MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
27.07, 07:44
44
+23 °С
Вітер: 1 м./с., Півн
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендар
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

Viper ZS125J (ZS125A) - обсуждение

Переглядів: 163936
18.06.2012 р.
answerview
Показати повідомлення
Хар-ка:

Двигатель
Тип: Четырехтактный, один цилиндр
Охлаждение: Воздушное
Объем:  125 см. куб.
Система пуска: Электростартер/кикстартер
Максимальная мощность:8 Квт  8500 об.мин.
Трансмиссия:  Механическая / 5 передач / Цепь
Шасси

Передняя подвеска:Телескопическая вилка
Задняя подвеска: Маятниковая, с двумя амортизаторами
Тормоза (передний / задний):  Дисковый / барабанный
Размер колес (переднее / заднее):  2.75/18 / 3.00/18

Габаритная длина/ширина/высота:1945*710*1122 мм
Масса: 112 кг
Грузоподъёмность: 150 кг
Емкость бака: 11 л
Расход топлива: 2,2 л/100 км
Максимальная скорость: 100 км/ч
Змінено: 18.06.2012 р., Zahar
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
1234567••16
12.10.2012 р. відповів для zonder_ganss  
answerview
Пока доки не пришли, езжу мало. Накатал всего 2 сотни - полёт нормальный. Было пару "багов" которые легко устранил. Дальше посмотрим...
www.lanos.in.ua
мотострахование скидки до 30%
Скайп alex_net4
icq 450774418
like
good
bad
shockingly
12.11.2012 р. відповів для harley_lg  
answerview
Трохи покатавшись, ще пару косяків  знайдеш 03_biggrin  62_sarcastic Но устранивши їх будеш кататись довго і без проблем. В мене дефект виплив один коли хотів зняти верхню половинку кожуха цепу. Не повністю викручений болт упіравсь в трубку ножки пасажира.  23_ireful3 Трохи помучившись я все ж таки його відпиляв і вкрутив туди коротший. Значить вони китайці сперш щиток прикрутили, а потім вже приварили ножки пасажира. 37_fool
Не мешай технике работать!!!!
like
good
bad
shockingly
13.11.2012 р. відповів для Kvasha15  
answerview
сильная разница между 110 и 125сс?
like
good
bad
shockingly
13.11.2012 р. відповів для arcashan  
answerview
Різниця в динаміці майже не відрізняється, а в комфорті, якістю зборки і практичності 125-ка набагато краща. Хотя порівновати ці два мотика не розумно. Різний тип мототехніки, різні двигуни і характеристики КПП, вага, і саме головне різниця в ціні майже в половині. Тому кожний мотик відповідає своїм цінам.
Не мешай технике работать!!!!
Змінено: 13.11.2012 р., Kvasha15
like
good
bad
shockingly
15.11.2012 р. відповів для Kvasha15  
answerview
ето понятно что вайпер будет комфортнее альфы габариты вес  колеса 18 и что 5 ступка..но в максималке и динамике чучуть я так понял хуже!
like
good
bad
shockingly
15.11.2012 р.
answerview
Сподобалася приборка на ваших мото(та що з датчиком палива), хочу собі таку поставити. Можете сказати хоча б приблизні габарити і де продається - а то щось не знайду.
І ще - тахометр на 2 чи на 3 проводи? І як він - дуже бреше?
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
Змінено: 15.11.2012 р., User
like
good
bad
shockingly
15.11.2012 р. відповів для arcashan  
answerview
На 125-ці я вижав 100 і все, 110-ка - 90. На Вайпері втикнув 5 і їхать можеш 80 з середніми оборотами двигуна насолоджуючись поїздкою, а в мопеді вже після 60 їхать не комфортно і відчуваєш появу лишньої вібрації і гул двигуна. Обидва мотики в мене з заводськими настройками, так як динаміка мене повністю влаштовує і мені подобається розхід пального, а якщо покрутити карб, то думаю динаміка підвищиться. По відчуттям 110-ка більш тяговитіша, а 125-ка більш розрахована на швидкість і комфорт при крейсерській швидкості, а вже динаміка в неї на другому місці. Но можна поставити меншу зірку і динаміка відчутно збільшиться, а максималка впаде лише на пару кілометрів і тоді вже точно на мопеді ніхто не здожене. 03_biggrin
Не мешай технике работать!!!!
Змінено: 15.11.2012 р., Kvasha15
like
good
bad
shockingly
15.11.2012 р. відповів для User  
answerview
Я зрозумаів, про яку ти приборку пишеш з покажчиком палива, но на вайперах немає датчика палива. На одному сайті було написано, що приборка нового образця на Viper 125,150, но чи точно вона підійде без переробок я не впевнений. Той сайт мені попавсь случайно і зараз я його не знайду.
Не мешай технике работать!!!!
Змінено: 15.11.2012 р., Kvasha15
like
good
bad
shockingly
16.11.2012 р. відповів для Kvasha15  
answerview
Датчик палива в мене вже стоїть, під'єднати його думаю не проблема. Найбільше мене цікавлять габарити і дво чи три проводний тахометр. Бо на ті що на два(з Альфи) брешуть безбожно, а на три кажуть краще. Ось фото моєї і знайшов вашу http://skuterok.com.ua/spidometr-zs125j Ще питання: по центру квадратне вікно - це датчик швидкості?
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
Змінено: 16.11.2012 р., User
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
16.11.2012 р. відповів для User  
answerview
Вайперів з такою приборкою ще я не зустрічав, тому навряд чи тобі хтось скаже точно габарити. Думаю він не більше стандартної приборки буде. Тахометр 3-х проводний. По центру цифровий датчик КПП.
Не мешай технике работать!!!!
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
16.11.2012 р. відповів для Kvasha15  
answerview
Дякую! Здається все підходить.
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
good
bad
shockingly
24.11.2012 р. відповів для Kvasha15  
answerview
Добрый вечер!Откуда такая уверенность,что именно по 160мл в каждое перо,обоснуй пожалуйста?
like
good
bad
shockingly
24.11.2012 р. відповів для che  
answerview
Приветствую!Подскажи,если на отбое стучит вилка,что делать?Я уже и масло гуще заливал,и разное количество пробовал,бесполезно,уже достала эта вилка!Если чё подскажешь,буду признателен!
like
good
bad
shockingly
24.11.2012 р. відповів для almoimoz  
answerview
На іншому форумі вже багато раз обговорювалось про кількість масла в вилці іменно Viper 125. Користувачі там вже замінювали масло в вилці не раз і заливали по 160 мл. Де вони взяли таку кількість вже не помню, но все в них працює як нада і вони просто так з потолка таку кількість не взяли б. В групах вконакті також не раз зустрічав коментарі про те що заливають по 150 -160 мл.
Не мешай технике работать!!!!
Змінено: 24.11.2012 р., Kvasha15
like
good
bad
shockingly
24.11.2012 р. відповів для Kvasha15  
answerview
Большое спасибо за ответ,буду применять разные способы чтобы сделать вилку,не выбрасывать же!
like
good
bad
shockingly
24.11.2012 р. відповів для Kvasha15  
answerview
Толя!Подскажи у тебя вилка на Вайпере под дисковый тормоз,или барабанный?И какой диаметр перьев вилки?
like
good
bad
shockingly
24.11.2012 р. відповів для almoimoz  
answerview
В мене вилка під барабанний тормоз. А про діаметр навіть і не скажу. Заміряти зможу завтра як не забуду. А по поводу вилкі, ти пружини правильно вставив  як розбірав?  В нас вона має змінну навивку, більш рідка навивка - низ, а більш частіша - верх. Більш я і не знаю, чим допомогти. А в тебе ці стуки при відкиданні вилки з самого початку, чи з'явились з часом?
Не мешай технике работать!!!!
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
26.03.2013 р.
answerview
Всем привет. Тема заглохла. Отпишусь немного.
19.03.2013 Поставил дыркан на учет, обошлось 650 грн по чекам и 180 грн штраф за несвоевременную постановку. Пробег пока 420 км абкатую. Сменил задние аморты на ижевские, они на 20мм. больше. Пришлось под натянуть цепь иначе она провисая цеплялась об раму в раёне крепления маятника. Ижевские бу снял у тестя с явы они оказались ушатаные, буду ставить стоковые(жесткие) на место. Поменял переднюю фару купил ижевскую бу за 40 грн. Фара норм, но захотел  заменить оптику и купил жигулёвскю за 65грн. В фаре прорезал болгаркой прямоугольное отверстие для проводки. С начала оставил проводку за фарой(чтоб не плавилась от лампы в 5560вт), но пучек проводки терся между фарой и рамой ну и в дождь могла промокнуть. Запустил все провода в фару, лампу поставил пока бу филипс 5560(на авто менял оставалась в запас). Между отражателем и проводкой положил азбетовую ткань и все это трудом затромбавал в фару. Эффект от круглой большой оптики и лампы помощней сразу заметен, освещаемая поверхность дороги стала гораздо больше. В ближайшее время в планах заменить масло купил кастрол 10W40, поставить лоб. стекло ну а дольше посмотрим
www.lanos.in.ua
мотострахование скидки до 30%
Скайп alex_net4
icq 450774418
like
good
bad
shockingly
26.03.2013 р. відповів для almoimoz  
answerview
У меня на альфе вилка стучала на одбой из- за того что в перьях поразбивало отбойные пружины они примерно по 40мм. Они та как раз предотвращают стук перьев при максимальном их выходе.
www.lanos.in.ua
мотострахование скидки до 30%
Скайп alex_net4
icq 450774418
like
good
bad
shockingly
27.03.2013 р. відповів для harley_lg  
answerview
Привет!Спасибо за разъяснение,вроде бы в них и была проблема,наверно потеряли свою жесткость,плюс думаю износ капроновых колец на поршеньке.Взял вилку с Зубра Хантера,пересыпал две вилки(не подходили стаканы-у меня под дисковый тормоз),на купленной вилке перья оказались длиннее на 2см,пружины и вся требуха одинаковые.В каждое перо залил МГП-10 по 160мл,проехал мало,вроде ничего,но будет видно уже по конкретному тесту,погода не летная.После теста обязательно отпишусь что да как 20_drinks
like
good
bad
shockingly
1234567••16
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті   Магазин