MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
28.03, 13:45
44
+16 °С
Вітер: 1 м./с., Півд
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендарМагазин
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

Китайские скутеры на больших колёсах (16") Клон Honda SH 150cc

Переглядів: 562126
03.05.2008 р.
answerview
Показати повідомлення
Обсуждения китайских скутеров класса Honda SH:

Жидкостное охлаждение двигателя:
1. Keeway Outlook, Stels Outlander (один скутер под разными названиями) (фото №3)
2. Альфамото E-Charm (фото №7)

Воздушное охлаждение двигателя:
1. Viper Omega, Kanuni Aspire (один скутер под разными названиями) (фото №6) (см. данную ветку)
2. Skymoto Asia (фото №1)
3. Viper Fly 150 (фото №9)
4. Baotian Citibike (фото №5)
5. G-Max SH, Ракета-мото Diamond ZN150T-18 (один скутер под разными названиями) (фото №2)
6. Stingear XY200T-7 (фото №8)
7. KYMCO Agility City R16 (фото №4)
8. KYMCO People (фото №10)
9. KYMCO People S (фото №11)

Размеры ремня вариатора: 906-22.5 мм
См. также ветку: Сравнение китайских копий SH 150
Змінено: 18.01.2015 р., tsinik
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
08.06.2015 р. відповів для Romeo75  
answerview
Вот еще один "зверь"

http://www.motoshop.ua/product/hp-power-lithium-150-italija/

Жидкостное охлаждение...Бак почти 10л...
1.На двух колесах душа блаженствует
2.ТВОЯ ГОЛОВА В ОТВЕТЕ ЗА ТО, КУДА СЯДЕТ ТВОЙ ЗАД.
Honda Lead90,Honda Lead100,Honda SH150 (2005) ,Honda SH150(2007) Honda Foresight(2001),Honda Dio110,Honda PCX150
Змінено: 08.06.2015 р., Leonid1961
like
good
bad
shockingly
08.06.2015 р. відповів для Leonid1961  
answerview
Что -то мне непонятно ,что за зверь. Сколько пытаются продавать, а информации 0. Описание  слабое, поверхностное. Неясно  какая фирма его выпускает, мощность двигателя,крут.момент при каких оборотах . Судя по отзывам то и мануала нет. Вопрос запчастей тоже открытый. Я лично  предпочел -бы уже "шарм ".
век живи-век учись
like
good
bad
shockingly
08.06.2015 р. відповів для Vetal19893  
answerview
Дійсно крейсер це 23 максималки. Але 60 для 150-ки це мало. А якщо це ще 60 по китайському спідометру то тоді зовсім мало. А мотор приємно працює і при 40 і при 30км/год. Може погратись з вагою роликів?
век живи-век учись
like
good
bad
shockingly
09.06.2015 р. відповів для valeri  
answerview
Знаю що 60 малувато але дуже шкода техніку не любля я її мучити,ролики можна поставити й важчі але робити цього не буду в листопаді все одно думаю виставити на продажу.
Хочу собі прикупити Piaggio Beverly 250 2004-05 року,що скажеш?.
Взагалі моя мрія це Aprilia Scarabeo 500GT
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
09.06.2015 р. відповів для Leonid1961  
answerview
Апарат бачу не поганий,бак хороший і вилка краща ніж на китаї тільки от з запчастинами можуть бути проблеми,а так думаю ціна/якість те що треба.
Змінено: 09.06.2015 р., Vetal19893
like
good
bad
shockingly
09.06.2015 р. відповів для Vetal19893  
answerview
Апарати гарні. Головне щоб ціна підходила. Не забудь,що запчастини теж не дешеві, але вони працюють довго.
век живи-век учись
like
good
bad
shockingly
09.06.2015 р. відповів для valeri  
answerview
Ну Беверлі думаю потягну по фінансах,а от на другий точно ні.Запчастини знаю що дорогі але не дорожчі ніж на Маджесті та Бургман.
Ще є один дуже хороший апарат Yamaha X-City 250 кажуть дуже м'ягкий,вилка в нього дійсно пристойна і задні аморти теж але ціна кусюча в італії за б/у ціни починаються від 1200€,а з розмитненням вийде думаю 2500€.Бачив в продажі в нас X-City 125 просять десь 42000 гривнів розмитнений,але думаю що моторчик заслабкий для такого апарата хоча має 14,5л.с получається співвідношення вага-потужність приблизно як в 200 кубового китайського мотоцикла що не є погано.
Думаю замовляти собі скут через контору яка возинь мототехніку з шакордону,знаходиться у Львові можна навіть з ними їхати і навласні очі подивитися що купуєте тільки треба мати закордонний паспорт,а візу вони за окрему плату зроблять самі от так.
like
good
bad
shockingly
12.06.2015 р.
answerview
Сьогодні друзі міняв електроклапан на карбюраторі мій накривля також замовив свічку NGK-BR8HSA так як написано в інструкції сьогодні привезли обрадувався думаю заміню так як знав що в мене стоїть якась невідома свічка короче відкрутив і був в шоке діаметр різьби не підходить в мене він в пів раза менший короче дурно викинув 70 гривень.Ото китайці пишуть інструкції одне написали,а зовсім інше стоїть 13_evil
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
12.06.2015 р. відповів для Vetal19893  
answerview
В мене свічка  NGK CR8E з малою різьбою.
век живи-век учись
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
12.06.2015 р. відповів для Vetal19893  
answerview
Ну так все правильно - буква В - це М14х1,25. А тобі мабуть треба було DC - 12 мм.
Ця свічка до речі йде на ИЖ Планету, особливо під БСЗ, у мене всі звичайні горіли доки цю не поставив.
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
good
bad
shockingly
12.06.2015 р. відповів для valeri  
answerview
Можливо й підійшла б така,на старій пише А7RTC фірма якась ліва.Дивився серед NGK є з такою класифікацією буду напевно замовляти її.
like
good
bad
shockingly
12.06.2015 р. відповів для User  
answerview
Що поробиш затупив торохи наслідуючий раз буде дивитися що замовляти.
like
good
bad
shockingly
13.06.2015 р.
answerview
Друзі що за фігня вчора поставив електроклапан на карбюратор сьогодні він перестав працювати,голка вийшла на повну,а назад не повертається,через це погано заводиться,можливо попався бракований?.
Що хто скаже?. 43_help
like
good
bad
shockingly
14.06.2015 р. відповів для Vetal19893  
answerview
Я б попробував кинути електроклапан в холодильник. Чи сховається голка? Може жара діє. А може кілька раз включати для нагріву ,а потім в холодильник. Може розробиться.
век живи-век учись
like
good
bad
shockingly
14.06.2015 р. відповів для Vetal19893  
answerview
Друзі що за фігня вчора поставив електроклапан на карбюратор сьогодні він перестав працювати,голка вийшла на повну,а назад не повертається,через це погано заводиться,можливо попався бракований?.
Що хто скаже?. 43_help

У меня сейчас по жаре тоже заводится сразу на холостых. Это нормально.
like
good
bad
shockingly
15.06.2015 р. відповів для aser  
answerview
Просто минулого року він в жару все одно прогрівався десь на 2200об.хв,а тепер 1400об.хв от і переживаю також почав піся того погано заводитися.Без підгазовки не заведеш коли прогріється то заводиться більш-менш не погано.
like
good
bad
shockingly
15.06.2015 р. відповів для valeri  
answerview
Короче сьогодні поставив старий електроклапан почав працювати але все одно не прогрівається на високих оборотах можливо дійсно жара подивимся скоро кажуть похолодає.
like
good
bad
shockingly
15.06.2015 р. відповів для Vetal19893  
answerview
Без підгазовки не заведеш коли прогріється то заводиться більш-менш не погано.

А это уже явный признак того, что зажат впускной клапан. 100%.
like
good
bad
shockingly
16.06.2015 р. відповів для aser  
answerview
Без підгазовки не заведеш коли прогріється то заводиться більш-менш не погано.

А это уже явный признак того, что зажат впускной клапан. 100%.

Сьогодні зранку прохладно завівся не погано без підгазовки навіть пробував набирати оберти для прогріву але набравши 1800 різко впали до 1600об.хв,пізніше набирав до 2000тис.об подивлюся якщо ситуація не зміниться буду пробувати регулювати клапана хоча ніколи цього не робив але думаю розберусь головне зняти пластик він дуже склано знімається в мене.
like
good
bad
shockingly
17.06.2015 р.
answerview
Друзі хотів спитати які можуть бути наслідки якщо на швидкості порветься ремінь варіатора?.
І ще скутер погано тримає обороти буває що глохне це клапани зажаті?.
Дякую 20_drinks
like
good
bad
shockingly
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті