MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
29.04, 15:04
32
+20 °С
Вітер: 5 м./с., Пн-С
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендар
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

Spark R-5/R-6, Phoenix, Omaks с двигателями 154FMI и 163ML - обслуживание, ремонт, эксплуатация

Переглядів: 2021717
armen6666
14.06.2008 р.
answerview
Показати повідомлення
Цены: R-5 125 куб 8000 грн. Spark- R-6 200 куб 11000 грн.

Параметры R-5 (R-6)
Длина 1810мм    
Высота по седлу 700 мм
Высота 1010 мм
Масса 110 кг (125 кг)
Макс.скорость 110 км/ч. (130 км/ч.)
Объём бака 12 л
Двигатель 154 FMI (163ML)
Тип 4-тактный
Цилиндров один
Мощность 7,5Квт = 10 л.с. (11Квт = 15л.с.)
Объем 125 см. куб. (200 см. куб.)
Диаметр/ход поршня 54 х 54мм (63.5х62.2мм)
Крутящий момент 9.5 н/м (12.5 н/м)
Охлаждение воздушное (водяное)
Трансмиссия 4 передачиЦепь (5передачЦепь)

очень полезный сайт для мотоциклистаhttp://motosvit.com/LikBes/poleznaj%20inform1.html

По поводу цепи:цепь 428- ява, муравей, минск, ковровец, альфа.Звено 12,7 мм ширина внутри звена 8 мм
ВНИМАНИЕ!!! Просьба сообщения которые неотносятся к теме удалять-уважайте людей которые читают тему!
Змінено: 09.01.2013 р., Vervet
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
Прикріплені файли
rar
6.48 мБ.
like
good
bad
shockingly
10.08.2012 р. відповів для Sergio  
answerview
вибачайте за за помилки!!! Просто я незнаю чи всі розуміють україньську мову!!! А мотор я не розбирав, я купив другий мотор але без головки цилиндра, тай думаю промити на всякий випадок!!!! А і ще запитання коли включаєш 1 передачу завжди дьоргає мот так у всіх чи тільки у мене, тросик підтягував щось не дуже получилось!!! Що порадите???
У меня на Р-6 если сутки не ездил, то при включении передачи дергается и замирает. Причина в залипании дисков сцепления. Обычно я, перед тем как заводить в первый раз за день, просто включаю передачу. выжимаю сцепление и толкаю немного до срыва дисков. После завожу, включаю передачу и ничего не дёргается.
привет. а что за масло льешь в двиг ?
like
good
bad
shockingly
10.08.2012 р. відповів для staroverrr  
answerview
не у тебя одного такое . приваривай на место , потом снизу просверлишь отверстие и нарежешь резьбу М3. через него зашприцуешь масло.
у тебя приборка как на фениксе
да, отверстие лучше просверлить до сварочных работ, иначе газами будет выдавливать свищ по сварке

а смысл сверлить отверсте? ОН И ТАК ПИПЕЦ КАКОЙ ЖЕСТКИЙ!  трамвайные пути воабще страшно переезжать 15_badgrin
а есть смысл ставить цвезду ведущую на 16? или на 15 лучше поставить?
хочу cbr 600 rr.
like
good
bad
shockingly
10.08.2012 р. відповів для vas96-8  
answerview
так он жесткий из за пружины. на 15 точно есть смысл, передачи удлинятся, а на 16 под вопросом. мощи не будет хватать на максималке. читай ветку, тут все есть. аморт лучше поставить другой, помягче
like
good
bad
shockingly
10.08.2012 р. відповів для staroverrr  
answerview
пр. не підскажеш, я купив мотор другий від р5, а вин інакший чим в мене!! Вмене копия дельти, а на цьому на кришках пише спарк і мені треба поміняти кришку бокову від щеплення і тому, що в тому що я купив загубили кальонний болт вид щеплення цей що пид кришечкоюкою і тепер незнаю чи від мого підійде зараз немаю можливості попробувати, якщо закрутити простий то буде нармально????
Калян
like
good
bad
shockingly
10.08.2012 р. відповів для sparkr5  
answerview
так купи, запчастей таких валом. или выточи у токарей и закали в масле
like
good
bad
shockingly
10.08.2012 р. відповів для staroverrr  
answerview
ок. спасибі сьогодні може вже все зберу і виїжаю!! Може вже нармально покатаюсь!!! Бо на тому моторі вмене передачі навить нетак переключались всі в низ тіпа як перша щераз вниз  2 потім 3 і 4-та!! А якщо понармальному то 2-ї вапшє небуло і між 3 і 4 нейтралбна!!! корочє нічого не понятно!!! Надіюсь на цьому моторі вже все буде нармально!!!!!
Калян
like
good
bad
shockingly
10.08.2012 р. відповів для sparkr5  
answerview
скоростя по кругу и сцепление автомат 03_biggrin давай, катайся!
like
good
bad
shockingly
12.08.2012 р. відповів для staroverrr  
answerview
нарешті зробив я свій мот але тяга слабенька в гору на першій передачі нармально їде а коли даю 2 не тягне, просто здихає!! Незнаю що це може бути???? По траси непогано розганяється  навіть з пасажиром!! Повільно але може бути а вгору дуже слабенький!! Я от думаю якщоб мотор поставити від р6 булоб краще всетаки 200 кубів!! Але незнаю чи він підійде на р5, по кріпленнях???? І скільки десь коштує мотор від р6???
Калян
like
good
bad
shockingly
12.08.2012 р.
answerview
всім привіт ще хотів запитати, я поставив інший акумулятор і вмене почала нармально світити фара!! Потім я падєднав пластік з поворотами і перестало все працювати , незнаю в чому може бути причина фішки позєднував здається правельно???? А іще вмене його тепер чомусь немож заглушити виключаю зажиганія а він всеодно працює впринципі заводиться теж нетреба ні кнопочку включати ні ключ повертати!!! Ц е все післю того як я знімав мотор!! Незнаю вчому може бути причина??? Хто щось про це знає підкакжіть!!???????
Калян
like
good
bad
shockingly
13.08.2012 р.
answerview
Добрый день ВСЕМ. Нужна помощь по мотоциклу Omaks KC-118a (125сс), он же Феникс. Интересует вся информация - где можно на него достать запчасти или с чего можно подобрать. Уже неделю ищу и без результата. Нужен карбюратоп и задний тормазной целиндр + к нему шланга. Также надо схему подключения проводки от аккума (купил без аккума) или хотябы фотки, как и куда все идет. Где можно найти запчасти по движду. И так же необходим пластик. Буду всем благодарен.
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
13.08.2012 р.
answerview
Питання для staroverrr у тебе спарк як під гору йшов??? На якій передачі виїжав бо в мене тільки на першій тягне!???????
Калян
like
good
bad
shockingly
13.08.2012 р.
answerview
хто що може підказати??? якщо поставити іншу циліндру з поршнем більшої кубатури 150-тку, або розточити до 200кубіків. чи можна таке попробувати??? На спарк р5 чи це не реально????? 06_question
Калян
like
good
bad
shockingly
14.08.2012 р. відповів для Mobilizator  
answerview
Подскажи пж я новенький в этих делал - я по поводу пластика на Omaks KC-118a, он же Феникс, он же спарк5 - у кого его можно заказать, сколько он стоит?
like
good
bad
shockingly
14.08.2012 р. відповів для motorchik777  
answerview
найти його майже нереально! Пробуй дзвонити до людей які розпродують по запчастинах. Перезвони на цей номер можливо в нього ще щось лишилось 0976480093!!!
Калян
like
good
bad
shockingly
14.08.2012 р. відповів для sparkr5  
answerview
а где по нему можно мануалку скачать, где не только за двигатель но и за проводку и за ходовку и все остальное есть ?
like
good
bad
shockingly
14.08.2012 р.
answerview
ау - все вымерли что ли, или активность по этим мотоциклам наблюдалась только в 2008 г. ?
like
good
bad
shockingly
14.08.2012 р. відповів для sparkr5  
answerview
подскажи - ты не мог бы сбросить фото проводки что откуда идет - у меня такое ощущения что там половину чегото не хватает ))) и еще такой вопросик - по поводу натяжки цепи - как ее натянуть - и до какого предела натягивается ( как провисать должна и т.п)
like
good
bad
shockingly
15.08.2012 р. відповів для Ryxa  
answerview
вопще классный мото!!! сам купил недавно Р6 доволен!
like
good
bad
shockingly
15.08.2012 р. відповів для denpod34  
answerview
а какие именно подшипники поставил в маятник? а то у меня проблемка с маятником с одной стороны подшипник целый а с другой рассыполся!!!!!! помоги
like
good
bad
shockingly
15.08.2012 р. відповів для sparkr5  
answerview
Питання для staroverrr у тебе спарк як під гору йшов??? На якій передачі виїжав бо в мене тільки на першій тягне!???????
на 4й  03_biggrin
like
good
bad
shockingly
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті   Магазин