07.04.2011 р. відповів для qingqi  
answerview
Сколько процентов ты можеш дать,что резьбой болта (на штуцере,который ты хочеш ставить) ты удержиш давление жидкости??? Не шути! Мой тебе совет,купи новый китайский суппорт,он не дорогой,жизнь дороже обойдется!!!
Мотоцикл он как женщина - хочется много и разных!!!
like
good
bad
shockingly
07.04.2011 р. відповів для Yamaha_dt  
answerview
Сколько процентов ты можеш дать,что резьбой болта (на штуцере,который ты хочеш ставить) ты удержиш давление жидкости??? Не шути! Мой тебе совет,купи новый китайский суппорт,он не дорогой,жизнь дороже обойдется!!!

Дякую всім за відповіді, 42_friends можливо згодом дійсно куплю інший .Щось попробую придумати з старим,протестую як працює і відпишу що вийшло
http://xmages.net/storage/10/1/0/c/2/upload/f49c4741.gif
Доборолась Україна до самого краю,
гірше ляха свої діти Україну розпинають!
like
good
bad
shockingly
07.04.2011 р. відповів для qingqi  
answerview
отнеси свой суппорт ближайшему токарю,он знает как выкрутить! Если не получается,то иди на базар! Из говна конфетку не сделаеш! Над этим устройством инженеры думу думали! А ты хочеш быть умнее их? тормозная жидкость очень гидроскопична,и пройдет через все дыры! Это черевато завоздушиванием системы,выливанием жыдкости и в конце-смертью! 13_evil
Мотоцикл он как женщина - хочется много и разных!!!
like
good
bad
shockingly
krab23
07.04.2011 р. відповів для qingqi  
answerview
Этому супорту одна дорога-в мусор. С такой проблемой часто сталкиваюсь на авто,не раз пытались высверливать толка как правило нет.
like
good
bad
shockingly
07.04.2011 р. відповів для krab23  
answerview
Этому супорту одна дорога-в мусор. С такой проблемой часто сталкиваюсь на авто,не раз пытались высверливать толка как правило нет.

Вот тебе ответ спеца!!! Так что дорога тебе на базар!!! 01_smile
Мотоцикл он как женщина - хочется много и разных!!!
like
good
bad
shockingly
07.04.2011 р. відповів для krab23  
answerview
Дык, я какбы о том же. Такие вещи не ремонтируются, это не пластик и не сидушка.
Правила дорожного движения написаны кровью...тех, кто их нарушал, в основном.
like
good
bad
shockingly
07.04.2011 р. відповів для Yamaha_dt  
answerview
Этому супорту одна дорога-в мусор. С такой проблемой часто сталкиваюсь на авто,не раз пытались высверливать толка как правило нет.

Вот тебе ответ спеца!!! Так что дорога тебе на базар!!! 01_smile

17_winkПіду з понеділка шукати новий. Дорогий мабуть зараза 02_sad
http://xmages.net/storage/10/1/0/c/2/upload/f49c4741.gif
Доборолась Україна до самого краю,
гірше ляха свої діти Україну розпинають!
like
good
bad
shockingly
07.04.2011 р. відповів для qingqi  
answerview
без свердлильного станка і штангеля там нічого не зробиш!
можна пробувати так:
1. розбираєш циліндр повністю (витягуєш обидва поршня, бажано мітити де котрий стояв.)
2. свердлом 2.5-3 просвердлюєш отвір до виходу в порожнину циліндра
3. міряєш загальну довжину отвору
4. сверлиш під діаметр для нарізки різьби (та що на штуцері) (не докінця - лишаєш 2 -2.5 мм))
5. нарізаєш різьбу , штуцер вкорочуєш щоб недоходив до кінця різьби 1мм, під головку штуцера обовязково мідна шайба і має працювати! замість штуцера краще підібрати болт щоб не збільшувати обєм рідини в даному циліндрі! з середини заусениці зібрати 0 наждачкою! + продувка, промивка всього циліндра.
таким макаром відновлював циліндр на япон. навантажувачі - новий 3000грн, пок що працює(2роки) тиск рідини там в рази більший!
але все вибір за тобою - це твоя безпека на дорозі! 01_smile
Учітеся брати мої, думайте, читайте. Чужому научайтесь і свого не цурайтесь!
like
good
bad
shockingly
07.04.2011 р. відповів для qingqi  
answerview
выйти из такой ситуации можно...но это  нарушение...
сними суппорт,предварительно  сорви болт на  шланге и  закрути обратно...  в середину между колодками  поставь  еще одну ,третью.... (вместо диска) прокачивай болтом шланга .. поверни суппорт так,что бы он(болт) находился в самой верхней точке....
рекомендую тебе   если  не  сможешь разобраться с резьбой на штуцере прокачки... купить новый или б.у.заведомо рабочий.......
«Британия не заслужила новых The Beatles. Она их и не получит»
М.Янг
Есть люди, в которых живет Бог, есть люди, в которых живет дьявол, есть люди, в которых живут только глисты!
---Что главное в т
Змінено: 07.04.2011 р., stakan
like
good
bad
shockingly
07.04.2011 р.
answerview
Ну тут полюбому я його просто на полочку не поставлю 30_crazy Буду до останнього реанімувати,такий ж я є по натурі,що зробиш.Буду мучати поки не зроблю.В перспективі ж,звичайно куплю новий 42_friends  20_drinks
http://xmages.net/storage/10/1/0/c/2/upload/f49c4741.gif
Доборолась Україна до самого краю,
гірше ляха свої діти Україну розпинають!
like
good
bad
shockingly
09.04.2011 р.
answerview
Сьогодні розібрав циліндрик,глянув якого діаметру отвір для прокачки,свердлом меншим за отвір просвердлив отвір наскрізь.Пізніше метчиками з самого маленького аж до восьмого помаленько збільшував отвір.Поки нарізав 8-мим метчиком і дойшов до конуса розсверленого штуцера(конус не має різьби і тоньший ніж штуцер)він тріснув і вилетів.Залишилося витягнути застрягші витки.Сам конус на суппорті залишився не пошкодженим 56_yahoo .Почала виднітися рідна різьба.Залишилось лише пройтись метчиком 10-ого розміру і відновити різьбу 01_smile
фото незабаром скину
http://xmages.net/storage/10/1/0/c/2/upload/f49c4741.gif
Доборолась Україна до самого краю,
гірше ляха свої діти Україну розпинають!
Змінено: 09.04.2011 р., qingqi
like
good
bad
shockingly
10.04.2011 р. відповів для qingqi  
answerview
Якшо не тяжко, напиши точніше, шо в тебе за техніка. Мені треба знати який крок різьби у штуцера що шланг до супорта кріпить.
like
good
bad
shockingly
10.04.2011 р. відповів для Omino  
answerview
Gilera Runner.
Який саме крок різьби незнаю,тре якось заміряти.Ну а штуцер прокачки буду якось підбирати разом з метчеком на 10,щоб крок однаковий був
http://xmages.net/storage/10/1/0/c/2/upload/f49c4741.gif
Доборолась Україна до самого краю,
гірше ляха свої діти Україну розпинають!
like
good
bad
shockingly
10.04.2011 р. відповів для qingqi  
answerview
У мене китаєць, різба скорше М10х1,25, здається свічка таку саму має
like
good
bad
shockingly
1••3456789
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті   Магазин