MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
28.03, 16:02
28
+16 °С
Вітер: 1 м./с., Пд-С
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендарМагазин
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

Defiant ReenSpeed DT-200 - обслуживание, ремонт, эксплуатация

Переглядів: 737977
24.02.2009 р.
answerview
Показати повідомлення
Кому интересно,етот в принцыпе один из первых 32-х,по таможеной дикларацыи на тот день.Брат покупал в 2005, для поездок на роботу.За первые три месеца накатали 8 тысяч,ездили и по городу,и к родителям 250км в одну сторону.Сразу поменяли ведущую звезду на большую,потому что были высокие обороты двигателя,родная цепь прошла 10тыс.,заднюю покрышку накрыли  при 10 тыс.(летом без остановки проехали 200км,от жары не выдержала камера,итог пожованая покрышка)заменили на более широкою,и безкамерку,также был установле прямоток"ULTRA"из нержавейки,и фильтер нулевик.Росход 2.5/100.Сечас больше стоит(больше ездим на авто все на мот не помещаются),думал продать,за те копейки что дают жалко,етим сезоном думаю катать на роботу.Из минусов,вибрацыя,плохая обзорность в зеркала,слабая ветрозащита(срезает по грудь).
Двигатель (марка, тип):       163FML, бензиновый,  карбюраторный, четырехтактный,  воздушного охлаждения
Количество и расположение цилиндров:       1, вертикальное
Рабочий объем, см3:       196,9
Степень сжатия:       9,5
Максимальная мощность, кВт (мин-1):       12,0 (8500)
Максимальный крутящий момент, Н*м (мин-1):       15 (7000)
Топливо:       бензин с октановым числом не менее 92
Тип запуска:       электростартер/кик

Система питания:       карбюраторная, с ручным управлением дроссельной заслонкой
Карбюратор (марка, тип):       Walbro PZ30B8
Воздушный фильтр (марка, тип):       ЗиД, контактно-масляный

Система зажигания:       электронная, бесконтактная
Коммутатор (марка, тип):       Lifan, 34400
Катушка зажигания (марка, тип):       Lifan, 34500
Свеча зажигания:       NHSP LD D8TC 12x1,25-19

Сцепление:       Lifan, многодисковое, в масляной ванне
Коробка передач (марка, тип):       Lifan, пятиступенчатая, в одном блоке с двигателем
Число передач:       5
Передаточные числа:       i1 = 2,769
     i2 = 1,882
     i3 = 1,400
     i4 = 1,13
     i5 = 0,960

Моторная передача (марка, тип):       шестеренчатая
- передаточное число:       4,055

Кузов:
Сухая масса:       148 кг
Колёсная база:       1335 мм
Внешние габариты:       2070мм*755мм*1095мм
Тип тормозов:
-Передние:       двойные дисковые
-Задние:       двойные дисковые
_______
Змінено: 24.03.2012 р., kapitan
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
1••6789101112••149
26.02.2010 р.
answerview
Может у кого нибудь есть стекло переднего поворотника, или поскажите где его можно купить , обкатал уже все что знал,не могу найти.
like
good
bad
shockingly
26.02.2010 р. відповів для kapitan  
answerview
Та для початку зніму двигун, буду пиляти голову, впускний і випускний тракт, вріжу масляний радіатор, попробую потім це все навішати якось через салейнтблоки, шоб не гримів, заміню масло у передній вилці, ну і плюс шо по ходу знайду доробити то й дороблю 04_blush
Змінено: 26.02.2010 р., sashanova
like
good
bad
shockingly
26.02.2010 р. відповів для NIKSAN  
answerview
А склеїти ніяк? Бо знайти його дуже складно!
like
good
bad
shockingly
26.02.2010 р. відповів для sashanova  
answerview
А склеїти ніяк? Бо знайти його дуже складно!

Остался маленький кусок остальное рассыпалось на мелкие части.
like
good
bad
shockingly
26.02.2010 р. відповів для NIKSAN  
answerview
М-да блін, навіть не знаю чим допомогти 06_question
like
good
bad
shockingly
26.02.2010 р.
answerview
37_fool Интересует Ваше мнение. Стоит ли этот мот своих 9500грн ?
Достали МУСОРа!!!
like
good
bad
shockingly
26.02.2010 р. відповів для Dezinermm  
answerview
37_fool Интересует Ваше мнение. Стоит ли этот мот своих 9500грн ?
привет,это новый ? если да то это немного (Спарк и Зонг дороже)....
Сообщество Пенсионеров 19+(закрытая ветка)Саныч...[URL=http://smayliki.ru/smilie-1048145799.html]http://s17.rimg.info/e254a8f60f5ee8e38a8dccc36961483f.gif
по вопро
like
good
bad
shockingly
26.02.2010 р.
answerview
Новый.В ящике.Мотор мне не очень нравится.слабоват. А так.по акции был 7800.можно было бы взять.
Достали МУСОРа!!!
like
good
bad
shockingly
26.02.2010 р. відповів для Dezinermm  
answerview
цена за новый маленькая....насчёт слабоват незнаю этож 200сс... у меня 125сс тянет дай Бог а Дефиант как никак 200сс и коробка наверно 5 ст. там.....нехочешь добавь пару тысяч и возьми новый Спарк 200сс с водянкой...
Сообщество Пенсионеров 19+(закрытая ветка)Саныч...[URL=http://smayliki.ru/smilie-1048145799.html]http://s17.rimg.info/e254a8f60f5ee8e38a8dccc36961483f.gif
по вопро
like
good
bad
shockingly
26.02.2010 р. відповів для Dezinermm  
answerview
Новый.В ящике.Мотор мне не очень нравится.слабоват. А так.по акции был 7800.можно было бы взять.
Чого ж не взяв?  06_question  А я взяв, супер 18_good  03_biggrin Мотор аналогічний як і у Зонга 200,шо по конструкції, шо по потужності, а так звичайно слабенький, туда ше б кубиків так 300 плюс і було б самий раз 03_biggrin але шо поробиш, на шо хватає грошей на тому і їздимо 01_smile
like
good
bad
shockingly
26.02.2010 р. відповів для sashanova  
answerview
39_heat Честно? Только недавно увидел на сайте укравтозап.. Они прайсы не обновляют. но акция уже закончилась
Достали МУСОРа!!!
like
good
bad
shockingly
26.02.2010 р. відповів для Dezinermm  
answerview
Ну ясно, хоча то була не така вже й акція 03_biggrin , просто розпродували залишки, на той момент коли брав я то остаток складав 9шт. моти 2005р. виробництва, з різними невеликими недоліками, в мене наприклад була невеличка (2см) тріщинка на крилі, не працював задній тормоз, не було акумулятора 02_sad Так шо, якшо зараз вже продають нові за 9500 грн. то також можна брати, він того вартує 18_good
like
good
bad
shockingly
26.02.2010 р. відповів для sashanova  
answerview
45_smoke Спасибо.бум думать
Достали МУСОРа!!!
like
good
bad
shockingly
26.02.2010 р. відповів для Dezinermm  
answerview
Думай, я якраз завтра планую розібрати двигло, якшо вийде то в понеділок поділюся враженнями від якості збірки і якості самих деталей двигуна 47_mail
like
good
bad
shockingly
28.02.2010 р. відповів для sashanova  
answerview
Думай, я якраз завтра планую розібрати двигло, якшо вийде то в понеділок поділюся враженнями від якості збірки і якості самих деталей двигуна 47_mail

а я свой розобрал полностью..))..стоит только рама на переднем колесе..поменял недавно заднюю резину...цена просто космос..600грн..сечас жду поршень..потом собираю движок ставлю на сайленты..потом крашу в однотонный тёмно синий ближе к чёрному цвету...вот ещё думаю аэрографию маленькую сделать....Чуть незабыл...подскажите от какова из советских мотов подошла бы резина к нашему на переднее колесо..? 01_smile
like
good
bad
shockingly
01.03.2010 р. відповів для Evgen120  
answerview
Я в суботу як і говорив свій розібрав, ну шо сказати, приємно здивувала якість голови - впуск і випуск оброблені шліфуванням, до того на двигунах від  китайських скутерів такого не зустрічав 18_good Ну і ложка дьогтю:- прийомні труби глушника досить заглушенні   13_evil будем розширяти 03_biggrin По стану ЦПГ (а він ідеальний 18_good ) і нагару на поршні і КС можу сказти шо мінеральне мото масло  Castrol Actewo 20W50 цілком хороше масло для даного типу двигуна,Evgen120 питання:- ти розбирав двигун, не звернув увагу, - скільки в тебе направляючих втулок на шпильках на циліндрі на які ставиться головка ЦПГ? 06_question три чи чотири? 04_blush
like
good
bad
shockingly
01.03.2010 р. відповів для sashanova  
answerview
Я в суботу як і говорив свій розібрав, ну шо сказати, приємно здивувала якість голови - впуск і випуск оброблені шліфуванням, до того на двигунах від  китайських скутерів такого не зустрічав 18_good Ну і ложка дьогтю:- прийомні труби глушника досить заглушенні   13_evil будем розширяти 03_biggrin По стану ЦПГ (а він ідеальний 18_good ) і нагару на поршні і КС можу сказти шо мінеральне мото масло  Castrol Actewo 20W50 цілком хороше масло для даного типу двигуна,Evgen120 питання:- ти розбирав двигун, не звернув увагу, - скільки в тебе направляючих втулок на шпильках на циліндрі на які ставиться головка ЦПГ? 06_question три чи чотири? 04_blush
насколько я помню было 4... тоисть 2 когда соединяешь мотор с цилиндром и 2 цилиндр с головкой....ты писал нащёт приёмных труб глушителя..ну типа что они достаточно заглушены..как ты их будешь розширять..? 01_smile
like
good
bad
shockingly
02.03.2010 р. відповів для Evgen120  
answerview
Цікаво получається,  01_smile  я мав на увазі місце установки головки на циліндр, там у мене стоїть три направляючих втулки а на правій нижній шпильці – гумове кільце, 02_sad  спочатку подумав що це масляний канал, але ні це не він, тому не можу зрозуміти: - на фіга там гумова прокладка???  06_question  Ну а роздушити глушник є два варіанта: - переварити прийомні трубки на трубки більшого діаметру (я вже так робив, шкірка не вартує вичинки  19_negative  ), - прошарошити по максимуму, шо я і буду робити, 03_biggrin  але поки я займаюсь переробкою клапанної кришки під масляний радіатор і обробкою головки ЦПГ.  07_dirol
like
good
bad
shockingly
02.03.2010 р. відповів для sashanova  
answerview
Есть фотографии двигателя? Интересует головка цилиндра с клапанами.
Достали МУСОРа!!!
like
good
bad
shockingly
02.03.2010 р. відповів для sashanova  
answerview
3 направляющих.
like
good
bad
shockingly
1••6789101112••149
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті